Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2005., 15:02   #121
Quote:
debelakrava kaže:
nego...jel ko zna kakoi stvari stoje s okvirima za slike. bas bih izradila neke jednostavnije a nemam niti ideja niti materijala...pa ako koja zna...thnx
za ideje postoji literatura u dućanima u kojima se prodaje i materijal. ili odeš u algoritam/profil, uzmeš sa crafts dijela što ti treba, sjedneš, listaš i crpiš inspiraciju
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 15:04   #122
Probaj s bambusom.

Ja sam ih radila od onih kao bambusovih zavjesa. i vezivala konopom.
samo sto sam ja radila okvire metar za metar

ali su zato mrak izgledali
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 18:27   #123
cure da nije neka od vas videla negde na netu sliku ovih vrecastih (e ne znam kako bi ih drugacije nazvala) torbi sto se sada nose?
bas bih da sasijem sebi, ali dok nemam sliku da izanaliziram nista od toga

p.s. ovaj nakit sto pravite je fantastican! svaka cast!
Neja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 18:32   #124
Quote:
debelakrava kaže:
nego...jel ko zna kakoi stvari stoje s okvirima za slike. bas bih izradila neke jednostavnije a nemam niti ideja niti materijala...pa ako koja zna...thnx
mislim da je najbolja ideja uzeti neke jeftine, vec gotove pa njih bojiti, lakirati, lepiti skoljkice...
ja sam davno, davno pravila od obicnog testa (sol, brasno i voda) pa onda to susila, obojila i izlakirala (lakom za nokte bezbojnim). moja drugarica ga jos uvek cuva . taj je mali, a za neke vece verovatno sa testom ne bi uspelo jer bi se polomilo (mozda) :?
Neja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 12:49   #125
Zna li tko, di bi se u Zg mogle kupiti stvari za torbu izraditi...kopče, remenje, ciferšlusi, gumbi (drukeri)...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 13:48   #126
Quote:
crtica kaže:
Zna li tko, di bi se u Zg mogle kupiti stvari za torbu izraditi...kopče, remenje, ciferšlusi, gumbi (drukeri)...
pa toga moš nać u svakoj pozmanteriji, crow jane će ti reć točno di oko đamije , al imaš i u nami, i u skoro svakom dućanu sa tekstilom, emporio i tako to.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 13:52   #127
Quote:
chiquita kaže:
pa toga moš nać u svakoj pozmanteriji, crow jane će ti reć točno di oko đamije , al imaš i u nami, i u skoro svakom dućanu sa tekstilom, emporio i tako to.
Znam ja za te dućane, no u njima je uglavnom za odjeću, a zanima me da li se gdje mogu naći i kožni remeni i sl. baš za taške delati
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 14:00   #128
Quote:
crtica kaže:
Znam ja za te dućane, no u njima je uglavnom za odjeću, a zanima me da li se gdje mogu naći i kožni remeni i sl. baš za taške delati
jesi li pogledala u kožarijama? nemam pojma kak se ti dućani zovu, al ima tih malih dućanćica s ručno izrađenim torbicama pa se tu možda može kupiti nešto sirovine.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 15:33   #129
Quote:
chiquita kaže:
jesi li pogledala u kožarijama? nemam pojma kak se ti dućani zovu, al ima tih malih dućanćica s ručno izrađenim torbicama pa se tu možda može kupiti nešto sirovine.
Planiram otići, no nadala sam se da mi netko može dati neko ime, ovako od vrata do vrata, sreća što ih nema previše
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2005., 10:15   #130
napokon sam izložila i neke svoje sitnice

tu su
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2005., 22:16   #131
bobica

Sviđaju mi se tvoji radovi. Vidi se da je uloženo jako mnogo truda. I svaka ogrlica mi se sviđa na svoj način. Oni kompleti su jako lijepi.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 18:37   #132
hvala, elektra! tvoje stvari od žice su stvarno impresivne - posebno ona ogrlica

nova kreacija
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 12:06   #133
Na morskome plavom žalu... - na T-portalu



aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 02:57   #134
prestale ste? ima koja još što... evo ja se počela malo zabavljat s tim fimom... nemam još niš impresivnog za stavit... neg jel zna ko gdje se mogu kupi šivaće mašine i oko kolko se cijene kreču? imam prastaru al nije ni ona što je nekad bila
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 18:39   #135
evo malo podizem topic i imam dva pitanja

1. jel mogu poliester obojat? svjetlo zelen je a ja bi u crno?
2. zelim napravit ovo ali mi nikako nije jasno ako uzmem ove igle koje imaju zavrsetak ok nece mi perlice ispadat super i nemoram sama radit zavijutke ali kad idem tu iglu spojit na lancic onda moram savit tu iglu i napravit sama zavijutak sta ne? to mi djeluje nekeko ne cvrsto, jel ima neko bolje rjesenje?

hvala.
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 19:22   #136
nemreš drugaćije neg tak. bar ga se ja nemrem sjetit... no ja sam napravila takvu i ok drži. sam pazi kak savijaš i ne vidim di bi mogao nastat problem
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 21:29   #137
a jel moran imat neka specijalna kljesta za savijenje ili? da kupin neka kljesta? do help...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 22:39   #138
I ja bi pitala nesto

Imam jednobojnu torbu boje pijeska,veliku, sa dva dzepica napred koji se zatvaraju vezivanjem, cijela se zatvara na preklop, nosim je kao postarsku.

Osvjezila bi je necim, a nemam ideju ni cime ni kako Ima li netko ideju?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 23:22   #139
Quote:
hana kaže:
evo malo podizem topic i imam dva pitanja

1. jel mogu poliester obojat? svjetlo zelen je a ja bi u crno?
2. zelim napravit ovo ali mi nikako nije jasno ako uzmem ove igle koje imaju zavrsetak ok nece mi perlice ispadat super i nemoram sama radit zavijutke ali kad idem tu iglu spojit na lancic onda moram savit tu iglu i napravit sama zavijutak sta ne? to mi djeluje nekeko ne cvrsto, jel ima neko bolje rjesenje?

hvala.
1. Hmm, kažu da pamuk najbolje prima. Ne znam sad.

2. Pa, ako sama radiš onda i moraš sama savijati rub igle i to činiš s ovakvim (2. red 1. po redu) kliještima. I ne brini, čvrsto je. Samo lijepo stisni rubove i to je to.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 23:23   #140
poliester ne prima boje...probala ya
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.