Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 11:28   #41
Golf te ne zanima?

Vidim da se moze dobit G7 facelift 1.4 tsi 125 ks, comfortline s nadoplatom senzora za 155000 kn po cjeniku.. plus popust na koji mozes racunati gotovo sigurno
aligator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 11:44   #42
Quote:
aligator1 kaže: Pogledaj post
Golf te ne zanima?

Vidim da se moze dobit G7 facelift 1.4 tsi 125 ks, comfortline s nadoplatom senzora za 155000 kn po cjeniku.. plus popust na koji mozes racunati gotovo sigurno
Pa mozda onda bolje za malo vise para ganc novi 1.5 TSI motor od 150KS kaj gasi 2 cilindra dok cruisa.

Vidim da je razlika comfortline izmedju 1.0 TSI novog motora sa 110KS i ovog 1.4 TSI starijeg sa 125KS je minorna pa tisuca kuna;
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:03   #43
To je moj problem da, ja po default-u ne gledam 3 cilindra pa taj 1.0 tsi nisam uopce uzeo u obzir..
aligator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:11   #44
Quote:
aligator1 kaže: Pogledaj post
To je moj problem da, ja po default-u ne gledam 3 cilindra pa taj 1.0 tsi nisam uopce uzeo u obzir..
Imo 3 ili 4 - ak okrenes kljuc i on vozi - svejedno...

No velim, kod Comfortline-a dakle srednjeg paketa opreme razlika je nikakva. Pa onda uzmes 1.4 TSI od 125KS.

Kod bazicnog, Trendline-a, uzmes 1.0 TSI od 110KS. Samo trebas vidjeti razliku u opremi i onda imas cca 20 tisuca kuna da dodas kaj ti treba - ili ne ako te zadovoljava.

Mislim da zahtjev - mora imati NAVI - nema smisla vise danas. Bolje da ima neki LCD na koji mozes povezati smart phone jer imas besplatne mape i navigacije (HERE) ili koje kupis za malo para (Sygic) a i google navigaciju isto tako. A ne davati par tisuca kuna za update mapa za auto bez veze. Naravno ako LCD dolazi i sa navigacijom - nema problema. Uzmi; pa ces imati mapu koju ces dobiti uz auto i to je to.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:24   #45
Quote:
aligator1 kaže: Pogledaj post
Golf te ne zanima?

Vidim da se moze dobit G7 facelift 1.4 tsi 125 ks, comfortline s nadoplatom senzora za 155000 kn po cjeniku.. plus popust na koji mozes racunati gotovo sigurno
Nekako rađe gledam da mi ostane love nego da dodajem love, pa posto je po difoltu iznad budzeta ne ulazi mi u planove

Da mi se nesto posebno svidja razmislio bi, al ne privlaci me pa nema smisla.
Zaspan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:07   #46
Quote:
Zaspan kaže: Pogledaj post
Nekako rađe gledam da mi ostane love nego da dodajem love, pa posto je po difoltu iznad budzeta ne ulazi mi u planove
Ako tako - mislim da moras prvo zakljuciti sam sa sobom da li kupujes auto B segmenta ili auto C segmenta. Jer globalno gledajuci auto za auto i oprema za opremu razlika ti bude do 30 tisuca kuna izmedju segmenata tako da...
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:20   #47
Od B segmenta ja bi gledao samo Ibizu koja stvarno ponudom prostora samo sto nije u C segmentu. A onda bi cijenu Ibize usporedio sa Vitarom i sa Focusom/Astrom i napravio odabir.

Od B segmenta jos je interesantna Fabija i i20 sto se prostora tice.
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:23   #48
Quote:
Astral07 kaže: Pogledaj post
Od B segmenta ja bi gledao samo Ibizu koja stvarno ponudom prostora samo sto nije u C segmentu. A onda bi cijenu Ibize usporedio sa Vitarom i sa Focusom/Astrom i napravio odabir.

Od B segmenta jos je interesantna Fabija i i20 sto se prostora tice.
Isto mislim.

Edit:

Evo:

Evo bas gledam Hyundai i20 Style akcijski paket sa 84KS atmo motorom bez start&stopa - 88 tisuca kuna na cestu

Onda imas i20 sa 1.0 turbo benzincem od 100KS za 109 tisuca kuna u premium opremi koja ima razno razne didje midje tipa automatska klima, tempomat, projekcijska svjetla, parking senzore bla bla bla bla a ta verzija sa LCDom / NAVI i kamerom za voznju unatrag za 114 tisuce kuna.

Prostora u kabini i gepeku ima; To ti je 15500 EUR-a pa ti ostane 4500 za putovanja. Ili 14800 bez navigacije.

---

Za Seat Ibizu sa 115KS motorom i 6-stupanjskim mjenjacem i akcijskim paketom style, automatskom klimom i svim LED svjetlima dodjes na cestu na 122 tisuca kuna. A Akcijski style paket ima tempomat, alu felge, elektricni paket u sebi, parking senzore itd.

Ako ides na Xcellence jos vecu opremu i uzmes akcijski paket dobije alacantra kozu, led svjetla, parking senzore, jos dodas adaptivni tempomat, izbor nacina voznje (drive profile) bla bla na 133 tisuce kuna.

I to velim sa ovim jacim 115KS motorom. Mozes uzet onaj slabiji od 100KS i bez akcijskog paketa na Xcellence paketu opreme nego samo neke stvari koje bas hoces i prodjes jako dobro.

Zadnje uređivanje europe2seoul : 18.08.2017. at 14:45.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 15:17   #49
meni i20,ibiza i vitara ne idu u istu rečenicu. vitara puno atraktivnija
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 15:38   #50
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
meni i20,ibiza i vitara ne idu u istu rečenicu. vitara puno atraktivnija
Cuj jedno je SUV/crossover a druga dva nisu nije nego je klasican hatchback. Znaci bas i ne mogu u istu recenicu.

No, svi 3 su svjezi moderni novi dizajni automobila na trzistu i biti ce atraktivni duze vrijeme od kupovine. Po opremi i cijeni oba tuku Vitaru. Ako pogledas Ibizu Xcellence - u standardnoj opremi vec imas parking senzore, karticu slobodne ruke, automatsku klimu, LED svjetla, elektricni sklopive retrovizire, ambijentalna osvjetljenja, krom - i dalje da ne nabrajam po dobroj cijeni sa jakim turbo benzinskim motorom od 115KS i 6 brzinskim mjenjacem. A i Style paket nije nista los za klasican auto. i20 je isto OK po cijeni i opremi a i prostoru koji nude.

Dakle ako ti je svejedno hoces crossover/SUV ili klasican auto - onda mogu itekako biti u istoj recenici. Po meni.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:22   #51
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Ako tako - mislim da moras prvo zakljuciti sam sa sobom da li kupujes auto B segmenta ili auto C segmenta. Jer globalno gledajuci auto za auto i oprema za opremu razlika ti bude do 30 tisuca kuna izmedju segmenata tako da...
Pa kupujem auto koji mi pase po velicin i komforui; a sad jel to b,c,d il koje god slovo meni ne znaci puno (karikiram).

Problem je sto sam vozio i20 (povisenu verziju) i nakon vitare mi je nemoguce vratit se na njega. Jednostavno vitara puno ozbiojniji i prostraniji auto, a najbitniie sto se puno ugodnije vozi.

Po meni, razlika izmedju njih u top opremama (oko 20k kn) se definitivno isplati - a u vitari je oprema i dosta bolja, uz dodanu velicinu i prostranost. Kozna sjedala, grijanje sjedala, senzori sprijeda i straga, samo primjer. Na radni vjek auta isplati se za dodatnu udobnost i ugodu u voznji toliko nadodat - imho.

Mana vitare je sto imam osjecaj da je donekle bucna. kod i20 motor mi je bio cudan za vozit (dosta se osjeti lag - vjerojatno stvar navike) i volan jako osjetljiv za moj ukus. U vitaru cim sam sjeo osjecao sam se ko doma (vozacki).
Zaspan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:28   #52
Quote:
Zaspan kaže: Pogledaj post
Pa kupujem auto koji mi pase po velicin i komforui; a sad jel to b,c,d il koje god slovo meni ne znaci puno (karikiram).

Problem je sto sam vozio i20 (povisenu verziju) i nakon vitare mi je nemoguce vratit se na njega. Jednostavno vitara puno ozbiojniji i prostraniji auto, a najbitniie sto se puno ugodnije vozi.

Po meni, razlika izmedju njih u top opremama (oko 20k kn) se definitivno isplati - a u vitari je oprema i dosta bolja, uz dodanu velicinu i prostranost. Kozna sjedala, grijanje sjedala, senzori sprijeda i straga, samo primjer. Na radni vjek auta isplati se za dodatnu udobnost i ugodu u voznji toliko nadodat - imho.

Mana vitare je sto imam osjecaj da je donekle bucna. kod i20 motor mi je bio cudan za vozit (dosta se osjeti lag - vjerojatno stvar navike) i volan jako osjetljiv za moj ukus. U vitaru cim sam sjeo osjecao sam se ko doma (vozacki).
Vitara je mali auto vani ali ima dosta mjesta unutra. Nije bas da je to velik auto.

Pricekaj ponedeljak; pogledaj jos Opel, Ford, Seat i sto vec, i uzmi si gdje si doma. Muce te slatke brige
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:29   #53
Ni meni se prije 2 godine kada sam kupovao auto G7 nije svidjao, ali na nagovor prijatelja koji je radio u VW-u sam ga uzeo jedan dan na test i nakon toga sam odlucio da je to jedino sto zelim kupiti.

Odi ga probaj provozati, ja imam 2 metra i 105 kg, imam mjesta i vise nego mi treba, auto se vozi odlicno, udoban a opet super lezi na cesti..
aligator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:45   #54
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Vitara je mali auto vani ali ima dosta mjesta unutra. Nije bas da je to velik auto.

Pricekaj ponedeljak; pogledaj jos Opel, Ford, Seat i sto vec, i uzmi si gdje si doma. Muce te slatke brige
Pa da, to mi je i super, da je velik unutra a ne predugačak. Inače sam u centru zg pa imam neku averziju prema velikim autima, a cura je pogotovo problematična oko toga.

Ti iz nekog razloga nisi baš za Vitaru?

Quote:
aligator1 kaže: Pogledaj post
Ni meni se prije 2 godine kada sam kupovao auto G7 nije svidjao, ali na nagovor prijatelja koji je radio u VW-u sam ga uzeo jedan dan na test i nakon toga sam odlucio da je to jedino sto zelim kupiti.

Odi ga probaj provozati, ja imam 2 metra i 105 kg, imam mjesta i vise nego mi treba, auto se vozi odlicno, udoban a opet super lezi na cesti..
Nije da mi se NE SVIĐA nikako; svjestan sam da nije bez razloga benchmark klase a lijepo i izgleda van i iznutra. Samo ne volim to "na knap" kupovanje gdje moram računati na popuste da bi bio unutar budžeta.
Zaspan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:42   #55
Quote:
Zaspan kaže: Pogledaj post
Pa da, to mi je i super, da je velik unutra a ne predugačak. Inače sam u centru zg pa imam neku averziju prema velikim autima, a cura je pogotovo problematična oko toga.

Ti iz nekog razloga nisi baš za Vitaru?



Nije da mi se NE SVIĐA nikako; svjestan sam da nije bez razloga benchmark klase a lijepo i izgleda van i iznutra. Samo ne volim to "na knap" kupovanje gdje moram računati na popuste da bi bio unutar budžeta.
A cuj kupovanje na knap - odi vidi i ak dobijes popust kaj te briga jel na knap ako je unutar. Nista te ne kosta vidjet.

Nemam nista protiv Vitare; samo kazem da je npr Ibiza sa slicno/isto prostora unutra i sa boljom opremom i jakim turbo benzincem za tu klasu cak i jeftinija
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 08:08   #56
Ja bi kao pravi car guy isao na ovo bez previse razmisljanja.

http://www.njuskalo.hr/auti/peugeot-...oglas-23137083
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 00:04   #57
I kaj je na kraju kupljeno ? Autor se nije dosao pohvaliti.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:51   #58
Unutar 2 tjedna bi sve trebalo bit rješeno...nikak ne stignem to izrealizirat, još trebam i stari auto prodat pa se i to oteže. Stavim slike, nisam zaboravio

Ukratko:
Otišao do ford salona. Imali samo neki napucani st line od 200 kkn. Taj mi se svidio al očito pošto dođe 200 k. Ne sviđa mi se nešto posebno iznutra i imam rezervu prema tim 1.0 motorima koju ne mogu izbit iz glave.
Kad sam se krenuo dogovarat s tipom i gledat što sve moram nadoplaćivat i dodavat...nije mi baš sjelo.
Inače sviđa mi se robusnost auta i dobra su sjedala, a ST line iako izvana izgleda puno bolje od običnog mi je ipak malo 2much vizualno sa svim tim dodacima, nije to moj đir.

Ibiza. Otišao do salona nakon forda usput. Zgodan autić, šminka iznutra, sve super. Al potpuno random. Ni u jednom trenutku nije mi došla misao - "Jebote, da je bar ovo moj auto". Da se odlučim na B segment išao bi na i20 sigurno, jer su tu negdje. Nisam ni ispitivao za probnu jer me stvarno nikako nije privukao. Isto bi bilo par nadoplata kad bi ga htio malo sredit.

Oplo. Nisam bio do salona. Susjed ima novu Astru, pogledao je malo. Okej auto, dobro i izgleda ali....

Vitara. Nažalost ili nasreću dogodilo se to da sam se na neki način zaljubio u auto. I htio ne htio u svim drugim autima vidim nekakve mane i stalno radim neke usporedbe u glavi u kojima vitara pobjeđuje
Bio sam opet okolo po salonima i u jednom smo došli do korektnog dogovora oko love tako da je to više manje to.

Ustvari ova tema je bila ono, idem prespavat odluku, ohladit se, tražit mišljenje ljudi koji znaju više od mene i onda evaluirat. Da ne bi bilo da nisam uvažio ničije savjete.
Zaspan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.