Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 09:12   #241
Quote:
-dominic- kaže: Pogledaj post
Kaj se pjenite, nitko nije niš drugo pročitao? Ne odustaje ON od posla, samo prodaje brend, ako se upeca kupac.
Ne odustaje od posla, a prodaje opremu? Nije mi to jasno.
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 09:23   #242
Prodaš firmu, tj. brand i ostaneš raditi kao "direktor".
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2018., 22:06   #243
Ne znam koliko je dobar ovaj BH Korrosol, ali neko dan mi se na autu stvorila veca količina zračne hrđe (ne znam otkud to, sigurno jedno godinu dana nije bilo nista), i 3 nanosa korrosola nisu skinula u potpunosti sve. Nemam sad iron-x da usporedim, to sam prije imao i nisam imao problema sa ne uklanjanjem te hrđe.
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 02:55   #244
Ja sam dao svoj novi auto u Istru Šajo Detailng-a i mogu rec da sam 90% zadovoljan. Decki koji rade tamo su odlicni, ali ja sam ocekivao od nano premaza izgleda vise. Po zimi je savrseno, sva necistoca pada, ali po ljeti treba isto prat auto cesto ko i prije, samo sta se sad sjaji svaki put nakon pranja kao da je dosao iz salona

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
SteveMqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2018., 21:09   #245
Ima li itko preporuku za poliranje alu felgi u Splitu i okolici?
zloguz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2018., 16:04   #246
Na poliranje u Black Pearl, Auto Partes ili nesto trece?
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2018., 17:47   #247
Quote:
zloguz kaže: Pogledaj post
Ima li itko preporuku za poliranje alu felgi u Splitu i okolici?
Detailing R
Quote:
atoni kaže: Pogledaj post
Na poliranje u Black Pearl, Auto Partes ili nesto trece?
BP

Sent from my Samsung Note 8 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2018., 13:54   #248
Nisam bas impresioniran onim njihovih radnim mjestom na pola ulice.
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2019., 01:20   #249
Di najbolje u zg odvest auto na stavljanje keramickog premaza?
Poggiali is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2019., 20:53   #250
Quote:
atoni kaže: Pogledaj post
Nisam bas impresioniran onim njihovih radnim mjestom na pola ulice.
Ja sam išao i u Partes i Svig ali najčešće BP. Sa svima imam dobra iskustva.
Probaj si ovdje http://www.svig-detailing.com/ ako ti se ne sviđa radno mjesto od BP
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2019., 21:01   #251
Quote:
Poggiali kaže: Pogledaj post
Di najbolje u zg odvest auto na stavljanje keramickog premaza?
Black Pearl, Auto partes, Bobo, Svig.... zovi pa skupi ponude pa odaberi najbolju...
Nevjerojatno je kolika je pomama za “keramikom”. To se čeka preko dva mjeseca iako košta i do 10 000 kn.
Ja sam taj premaz uzo kao dodatnu opremu za 1600 kn ali čini se da postoji više nivoa kvalitete jer kad sam zvao gore navedene firme svi su rekli da je ta za 1600 niske kvalitete tj. trajanja. Meni je ta sad ok, ali koliko će trajati budemo vidjeli.
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2019., 23:48   #252
da kolko sam skuzio te najjeftinije budget friendly su kao do god dana, dok ove kvalitetnije su od 3000kn pa do neba :/

Inace , imam novi suzuki i valjda je jos tvornicki u vosku ili cemu, i nakon pranja sva voda padne odma sa laka... pa razmisljam da to obnovim nakon nekog vremena.. jer ovak se i dosta lakse opere..
Poggiali is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2019., 01:11   #253
Na zapadu je i obično pranje skuplje, detailing s voskom ili sealantom pogotovo, pa se njima isplati dati malo više novca i biti miran dvije godine s premazima. Ali i dalje ga moraš prati...
Kod nas je drugačije, rad je još uvijek puno jeftiniji, tak da je isplativije odvesti auto par puta godišnje na kvalitetno pranje +vosak.
Tehnomag is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2019., 15:51   #254
Quote:
Poggiali kaže: Pogledaj post
da kolko sam skuzio te najjeftinije budget friendly su kao do god dana, dok ove kvalitetnije su od 3000kn pa do neba :/

Inace , imam novi suzuki i valjda je jos tvornicki u vosku ili cemu, i nakon pranja sva voda padne odma sa laka... pa razmisljam da to obnovim nakon nekog vremena.. jer ovak se i dosta lakse opere..
Zaštiti ga što prije, i nemoj štedjeti.

Japanci i lak.. dva različita svijeta

Dobiješ swirl ako ga krivo pogledaš, a kamo li pipneš..
techno_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2019., 17:56   #255
Haha. Dati tolike novce za "zaštitu" Suzukija?! Smiješno. Za cijenu kvalitetnog premaza možeš cijelo auto prelakirati.
Tehnomag is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2019., 13:19   #256
Na novom vozilu kod kojeg lak ne treba korekciju, svaki entuzijast koji poznaje osnove detailinga može sam nanijeti dobar keramički premaz od poznatog proizvođača za 500-tinjak kuna. Keramika je odavno iz segmenta prosumer prešla i u consumer segment gdje uz malo truda i strpljenja možeš postići odlične rezultate koga to zanima.
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2019., 20:16   #257
Poliranje / detailing u Rijeci ili okolici

Pozdrav društvo,

prije par tjedana dovezla sam auto iz snova iz Njemačke, pa da bi dugo ostao u takvom stanju, htjela bi dati odraditi neko zaista kvalitetno "poliranje" (ili kako se to po novom naziva) "detailing", ono ali baš pravo full i u extra-izvedbi.

Ne zanima me, da li košta 1.000 ili 3.000 kn (ili koliko već košta) - želim najbolju zamislivu izvedbu, i voljna sam platiti adekvatnu cijenu.

Namjerno pitam ovdje u javnom forumu među nepoznatim ljudima (dok sam tražila i kupovala auto, doslovno sve i jedan "savjetnik" iz raznih poznanstava su zakazali) dok se nisam usudila obratiti potpuno nepoznatom čovjeku u Njemačkoj, kojeg sam našla preko podforuma "Uvoz automobila".

Kao što iz naslova proizlazi, bilo bi mi zgodno naći majstora u Rijeci / ili okolici - pa unaprijed zahvaljujem na mišljenjima i komentarima
Gastritis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2019., 20:31   #258
Ušparaj rađe tu lovu, pa ga prelakiraj za par godina, svakako će trebati ako se vozi Rijekom i okolicom
wasx is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2019., 21:19   #259
Quote:
Gastritis kaže: Pogledaj post
Pozdrav društvo,

prije par tjedana dovezla sam auto iz snova iz Njemačke, pa da bi dugo ostao u takvom stanju, htjela bi dati odraditi neko zaista kvalitetno "poliranje" (ili kako se to po novom naziva) "detailing", ono ali baš pravo full i u extra-izvedbi.

Ne zanima me, da li košta 1.000 ili 3.000 kn (ili koliko već košta) - želim najbolju zamislivu izvedbu, i voljna sam platiti adekvatnu cijenu.
Mislim da nisi svjesna što želiš. Jer tu možeš iskrcati peteroznamenkaste iznose. A bilo bi šteta da platiš detailing više od unosa, a onda pereš auto na automatskim praonicama.

Idi pitati u iWash u Toweru
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2019., 22:38   #260
Quote:
Gastritis kaže: Pogledaj post
Pozdrav društvo,

prije par tjedana dovezla sam auto iz snova iz Njemačke, pa da bi dugo ostao u takvom stanju, htjela bi dati odraditi neko zaista kvalitetno "poliranje" (ili kako se to po novom naziva) "detailing", ono ali baš pravo full i u extra-izvedbi.

Ne zanima me, da li košta 1.000 ili 3.000 kn (ili koliko već košta) - želim najbolju zamislivu izvedbu, i voljna sam platiti adekvatnu cijenu.

Namjerno pitam ovdje u javnom forumu među nepoznatim ljudima (dok sam tražila i kupovala auto, doslovno sve i jedan "savjetnik" iz raznih poznanstava su zakazali) dok se nisam usudila obratiti potpuno nepoznatom čovjeku u Njemačkoj, kojeg sam našla preko podforuma "Uvoz automobila".

Kao što iz naslova proizlazi, bilo bi mi zgodno naći majstora u Rijeci / ili okolici - pa unaprijed zahvaljujem na mišljenjima i komentarima
Rijeka i okolica:

https://www.facebook.com/pages/categ...3604457599168/

https://www.iwash.com.hr/
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.