Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2017., 00:08   #301
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ne pratiš. Nisu bili bogati
ne treba biti bogat da imas racune
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:09   #302
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ne treba biti bogat da imas racune
Al moraš za plaćanje
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:16   #303
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Al moraš za plaćanje
ja sam samo ponudio opciju o cemu razmisljaju za vrijeme jednog od rijetkih koitusa tokom godine.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:25   #304
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ja sam samo ponudio opciju o cemu razmisljaju za vrijeme jednog od rijetkih koitusa tokom godine.
Ali Forfane, to vrijedi za one kaj omogućuju blješteći nakit i šljašteće stvari. Siromasi očekuju češće koituse
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:43   #305
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ali Forfane, to vrijedi za one kaj omogućuju blješteći nakit i šljašteće stvari. Siromasi očekuju češće koituse

ali, ali,...

Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
nije lijep ni zgodan, ali je dobar
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:45   #306
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ali, ali,...



A e! To ne ima veze s računima. Ima s ptsp-em i samopouzdanjem
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 01:15   #307
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa onda se slažemo da je fizička privlačnost ključan sastojak bez kojeg započinjati vezu nije moguće. Nikada nisam čuo da je netko s nekim u vezi tko mu nije privlačan. To je osnovna,a sve ostalo je nadogradnja. Karakter je bitan za neke druge stvari ali za uparivanja je fizička privlačnost ključna. Večina ekipe s vremenom upozna karakter pa se prilagodi njemu ili ne. No izgled upoznaš odmah.Nitko se ne uparuje po karakteru u startu.
Ne, ne slažemo se. Vjerovao ili ne, meni se jesu neki muškarci posebno svidjeli zbog karaktera, šarma, duhovitosti, pameti i tako toga, a da im je izgled bio posve prosječan, kao i tisuća koji prolaze pored mene i uopće mi ne skreću pažnju. I muž mi je privukao pažnju tijekom jednog u osnovi sukoba ili razmjene mišljenja koja baš nisu bila blizu, oko meni važnih stvari u poslu. A vjerojatno nitko ne bi rekao za njega, od mene na dalje, da je lijep, zgodan, ili išta više od toga da je visok, njegovan, ili recimo naočit. Jer nije.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 04:38   #308
A slučajno je i dobrostojeći
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 09:29   #309
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ne, ne slažemo se. Vjerovao ili ne, meni se jesu neki muškarci posebno svidjeli zbog karaktera, šarma, duhovitosti, pameti i tako toga, a da im je izgled bio posve prosječan, kao i tisuća koji prolaze pored mene i uopće mi ne skreću pažnju. I muž mi je privukao pažnju tijekom jednog u osnovi sukoba ili razmjene mišljenja koja baš nisu bila blizu, oko meni važnih stvari u poslu. A vjerojatno nitko ne bi rekao za njega, od mene na dalje, da je lijep, zgodan, ili išta više od toga da je visok, njegovan, ili recimo naočit. Jer nije.
Ma vjerujem ti. AJde kužim ja da ti se možda nije dopal onak na prvu pod vauu efekt ali da ti uopće nije bil privlačan mi je ono teško za povjerovat. Ili jednostavno neki ljudi nisu vizualni tipovi pa su im zaista pokretači napaljenosti negdje drugdje pa onda valjda s vremenom im se percepcija osobe s kojom se seksaju promjeni pa im postane opako napeta. To je valjda to.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 09:57   #310
Ne razumijem kako nije bitan izgled, valjda je to nekakvo sporo zaljubljivanje kao sa vremenom. Nalaziš mu puno drugih vrijednosti pa one prevagnu. Glasujem i za izgled jer je to prvo od čega mi srce zatitra, način na koji me gleda, kako se ponaša prema meni dok razgovaramo. O, Bože sve u paketu mora biti savršeno da se poklopi, zar ne?
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:21   #311
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma vjerujem ti. AJde kužim ja da ti se možda nije dopal onak na prvu pod vauu efekt ali da ti uopće nije bil privlačan mi je ono teško za povjerovat. Ili jednostavno neki ljudi nisu vizualni tipovi pa su im zaista pokretači napaljenosti negdje drugdje pa onda valjda s vremenom im se percepcija osobe s kojom se seksaju promjeni pa im postane opako napeta. To je valjda to.
Pa da, osoba je tu ključna riječ, komplet, tako nekako. A vjerojatno su konkretni okidači osobni, različiti i subjektivni. Na koncu, sex, uzbuđenje, pa i zadovoljstvo, dešavaju se, jesu, u mozgu. Što implicira da moraju biti obrađeni, "protumačeni" u njemu, dakle prilično sigurno ne posve jednostavni i lako razumljivi. Koliko samo puta čujemo rečenicu o faktoru X, munji s neba, nečem "neobjašnjivom" i tako to. Uvjerena sam i da su rodno različiti. Vama se naprosto diže na lijepo tijelo, nas napaljuje kompleksnija pojava. Pa se onda to s vremenom približava, uravnotežuje, te jedni i drugi u konačnici ocjenjujemo više elemanata, uzimamo u obzir mnogo više od ljepote i izazovnosti. Za ozbiljnije projekte. Nesumnjivo je također da robujemo naslijeđu, naučenom o privlačnom, također i vlastitim predrasudama. Recimo, makar meni, dragi ljudi naprosto nisu ružni, nikada ih tako ne vidim, dok svim zlicama lako pronađem šiljasti nos, prevelike uši i slično.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:25   #312
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ne, ne slažemo se. Vjerovao ili ne, meni se jesu neki muškarci posebno svidjeli zbog karaktera, šarma, duhovitosti, pameti i tako toga, a da im je izgled bio posve prosječan, kao i tisuća koji prolaze pored mene i uopće mi ne skreću pažnju. I muž mi je privukao pažnju tijekom jednog u osnovi sukoba ili razmjene mišljenja koja baš nisu bila blizu, oko meni važnih stvari u poslu. A vjerojatno nitko ne bi rekao za njega, od mene na dalje, da je lijep, zgodan, ili išta više od toga da je visok, njegovan, ili recimo naočit. Jer nije.
Jedna je stvar 'prosjecan izgled' druga je stvar 'tip mi je baš ružan.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:42   #313
Jos jednom vrati post koji ti je izbrisan i letis s foruma na par dana.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:36   #314
Mislim da sam prema ovim vašim upisima shvatila da većina vas ulazi u veze ili bilokakve odnose samo kada se zaljubi. Ja nisam zaljubljive prirode, jednom sam bila zaljubljena i to pred 15 godina i neda mi se čekati da mi se poklope sve zvijezde na nebu. Tako da biram na neke druge načine. Zasada sam uvijek padala prvo na izgled, onda na sve drugo. Sada više nisam sigurna koliko je taj izgled presudan u ovom mom slučaju, kada se ja doslovno ne znam zaljubiti možda te žene koje viđate sa "ružnima" imaju isti problem/rješenje kao ja!?
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 14:26   #315
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
A slučajno je i dobrostojeći
Nije sasvim slučajno. Družim se i biram uglavnom u vlastitom društvenom krugu i njegovoj blizini.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 09:20   #316
vi ovdje pričate o karizmi ne o osobnosti
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 09:43   #317
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Nije sasvim slučajno. Družim se i biram uglavnom u vlastitom društvenom krugu i njegovoj blizini.
Kaj fakat činjenica da ste iz istog društvenog sloja učinila njega i fizički privlačnijim?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:18   #318
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj fakat činjenica da ste iz istog društvenog sloja učinila njega i fizički privlačnijim?
Nisi li i ti rekao da ne bi išao dalje od svog sloja? Tebi ove imućnije u startu nisu primamljive. Violeta je tvoga kova. Ona se drži svoga sloja.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:39   #319
Ovaj forum je i dalje super. Prosjecan izgled (gdje po Gaussu spada vecina) uopce ne znaci da je tip ružan, kak se ovdje potura. A žene ulaze u veze s tipovima koji su baš ružni, jer su dobri, al im to ne kažu. No, jebu se s njima. Iako su baš ružni.

Aha, aha.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:04   #320
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ovaj forum je i dalje super. Prosjecan izgled (gdje po Gaussu spada vecina) uopce ne znaci da je tip ružan, kak se ovdje potura. A žene ulaze u veze s tipovima koji su baš ružni, jer su dobri, al im to ne kažu. No, jebu se s njima. Iako su baš ružni.

Aha, aha.
Forum je mila majka u odnosu na ono vani. Nisu ni muški imuni na jebanje njima ružnih: " ona ne može biti toliko ružna koliko ja mogu biti pijan".
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger