Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 19:01   #181
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Ma curka ima 21 i misli da je svijet (i muški u njemu) njoj na uzimanje.
Pa sa 21 i je, zar ne
Kasnije je daj sta das
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 19:14   #182
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Pa sa 21 i je, zar ne
Pa, ovaj, pogledaj joj onu temu "nemogućnost ostvarivanja ljubavnih i inih odnosa". Da se zapitaš

Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Kasnije je daj sta das
Lako moguće.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 19:44   #183
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Pa sa 21 i je, zar ne
Kasnije je daj sta das
oko 35. pocinjes primjecivati da se smetlarski kamion sve cesce vozika po kvartu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 16:37   #184
A i vi sad. Ko da život završava u pedestesedmoj
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:47   #185
Prije par mjeseci krenula me barit neka malecka od 23 godinice. Kad sam mladunčetu rekao da imam 33 u očima joj vidje pitanje - zašto si ti još uvijek živ?

U 57. ću bit prastara mumija koju će otkopati misija s Marsa 2549. kad bude izviđala je li zemlja ponovno ljudima nastanjiv geoid.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:58   #186
Quote:
Mamekica kaže:
A i vi sad. Ko da život završava u pedestesedmoj
Jednom mom rođaku jest

Quote:
fauxpersona kaže:
Prije par mjeseci krenula me barit neka malecka od 23 godinice. Kad sam mladunčetu rekao da imam 33 u očima joj vidje pitanje - zašto si ti još uvijek živ?
Ako nemaš bemburu, maši im privjeskom s izlikom da ti je baš na velikom servisu. Godine više ne postoje.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:11   #187
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Ako nemaš bemburu, maši im privjeskom s izlikom da ti je baš na velikom servisu. Godine više ne postoje.
Ma mladunčadi se u pravilu klonim.

Nemam bemburu i ne treba mi - dovoljno je obući užu majicu i sklopit smislenu rečenicu.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:42   #188
meni je svaka majica uza, u predjelu struka
ali zato nije problem sloziti smlsen...smels..simsl...smislaonu re...re...rec... ma jebem ti te dugacke rijeci
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 18:17   #189
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
oko 35. pocinjes primjecivati da se smetlarski kamion sve cesce vozika po kvartu
Ili oglase za posmrtnu pripomoc
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 19:59   #190
Quote:
Morning kaže: Pogledaj post
te da žene nisu samo strojevi za rađanje, nego puno više od toga te bih radije bila ostvarena u karijeri, putovala i uživala, nego imala djecu
Pa nitko ti u 21. st. ne brani da se bavis "karijerom", putovanjima i "uzivanjem" ma sto to znacilo.

Quote:
(iako sam 200% sigurna da plodnost ovisi više o genetici, nego o godinama, a ja tu nikakvih problema nemam).
Nemoj biti toliko sigurna

Quote:
Nadalje sam dodala da ću se sigurno udati nakon 30-e s njim ili s nekim drugim, na što je on rekao:"Pa već si nakon 27-e stara cura, sretno s nalaskom muža s 30 kad si već stara bakica".
Vecina muskaraca tako razmislja kao on. Mnogi to ne govore...

Quote:
Tu sam se šokirala...malo je reći...doživjela sam WHAT THE FUCK trenutak. Zar je moguće da se ženu od 27 godina u 2017. smatra starom curom?
Ne starom, ko stara baba... ali zensko sa 27 godina vise nije djevojka nego zena.

Quote:
Za mene su stare cure žene nakon 45-e koje više nisu plodne, a nisu se nikad udale. Bar sam tako mislila do sad. Zar muškarci stvarno tako vide žene nakon 27-e? Kao stare cure??
Nije bitno sto ti mislis, nego sto svijet misli i kako svijet funkcionira Zena sa 27 godina je zena, nije cura od 20 godina.


Quote:
MUŠKARCI, PITANJE ZA VAS,
zar stvarno u vašim očima ženi opada vrijednost kad zakorači u 3. desetljeće?
Apsolutno. Kao sto pada vrijednost muskarcu koji nema prebijene lipe u dzepu, koji nista ne radi i koji je nesposooban. Kao muskarcu koji sa preko 40 godina nista nije stvorio, koji nema posao, koji nema krov nad glavom i koga boli ona stvar. Jel takav muskarac ima "smanjenu" vrijednost?

Quote:
Smatrate li vi STVARNO da su žene u 30-im već iskorištene, zastarjele djevojke koje se nisu situirale na vrijeme??
Muskarci ih smatraju starijim zenama koje ocito nisu za brak. I instiktivno muskarac zna da cim je tu 30. godina... da priroda radi svoje. Moras shvatiti na vrijeme da je zenin najveci kapital mladost uz izgled. A taj kapital se brzo otopi.

Quote:
Bi li stvarno radije oženili curu u ranim dvadesetima koja je neiživljena, neispunjena, vjerojatno bez fakulteta, ili ostvarenu ženu u 30-im koja zna što želi?
Nit 20, nit 30. Najbolje je zensko sa nekih 25 godina, koja je vec zrelija u glavi. A zenin fakultet i fraze tipa "ostvarena zena" i sl. muskarcima nista ne znaci. Mladost je bitna, naravno uz dobar i pozitivan karakter. Nikakve diplome i slicne gluposti. Gledas iz zenske perspektive na stvar, zato i grijesis. Zenama je bitno da je musko situiran, dobro je ako ima diplomu i sukladno time dobar posao i neki ajmo reci status.

Quote:
Ili je moj dečko samo rijetki primjer nerazvijenog pračovjeka koji ženu gleda kao čistačicu, kuharicu i rađateljicu djece, umjesto kao obrazovanu, intelektualnu individuu koja ima svoj posao, hobije, snove, želje i ambicije?
Ti imas previsoko misljenje o sebi samoj. I ako nesto nije u stvarnosti kako si ti zamislila u glavi... onda to ajmo reci popljujes, svi drugi su u krivu a ti si u pravu. Nije tvoj decko nikakav nerazvijeni pracovjek i nemoj ga tako oslovljavati i takve mu etikete lijepiti. Ako vec zelis lijepiti etikete, onda ih zalijepi prirodi i stvarnosti kao takvoj.

Quote:
Zar žene zaista imaju tako kratak rok trajanja????
Da, imaju. Izgubis li to iz vida sukobit ces se sa stvarnoscu. Al nece stvarnost imati probleme radi toga, nego ti. Ne kazem da ces ih imati, ali imaj na umu to sto ti kazem.

Quote:
Hvala svima koji su se potrudili pročitati, a pogotovo onima koji odgovore!
Eto mojih iskrenih odgovora. Svidjelo se tebi ili ne, odgovore si trazila. A ja sam ozbiljno odgovarao na pitanja koja te zanimaju.

I jos nesto. Nedaj Boze da uhvatis 35 godina i da budes i dalje ovako razmisljala drzeci u ruci diplomu... ganjajuci "karijeru" i mislila svi su ostali u krivu, a ja sam u pravu. Jer sa 35 godina iskreno zenskoj se tesko udati. Vise nema biranja, ovoga hocu, onoga necu. Sve manje je uleta i oni koje ce te htjeti sa tvojih 35 biti ce sve samo ne oni sa diplomom. Nece ti potencijalni muskarci za brak u ruci drzati diplomu nego pivu i listic od kladione. A jos gore sto ti se moze dogoditi je da sa 35 budes mislila da si i dalje "mlada", a svi ostali briju gluposti jer je tebi zena mlada do 45 godina i da ima jos vremena.
SnoopyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:09   #191
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Prije par mjeseci krenula me barit neka malecka od 23 godinice. Kad sam mladunčetu rekao da imam 33 u očima joj vidje pitanje - zašto si ti još uvijek živ?

U 57. ću bit prastara mumija koju će otkopati misija s Marsa 2549. kad bude izviđala je li zemlja ponovno ljudima nastanjiv geoid.
pa dobro 10 godina razlike i nije više toliki bauk? ili je?
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:15   #192
Quote:
krekre kaže: Pogledaj post
I za kraj jedno pitanje što mislite koga je to predsjenik Francuske oženio, baku, mamu, ženu koju voli, staru curu. Da je običan čovjek svi bi mu se rugali, a ovako šutnja i javno odobravanje. Tako je i sa ovim pitanjem! A ja mislim da je od svega najvažnije kako se on i njegova žena u svojoj glavi osjećaju, a što o tome mislim ja i svi ostali je najmanje važno.
Za njega govore da je homić. A ta zena koja je starija od njegove matere dodje mu kao neka podrska. Naravno da nije bitno sto mi mislimo o njemu. Ali problem je sto se radi o osobi koja je predsjednik drzave. Necu ga ovdje okarakterizirati kako mogu, jer nije ovo politicka tema. Promatrao sam ga malo kako govori, sto govori i kakvi su mu nastupi. Samo neka im je Bog na pomoci Francuzima. Radi se o nekoj vrsti izopacenog karaktera. Mutikasa, prodavac magle i manipulator koji o nicemu nista nezna. A takva sorta je idealna da ih se postavi na poziciju i da budu lutka na koncu. Necu dalje o njemu kako kazem. Samo zelim reci da ti dotican ne moze biti nikakav primjer, a pogotovo pozitivan primjer. Nista pozitivno u tom covjeku nema. To ce se vidjeti kroz period od par godina.

A sto se tice cure koja je postavila temu... Moguce je da se netko sprda u stvari. Ali ako to nije slucaj... Mlada je i mogu reci karaktera koji se meni ne svidja. Bude li isto ovako razmisljala i sa 25 godina. Momci sa malo pameti u glavi ce joj dozvoliti da plovi svojim morem ali bez njih. Kazem mlada je, ali imam filing da ce se tesko promjeniti. Neka razmisljanja i karakterne crte mi to govore. Dakle nije ni problem to sto je mlada i ne razmislja o braku i djeci. to je najmanji problem ovdje.
SnoopyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:47   #193
decko ti vec sad ima 27, on valjda smatra da se mora uskoro ozeniti, ili ce biti "stari decko"... Sumnjam da te on bude cekao jos bar 9 godina, on ce tad vec biti u srednjim/kasnim 30-ima
Misspanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:02   #194
Quote:
Misspanda kaže: Pogledaj post
decko ti vec sad ima 27, on valjda smatra da se mora uskoro ozeniti, ili ce biti "stari decko"... Sumnjam da te on bude cekao jos bar 9 godina, on ce tad vec biti u srednjim/kasnim 30-ima
Da, on bi se zenio, a ona se samo zabavlja i ima drugaciji pogled na stvari. On od toga nece odustati, nego ce mu se to jos cesce motati po glavi i mogao bi vrsiti pritisak. A ona mlada i sa razmisljanjem kakvo ima, jos ako je i tvrdoglava, a mislim da jest... Ova veza nece potrajati duze od dvije godine. Ili ce njoj to biti pritisak i otici ce, ili ce on uvidjeti da tu ne moze dobiti ono sto zeli. Pogotovo njeni grubi, hladni stavovi tipa udat cu se za tebe ili nekog drugog. Izlijetat ce njoj jos takvih izjava. Je da je mlada ali proracunata je i kazem ovo je njoj samo zabava. Prolazna stvar.
SnoopyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 15:00   #195
Stare ? To je meni osobno povezano sa karakterom i izgledom jednim dijelom. U globalu tamo negdje oko 28-30 godina, ali ako je puna energije, vedra, utegnuta, meni to neće djelovati kao stara cura. Opet ovisi i s kime se uspoređuje, da li ju ganja netko od 20 godina ili 35. Na kraju krajeva može imati 35 a da izgleda bolje nego neka od 25 pa će mi biti u prednosti nad njom iako je ''stara cura'' . Kritično može biti ako je sa 35 izgubila voljni elan, značajnije popustila sa strašću, iako ove koje dobro izgledaju održavaju i ostale stavke na višljem nivou, ipak to nekako u paketu ide (volja za održavanjem zgodnog tijela i ostali oblici volje, strast, elan, manje frustracija...)
azino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 15:02   #196
Quote:
azino kaže: Pogledaj post
Stare ? U globalu tamo negdje oko 28-30 godina
Ne

anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 15:04   #197
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Ne

Sta ces ti tu na temi, pilici se ne ubrajaju u stare cure
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 15:05   #198
Mi imamo naziv za staru curu kebara ili keba
to su one zgažene od hurca kaj veli frend ima toliko razgaženu čipku da sam dobio kompleks da mi je kurac mal kad ga stavim na njenu ćipku
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 15:15   #199
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Mi imamo naziv za staru curu kebara ili keba
to su one zgažene od hurca kaj veli frend ima toliko razgaženu čipku da sam dobio kompleks da mi je kurac mal kad ga stavim na njenu ćipku
U da, stare može biti asocijacija i na razgažene, pune iskustva iz prirode i crnog društva. Jedan od znakova je hodanje kao da je konja jahala. Nije baš privlačno, mora se reći, ali možda postoji neko samozavaravanje da je uistinu bila dobra jahačica par godina u nekom konjičkom klubu ili da se ozljedila u preponama na neki način
azino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 15:15   #200
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Mi imamo naziv za staru curu kebara ili keba
to su one zgažene od hurca kaj veli frend ima toliko razgaženu čipku da sam dobio kompleks da mi je kurac mal kad ga stavim na njenu ćipku
Oh, ne, čini mu se...definitivno mu je mali. To što se on tješi je druga stvar...I pametnije mu je biti sa djevicama, ali samo do 14, jer tada će biti uvjeren da mu je velik
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger