Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 13:17   #21
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
Falija si ceo fudbal . U toj gumici dugačkoj ti teško ide iz samo jednog razloga . Korozija . Tu di ti je ta dugačka gumica oko nje je materijal korodiraoi i to ti stišće u kućištu tu gumicu . Automatski ti se smanjuje prostor u gumici di ide klizač


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
aha, kuzim.
a cime se moze ocistit taj "cilindar" gdje stoji dugacka gumica? ovako mi ne pada nis na pamet cime bi to mogao izcistit
tonco888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 13:40   #22
Ako mislis na vodilice pinove gdje ide mala manzeta. Malo isceprkaj sarafcigerom. Ubaci nitra novu mast i probaj rukom kako ide. Vecinom to zablokira kad ljudi stave krivu mast koja se rastapa na pre niskoj temperaturi. Ulje iz masti iscuri i ostane samo dio koji se zaljepi. Kad zablokira dovoljno je da ga izbijes van. Za te vodilice kupi silikonsku mast, tesko ces nac neku koja prelazi 300c. Ali i to je dost.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 13:57   #23
Quote:
tonco888 kaže: Pogledaj post
aha, kuzim.

a cime se moze ocistit taj "cilindar" gdje stoji dugacka gumica? ovako mi ne pada nis na pamet cime bi to mogao izcistit


Polako odvijačem odvoji tu gumicu od kućišta. Kad ju dovoljno razradiš ( slobodno koristi nekaj masnog u spreju . ) izguraj ju kompletnu van. . Nekon toga šaberom ( rvacki grecalo ) ili štogod sličnom počisti tu hrđu koja ti pritišće gumicu . Ako je gumica ispravna ( nije se od godina razmakšAla ) vrati je nutra . Naravno koristi za podmazivanje namjenska sredstva .


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 14:01   #24
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
Polako odvijačem odvoji tu gumicu od kućišta. Kad ju dovoljno razradiš ( slobodno koristi nekaj masnog u spreju . ) izguraj ju kompletnu van. . Nekon toga šaberom ( rvacki grecalo ) ili štogod sličnom počisti tu hrđu koja ti pritišće gumicu . Ako je gumica ispravna ( nije se od godina razmakšAla ) vrati je nutra . Naravno koristi za podmazivanje namjenska sredstva .


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
ok, hvala na pomoci cim kisa prestane bacam se na posao.
tonco888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 23:58   #25
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
Polako odvijačem odvoji tu gumicu od kućišta. Kad ju dovoljno razradiš ( slobodno koristi nekaj masnog u spreju . ) izguraj ju kompletnu van. . Nekon toga šaberom ( rvacki grecalo ) ili štogod sličnom počisti tu hrđu koja ti pritišće gumicu . Ako je gumica ispravna ( nije se od godina razmakšAla ) vrati je nutra . Naravno koristi za podmazivanje namjenska sredstva .


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Ma sa kakvim šaberom, grecalom...sa time će samo oštetiti i izgrepsti provrt.
Imaš za kupiti valjčaste drot četke maloga promjera, obično dođe sa drškom, prepiliš dršku i natakneš tu drot četku na bušilicu i očistiš.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 03:10   #26
Ovi nemaju dršku i baš su za bušilicu:
https://www.auto5.be/fr/produit/3-br...75_376800.html
http://ekodim.rs/cetke-i-prateca-oprema.php
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 07:34   #27
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
Ma sa kakvim šaberom, grecalom...sa time će samo oštetiti i izgrepsti provrt.

Imaš za kupiti valjčaste drot četke maloga promjera, obično dođe sa drškom, prepiliš dršku i natakneš tu drot četku na bušilicu i očistiš.


Čuj ti pametni . Ako mu je provrt toliko korodirao da površinska hrđa baš toliko pritišće gumicu i sprečava nesmetano klzanje bolcna unutar iste onda je površina provrta već toliko izbrazdana da si tu svoju četku možeš nataknut na kitu jer bez ozbiljnog struganja nema ništa . Vidiš za tvoju informaciju u ozbiljnom poslu i ti i tako oštećeni provrti ( kućište vodeće gumice ) se buše na prekomjeru i piksiraju . Al ti to vjerojatno znaš samo ti je pobeglo s uma . Kao vjerojatno i činjenica da se radi o prometalu starom 21 godinu . No kako se ovdje ne radi o nekom znalcu ( jerbo čovjek traži rješenje na forumu ) nema ni smisla predlagat mu isto. . .... da je htio iole ozbiljno investirat odvazao bi auto u servis Koji bi napravio isto. .eto. To ti je moje viđenje stanja stvari . I usput budi rečeno Ja sam ti malo pre star konj za učit kola vozit . To učiš mlade ždrepce .


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 08:53   #28
Toliko o "očistio sam vodilice" ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 23:48   #29
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
Čuj ti pametni . Ako mu je provrt toliko korodirao da površinska hrđa baš toliko pritišće gumicu i sprečava nesmetano klzanje bolcna unutar iste onda je površina provrta već toliko izbrazdana da si tu svoju četku možeš nataknut na kitu jer bez ozbiljnog struganja nema ništa . Vidiš za tvoju informaciju u ozbiljnom poslu i ti i tako oštećeni provrti ( kućište vodeće gumice ) se buše na prekomjeru i piksiraju . Al ti to vjerojatno znaš samo ti je pobeglo s uma . Kao vjerojatno i činjenica da se radi o prometalu starom 21 godinu . No kako se ovdje ne radi o nekom znalcu ( jerbo čovjek traži rješenje na forumu ) nema ni smisla predlagat mu isto. . .... da je htio iole ozbiljno investirat odvazao bi auto u servis Koji bi napravio isto. .eto. To ti je moje viđenje stanja stvari . I usput budi rečeno Ja sam ti malo pre star konj za učit kola vozit . To učiš mlade ždrepce .


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Ma kakvo bušenje na prekomjeru! Te čeljusti onda može baciti!
Ja se tako ne bih više vozio. Neka skine te čeljusti i neka ih odnese na reparaturu gdje će mu ih ispjeskariti, pocinčati, staviti nove gumice i mast. Neka se ne igra i ne modificira dimenzije provrta, a ako bude i očistio hrđu iz provrta za dvije godine će mu opet zapeći pošto nema nikakvog zaštitnog sloja i opet će tu doći kukati. Ja se mogu kladiti da mu je i klip načet hrđom i bez masti. Kompletnu čeljust treba rastaviti i pregledati, ipak je prošlo 20 godina.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 00:57   #30
Zakaj meni objašnjavaš ? Rekel sam ti da sam prestar konj za učit kola vozit . Taj nauk kreće sa ždrepcima .
A ak ti je u ove sitne sate dosadno i nemreš spavat , jednostavno lašti mačora


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 01:25   #31
Sta vi radite nauku od najobicnije mehanike to je strasno.
Evolution28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 01:37   #32
Mehanika i je nauka. Samo je vama priučenim kovačima to sve isto


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 01:57   #33
I staroga konja treba s vremena na vrijeme potkovati, rekli su konjušari. Ako su kopita potrošena nemre se čavao u što zabiti, osim na ljes. Daj @Vampir, po tebi svi koji su se nakon tebe rodili su šmrkavci i balavurdija koja nema pojma i kad tvoje generacije više nebude, svijet će propast, jel tak?
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 07:50   #34
Hajde oko malo hrde sad nauke stvarate sa saberima i celicnim cetkama. Jasno da ce nakon njega posao biti drkica jel slozit kocnice nije samo nabacit plocice i vratit kotac. Malo majstora to i zna radit ili im se neda. Bez neke slike hrde ovako napamet da lupate nema svrhe.

@predsjednik
Takve cetke sa linka ako ti trebaju koriste se za ciscenje puske,ima ih kupit u ducanima koji prodaju lovacku i slicnu opremu.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 13:14   #35
Ima i za puške, sjećam se da sam u vojsci imao kanticu sa uljem, špagu sa olovnim utegom da se lako može provući kroz cijev krpica za čišćenje i ta čelična četka koju nisam nikada koristio.

Te uske četke imaš za kupiti po Pevcima i Bauhausima, ručne sa drškom i bez. Lako prepiliš dršku i utakneš u bušilicu.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:06   #36
Quote:
Evolution28 kaže: Pogledaj post
Sta vi radite nauku od najobicnije mehanike to je strasno.
Kad bi svi znali tu nauku te znali šarafit onda ne bi bilo takvih pitanja.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 18:12   #37
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Kad bi svi znali tu nauku te znali šarafit onda ne bi bilo takvih pitanja.
Gle ja ako nesto neznam ili pitam nekoga iskusnijega,ili to dam majstoru za to.

Ja cu ti sloziti i boga i vraga sto se tice mehanike,ali recimo vesmasinu i televizor necu dirati jer eto nisam elektricar.
Evolution28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 18:23   #38
Ako znaš automobile i kamione popravljati, onda znaš i vešmašinu. To je toliko jednostavno da jednostavnije nemože biti. Baš mi je prekjučer riknuo kondenzator elektromotora vešmašine, motor je zujao i mučio se, ugrijao i nije mogao okrenuti prazan bubanj. Trošak novog kondenzatora 60KN.

Televizori su mi posebni gušt, sve se da popraviti dok ne rikne ekran. Kad on rikne isplati ga se jedino novoga ako je aktualne tehnologije (LCD LED). Ako je ekran CRT ili plazma, ekran je zastario i nije za naručivanje, popravlja se sve oko njega po matičnoj i napajanju, ali ako ode ekran ne popravlja se.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 19:32   #39
Ja ne znam zašto onda uopće struke postoje kad su svi svestrani i u sve se kuže. Ili misle da se kuže dok ne pljunu u šake.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 20:38   #40
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
Ako znaš automobile i kamione popravljati, onda znaš i vešmašinu. To je toliko jednostavno da jednostavnije nemože biti. Baš mi je prekjučer riknuo kondenzator elektromotora vešmašine, motor je zujao i mučio se, ugrijao i nije mogao okrenuti prazan bubanj. Trošak novog kondenzatora 60KN.

Televizori su mi posebni gušt, sve se da popraviti dok ne rikne ekran. Kad on rikne isplati ga se jedino novoga ako je aktualne tehnologije (LCD LED). Ako je ekran CRT ili plazma, ekran je zastario i nije za naručivanje, popravlja se sve oko njega po matičnoj i napajanju, ali ako ode ekran ne popravlja se.
Hajde promjenit napuhani kondenzator i skinut kakav tranzistor..

Ali volio bi te vidjeti kako radiš reballing ili razlemit čip sa 100 nožica.. ili uopće da napraviš dijagnostiku takvog uređaja treba ti malo jače znanje od očitavanja oma i zujalice.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.