Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 01:00   #41
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Crafter i Sprinter - dva najveća smeća koje je svijet vidio, kako to hrđa to je jednostavno nevjerojatno.
Istina, jednostavno je nevjerojatno da to sve godine nisu rijesili, mozda ce sada sa ovim aktualnim modelima srediti stvar.
Al gledaj i Merc kao auto. Jos nekako razumijem da strune 2007 A ili B klasa, ali kad imas 2007. R klasu koja je strunula, onda ti dode muka i zapitas se sto je ostalo od mecke.
Na R-u nakon sto je limar skinuo branik, vise dio kod veznog lima nije imao kuda neke nisace prikopcati nego je morao limariti tada 8 god. staru R klasu.

Tako da me po tom pitanju ni njihov kombiji nimalo ne cude, no zato kao novi kostaju ko da valjaju.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 16:23   #42
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Istina, jednostavno je nevjerojatno da to sve godine nisu rijesili, mozda ce sada sa ovim aktualnim modelima srediti stvar.
Al gledaj i Merc kao auto. Jos nekako razumijem da strune 2007 A ili B klasa, ali kad imas 2007. R klasu koja je strunula, onda ti dode muka i zapitas se sto je ostalo od mecke.
Na R-u nakon sto je limar skinuo branik, vise dio kod veznog lima nije imao kuda neke nisace prikopcati nego je morao limariti tada 8 god. staru R klasu.

Tako da me po tom pitanju ni njihov kombiji nimalo ne cude, no zato kao novi kostaju ko da valjaju.
Riješeno je, Sprinter poslije 2008 (i Vito) nebi trebali hrđati osim ako nisu imali sudar pa su loše napravljeni. S druge strane E klasa W211 koji se radi od 2002. ne hrđa nimalo.

Ovisi sve o modelu i za koje je tržište napravljen. Vito se radi u Španjolskoj i Njemačkoj, dok Viano samo u Njemačkoj (kao i sad V klasa). Kada se kupuje obavezno provjeriti u prometnoj koja je zemlja proizvodnje.
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 16:27   #43
Imam LT iz 2010 i hrđa u 3pm, tak da nemoj mi baš pričat kak je "rješeno" - drek je rješeno, isti kurac ko i prije.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 16:32   #44
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Imam LT iz 2010 i hrđa u 3pm, tak da nemoj mi baš pričat kak je "rješeno" - drek je rješeno, isti kurac ko i prije.
Ne znam za LT, ali nasljednik Crafter se radio u Poljskoj, i dalje se radi. Caddy iz 2009. se radi u Poljskoj, trul. Baš me zanima, ajde ako nije problem u prometnoj vidi državu proizvodnje?

I jel nije LT prekinut negdje 2007.? Sumnjam da bi radili oba toliko dugo.
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 18:53   #45
Viđao i Sprintere novijih godišta da trunu. A nemre bit da ih je tolko bilo razbijeno!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 20:57   #46
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Viđao i Sprintere novijih godišta da trunu. A nemre bit da ih je tolko bilo razbijeno!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Ne može se znati jel 2005. ili 2013.. Moj rođak je imao problema sa jednim i prodao ga, isto je bio trul, 2007. Onda je uzeo 2009. sa više kilometara nego što onaj kojeg je prodao, apoteka, limarija nova.

To sve govorim za one "Made in Germany". Rade se možda i u Turskoj sa kamionima, tko zna...

Kod Mercedesa (bilo kojeg) je važno da kad se kupuje uzeti redizajn, pa makar bio i starija serija od tog novijeg ciljanog koji nije redizajn. Em je ljepši, em je sve sigurno (kad se već toliko plaća).
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 09:49   #47
Ne valjaju ... i noviji trunu po rubnjacima i vratima ko nekadašnje e klase.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 10:00   #48
Paaaa, možeš. Ak imaš uvid u knjižicu vozila. Ne trunu eventualno zadnje serije redizajna, jer su još relativno novi. Prve serije redizajna trunu. Stanje sa Crafterom/MAN kaksevećmodelzove nakon odvajanja nebih znao

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 15:07   #49
Dobro, svi se kače za godinu, a nitko ne kaže gdje je napravljen, odnosno za koje tržište.

Samo kažem, kupljen nov u salonu Sprinter 2007. u Njemačkoj, ima sad 350+ tkm, trul. Kupljen rabljeni 2009. (po preporuci), imao prije 2 mjeseca 380 000 km, nov, apoteka.

Jel ima itko Sprintera tu koji je kupljen nov u Hrvatskoj, da kaže koja je zemlja proizvodnje u prometnoj? Vito je španjolac 99%, osim ako nije baš naručen njemački.

Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Paaaa, možeš. Ak imaš uvid u knjižicu vozila.
Mislio sam na one šta vidiš na cesti pa kažeš eto, nov a hrđav. Možda je 2005., ne možeš znati. Ni onaj iz 2013. nije redizajn, te se godine počeo raditi. ...
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 15:19   #50
Quote:
martin222 kaže: Pogledaj post
Dobro, svi se kače za godinu, a nitko ne kaže gdje je napravljen, odnosno za koje tržište.

Samo kažem, kupljen nov u salonu Sprinter 2007. u Njemačkoj, ima sad 350+ tkm, trul. Kupljen rabljeni 2009. (po preporuci), imao prije 2 mjeseca 380 000 km, nov, apoteka.

Jel ima itko Sprintera tu koji je kupljen nov u Hrvatskoj, da kaže koja je zemlja proizvodnje u prometnoj? Vito je španjolac 99%, osim ako nije baš naručen njemački.



Mislio sam na one šta vidiš na cesti pa kažeš eto, nov a hrđav. Možda je 2005., ne možeš znati. Ni onaj iz 2013. nije redizajn, te se godine počeo raditi. ...
Nikad mi nece bit jasna ova izjava da je radno vozilo sa 380t+ km novo, apoteka.
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 15:39   #51
Quote:
Lucky-ZG kaže: Pogledaj post
Nikad mi nece bit jasna ova izjava da je radno vozilo sa 380t+ km novo, apoteka.
Nisam mu ni ja vjerovao dok nisam vidio uživo. Srebrni 316 CDI, kromirana maska, pola je putnički, "Mixto" (ima 7 siceva), senzori iza, komande na volanu... Prekrasan.

Farove je polirao, drugo sve original.
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 20:58   #52
Sve ovisi kako i tko postupa prema vozilu. Dođe lik na dostavu, imao je nekakav teret na krovu i pazi sistem: Lik otvori vrata, stane prljavom radnom cipelom na rub sjedala, drugu nogu stavi na vrata (rukohvat) i popne se. Da bi mogao stajati drugu nogu je stavio na volan. Boja se nije uopće vidjela jer ga valjda nikada nisu oprali.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 19:16   #53
Kak te kombije stišću,hladne,tople,svakak.
Te kutije samo lete cestom,a najgorje su ambulatne.
Ne znam jel ih ujutro još uvijek naganjaju na prazno.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 20:39   #54
Ambulanteni je OK. Neka ga šarafe. Ova naša usrana Vlada sebi klupuje aute svako toliko, a po pravilu nove aute bih nabavljao samo hitnoj, vatrogascima, i općenito službama spašavanja, i policija. A vladi i saborskim zastupnicima bih kupio aute tipa Corsa / Fabia.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 19:02   #55
Nema puno teretnih kombija s duplom kabinom kod nas?
Nešto kemijam... za potrebe prijevoza 6 ljudi i glazbene opreme. Max dužina tereta je 2.55 metara, visina standardna. Neću kod nas u oglasima pronaći takav kombi godišta 2001-2011?
Tehnomag is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 19:59   #56
Ima, kak ne. Kod nas dva. Stariji model Transita doduše ima 1.95 dužinu tovarnog prostora, novi ima 2.3 metra. A viđao sam i podosta Sprintera i Craftera u sličnoj verziji.
Nego, jesi razmislio o duploj kabini i ceradi otraga? Mora biti baš pleh? Standarda 680 gramska cerada je izdržljiva ko vrag, a mogu ti napravit i iz 900 gramske cerade koka se inače koristi za Tautliner poluprikolice (one bez stranica, samo cerada). Naravno, sa nečim šiljastim ju budeš probušio. Al s tim može i pleh najebat.....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:53   #57
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Kak te kombije stišću,hladne,tople,svakak.
Te kutije samo lete cestom,a najgorje su ambulatne.
Ne znam jel ih ujutro još uvijek naganjaju na prazno.
Ako je neki neki novi i pod leasingom, vidiš ga uskoro na njuškalu uz napomenu "kao nov" A prije par tjedana još je ganjan 80 kroz naselje po lošim cestama. Tipičan odnos većine prema službenim vozilima.

I sam znam puno puta vidjeti razne kombijanere bilo kutije ili sandučare pogotovo dostavne kako divljaju a vozač većinom telefonira. Jednom je jedan od neke trgovine glazbenom opremom mislim da zadnji Master prvo se gurao otraga ( još jedna navika šofera kutija ) pa sam ga pošteno ostavio da bi zatim na jednom djelu ceste gdje se vozi 80 taj isti išao u pretjecanje koje je trajalo duplo duže nego inače; u jednom trenutku sam htio opet po gasu ali sam ga ipak pustio da se vuče. Malo kasnije sam ga opet dobio na jednoj obilaznici.

Kakvih sam se tek starih drloga od kombija nagledao ovih dana na poslu pri utovaru, mogao bih memoare napisat.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:01   #58
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Ima, kak ne. Kod nas dva. Stariji model Transita doduše ima 1.95 dužinu tovarnog prostora, novi ima 2.3 metra. A viđao sam i podosta Sprintera i Craftera u sličnoj verziji.
Nego, jesi razmislio o duploj kabini i ceradi otraga? Mora biti baš pleh? Standarda 680 gramska cerada je izdržljiva ko vrag, a mogu ti napravit i iz 900 gramske cerade koka se inače koristi za Tautliner poluprikolice (one bez stranica, samo cerada). Naravno, sa nečim šiljastim ju budeš probušio. Al s tim može i pleh najebat.....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Cerada mi je trenutno prva opcija jer tih vozila ima dosta. A volio bi znati koji kombi je duži natrag od 2.55 jer je ipak lakše i sigurnije za opremu da je u kutiji. Ima stvari koje su kao osjetljive na vlagu.
Tehnomag is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:08   #59
Je li tko ima iskustvo kupnje kombija u njemačkoj, idealno južni dio da nije predaleko za ići tamo. Znam da je riskantno kupovati bez mehaničara, ali dovoljno znam i sam o autima da mogu razlikovati dobar i loš kombi. Ako ima neki provjereni salon s dobrim izborom može preporuka? Koliko sam vidio po njuškalu recimo ovi: http://www.autoklaric.com/ uvoze po želji s mobile.de ili autoscout24.

Nisam baš zadovoljan izborom kod nas pa mi se nekako čini da bi imalo smisla uvesti iz vana. Dodatno je li tko uvozio i kako idu davanja na kombi? Kupujem kao fizička osoba tj. OPG.
xtreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:24   #60
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Jednom je jedan od neke trgovine glazbenom opremom mislim da zadnji Master prvo se gurao otraga ( još jedna navika šofera kutija ) pa sam ga pošteno ostavio da bi zatim na jednom djelu ceste gdje se vozi 80 taj isti išao u pretjecanje koje je trajalo duplo duže nego inače; u jednom trenutku sam htio opet po gasu ali sam ga ipak pustio da se vuče.
e bas to, nabiju se iza na metar ti svi.. i voze tako ako ne ubrzas i odes.. ili forsiraju da te obidu i nakon 500 metara skrecu u birtiju baustelci na doping.. sta se toliko zure gledati konobarici sise?!
quo vadis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.