Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2017., 23:14   #41
Quote:
Ko bi rekao kaže: Pogledaj post
Kakva knjiga?
knjioga na engl o tome kako da prirodnim vježbama povećaš p.
-Kazzo- is offline  
Old 14.08.2017., 23:15   #42
Quote:
-Kazzo- kaže: Pogledaj post
To ti i nije neka garancija, prije i poslije. Nikad ne znaš kakve ti kasnije komplikacije mogu bit...
Ovo također, ovoga se nismo ni dotaknuli. Pogotovo kad se vidi kakva je procedura.

Quote:
-Kazzo- kaže: Pogledaj post
Ma nije zbog toga nego to mi je klon nick za ovako neobaveznije pdf-ove
Aha, ok.
Heavy is offline  
Old 14.08.2017., 23:16   #43
Quote:
-Kazzo- kaže: Pogledaj post
knjioga na engl o tome kako da prirodnim vježbama povećaš p.
Ako je to onaj bathmate, pumpe, natezanja i slične pizdarije, to je samo privremeno. Jednom kad se to prestane radit, vraća se na staro.
Heavy is offline  
Old 14.08.2017., 23:17   #44
Jel to stvarno deluje? Nemoj da bude kao melem od koprive za kosu minoksidil i ta sranja. 2 godine sam se bahćao sa time dok nisam dao 2500 eu i uradio kosu
Ko bi rekao is offline  
Old 14.08.2017., 23:19   #45
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
a da mu netko kaže da 15 cm nije maleno

dakle - 15 cm nije maleno


Evo, i ja: 15 nije maleno
utisana is offline  
Old 14.08.2017., 23:20   #46
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Evo, i ja: 15 nije maleno
Kaj tješite čovjeka, nije maleno u onom smislu u kojem vi mislite na maleno, a to je onaj mini. Maleno jest, u usporedbi s prosječnim muškarcem danas. Prestanimo bacat laži, molim lijepo. 16-17 je prosjek, novine tješe zakinute da je 14 i 15.
Heavy is offline  
Old 14.08.2017., 23:23   #47
Koji je uopšte prosek? Mislim, nece me to utešiti nego čisto pitam? nalazio sam na puno proseka, sto kod nas sto kod Crnaca, sto kod Kineza.
Evo jel neko ima neki relevantan podatak koji je prosek na ovim prostorima? bela rasa u Evropi ili jos bolje za Balkan?
Ko bi rekao is offline  
Old 14.08.2017., 23:26   #48
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Ako je to onaj bathmate, pumpe, natezanja i slične pizdarije, to je samo privremeno. Jednom kad se to prestane radit, vraća se na staro.
bathmate
čitao sam samo uvod, dalje mi se nije dalo. Sad sam prolistao i kaže da od 1000 muškaraca prosjek kroz 3 - 6 mjeseci je bio 1 inch u duljinu i 0,5 u debljinu
S druge strane čitao sam neku taoističku knjigu za zdravlje i tamo isto ima to povećanje p. i svodi se na vježbe (natezanja). Napisao ju je neki ph.D.

Quote:
Ko bi rekao kaže: Pogledaj post
Jel to stvarno deluje? Nemoj da bude kao melem od koprive za kosu minoksidil i ta sranja. 2 godine sam se bahćao sa time dok nisam dao 2500 eu i uradio kosu
odkud da znam jel djeluje?!?
Ja nisam probao iz više razloga: prelijen sam, imam (valjda) dovoljno velik, mojoj partnerici je dovoljno velik.
-Kazzo- is offline  
Old 14.08.2017., 23:26   #49
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Kaj tješite čovjeka, nije maleno u onom smislu u kojem vi mislite na maleno, a to je onaj mini. Maleno jest, u usporedbi s prosječnim muškarcem danas. Prestanimo bacat laži, molim lijepo. 16-17 je prosjek, novine tješe zakinute da je 14 i 15.
Daj više prestani trolati. Dužina od 15 cm je barem prosjek, a vjerojatno i nešto iznad prosjeka.

Ako ne vjeruješ novinama, pogledaj medicinske enciklopedije i stručne članke.
Ah da, vjerojatno i oni tješe zakinute, zar ne?
ericsson is offline  
Old 14.08.2017., 23:28   #50
Quote:
Ko bi rekao kaže: Pogledaj post
Koji je uopšte prosek? Mislim, nece me to utešiti nego čisto pitam? nalazio sam na puno proseka, sto kod nas sto kod Crnaca, sto kod Kineza.
Evo jel neko ima neki relevantan podatak koji je prosek na ovim prostorima? bela rasa u Evropi ili jos bolje za Balkan?
http://brobible.com/life/article/ave...is-size-study/

kaj ne znaš guglat
-Kazzo- is offline  
Old 14.08.2017., 23:28   #51
Quote:
Ko bi rekao kaže: Pogledaj post
Koji je uopšte prosek? Mislim, nece me to utešiti nego čisto pitam? nalazio sam na puno proseka, sto kod nas sto kod Crnaca, sto kod Kineza.
Evo jel neko ima neki relevantan podatak koji je prosek na ovim prostorima? bela rasa u Evropi ili jos bolje za Balkan?
Da li tebi zbilja trebaju informacije, ili nas i ti zajebavaš?

Jer, ako si zbilja iz Srbije, onda ili nemaš pojma o nekim stvarima, ili trolaš.
ericsson is offline  
Old 14.08.2017., 23:29   #52
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Da li tebi zbilja trebaju informacije, ili nas i ti zajebavaš?

Jer, ako si zbilja iz Srbije, onda ili nemaš pojma o nekim stvarima, ili trolaš.
i ja se pitam...
-Kazzo- is offline  
Old 14.08.2017., 23:29   #53
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Daj više prestani trolati. Dužina od 15 cm je barem prosjek, a vjerojatno i nešto iznad prosjeka.

Ako ne vjeruješ novinama, pogledaj medicinske enciklopedije i stručne članke.
Ah da, vjerojatno i oni tješe zakinute, zar ne?
Evo idealni chart za žene u inchima (konvertiraj), jebeš prosjek iz novina za tješenje zakinutih, budimo realni, studije o znanstvenicima i novinama ne jebu žene nego kurci.

https://s23.postimg.org/jzywd6xcb/j0r6_Bg_M_d.jpg
Heavy is offline  
Old 14.08.2017., 23:31   #54
Dosao sam vamo jer sam citao na nekim komentarima da ima u Zg neki doktor sto je jako uspesan u tome. Trazim 2 dana a nemogu da nadjem. Jednostavno sam jako frustriran i želim da to pokušam da rešim kao što sam rešio problem celavosti operacionim putem.
Ko bi rekao is offline  
Old 14.08.2017., 23:32   #55
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Evo idealni chart za žene u inchima (konvertiraj), jebeš prosjek iz novina za tješenje zakinutih, budimo realni, studije o znanstvenicima i novinama ne jebu žene nego kurci.

https://s23.postimg.org/jzywd6xcb/j0r6_Bg_M_d.jpg
ispada da je @ko bi rekao u qurcu (u penisu) a ja da sam na rubu crvene zone
Možda bih i ja malo trebao natezati?
-Kazzo- is offline  
Old 14.08.2017., 23:32   #56
Quote:
Ko bi rekao kaže: Pogledaj post
Dosao sam vamo jer sam citao na nekim komentarima da ima u Zg neki doktor sto je jako uspesan u tome. Trazim 2 dana a nemogu da nadjem. Jednostavno sam jako frustriran i želim da to pokušam da rešim kao što sam rešio problem celavosti operacionim putem.
Ne možeš da nađeš jer on ne postoji, logično.
Heavy is offline  
Old 14.08.2017., 23:34   #57
Quote:
-Kazzo- kaže: Pogledaj post
ispada da je @ko bi rekao u qurcu (u penisu) a ja da sam na rubu crvene zone
Možda bih i ja malo trebao natezati?
Mislim da on to već i sam zna, bez obzira što ga ovi tješe tu na temi.

Bolje na rubu nego izvan
Heavy is offline  
Old 14.08.2017., 23:35   #58
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Evo idealni chart za žene u inchima (konvertiraj), jebeš prosjek iz novina za tješenje zakinutih, budimo realni, studije o znanstvenicima i novinama ne jebu žene nego kurci.

https://s23.postimg.org/jzywd6xcb/j0r6_Bg_M_d.jpg
Ne pričam o ženskim željama i fantazijama, nego o empirijskim dokazima.

To što žene izjavljuju da njih najviše privlače kurci od 18 cm ili veći ne znači da je 18 cm prosječna dužina.
ericsson is offline  
Old 14.08.2017., 23:35   #59
Bas. Zajebavate decke i bit ce nepotrebno frustrirsni cijeli zivot. 15 cm je normalan kurac, vot ce vise nego dobar za vrliku vecinu zena.

Zajebite operscije, navlacenja i slicne gluposti, nisra fam nece povecati kurac, nista. Tocka. To nesto malo sto mozete dobit operacijom je zanemarivo u odnosu na rizik koji operacije nose - npr. impotencija.

Ali jebi ga, dosli ste pitat na forum pa ste takve i odgovore dobili. Onih cura koje nose metar na prvi dpoj ima jako malo, kao i onih kojima fizicki odgovara samo veliki kurac.
__________________
There is nothing wrong with your television. Do not attempt to adjust the picture. We are now controlling the transmission.
Dufresne is offline  
Old 14.08.2017., 23:36   #60
Quote:
Ko bi rekao kaže: Pogledaj post
Dosao sam vamo jer sam citao na nekim komentarima da ima u Zg neki doktor sto je jako uspesan u tome. Trazim 2 dana a nemogu da nadjem. Jednostavno sam jako frustriran i želim da to pokušam da rešim kao što sam rešio problem celavosti operacionim putem.
dosta davno je to bilo ali kod nas u zg bio ti je najjači (tada jedini, ne znam kako je danas) dr. Siniša Glumičić za estetske operacije. Mislim da sam u Playboyu (HR izdanje) čitao intervju s njim i da što se tiče operacija, da nije da preporučuje, ali tko hoće... Nešto u tom stilu...
Ugl. frend išao kod njega na estetsku operaciju nosa. Inače, imao je sasvim NORMALAN nos, ono, jebeno normalan!!! Ali žena (koja mu je tada bila cura) ga nagovorila da idu. Ne sjećam se što je ona operirala. Uglavnom - snobovska spika. Inače već dugo si nisam s njim frend

ne znam jel glumičić još radi... Ili je u pemziji

e da! Sad se sjetih... Taj frend imao je kurac u kurcu. To znam jel mi je frendica s kojom je brijao to rekla! Kao što je rekla i frendicama
Opisala ga je ko neku smiješnu gljivu
bolje da je operirao penis a ne nos
-Kazzo- is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger