Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2006., 13:33   #41
Quote:
El Bradbury kaže:
Ja je vodim samo kad igra Jet Li
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 26.07.2006., 13:37   #42
uff...ja imam dogovor sa momkom.
Kad me nema, kad je sa drustvom..neka komentarise koliko mu volja. Ma moze i da flertuje i muva.....Do god ja ne vidim -ok. Da ne misli neko da sam totalni kreten ili da mi fali samopouzdanja ili slicno...ja sam svesna svojih mana...kojih ima milion. Ima lepsih i boljih koliko hoces

Kad je sa mnom.. ne zelim da mi pored uva komentarise :"Uff, al je ova dobra riba.".....makar i glumica na tV-u koju nikad u zivotu, ni izdaleka nece videti.

Za mene je to cisto ne postovanje. Nema on sta da komentarise druge a da sedi pored mene.
Ja to ne radim njemu, mada ima frajera i na ulici, a i na TV-u od kojih ti oci iskoce.
Razlog je jednostavan....mozda sam ljubomorna ..ali ja jednostavno mislim da je to ruzno.

Opet sdruge strane moja jedna rodjaka je dopustila svome muzu da kometarise ..ali recenicu mora da zavrsi sa: Ali ti sii mi draga ipak najlepsa.
cicosmacos is offline  
Old 26.07.2006., 13:39   #43
Quote:
Ulalala kaže:
Jeste li ljubomorni kad vaš partner obožava nekog glumca/glumicu, gleda druge dečke/cure po cesti itd. Mislite li da smije to raditi? I ako mislite da smije, je li vas ikada zabrinulo što su svi ti dečki/cure koje vaš partner gleda totalno različiti od vas i pitate li se onda što s vama radi ako se zapravo pali na totalno drugačiji tip?

pa nek gleda...samo da se previše ne zagleda i to je to...
__________________
www.zagreb-tuning.net
vw_dodo is offline  
Old 26.07.2006., 13:48   #44
Dobra tema, mada je autorica baš neiskusna i evidentno nesigurna i promiskuitetna, ali sve će to proći (osim promiskuiteta...).

Meni je to bezveze ako gleda zgodnog glumca. Eto moja zabali kad vidi Mela, pa šta, ja je još pozovem kad je lik na TV. E, baš će se maznuti sa njim. Na ulici zajedno komentarišemo zgodne cure ili frajere, mada zgodnih cura ima daleko više, i najčešće se odnosi na garderobu.
A ljubomora je bolest koja se teško liječi, i više šteti nego što je korisna. Umjerena ljubomora je već u cilju pokazivanja da ti je stalo i da nisi ravnodušan, ali sam protiv gušenja osobe.
Što se tiče odvojenih izlazaka, ni tu ne vidim problema, ona izađe sa prijateljicama a ja sa svojim društvom, sve je to stvar povjerenja.
A zašto bi me varala kada sam lafčina i malo se koji može samnom porediti?
Isto se odnosi i na moju dragu - dok mi se diže i kada sprema ručak, ne vidim veliki razlog da je varam. Osim toga tu je i odnos prema samom sebi - osjećao bih se fuj makar ona ni ne saznala.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 26.07.2006., 13:50   #45
Quote:
cicosmacos kaže:
Opet sdruge strane moja jedna rodjaka je dopustila svome muzu da kometarise ..ali recenicu mora da zavrsi sa: Ali ti sii mi draga ipak najlepsa.
Pravi laf! Tako treba!
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 26.07.2006., 14:23   #46
Ako samo gleda, nisam uopće ljubomorna, i ja si volim pogledati zgodnu curu, pa kaj se mene tiče, možemo komentirati skupa... a biti ljubomoran na glumce mi je fakat smiješno...
E sad, ako je nešto više od gledanja u pitanju...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Old 26.07.2006., 14:39   #47
Quote:
Cordelia kaže:
Moj dragi ne obožava ni jednu glumicu, a ni ja glumca. Oboje se okrenemo na ulici za lijepim osobama oba spola i ne vidim zbog čega bi me smetalo da pogleda dobru žensku. Nas dvoje veže daleko više od izgleda da bi me to ugrozilo. Činjenica jest da je on zbog nekog razloga odabrao mene, a( i ja njega) i da je sa mnom ostao. Ne vidim razloga da razbijam glavu s nekim razlozima ili ljubomorom. Ljubomora me ne bi spasila ako bi me on jednom prestao voljeti. Uostalom ne bi ni željela da pored sebe imam osobu koja me ne voli i ostaje sa mnom iz osjećaja dužnosti ili navike, radije bi da ode. Mislim da si ti vrlo mlada osoba kad te muče takve stvari. Želim ti da stekneš sigurnost u sebe i osjećaj vlastite vrijednosti.


yap ! Ja i moja darling uglavnom skupa komentiramo i muškarce i žene . A s obzirom da jaaako volim žene često se okrenem za nekom zgodnom i prokomentiram njen izgled ili dio tijela .

Ljubomora je zlo za vezu ! Najviše volim kad mi se darling skocka pa prošetamo rivom a papci sline na nju, baš mi je gušt
Felix Arba is offline  
Old 26.07.2006., 14:44   #48
mene bi brinulo da dragi ne gleda okolo koke i macane...
rađe bi da je dečko normalnog biološkog ritma i adekvatne kvantitete testosterona, nego...da nije...
__________________
čipka, halteri njemu se spava...on je pištolj bez ijednog metka...
zar baš od svih moj dečko mora biti tetka.
moj dečko je gej...
Lisa_Sims is offline  
Old 26.07.2006., 14:57   #49
[QUOTE=Lisa_Sims]mene bi brinulo da dragi ne gleda okolo koke i macane...
QUOTE]
Pa tko se ne bi zabrinia da mu decko ne gleda dlakave guze frajera.
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Old 26.07.2006., 15:02   #50
[QUOTE=maestro]
Quote:
Lisa_Sims kaže:
mene bi brinulo da dragi ne gleda okolo koke i macane...
QUOTE]
Pa tko se ne bi zabrinia da mu decko ne gleda dlakave guze frajera.
Lisa
__________________
čipka, halteri njemu se spava...on je pištolj bez ijednog metka...
zar baš od svih moj dečko mora biti tetka.
moj dečko je gej...
Lisa_Sims is offline  
Old 26.07.2006., 15:05   #51
ne.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 26.07.2006., 15:39   #52
Quote:
Ulalala kaže:
Jeste li ljubomorni kad vaš partner obožava nekog glumca/glumicu, gleda druge dečke/cure po cesti itd. Mislite li da smije to raditi? I ako mislite da smije, je li vas ikada zabrinulo što su svi ti dečki/cure koje vaš partner gleda totalno različiti od vas i pitate li se onda što s vama radi ako se zapravo pali na totalno drugačiji tip?
Poradi na svom samopouzdanju pa se nećeš zamarati ovakvim nebulozama.

Oči imamo da gledamo, oko nas je predivan svijet kojim koračaju divna bića - zašto ne uživati u tome?
Thandie is offline  
Old 26.07.2006., 15:43   #53
Quote:
Ulalala kaže:
Jeste li ljubomorni kad vaš partner obožava nekog glumca/glumicu, gleda druge dečke/cure po cesti itd. Mislite li da smije to raditi? I ako mislite da smije, je li vas ikada zabrinulo što su svi ti dečki/cure koje vaš partner gleda totalno različiti od vas i pitate li se onda što s vama radi ako se zapravo pali na totalno drugačiji tip?
naravno. Moja ne smije gledat televiziju opće.
Nimoy is offline  
Old 25.02.2009., 13:56   #54
Wink

odlicna tema, steta da ovo nisam prije vidila.
uglavnom,ja do prije pocetka sadasnje (prve ozbiljne) veze (imam 24 godine) nisam ni znala da sam ovoliko ljubomorna.
naime, veza je tek na pocetku, skupa smo 2 i po miseca i ja zbog nekih njegovih ispada poludim mada su to doslovno pizdarije. on ima 25 godina i malo je ajmo rec hiperaktivan a meni je to simpaticno, no smeta me kad ide preda mnom komentirat neke komade (bilo da su glumice ili neke u prolazu) ko da je sa frendovima. ok mi je kad skupa iskomentiramo neku zgodnu curu, ali me smetaju oni tipicno muski komentari i smatram da to ne bi trebao govorit preda mnom (iako sve uglavnom zavrsi recenicom ''ali ne bi ja tebe mijenjao za te fufare'' i sl).
on sa mnom ima najozbiljnije namjere, znam da me ne bi prevario i toga se ne bojim. atraktivna sam cura, imam soli u glavi i sam mi je rekao da se ponekad pita sta radim s njim.
znan da cete reci da nisam normalna, ali mozda sam toliko ljubomorna jer je veza tek na pocetku a on se za moj pojam malo previse vec opustio...smatram da decko i cura trebaju biti i prijatelji i ljubavnici, ali neke granice ipak treba postivat.
eto, toliko od mene blesave...
ancora is offline  
Old 25.02.2009., 14:01   #55
Jeste li ljubomorni kad...gleda druge dečke/cure po cesti

Bolje da gleda cure nego decke

Nisam ljubomorna sto se tice tog gledanja
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Old 25.02.2009., 14:35   #56
Quote:
ancora kaže: Pogledaj post
no smeta me kad ide preda mnom komentirat neke komade (bilo da su glumice ili neke u prolazu) ko da je sa frendovima. ok mi je kad skupa iskomentiramo neku zgodnu curu, ali me smetaju oni tipicno muski komentari i smatram da to ne bi trebao govorit preda mnom (iako sve uglavnom zavrsi recenicom ''ali ne bi ja tebe mijenjao za te fufare'' i sl).:
iskreno, treba ti biti drago sto ti dovoljno vjeruje da tako komentira pred tobom.

iako, da, takticnost bi mu dobro dosla
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 25.02.2009., 15:53   #57
Quote:
Ulalala kaže: Pogledaj post
Jeste li ljubomorni kad vaš partner obožava nekog glumca/glumicu, gleda druge dečke/cure po cesti itd.
Ne.

Quote:
Ulalala kaže: Pogledaj post
Mislite li da smije to raditi?
Zašto ne bi smjela gledati.

Quote:
Ulalala kaže: Pogledaj post
I ako mislite da smije, je li vas ikada zabrinulo što su svi ti dečki/cure koje vaš partner gleda totalno različiti od vas i pitate li se onda što s vama radi ako se zapravo pali na totalno drugačiji tip?
Ne.

Evo ti još jedan Ne....
Ovo mi kao neka teen tema... .
iForce is offline  
Old 25.02.2009., 16:27   #58
Quote:
Ulalala kaže: Pogledaj post
Jeste li ljubomorni kad vaš partner obožava nekog glumca/glumicu, gleda druge dečke/cure po cesti itd. Mislite li da smije to raditi? I ako mislite da smije, je li vas ikada zabrinulo što su svi ti dečki/cure koje vaš partner gleda totalno različiti od vas i pitate li se onda što s vama radi ako se zapravo pali na totalno drugačiji tip?

nisam ljubomorna kada pogleda curu na cesti u koliko ne zuri u nju.
to mi se nije dogodilo još, ali mislim da bi mi jako zasmetalo.
glumice ne obožava nešto posebno, znam otprilike koje su mu zgodne, što je isto normalno i nisam ljubmorna ako kaže da neka žena dobro izgleda.
što se tiče tipova...
pa voli žene slične meni tako da...
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 25.02.2009., 17:51   #59
Neka gleda,glavno da ne dira.
KiTTy's sand is offline  
Old 25.02.2009., 17:54   #60
ako je pica dobra gledamo zajedno ako je frajer dobar gledam sam ja
BlakAlisa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger