Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2007., 11:59   #61
za taj novac si mogao kupiti neki auto i to novi
eurosuper98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 14:10   #62
Mene zanima jedna stvar od kuda garancija 5 godina a svugdje po testovima piše 3? Jesi li doplatio ili...
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 14:16   #63
kad dodjes kod onoga kod kojeg mislis kupit auto kazes mu: ja bi kod tebe kupio auto ali onaj tamo mi nudi vise,on ce tebi:nemoj ti kod njega ici kupiti dat cu ja tebi jos vise
i tako ides od jednog do drugog dok nedodjes na vrhunac ponude koja te zadovoljava!
svi oni tako rade,samo treba znati se izborit!a kad kupujes novi audi,bmw ili mercedes vjeruj mi da ti jedu iz ruke,zacudio bi se kakve popuste mozes ostvariti
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 12:08   #64
pls pomoc. tek krecem kupovati novi auto. prvi puta. od svega vidjenoga nekako mi je za oko najvise zapeo i30, i to 1.4DOHC. uopce se ne kuzim u aute, kupovinu auta, a vidim da se tu moze svakojakih savjeta procitati. pa ako ima netko nesto za sugerirati tko, gdje, kako i za koliko. nisu mi bitne ne znam kakve performanse, vec da me sluzi sljedecih nekoliko godina, i da ima mjesta za 4 normalne curke, a koristila bih ga vecinom za gradsku voznju i dva puta godisnje neko vece putovanje. someone?
maremore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 12:26   #65
tebi treba nesto s cim neces imati problema a to su upravo automobili marke hyundai,ako ti je zapeo za oko i30 1.4 benzinac je sasvim dovoljan za tebe i za curke,crvene boje.....hm....i jos 4 komada unutra izgleda mi vrlo dobro!
cjena tog modela ti je 117800 kn,od opreme ima sve,alu naplatke,automatsku klimu,cd mp3 vrhunski uredjaj i ozvucenje(znaci neces imati zajebancije da moras kupovati novi cd player +zvucnici da bi imala dobar zvuk)sve na struju sto bi rekli,od prozora do retrovizora,abs i 6xairbaga......motor je dobar i odlicno vuce,hyundaijev 1.4 ti je kao od konkurencije 1.6,potrosnja mu je normalne voznje po gradu oko 7.6 litara,ako kombiniras oko 6.2 l
ja sam sebi narucio 1.6 crdi sa istom opremom,on je 132 000 kn sa metalic bojom,kolega si je uzeo takav kao sto ti hoces,on je odusevljen autom,ako ga nisi probala jos odma pici u salon pa javi kakav ti je osjecaj
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 12:30   #66
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
eto ljudi otvaram ovu temu da imate po cemu srati!
danas sam kupio i30 koji stize za 30-ak dana svjez iz koreje
model je 1.6 crdi 90 ks 235 nm
oprema iThink...znaci sve osim koze i ESP,pa cu nesto i napisati o njoj
6x airbag
ABS+BAS+EBV
automatska klima
elektricni podizaci naprijed i iza
elektricni grijani retrovizori
klimatizirani pretinac za hladjenje pica
usb+iPod prikljucak
daljinsko centralno+alarm
alu felge 16" 205-55
cd mp3 sa komndama na volanu
board comp
maglenke
sredisnji naslon za ruke
progresivni servo
halogena svjetla sa dvostrukom optikom
kozom presvucen volan i rucica,mjenjaca,odbojnici i retrovizori u boji karoserije.....pretinci i ostala sranja ima pun k ali to necu navodit
garancija 5 godina
metalic boja
=
130 000 kn
evo i par slika kako to izgleda izvana i iznutra:
http://img261.imageshack.us/img261/2478/2366609vz3.jpg
http://img523.imageshack.us/img523/6...3033936tb6.jpg
http://img339.imageshack.us/img339/5...9472515ry6.jpg
http://img523.imageshack.us/img523/7...9496166jn5.jpg



mislim da sam vrlo dobro ubo a da ne pricam kolika je cijena konkurencije sa ovom opremom,inace prva tura sto je dosla u hrvatsku u 8 mjesecu je komplet rasprodana,tura koju ja cekam u kojoj je moj auto je serija od 150 komada,od kojih jos samo 10 komada nema vlasnika,a i oni ce vjerovatno uskoro otici,znaci pomama za novim jundaijima je krenula a diler kaze pogotovo u njemackoj gdje ih odlazi najveci broj,na pitanje zasto tako malo ih dolazi uhr diler mi rekao da ih nemogu nastancat koliko ih se trazi
izvana je neupadljiv, ali iznutra je super, svaka čast
ryder on the storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 12:31   #67
Quote:
-dominic- kaže: Pogledaj post
Sve 5, ali ak je ESP izmišljotina na koju ljudi troše novce onda je i ABS za šminku
ESP je koristan. Evo dobrog filmica na Youtube. Filmic je malo duzi, ali se isplati pogledati: http://www.youtube.com/watch?v=j-hHWSQhKuc
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 12:31   #68
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
hyundaijev 1.4 ti je kao od konkurencije 1.6
Ma i BMW-ov 1.8 se može pokriti ušima kraj tog dragulja korejskog strojarstva.
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 12:42   #69
pokrijem ja tebi mamu!
pogledaj snagu 1.4 benzninca od forda,opela,vw,seata,mazde,renaulta,citroena i peugeota......i onda ces vidjeti da je u konkurenciji najjaci,a isto onda pogledaj 1.6 motore koji su iste snage kao hyundaijev 1.4
pun mi je kurac nadrkanih balavaca ovisnih o internetu
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 12:49   #70
@ ryder on the storm : hvala na cestitkama i dobrim zeljama!
a ostala ekipa koja redovno sere po forumu neka i dalje sere,o ovakvom autu moze samo sanjati kao npr antimon2 koji vozi peugeota 305 starog oko 15 godina.........ali uglavnom i30 i sve ostalo za sto ljudi traze savjet na forumu je za njega sranje.....
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 13:03   #71
Aj smanji malo doživljaj, šogore. Nije stvar samo u maksimalnoj snazi nego i u tome koliko se snage razvija na kojim okretajima, i od kud počinje neki suvisli moment... Tako da ne možeš očekivati istu vožnju od 1,6 i 1,4 mašine iste snage. Da bi dosegao moment i snagu sa 1,4 ga moraš više vrtjeti, a to znači automatski i veću potrošnju, veće trošenje motora itd. Svaka medalja ipak ima dvije strane.
clouseau is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 13:15   #72
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
tebi treba nesto s cim neces imati problema a to su upravo automobili marke hyundai,ako ti je zapeo za oko i30 1.4 benzinac je sasvim dovoljan za tebe i za curke,crvene boje.....hm....i jos 4 komada unutra izgleda mi vrlo dobro!
cjena tog modela ti je 117800 kn,od opreme ima sve,alu naplatke,automatsku klimu,cd mp3 vrhunski uredjaj i ozvucenje(znaci neces imati zajebancije da moras kupovati novi cd player +zvucnici da bi imala dobar zvuk)sve na struju sto bi rekli,od prozora do retrovizora,abs i 6xairbaga......motor je dobar i odlicno vuce,hyundaijev 1.4 ti je kao od konkurencije 1.6,potrosnja mu je normalne voznje po gradu oko 7.6 litara,ako kombiniras oko 6.2 l
ja sam sebi narucio 1.6 crdi sa istom opremom,on je 132 000 kn sa metalic bojom,kolega si je uzeo takav kao sto ti hoces,on je odusevljen autom,ako ga nisi probala jos odma pici u salon pa javi kakav ti je osjecaj
super. hvala. a kaj je s cijenom od 97.301 koju komuniciraju na webu. u toj cijeni vjerojatno nemam nis, jel da? al' pitanje je dal mi sve to do 117 800 treba. meni je bitno da me ok vozi i da mi svira dok vozim
maremore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 13:27   #73
Quote:
maremore kaže: Pogledaj post
super. hvala. a kaj je s cijenom od 97.301 koju komuniciraju na webu. u toj cijeni vjerojatno nemam nis, jel da? al' pitanje je dal mi sve to do 117 800 treba. meni je bitno da me ok vozi i da mi svira dok vozim
Najjeftiniji nema klimu. Ova verzija iThink koju šogor predlaže ima lijepu opremu, ali tebi bi možda bila ok i iLike verzija koja je ipak 11.000 kn jeftinija. Razlikuju se u tome što iLike nema automatsku nego ručnu klimu, nema grijane retrovizore i nema alu-felge (pretpostavljam da ti je estetika, kao ženi, bitna ), ali je i dalje puuno bolja od osnovne verzije Imaš uostalom na stranici (www.hyundai-auto.hr) popis opreme i cijene za svaki paket. Inače se hyundai dosad pokazao kao pouzdan i isplativ auto (osim što brzo gubi na cijeni), ja osobno imam 2 komada doma
clouseau is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 13:51   #74
morat cu nauciti malo pazljivije citati cjenike i sto sve u njih ide. no, zato sam i dosla ovdje da me savjetuju znalci koji imaju vise iskustva i s opremom i s modelima i s cijenama. jos jednom, hvala decki.
maremore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 14:20   #75
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
pokrijem ja tebi mamu!
pogledaj snagu 1.4 benzninca od forda,opela,vw,seata,mazde,renaulta,citroena i peugeota......i onda ces vidjeti da je u konkurenciji najjaci,a isto onda pogledaj 1.6 motore koji su iste snage kao hyundaijev 1.4
pun mi je kurac nadrkanih balavaca ovisnih o internetu
Evo gledam 1.4 TFSI od VW-a, zanimljivo, zanimljivo ...

Naravno, debelo si u krivu ali to sam i očekivao od gluperde tvog kalibra. A čak i da je Hyundai motor najjači, a naravno nije jer NISU SPOSOBNI napraviti turbo-benzinski motor to im je samo mana. Svatko normalan će rađe uzeti 1.6 motor od 100 KS nego 1.4 od 100 KS. Kako bi rekao legendarni Johnny: 'Gluperde lutaju daleko'. Pa odlutaj gluperdo, skupa sa svojom Hyundaijem
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 14:30   #76
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Evo gledam 1.4 TFSI od VW-a, zanimljivo, zanimljivo ...

Naravno, debelo si u krivu ali to sam i očekivao od gluperde tvog kalibra. A čak i da je Hyundai motor najjači, a naravno nije jer NISU SPOSOBNI napraviti turbo-benzinski motor to im je samo mana. Svatko normalan će rađe uzeti 1.6 motor od 100 KS nego 1.4 od 100 KS. Kako bi rekao legendarni Johnny: 'Gluperde lutaju daleko'. Pa odlutaj gluperdo, skupa sa svojom Hyundaijem

haha
to sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 14:59   #77
ti antimone samo daj 169 k kn i jos malo ces morati dodati za toga turbo benzinca sa opremom koju dobijes u mom hyundaiju,uostalom imam ogovor i na to,onda cu si radije kupiti korejskog ferrarija=coupe i vozit se ko car 10 cm od zemlje ili civic sedan 1.8 sa 140 ks a ostat ce mi jos 2 k eura u djepu
uostalom,trebas probati nesto novije da znas ocjenit sta valja a sta nevalja,jos uvijek nisi izisao iz te svoje stare kante,odbij
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 15:10   #78
Quote:
maremore kaže: Pogledaj post
super. hvala. a kaj je s cijenom od 97.301 koju komuniciraju na webu. u toj cijeni vjerojatno nemam nis, jel da? al' pitanje je dal mi sve to do 117 800 treba. meni je bitno da me ok vozi i da mi svira dok vozim
107 800 kn je benzinac sa slabijom opremom,ali opet iznutra izgleda sasvim dobro,ono najosnovnije ima!znaci muzika ostaje,elektricni podizaci,klima,abs....a izgledalo bi ovako,

znaci bez alu felgi i automatske klime,mislim da opet izgleda dosta dobro!poslje nove godine moces si sama slagati opremu koju zelis,pa i dodati neke sitnice uz nadoplatu
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 15:12   #79
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
ti antimone samo daj 169 k kn i jos malo ces morati dodati za toga turbo benzinca sa opremom koju dobijes u mom hyundaiju,uostalom imam ogovor i na to,onda cu si radije kupiti korejskog ferrarija=coupe i vozit se ko car 10 cm od zemlje ili civic sedan 1.8 sa 140 ks a ostat ce mi jos 2 k eura u djepu
uostalom,trebas probati nesto novije da znas ocjenit sta valja a sta nevalja,jos uvijek nisi izisao iz te svoje stare kante,odbij
Korejski Ferrari Kad odem u penziju onda ću to kupiti. Da mogu voziti stajsko gnojivo u polje i to kao pravi jebač 10 cm od poda.

A možda Dacia napravi neki Rumunjski Ferrari pa to kupim

A što se tiče stare kante, uvijek možemo baciti usporediti naša vozila i baciti okladu u kilo janjetine.
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 15:14   #80
Korejski Ferrari????? Uz dužno poštovanje brodograditeljima iz Hyundai Heavy Industries ali te dvije riječi neidu u istu rečenicu.
Hyundai Coupe je .... je ..... je ..... šta? Taj auto je uvreda za naziv Coupe. Preobučena Lantra eto što. Jedini gori kupe kojeg se mogu sjetiti je Lancia k kupe (neznam što bi Pininfarini taj dan .... prehlada? ludilo? bračni problemi?)
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.