Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2009., 11:59   #241
12.klasa SINJ 1994
zetec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 01:28   #242
Prva klasa - gradska knjiznica - civilni vojni rok
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 13:26   #243
Dakle - ono što nam želiš reći jest da si papak...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 13:39   #244
ha ha ha e moj hedbengeru
dok su drugi čuvali straže i igrali se rata, ja sam radio u tehničkoj službi i prco*** ministričinu kčerku kada je bila na pauzi od čuvanja umjetnina.
imaš pravo, ti si frajer ja sam papson




***naravno da nisam

Zadnje uređivanje Glavni frajer kaže: : 18.05.2009. at 13:49.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 15:09   #245
Brijem da si ti bio taj koji je bio prcan, a ja sam eto igrom slučaja bio 38 klasa- prva po 6 mjeseci, imao redovno, vikende, nekaj malo kućne njege, dobrog zapovjednika koji mi je dao dodatnih 10 dana da s bendom odem svirat na Biker Dayse u Pulu, i 3 dana su mi nagradnog dali radi držanja veze 48 sati. I kad sve to zbrojim i oduzmem, odslužio sam oko 3 i pol mjeseca dok si ti drkuljio koliko ono- 9? 12?

I za razliku od tebe koji ćeš ko zadnji papson drhtat ako se nedo bog zarati, ja ću bar znat s koje strane mi je kundak a s koje cijev...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 15:13   #246
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Brijem da si ti bio taj koji je bio prcan, a ja sam eto igrom slučaja bio 38 klasa- prva po 6 mjeseci, imao redovno, vikende, nekaj malo kućne njege, dobrog zapovjednika koji mi je dao dodatnih 10 dana da s bendom odem svirat na Biker Dayse u Pulu, i 3 dana su mi nagradnog dali radi držanja veze 48 sati. I kad sve to zbrojim i oduzmem, odslužio sam oko 3 i pol mjeseca dok si ti drkuljio koliko ono- 9? 12?

I za razliku od tebe koji ćeš ko zadnji papson drhtat ako se nedo bog zarati, ja ću bar znat s koje strane mi je kundak a s koje cijev...
meni se čini da su na tebi svirali i u vojarni i na biker daysima... nije ni čudno da ti je trebala kućna njega...
dat ću ti ja svoj kundak da se igraš sa njim...

Zadnje uređivanje Glavni frajer kaže: : 18.05.2009. at 15:19.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 15:49   #247
aj ljudi ne valjajte pizdarije. danas sam u depression pa mi se ne da biti tolerantan. ne dao Vam Bog rata ikakvoga, čak ni sa ženom ili curom. dico moja to Vam je zajebana stvar u svakom slučaju
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 16:06   #248
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
meni se čini da su na tebi svirali i u vojarni i na biker daysima... nije ni čudno da ti je trebala kućna njega...
dat ću ti ja svoj kundak da se igraš sa njim...

Meni se pak čini da te izjedaju određeni kompleksi...napoleon mi pada na pamet...

A to što sam bio na "kućnoj njezi" ne znači da sam bio bolestan...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 09:16   #249
19.klasa Radio-relejac Koprivnica - Samobor - Varaždin - Čakovec (malo Bjelovar )
__________________
Life is like a box of chocolate....
forrest is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 12:59   #250
Rujan 1986, Pančevo-Batajnica-Skopje-Batajnica-Pančevo, godinu dana, naravno!
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 15:25   #251
Quote:
Fredrro kaže: Pogledaj post
Kod nas su bile mrcine (profesionalnci) u smjenama tako da bi taj čiča najebo isti tren.
Naravno, nitko od nas se nije bahatio i puštali smo bježanje, jer smo i sami bježali...ali kada bi se našao bahati zgorec..bez milosti.
Ja sam bio 40.klasa 67.bOVojnaPolicija, oni iz prvog paviljona do glavne kapije.
Nesjećam se da ste vi iz 66. nakon zajedničke temeljne na NSzOVP bojnik Alfred Hill, pa spec. na Croatii dobivali daljnju prekomandu na druge lokacije. Isprika ako se nesječam baš najbolje.

I sam sam odradio dvije smjene na toj našoj kapiji nakon 48h samice zbog toga što zajedno sa frendom nisam trpio nepravdu i gledanje kroz prste maminim mazama i pičkama od ljudi.

A ovo što onaj priča da je onaj Suad "prvak njemačke u kickbox-u" (laka kateg.) razbio dva PROFESIONALCA Vojna policajca, baš me zanima koja je to scena i iz kojeg filma???????????????????????????????
I što je taj Suad radio u HV-u , a prvak Njemačke

Ako ih je i razbio kako to da nikad nismo gledali tog SuVada na TV-u jer tada je razbio vjerovatno pripadnike ATVP ( Antiterorističke Vojne policije ) prve garniture koja je išla u Afganistan. Prisjetimo se 40.klasa 2001/2002.g a to je bilo kad su pali Twin Towersi
__________________
:-)
ZgeNbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 15:51   #252
Moj najljepši dio vojnoga roka je bio onaj kad smo išli u posjet VUKOVARU i kad sam bio pripadnik počasne straže na Vukovarskom groblju Blagi Zadri i Alfredu Hillu i kada smo također bili na Ovčari koja se nikad ne smije zaboraviti, kao ni ostala mjesta gdje su mučki, zvjerski i neljudski ugašeni mnogi životi koji su sanjali o slobodnoj Hrvatskoj.

http://good-times.webshots.com/photo...05423034qexVNE

Zauvijek će živjeti, HRVATSKI RATNICI
__________________
:-)

Zadnje uređivanje ZgeNbo : 02.08.2009. at 16:13. Reason: dodavanje linka sa slikom posjeta Ovčari
ZgeNbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 18:45   #253
Quote:
ZgeNbo kaže: Pogledaj post
Ja sam bio 40.klasa 67.bOVojnaPolicija, oni iz prvog paviljona do glavne kapije.
Nesjećam se da ste vi iz 66. nakon zajedničke temeljne na NSzOVP bojnik Alfred Hill, pa spec. na Croatii dobivali daljnju prekomandu na druge lokacije. Isprika ako se nesječam baš najbolje.

I sam sam odradio dvije smjene na toj našoj kapiji nakon 48h samice zbog toga što zajedno sa frendom nisam trpio nepravdu i gledanje kroz prste maminim mazama i pičkama od ljudi.

A ovo što onaj priča da je onaj Suad "prvak njemačke u kickbox-u" (laka kateg.) razbio dva PROFESIONALCA Vojna policajca, baš me zanima koja je to scena i iz kojeg filma???????????????????????????????
I što je taj Suad radio u HV-u , a prvak Njemačke

Ako ih je i razbio kako to da nikad nismo gledali tog SuVada na TV-u jer tada je razbio vjerovatno pripadnike ATVP ( Antiterorističke Vojne policije ) prve garniture koja je išla u Afganistan. Prisjetimo se 40.klasa 2001/2002.g a to je bilo kad su pali Twin Towersi
Onaj koji je pričao sam bio ja, frajer je bio Bosanac/musliman sa valjda trojnim državljanstvom jer je u HV išao služit redovno da ne mora u Njemačku ili BiH gdje mu je bio dulji rok služenja.

I kad si već spomenuo, jedno dvije godine nakon vojske sam ga vidio na Eurosportu u ringu s nekim protivnikom- kategorija do 80 kg mislim...

A ovo sve ostalo bi mogli potvrditi bilo koji ročnici 38- klase koji su imali temeljnu na bivšem Muzilu...

I to je bilo prije pada Twinsa- jedno pol godine ili tak nekak jer sam već radio kad su oni padali...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 19:02   #254
a 38.,onda je bilo prije tornjeva.
Ali stvarno mi priča na prvi pogled zvuči neuvjerljivo, pogotovo ona glava groz ogradu
ma dobro. vjerovatno su ga likovi počeli jebat i ovaj zasukao rukave i odradio trening
__________________
:-)
ZgeNbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 20:34   #255
Ma like je bio budala samo takva- on je ustvari bio kriv. Zakasnio sa izlaska u grad dobrih 2 sata i došao valjda malo pod gasom. Ovi ga počeli zajebavat , i onda je on odradio svoj trening

Ovu dvojicu,trojicu na prijavnici je potaracao i onda je ovima kaj su kasnije došli pustio da ga privedu- ma to je bio općenarodni smijeh u Muzilu...

Pogotovo kad smo nakon dva tjedna vidli ovoga kaj je završio glavom kroz ogradu sa povijenim ušima...

Zvali smo ga Duško iz zajebancije (Dugouško )
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 21:04   #256
Ja sam bio u paviljonu gdje je bio vod ATVP-a. Da su ti dečki bili na mjestu onih sparing partnera, tu nebi bilo zajebancije, oni bi bez puno priče i podjebavanja odradili ono što im i je dužnost.
A mi ostali kad bi slučajno i zaglibili na porti onda ne bi pravili nikome probleme. Pa normalno je da pustiš pripitog kolegu, a još pogotovo ako ti gurne u đep polupraznu litrenku pelinkovca.
__________________
:-)
ZgeNbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 22:23   #257
Ma gle- nisam vidio osobno detalje, znam priču iz usta tog Bosanca i još nekih koji su tamo bili s njim. Uglavnom bili su VP u igri
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 00:52   #258
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
I kad sve to zbrojim i oduzmem, odslužio sam oko 3 i pol mjeseca dok si ti drkuljio koliko ono- 9? 12?
A jel ima ko da je bio 8 kao ja.....jedina klasa koja je gulila ni manje ni više neg 8....mjeseci....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 00:55   #259
ja sam odgađao 6-7 godina zbog faksa i onda su ukinuli pa sam se izvukao.
CantCme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 01:11   #260
__________________
:-)
ZgeNbo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger