Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2008., 22:40   #201
Quote:
regica kaže: Pogledaj post
ak se da nekom da isprica kaj je to bilo danas
ukratko tess se vratila iz argentine, nije joj bilo dobro i svi su mislili da ima malariju, na kraju se ispostavilo da je trudna....
harry je bio sav ushićen što se nick vraća i pokušavao je organizirati neki party i time je živcira sve oko sebe,
avion u kojem je bio nick se srušio i nema preživjelih....(ali valjda će sve biti u redu!!)

eh da i jody je krala tessina pisma od jacka jer joj je trebala njegovu slinu za DNA analizu za dokazivanje očinstva.......

to je to ukratko..... ako sam nekaj izostavila nek me netko nadopuni

e da gdje je meg nestala??? jučer nisam gledala pa nek netko kaže
__________________
nema više naše birtije....
Loknica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 23:53   #202
Quote:
Loknica kaže: Pogledaj post
.................

e da gdje je meg nestala??? jučer nisam gledala pa nek netko kaže
Nakon šta je u petak Jodi saznala da je možda kćer Jacka McLeoda, ispalila je i od tad je kao ljuta na Meg i uopće ne želi je ni vidit ni razgovarat s njom... I onda još u jučerašnjoj epizodi izdavači pošalju Meg par primjeraka knjige koje je ona napisala, a koja ustvari prepričava njen i Jodin život, samo je malo izmjenjen... Imena i vrijeme događanja... I Jodi opet ispali i govori Meg da ju je iskoristila... I onda jadna Meg, kao svetica, odluči da Jodi treba malo prostora i odlazi na neko vrime, a nikome ne kaže di, nego jedino kaže Terry-ju da će mu se javit kad dođe na svoje odredište...

Eto, to ti je to... ako neko ima još šta dodat...slobodno
__________________
"The greatest thing you'll ever learn is how to love and be loved in return..."
aurora_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 11:21   #203
ja imam dvojako mišljenje: ili je nick stvarno poginuo ili nije ni bio u tom nesretnom avionu (kao, nešto je zaboravio, pa se vratio i zakasnio na avion, onda mu je baterija crka pa se nije mogo javiti, pokvario auto, ili našto slično).
valjda ćemo danas saznati...
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 18:53   #204
ok, niš nismo saznali
nadam se da će nick došetat...
dirty harry je fkt son of a bitch, ne bi se čudila da "posvoji" sally i harrisona (mali mi je tak smješan).
kate: at least...

p.s. alexova guza nije ni sjena daveove
aussie spunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 18:57   #205
ma sally me živcira. mrzim ju. šta je ona imala dolaziti. vlajda računa, poto nicka nema, alex ionako nije pravi sin, evo prilike da harry sve ostavi klincu.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 19:45   #206
ja sam cijelo vrijeme bila uvjerena da će nick banuti.......

a harry........:asshole:

kak mi je bilo žao alexa kad je čuo kaj je stari prdonja govorio onom nickovom potomku....koma

danas mi je bila nekako prežalosna i prečudna epizoda....ali je i dalje zakon

eh da najbolji trenutak mi je kad su tjerali ovce i skupljani papite po pašnjaku i to ženske u štiklama......
__________________
nema više naše birtije....
Loknica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 20:42   #207
Quote:
Loknica kaže: Pogledaj post
ja sam cijelo vrijeme bila uvjerena da će nick banuti.......

a harry........:asshole:

kak mi je bilo žao alexa kad je čuo kaj je stari prdonja govorio onom nickovom potomku....koma

danas mi je bila nekako prežalosna i prečudna epizoda....ali je i dalje zakon

eh da najbolji trenutak mi je kad su tjerali ovce i skupljani papite po pašnjaku i to ženske u štiklama......
Da,fora je bio taj moment.Kada veterinar pregledava ovce u bijeloj košulji
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 21:02   #208
Hm...dobro je neko rekao...stvarno čudna epizoda današnja...
I ja sam imala osjećaj da će se Nick pojavit, kad ono ništa...

A ona Sally...ajme, zadavila bi je... šta ona oće koji k...
Koza!!

Ugl, sad me sve ovo još više zaintrigiralo... Serija je extra dobra
__________________
"The greatest thing you'll ever learn is how to love and be loved in return..."
aurora_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 21:22   #209
pa ne može se odma pojavit. prvo malo drame. suspense. kako bi inače nastavili gledat seriju. mada mi vjerno pratimo bez obzira na sve.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 21:29   #210
da i ja mislim, možda u kojoj od slj ep uleti u naručje svojoj wifey gol i bos, injured i te spike
aussie spunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 21:43   #211
pozdrav svima...mislim da je bilo vrijeme da se i ja uključim u spikanje..jer obožavam ovu seriju!
e sad,nisam danas stigla gledati zbog ispita (koji ću btw ionako pasti)
pa bih zamolila nekog da mi ispripoveda kaj se desilo ? nekaj zanimljivo!?
joanie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 00:07   #212
Quote:
joanie1 kaže: Pogledaj post
..........
pa bih zamolila nekog da mi ispripoveda kaj se desilo ? nekaj zanimljivo!?
Dakle, Tess odlučuje slaviti Nickov život, pa organizira proslavu... Iako su sve cure i ostali malo skeptični, ne žele joj proturječit, pa joj pomažu...Na Killarney stižu Sally i mali Harrison i Harry je oduševljen, Sandra malo manje... Ugl, Tess se nada da će joj se Nick ukazat isto onako kao i Claire nakon smrti, al nakon šta se to ne desi ni na zabavi, malo se slomi, al onda se trgne da završi neki projekt koji je Nick počea i u kojem joj pomažu svi ljudi koji su došli na zabavu... Tako u jednoj sceni vidimo ženske u štiklama kako kupe papire po Droversu ...
Na kraju ona gleda mjesec i zvijezde i drži ruku na stomaku i govori "Nicku" kako joj se ipak ukazao, u obličju njenog djeteta...

Eto, to ti je to u globalu...
__________________
"The greatest thing you'll ever learn is how to love and be loved in return..."
aurora_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:55   #213
Kolko sam primjetila nije ga bilo na špici!

Sve mi se čini da je i on napustio seriju..al to mi je baš bez veze..prvo joj sestra pogine u automobilskoj nesreći, a sad muž u avionskoj..mogli su nešto drugo smisliti
__________________
What the WHAT?!
super_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 20:01   #214
Ne znam zbog čega većina ljudi ne voli Sally i što su se okrenuli protiv nje. Meni je OK. A i danas je bila podrška Tess i usprotivila se Harryju. Sa druge strane pijavica Stevie me sve više nervira! Alex, Alex... (još uvijek mi u glavi odzvanja onaj njen piskutavi glas!)

A što se tiče nesreća čini mi se da su na svakom koraku! Postalo je baš bezveze. Prvo Brick, pa Claire evo sada i Nick. Kao da nisu nešto pametnije mogli smisliti.

A ode Myles iz serije a Nick sa špice.


www.mcleods-daughters.net
__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 20:23   #215
ok, ovo s nesrećama je postalo jadno, al baš zato mislim da je nick još negdje živ (iako je ono pismo bilo ko oproštajno), pa ne mogu svi tak završavat ajde, mates, have faith!
danas sam skroz očekivala neki smooch između stevie i alexa ili bar katice i davea...
aussie spunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:06   #216
ma ajde ljudi imajte vjere. ne može se nick vratiti ovog trena, mora se prvo malo probijati kroz prašumu. pa još malo izgubi pamćenje, pa ga nađe neko ludo pleme tamo pa dok ga izlječe i to. proći će dobrih mjesec dva. ništa od ovoga naravno nije spojler, samo nagađam.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 22:13   #217
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
ma ajde ljudi imajte vjere. ne može se nick vratiti ovog trena, mora se prvo malo probijati kroz prašumu. pa još malo izgubi pamćenje, pa ga nađe neko ludo pleme tamo pa dok ga izlječe i to. proći će dobrih mjesec dva. ništa od ovoga naravno nije spojler, samo nagađam.
Kako je krenulo mozda se vrati njegov zli brat blizanac...zezam se, osobno bi mi blo draze da vise paznje, drame (ma kuzite me) pridaju prirodi nego medjusobnim odnosima.
regica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 09:36   #218
Propustila sam jedan dio epizoda pa nisam vidjela "odlazak" Brick..kaj je i ona poginula u nekoj nesreći?

Nadam se da će uskoro napokon spojiti Stevie i Alexa, i Kate i veterinara..dali su neke naznake jučer..s onom potragom i pilićima..Napoleon

Jel to danas zadnja epizoda?!
__________________
What the WHAT?!
super_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 10:09   #219
da danas je zadnja, a od ponedjeljka kreće 6. sezona :klap:
inaće, pogledala sam sadržaje dva tjedna unaprijed pa se jedva suzdržavam da se ne izlajem...

a Brick je onaj dečko od Becky, koji je otišo negdje radit na nekoliko mjeseci pa kad se vraćao pao s mosta i poginuo, a baš je mislio zaprosit Becky. tako neš...

inaće, ta Becky mi je bila baš dragi lik i žao mi je kaj je otišla iz serije. glupo mi je kaj je nisu angažirali bar da se pojavi na Claireinom sprovodu, a otišla je iz serije nekoliko epizoda prije njene nesreće (ako se ne varam).
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 10:31   #220
ja se već odavno suzdržavam . ne želim se izlajatat da svima pokvarim dalje gledanje. a ponekad bi baš mogla.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:45.