Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2012., 15:48   #21
Quote:
=Nadimak kaže: Pogledaj post


Inace bilo bi lepo kad bi Nedjeljom u 2 preimenovali u "2 Srbina nedjeljom u 2", cisto zbog preciznosti

kamo sreće da imamo Hrvata bar upola ko što je ovaj Srbin.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 15:53   #22
odličan tip... oduševio me je
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 15:57   #23
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Zato jer je lako stalno ponavljati isprazne fraze tipa, zločesti bankari i slično.
Evo uzmi za primjer Lesara koji na krilima tih fraza može na lokalnim izborima doči na vlast u nekim gradovima. I šta se dogodi u Zagrebu, za kandidata predlože osobu iz druge stranke bez dana radnog staža a oni se nazivaju strankom radnika.... Takvi su im i zastupnici u saboru (Vukušić).
Jedno je iz pozadine prosipati fraze a kad treba preuzeti odgovornost, ne hvala nebi ja..
I Pernar koji žarko žudi da ga Stanković pozove.A neće to priznat.
marijanica 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 16:04   #24
Malo mi je išao na živce sa onim stalnim ponavljanjem gospodine Stankoviću,a u jednom trenutku je sam za sebe rekao da je genijalac.Pomalo umišljeno i kao što su neki rekli ponaša se kao da sve zna.U svakom slučaju zanimljiv lik koji je Srbin,a podržava HOS,branio Vukovar.Volio bih malo više doznati o njegovom ratnom putu(ako je uistinu bio u ratu jer u Hrvatskoj treba biti oprezan sa moralistima),pa sam eto pod temom Bitka za Vukovar pokrenuo temu o njemu da čujem što branitelji Vukovara i HOS-ovci kažu o njemu.
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 16:18   #25
Odobravao sam sve izjave ovoga gospodina sve dok nije spomenio da se u Hrvatskoj nije desila Velikosrpska agresija i da jedini motiv HOS-a je bilo ubijanje Srba. Poserem se na sve njegove navodne doprinose koje je on dao ovoj zemlji kada tako nešto izjavi. Opet Srbi žele očistiti sebe od bilo koje odgovornosti i prikazati nas Hrvate kao jedine krivce za rat.

Ja ne mogu vjerovati kakav narod su ti Srbi da idu u tuđoj televiziji, bez imalo stida i kulture vrijeđati tuđi narod. Mene bi kao Hrvata bilo sram govorit išta loše o tuđem narodu, a očigledno Srbi nemaju nimalo stida prema drugima. Sve mora biti onako kako oni kažu, a kada netko nešto kaže loše o njima, odmah se uvrijede.

A za Stankovića mogu kazati da on nije nikakvi Jugoslaven, kao što on to sebe voli prikazivati pred publikom, nego je on srpski nacionalista. Pogledajte samo njegove oći kako se zacrvene kada neko spomene Srbe. Znači ima jake emocije prema Srbiji, tako se nebi trebao ponašati anacionalist. Također uvijek postavlja neke provokativna pitanja kada se radi o temi Hrvatske nacije i države.

Zadnje uređivanje patak360 : 04.11.2012. at 16:34.
patak360 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 16:24   #26
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Ne razumijem o čemu pričaš.
Kukavicje jaje, al bit ce prilike o tome na drugim temama, sve je vise toga.
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
kamo sreće da imamo Hrvata bar upola ko što je ovaj Srbin.
Da nisam znao rekao bi da je ovo bio Predrag Matic ministar branitelja, isti su mi.
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 16:33   #27
Quote:
=Nadimak kaže: Pogledaj post
Kukavicje jaje, al bit ce prilike o tome na drugim temama, sve je vise toga.

Da nisam znao rekao bi da je ovo bio Predrag Matic ministar branitelja, isti su mi.
I dalje ne znam o čemu pričaš.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 16:34   #28
http://www.udhos-zagreb.hr/stariweb/o_nama.htm
Miloje is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 16:40   #29
dobro čovjek govori ali je na kraju ispao potpuno kontradiktoran govoreći pozitivno o Tuđmanu i HOS-u jer jedno i drugo ne ide zajedno, Tuđman je doslovno mrzio HOS i uništio ga.

a neki kažu da Mihajlović i nije bio u HOS-u

http://www.hsp1861.hr/vijesti2011-11/25112011-1.html
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 16:45   #30
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
I dalje ne znam o čemu pričaš.
Onda i dalje glasaj za Grubisice, Kregare, HSP(ove), Freda i ostale prave Hrvate neukaljane politikom, nego onako proste i naivne dobroga srca.

Tip kao i svi ovi navedeni smrdi na lazi i prijevare.
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 16:46   #31
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
dobro čovjek govori ali je na kraju ispao potpuno kontradiktoran govoreći pozitivno o Tuđmanu i HOS-u jer jedno i drugo ne ide zajedno, Tuđman je doslovno mrzio HOS i uništio ga.
Istina,Tuđman je HOS uspoređivao sa SS jedinicama u Njemačkoj.Meni je HOS drag,ali mi nije jasno kako jedan Srbin može voljeti HOS,a zna se da je HOS tražio uzore u Ustašama,njegovi članovi su nosili krunicu oko vrata,nacionalisti i onda se nađe Srbin koji ih voli.Nije mi baš sasvim jasan.Volio bi da je to malo bolje objasnio u emisiji,a sumnjiv mi je i radi toga što ga je ta ista hrvatska vlast otpustila,da bi je on kasnije bez obzira na to bezuvjetno volio i podržavao Tuđmana.Tu temu su u emisiji jako loše odradili.
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 16:51   #32
Quote:
=Nadimak kaže: Pogledaj post
Onda i dalje glasaj za Grubisice, Kregare, HSP(ove), Freda i ostale prave Hrvate neukaljane politikom, nego onako proste i naivne dobroga srca.

.
O čemu ti melješ cilo vrijeme. Je li bilo Martinje ovih dana.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 16:54   #33
Quote:
hajduk1911st kaže: Pogledaj post
Istina,Tuđman je HOS uspoređivao sa SS jedinicama u Njemačkoj.Meni je HOS drag,ali mi nije jasno kako jedan Srbin može voljeti HOS,a zna se da je HOS tražio uzore u Ustašama,njegovi članovi su nosili krunicu oko vrata,nacionalisti i onda se nađe Srbin koji ih voli.Nije mi baš sasvim jasan.Volio bi da je to malo bolje objasnio u emisiji,a sumnjiv mi je i radi toga što ga je ta ista hrvatska vlast otpustila,da bi je on kasnije bez obzira na to bezuvjetno volio i podržavao Tuđmana.Tu temu su u emisiji jako loše odradili.
Čovjek je svjestan okolnosti. HOS je ukorporiran u HV. Dvije vojske ne mogu postojati. To je jasno svakome osim nekim malicioznim provokatorima.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 17:14   #34
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
O čemu ti melješ cilo vrijeme. Je li bilo Martinje ovih dana.
Covjek prvo dode raditi drito do Boljkovca, a onda ode u HOS.

To vec samo po sebi smrdi do bola.

Sanse da je to slucajnost su jednake lotu, znaci radio je za ovu onu ili 3. stranu, al za nekoga je radio.

Emisija ("kod Ace") sugerira da je vjerojatno radio za "onu" ili za "3. stranu".


Al nije to ni bitno, bitno je kako covjek sumnjivog puta, dode u sumnjivu emisiju, hvale ga sumnjivi ljudi, prica sumnjive stvari, sumnjivim nacinom, ali spomene HOS i odmah ga desnicari hvale, a ljevicari napadaju.*


Ko kad Stonesi kazu "dobar vecer Zagreb", a hipodrom poludi


*
Trenutna uloga mu je bila opozicija EU, izgleda da ce vas po tome pitanju i ujediniti.
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 17:15   #35
Quote:
=Nadimak kaže: Pogledaj post
Covjek prvo dode raditi drito do Boljkovca, a onda ode u HOS.

To vec samo po sebi smrdi do bola.

Sanse da je to slucajnost su jednake lotu, radio je za ovu onu ili 3. stranu, al za nekoga je radio.

Emisija ("kod Ace") sugerira da je vjerojatno radio za "onu" ili za 3. stranu".


Al nije to ni bitno, bitno je kako covjek sumnjivog puta, dode u sumnjivu emisiju, hvale ga sumnjivi ljudi, prica sumnjive stvari, sumnjivim nacinom, ali spomene HOS i odmah ga desnicari hvale, a ljevicari napadaju.


Ko kad Stonesi kazu "dobar vecer Zagreb", a hipodrom poludi
Boljkovac je tada bio ministar unutrašnjih poslova. Nije on birao Boljkovca. Je li svaki policajac u to doba Boljkovčev čovjek. Jer radi kod Boljkovca.

Čovjek je veći Hrvat od 50% rođenih Hrvata. Politički Hrvat. Nema tu prevare. čovjek je pa skoro anonimac. Jel se on kandidira za što?
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 17:16   #36
Quote:
=Nadimak kaže: Pogledaj post
Trenutna uloga mu je bila opozicija EU, izgleda da ce vas po tome pitanju i ujediniti.
Ja sam bio protiv EU i prije njega. To samo znači da pametno rezonira.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 17:27   #37
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Ja sam bio protiv EU i prije njega. To samo znači da pametno rezonira.
A ja sam bio skeptican prema njemu na osnovu ostatka emisije i prije nego je poceo pljuvati po EU, sto znaci da ja dobro rezoniram, po tom rezonu.

Ne vjerujem ja sad Cicku (kojeg iz nekih razloga bas i nema vise ) sve sto kaze samo zato jer se slazemo oko EU.
Slazemo se iz razlicitih razloga, on zato jer je placen, i prica za sto ga se plati, ja zato jer mislim da je tako najbolje.

A vi razmislite s kime se to ujedinjujete, i jel oni tako misle zbog nase velike dobrobiti ili isto ko Cicak zato jer su placeni.
Quote:
Boljkovac je tada bio ministar unutrašnjih poslova. Nije on birao Boljkovca. Je li svaki policajac u to doba Boljkovčev čovjek. Jer radi kod Boljkovca.
Ne, ali je Boljkovac birao njega.
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 18:10   #38
Quote:
=Nadimak kaže: Pogledaj post
Inace bilo bi lepo kad bi Nedjeljom u 2 preimenovali u "2 Srbina nedjeljom u 2", cisto zbog preciznosti
Krivo.
U emisiji je bio jedan hrvatski Srbin, gost i jedan Jugosloven, voditelj.

Quote:
Odobravao sam sve izjave ovoga gospodina sve dok nije spomenio da se u Hrvatskoj nije desila Velikosrpska agresija i da jedini motiv HOS-a je bilo ubijanje Srba. Poserem se na sve njegove navodne doprinose koje je on dao ovoj zemlji kada tako nešto izjavi. Opet Srbi žele očistiti sebe od bilo koje odgovornosti i prikazati nas Hrvate kao jedine krivce za rat.
Nigdje nije spomenuo da je jedini motiv HOSa bilo ubijanje Srba nego beskompromisni otpor velikosrpskoj agresiji, točno ovim riječima.
Agresiju na RH je nazvao fašističkom.

Aci se na licu vidjelo da ne dijeli uvjerenja svojeg gosta kad je govorio o angažmanu u DR.

Stanković jest Jugoslaven i kao takav vjerojatno ima emocije prema Srbiji kao i svaki naš jugović, ali on nije nikakav srpski nacionalist jer su ga u njegovim emisijama upravo najviše isprdali nacionalisitčki Srbi, od Dodika, Tijanića, Kusturice..
Samwell Tarly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 19:05   #39
gledao sam cijelu emisiju danas i moram reči da me je vrlo pozitivno iznenadio. Mnogo toga je dobro i istinito rekao pogotovo za ekonomiju i našu vladajuču "elitu".
Aurum7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 22:06   #40
Lik je na mjestu.Nigdje nije nagovjestio da je prorok,što je dobro.
Sluša i vidi.To je dovoljno.

Meni je odlično bilo slušati o tim relacijama novca i politike.
Premalo je reako o bankama i domaćim prevarantima koje nazivamo političarima.A najbolji dio mi je bio kad kaže;mi smo dali povjerenje ljudima koji su stvorili pravni,ideološki i tehnički ovkir da opljačkaju zemlju.Odmah se sjetio lupine Šeksa.
I nakon dvadeset godina on sjedi na fotelji umjesto u zatvoru.

Ma bilo je dosta toga rečeno.Pogledaću ponovo.Kvalitetno odrađena emisija,a nešto se skriva ispod površine otkrit ću sam.

Kad mi dođu takvi ljudi,fakat me zaboli glava kada spoznam tko mi je vladao zemljom.
Sekula Pilat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.