Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2013., 08:08   #1
Pop-upovi od Dnevnik.hr-a na blogu

ovi pop-upovi, ili ne znam kako bih ih nazvao, užasna su smetnja na blogu. Na desktopu još nekako, ali ako čitaš blog preko smartfona, ne možeš ga isključiti, jer je [x] užasno mali. Mislim da bi trebali naći drugi način reklamiranja, ovako još više narušavaju i inače slabe mogućnosti blog.hr-a
TatooineBlog is offline  
Old 15.03.2013., 17:24   #2
Quote:
TatooineBlog kaže: Pogledaj post
ovi pop-upovi, ili ne znam kako bih ih nazvao, užasna su smetnja na blogu. Na desktopu još nekako, ali ako čitaš blog preko smartfona, ne možeš ga isključiti, jer je [x] užasno mali. Mislim da bi trebali naći drugi način reklamiranja, ovako još više narušavaju i inače slabe mogućnosti blog.hr-a
Uvijek možeš staviti firefox mobile + adblock plus. Mene to spasilo od reklamnih silovanja.
__________________
Smrt Rothschildima, sloboda čovječanstvu! || Free Palestine! || Suprotstavimo se globalnoj centralizaciji moći, globalnim zakonima, planiranoj deindustrijalizaciji, dodatnom oporezivanju i još većoj razini globalne policijske (fašističke) države!
Ninkharsag is offline  
Old 16.03.2013., 13:02   #3
Quote:
Ninkharsag kaže: Pogledaj post
Uvijek možeš staviti firefox mobile + adblock plus. Mene to spasilo od reklamnih silovanja.

Ma ne ide, jer to nije kalasični pop-up (u smislu novog prozora), već je to neka skripta koja ti sa strane onako izbacuje vijesti s dnevnik.hr-a. Oni dakle prisiljavaju sve čitatelje nečijeg bloga da gledaju u te vijesti. Ma ne bi se tolko bunio da se nisam pomučio da napravim prilagodljivi dizajn sajta tako da se može bez problema čitat na smartfonu. Ali, kada se počnu pojavljivat te njihove reklame na smartfonu je tako teško pogoditi [x] i jedva se da zatvorit
TatooineBlog is offline  
Old 17.03.2013., 00:08   #4
Quote:
TatooineBlog kaže: Pogledaj post
Ma ne ide, jer to nije kalasični pop-up (u smislu novog prozora), već je to neka skripta koja ti sa strane onako izbacuje vijesti s dnevnik.hr-a. Oni dakle prisiljavaju sve čitatelje nečijeg bloga da gledaju u te vijesti. Ma ne bi se tolko bunio da se nisam pomučio da napravim prilagodljivi dizajn sajta tako da se može bez problema čitat na smartfonu. Ali, kada se počnu pojavljivat te njihove reklame na smartfonu je tako teško pogoditi [x] i jedva se da zatvorit
Mora ici, samo treba uz malo domisljatosti rucno podesiti filtar za taj pop-up. Ako ti se ne da sa time igrati onda stavi Noscript, to bi trebalo rijesiti stvar.

Iako mi nije bilo jasno zasto, uz toliko dostupnih (i boljih) alternativa, ljudi uopce zele koristiti to smeće od bloghaera.
__________________
Smrt Rothschildima, sloboda čovječanstvu! || Free Palestine! || Suprotstavimo se globalnoj centralizaciji moći, globalnim zakonima, planiranoj deindustrijalizaciji, dodatnom oporezivanju i još većoj razini globalne policijske (fašističke) države!
Ninkharsag is offline  
Old 24.03.2013., 09:31   #5
na mom blogu toga nema, evo da ne ispadne da se reklamiram - upiši u google moj "custom user title" i kad dođeš na blog klikni view source... i to je to
strange quark is offline  
Old 03.05.2013., 23:48   #6
Mislim da imaš u Postavkama za namjestiti da ti se ne prikazuju njihove reklame (barem je bilo unazad par mjeseci), ako ne, imaš negdje ovdje na pdf-u kod koji sam napisala za te pop-up reklame pa probaj s tim. Iako nisam sigurna radi li još s obzirom da sam to pisala tek kad su počeli s reklamama.

A za druge blogove, probaj nekakav adblock za android/ios.
Vezica is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.