Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2005., 23:43   #1
Zenska masturbacija

Statisticka istrazivanja tipa, tko vise masturbira, zene ili muskarci, uvijek pokazuju rezultate, da muskrci vise masturbiraju.

Da li je to zbog toga sto muskarci imaju jaci libido, ili je, jos uvijek, u pitanju patrijahlni odgoj i stid kod zena, pa mozda potajno masturbiraju,a ne priznaju, ili nikad nisu ni probale jer "dobre" cure to ne rade.

Sta mislite o zenskoj masturbaciji i smatrate li da je razlicita od muske i zasto?
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 23:49   #2
je, jer su zenski spolni organi teze dostupniji. tako da je kompliciranije "igrati se", osim s klitorisom, sto brzo dopizdi...jedino ako nemas vibrator... a fakat mi ga je netko mogao kupiti za rodjendan
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:04   #3
zene vise lazu od muskih

tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:06   #4
Kazu li zene "idem se izdrkat"?

Inace, meni je to mocno, gledati zensku kako.... drka.... nedje iz nekog mraka, kao Arni kad je kuzio Dzejmi iz one fotelje... btw, nisam do tada ni skuzio da kraljica vriska ima tako dobro tijelo.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:13   #5
Quote:
moonlightequila kaže:
zene vise lazu od muskih

Piju li vise tekile od muskih?
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:16   #6
Quote:
talia kaže:
Cekaj, pa vec sam ti navela sasvim dobar argument, da nismo svi, svo vrijeme u vezi s nekim.
Znas kako mi ovo tvoje zvuci.
Kao da tip lezi pored zenske na krevetu, a ona masturbira vibratorom.

Sta ako nemas momka ili muza ili si u vezi na daljinu?
meni su odjednom svi smalici postali u rozim kucicama.. jesam li pijana ili sam pobrala neki virus?

ok ako slazem se s tvojom teorijom o vezama na daljinu .. ali opet ... ljudi se valjda sekasaju da bi uzivali jedni u drugom a ne samo zbog 'obicnog' fizickog zadoviljstva
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:22   #7
Quote:
Ona007 kaže:
meni su odjednom svi smalici postali u rozim kucicama.. jesam li pijana ili sam pobrala neki virus?

ok ako slazem se s tvojom teorijom o vezama na daljinu .. ali opet ... ljudi se valjda sekasaju da bi uzivali jedni u drugom a ne samo zbog 'obicnog' fizickog zadoviljstva
A, masturbiraju da bi uzivali sami u sebi

A sto ako nisi u vezi?
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:24   #8
mislim da je zenska masturbacija normalna i neophodna kao i muska, za fizicko i psihicko zdravlje pojedinke. osobno medjutim nerado 'drkam' jer mi nije neki filing...osjetim trenutno praznjenje i privremeno olaksanje, ali nakon toga se osjecam prazno. to je 100 puta manje intenzivan osjecaj od vodjenja ljubavi, barem meni. zato preferiram ipak ljudski dodir
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:24   #9
Quote:
talia kaže:
Piju li vise tekile od muskih?
govorim iskljucivo u svoje ime kad kazem definitivno DA
moj rekord 19 shots, nepobijeni champion, i bez teturanja po lokalu

ontopic, vjerujem da se puno zena srami priznati zato lazu
tako nije bash lako istraziti tocan broj zena koje masturbiraju

tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:27   #10
Quote:
Natch kaže:
mislim da je zenska masturbacija normalna i neophodna kao i muska, za fizicko i psihicko zdravlje pojedinke. osobno medjutim nerado 'drkam' jer mi nije neki filing...osjetim trenutno praznjenje i privremeno olaksanje, ali nakon toga se osjecam prazno. to je 100 puta manje intenzivan osjecaj od vodjenja ljubavi, barem meni. zato preferiram ipak ljudski dodir
Pa naravno, ali ako nemas momka, recimo, 2 godine?

Ili...da li je bolje skupit bilo kojeg tipa u baru, ili to sama obavit, ako si se uspalila?
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:31   #11
Quote:
talia kaže:
Pa naravno, ali ako nemas momka, recimo, 2 godine?

Ili...da li je bolje skupit bilo kojeg tipa u baru, ili to sama obavit, ako si se uspalila?
zasto bilo kojeg tipa u baru. valjda si u te dvije godine upoznala nekog tko ti barem priblizno odgovara? ako mi je bas frka radije cu to uciniti s nekim koga poznam, i ko mi je drag, frendom ili poznanikom, nego anonimnom facom s kojom nemam nista, pa cak ni ne poznam njegove/njene zivotne i seksualne navike.
naravno da je najnormalnije masturbirati, ko sto je normalno pisati ili sijeci nokte, ali meni rekla sam to ne pase iz vise razloga. mozda sam prelijena orgnanizirati sebi predigru i polusatno napaljivanje, ali jednostavno nikad si to ne ucinim strpljivo i njezno kao zaljubljeni muskarac.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:38   #12
Quote:
Natch kaže:
zasto bilo kojeg tipa u baru. valjda si u te dvije godine upoznala nekog tko ti barem priblizno odgovara? ako mi je bas frka radije cu to uciniti s nekim koga poznam, i ko mi je drag, frendom ili poznanikom, nego anonimnom facom s kojom nemam nista, pa cak ni ne poznam njegove/njene zivotne i seksualne navike.
naravno da je najnormalnije masturbirati, ko sto je normalno pisati ili sijeci nokte, ali meni rekla sam to ne pase iz vise razloga. mozda sam prelijena orgnanizirati sebi predigru i polusatno napaljivanje, ali jednostavno nikad si to ne ucinim strpljivo i njezno kao zaljubljeni muskarac.
Pa to ti ja govorim.Imas li ti u svakom momentu u swvom zivotu zaljubljenog muskarca pored sebe?
Uostalom, ako mi je netko prijatelj, mozda ne zelim spavati s njim?
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:40   #13
Quote:
Natch kaže:
mozda sam prelijena orgnanizirati sebi predigru i polusatno napaljivanje, ali jednostavno nikad si to ne ucinim strpljivo i njezno kao zaljubljeni muskarac.
Nemoj tako. Ko sto bi Woody Allen rekao, masturbacija je seks s osobom koju stvarno volis.
Rajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:40   #14
Quote:
talia kaže:
Pa to ti ja govorim.Imas li ti u svakom momentu u swvom zivotu zaljubljenog muskarca pored sebe?
Uostalom, ako mi je netko prijatelj, mozda ne zelim spavati s njim?
razumijem sta pitas. sasvim je normalno kad sam sama masturbirati. i priznajem da to ne radim dovoljno cesto. zato sam ponekad nervozna...evo obecajem da cu se popraviti
talia, ako zelis, mozes navesti i neke od tehnika masturbiranja. mozda ja jednostvno to ne radim kako treba, pa mi zato nije ugodno?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:41   #15
Quote:
rajka kaže:
Nemoj tako. Ko sto bi Woody Allen rekao, masturbacija je seks s osobom koju stvarno volis.
ja sam jednostavno prelijena, a mozda imam i podsvjesni duboko usadjeni osjecaj krivnje...?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:44   #16
Quote:
Natch kaže:
i priznajem da to ne radim dovoljno cesto. zato sam ponekad nervozna...
pinokkio

tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:46   #17
Quote:
moonlightequila kaže:
pinokkio

pa jel dovoljno cesto jednom mjesecno?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:47   #18
Quote:
rajka kaže:
Nemoj tako. Ko sto bi Woody Allen rekao, masturbacija je seks s osobom koju stvarno volis.

bas tako
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:48   #19
Quote:
Natch kaže:
pa jel dovoljno cesto jednom mjesecno?


pa koliko ti cesto masturbiras kad si bez partnera?
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:48   #20
Quote:
arianne kaže:
pa koliko ti cesto masturbiras kad si bez partnera?
dvaput mjesecno?

ti?
(al ja idem na jogu i aerobik)
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.