Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2016., 01:43   #761
Hahaha ne znam kako je stanje u ostatku RH ali u Os je malo zamrlo to sve...
Doduse, ja nikad nisam bio od onih koji su ludi za time i idu na sve te seminare. Pametnom je dosta jedanput...

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 13:06   #762
Ne vidim da se seminari više uopće organiziraju u ovim našim krajevima. Prešla ekipa u one razne coinse...
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 13:45   #763
Kakve coinse? Moram biti u trendu 😀
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 21:20   #764
Cool

Quote:
pero_OS kaže: Pogledaj post
Kakve coinse? Moram biti u trendu 😀
Bitcoinse. Google je tvoj prijatelj. A sigurno postoji i tema na forum.hr-u. Nije ni toliko nova stvar više.
PeroH is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 14:11   #765
Quote:
DrŠ2013 kaže: Pogledaj post
Ne potrošiš ništa ako imaš mjesečnu kartu za gradski prijevoz!
DrŠ legendo živ si!
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 23:37   #766
Pozdrav, pročitao sam prethodne postove i diskusije, imate li ikakve inf. kako danas Ly stoji, dali zaista ima potrošnje u sustavu?, održavaju li se seminari još, tko danas uopće i dali zarađuje od toga?. Nekako nema pustih reklama po Tvu i svega što su obećavali, neki od glavnih lidera Ly u RH trenutno se bave novim idejama MLM-a i održavaju identične seminare po Balkanu kao nekada za Ly kada su skupljali članove. Da im tako dobro ide mislim da nebi išli u novi MLM.
Planinski_lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 02:08   #767
Koji novi MLM? Daj malo da budemo u trendu 😀
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 23:28   #768
http://www.politika.rs/sr/clanak/366...e-podvuce-crta
DrŠ2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 12:53   #769
Quote:
Planinski_lav kaže: Pogledaj post
Pozdrav, pročitao sam prethodne postove i diskusije, imate li ikakve inf. kako danas Ly stoji, dali zaista ima potrošnje u sustavu?, održavaju li se seminari još, tko danas uopće i dali zarađuje od toga?. Nekako nema pustih reklama po Tvu i svega što su obećavali, neki od glavnih lidera Ly u RH trenutno se bave novim idejama MLM-a i održavaju identične seminare po Balkanu kao nekada za Ly kada su skupljali članove. Da im tako dobro ide mislim da nebi išli u novi MLM.
I meni se čini da je završio onaj dio aktivnog privlačenja novih članova.

Sad je pitanje, je li postojeći članovi stvarno srčano idu u trgovine koje su članice mreže, ili im je dosadilo na to paziti pa kupuju gdje stignu.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 13:05   #770
Kod mene nikad nije ni bila neka zaludjenosti time jer sam i prije LY-a kupovao u Konzumu, Mulleru, eBayu, Aliex... tako da je meni svejedno. Ako vec mogu provuci karticu, biram to

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 11:05   #771
Ako nekoga zanima kako to sve funkcioniše ili bi hteo da se pridruži, neka mi se javi u porukama. Ja sam premium marketer u Lyonessu i održaću sa svakim zainteresiranim informativni razgovor i prezentaciju preko Zooma. Stvar nije prevara, proširuje se sve više i više i stvarno može biti isplativo i bez ikakvih ulaganja, skroz legitimno.
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 15:21   #772
Ajde yoda33 ja ti prodam premium paket. Cijena prava sitnica...

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 09:22   #773
Ovdje u zadnjih 12 mjeseci par poruka napisano. Je li gotovo aktivno traženje novih članova?
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:18   #774
Samo da potvrdim koji scam je taj lajones



I kak sad ovi jeleni kaj su uplacivali da udu u to, a nisu nasli druge bambije, kak se osjecaju ?
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 08:37   #775
Sad imaju novu priču, kupovanje udjela na nekom tržištu, npr. talijanskom. Kupiš 1 udjel (najbolje 3 da im što više love ostaviš) i onda imaš nekakav postotak od toga što drugi ljudi troše u trgovinama koji su njihovi partneri.

A sve više i više ljudi će trošiti zato što oni sponzoriraju Juventus, Romu, itd. pa će deseci tisuća navijača tih klubova trošiti lovu na talijanskom tržištu, a ovi koji imaju udjele će profitirati od njihovog trošenja. Eto, ne moraš ništa raditi a zaradit ćeš
pearljam is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 15:26   #776
Evo da se i ja javim.

Sada je prislo oko 5 godina od kada sam uclanjen u lyonessu. Ima se za pricati pa cu neke djelove izostaviti za sad.

Uplatio sam prije 4 godina paket CB jedinica u iznosu oko 3500 kuna.

Neko vrijeme je bilo spica, upoznajes ekipu iz poduzetnistva, svaki dan naucis nesto, upoznas nekoga, upises i slicno.

Tada je u sustavu bio Spar, Kozum, Muller i West Gate. Danas je ostao sam West Gate.

Kako je vrijeme prolazilo pare nisu dokazile a radilo se.

Fora je u tome sto kazu nije to za svakoga. Pravi odgovor je nije to za pun k ljudi. Da bi se bavio time trebas biti ekstrovert koji je dobro umrezen te sam po sebi vec ima puno kontakata. A ovo mu moze biti dodatak kako da "unovci" sva ta poznanstva.

Nakon dovoljno susreta gdje te ljudi tjeraju ko kugu na samu spomen lyonessa, jednostavno se zapitas neke stvari.

Razlog tome je sto u inicijalnoj fazi nitko nije znao nista te su se pricale takve gadosti i gluposti da oni djelovi koji su posteni da ne mogu biti posteniji zvuce ko prevara. Tako da sam vec tada naisao na "posrano" trziste.

Umeduvremenu je lider naseg trzista koji je fino drzao cijelu situaciju otisao u Cesku.

Do vremena dok se vratio oko 70% aktivne strukture je otislo za njegovim nasljednikom u Onecoin koji mi se cini odlazi u k trostruko brze nego ly.

Sadasnjist je ovakva. Aktivna struktura je otisla, neki trgovci parneri su otisli. A sitni kupci jos vise.

Sve ovo je sada samo sjena nekadasnjeg potencijala i ne cini mi se ko da ce biti ista od toga dok se opet ne potpisu ugovori s velim partnerima. Za sto se treba angazirati ured. A imam osjecaj da se njima zivo j.

Lp

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Gardyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2018., 19:20   #777
Želimo te obavijestiti da se Lyoness d.o.o. preimenovao u myWorld d.o.o.. Za eventualna dodatna pitanja stoji ti na raspolaganju Service tim od myWorld d.o.o.
DrŠ2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2018., 21:15   #778
Novo ime, navlakusa za lakovjerne i varanje ljudi po starom

Kaze stara poslovica - vuk dlaku mijenja, ćud nikada.
Alfa Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2019., 11:05   #779
https://www.cashbackworld.com/hr/faq
DrŠ2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2019., 23:46   #780
Pozdrav svima osobito onima koji su se osvijestili i shvatili da su na perfidan, savršeno osmišljen način ostali bez svog novca kroz piramidalnu šemu Lyoness ili po novom Myworld! Želim vas obavijestiti da pripremamo grupnu tužbu za povrat svog novca i ako nam se netko želi pridružiti slobodno nam se pridružite
bigfatlie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.