Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2017., 15:02   #1
Mother (2017) - Darren Aronofsky

A couple's relationship is tested when uninvited guests arrive at their home, disrupting their tranquil existence.

Release date: 13.10.2017

Starring: Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Michelle Pfeiffer, Ed Harris, Domnhall Gleeson.

Novi film vjerujem svima nam dragog Darrena Aronofskog, snimljen je još prošlo ljeto i vjerujem da će imati premijeru na festivalima tokom godine i da će biti opasan konkurent tokom sljedece Oskar sezone.

Potvrđeno je da će ovaj film biti mješavina trilera i horora, znači u stilu Black Swana, sve ostale stvari vezane za radnju su u velikoj tajnosti.

Jedan od ocekivanijih filmova godine svakako.
Profesor X is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 22:23   #2
Quote:
Profesor X kaže: Pogledaj post
Novi film vjerujem svima nam dragog Darrena Aronofskog
Ti se šališ, zar ne?
horatius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 16:05   #3
Pa ako čovjek misli tako da Aronofsky ima klub obožavatelja, neka misli. To je njegova percepcija vjerojatno temeljena na tome što je uglavnom nailazio na ljude koji ga vole. Moja percepcija je upravo suprotna, ali to ne znači da se trebam čudit njemu što misli drugačije.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 18:20   #4
Quote:
Profesor X kaže: Pogledaj post

Starring: Jennifer Lawrence
preskačem
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 11:45   #5
poster
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 14:13   #6
Jedva cekam da izadje film. Imam velika ocekivanja. Ocekujem takodje da Jenn bude nominovana za Oscar za ovu ulogu.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 18:31   #7
Quote:
Lynch fan kaže: Pogledaj post
Jedva cekam da izadje film. Imam velika ocekivanja. Ocekujem takodje da Jenn bude nominovana za Oscar za ovu ulogu.
Toliko je dobra glumica da će je nominirati samo na osnovu postera?
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 19:02   #8
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Toliko je dobra glumica da će je nominirati samo na osnovu postera?
Ne naravno, ali devojka kida kako glumi. Ne sumnjam da je ovde odradila sjajan posao i 99% sam siguran da ce biti nominovana.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 19:40   #9
Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
preskačem
+1
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 17:56   #10
Mislio sam priupitati jel bliži Wrestleru ili Fontani/Noi, no onda vidjeh kratak opis radnje i plakat.

Nebi, fala.
__________________
Dedicated follower of fashion.
.Syd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 17:50   #11
trailer
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 19:06   #12
Aronofsky odavno nije imao dobar film, vidjet ćemo kako diše s ovim djelom, mada nemam velika očekivanja.

Jedino očekujem jako dobro odrađen glumački posao kod Bardem/Lawrence.
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 19:55   #13
Sviđa mi se, ima potencijala. Nadam se da nisu sve prikazali u trejleru.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 19:56   #14
Trailer malo prenabrijan, kao da su se previše trudili da nam film bude guba. Ova glazba je višak.
Zna li se što je sa sinopsisom? Na Wikipediji jedva jedna proširena rečenica.

Quote:
https://en.wikipedia.org/wiki/Mother!#Synopsis kaže:
A young woman's (Jennifer Lawrence) tranquil life with her husband (Javier Bardem) at their remote country home is challenged by a mysterious couple (Ed Harris and Michelle Pfeiffer) who arrive and lodge with them.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:31   #15
ja sam našla ovaj sinopsis:

MOGUĆI SPOJLERI
Quote:
A poet (Bardem) and his wife (Lawrence) get unexpected guests at their country side house: a stranger and later his wife are directly invited to live with them by the poet. After a while their sons (Gleesons) arrive unexpectedly too and a huge fight ensues, with one brother killing the other. A terrible act but inspirtation for the poet: he writes a piece that gains huge success and acclaim. His wife, pregnant, get's threatened by the followers and they become more aggressive...


neki novi posteri (ne znam jesu li ofišl):

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno

Zadnje uređivanje Simpsolina : 09.08.2017. at 15:18.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:56   #16
Kod Aranofskog uvijek neke pukotine
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 17:32   #17
Flopnut će pretenciozno govno.

Jedino 2 glavne muške uloge mogu biti nešto dobro u ovom filmu.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 18:44   #18
Sviđa mi se ima neki krepij Rosmerijs baby vibe.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 19:57   #19
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
trailer
Trailer mi jako vuce na The Others s Nicole Kidman..u tom stilu uglavnom..
tomito is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 20:23   #20
Quote:
tomito kaže: Pogledaj post
Trailer mi jako vuce na The Others s Nicole Kidman..u tom stilu uglavnom..
Meni atmosfera vuče na American Horror Story: Roanoke

Sve u svemu ima potencijala biti o.k. triler, a hoće li ili neće ispuniti očekivanja pokazat će vrijeme, kao i uvijek.
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.