Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2012., 10:33   #1721
http://www.jutarnji.hr/ovi-su-ljudi-...tskoj/1059952/
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 11:13   #1722
Ovo su izvanredne vijesti!
TK je vrlo mala cca 30 milja eura, a poslovi su višestruko veći od nje!
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 21:35   #1723
Jel se sjeća tko one vijesti da će Đuro predati ponudu za preuzimanje Ingre
__________________
Nije sramota pasti, sramota je ne dići se.
Brijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 13:47   #1724
Quote:
Brijač kaže: Pogledaj post
Jel se sjeća tko one vijesti da će Đuro predati ponudu za preuzimanje Ingre
of kors
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 16:00   #1725
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
of kors
Evo podatak koji se toliko dugo čekao za spas DDJH ali nažalost nepovoljan, konkuretska firma je pobijedila, čekam odgovor blogera i sljedbe što će reći na ovo, možda nešto smisle u stilu da je to dobro za đuru jer će biti više sirovine za ostale natječaje koji samo što nisu došli....

http://www.4-traders.com/IDEX-CORPOR...icle-19913293/
L I K 2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 09:28   #1726
Ma sad će bloger izguglati neki novi natječaj
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 10:04   #1727
Quote:
L I K 2014 kaže: Pogledaj post
Evo podatak koji se toliko dugo čekao za spas DDJH ali nažalost nepovoljan, konkuretska firma je pobijedila, čekam odgovor blogera i sljedbe što će reći na ovo, možda nešto smisle u stilu da je to dobro za đuru jer će biti više sirovine za ostale natječaje koji samo što nisu došli....
Always look on the bright side of life

https://www.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo
Adictus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 11:01   #1728
Quote:
Adictus kaže: Pogledaj post
Always look on the bright side of life

https://www.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo
Poučan video, pošalji ga blogeru...
Ali sumnjam da će te bloger uopće pustiti da to osvane na njegovom blogu, prije ćeš biti blokiran i proglašen trolom i mrziteljem dionica koje isključivo on ima u portfelju...a čuvaj se i sljedbe, oni inače nisu opasni kada je u pitanju inteligencija nego huškačkim mentalitetom predvode...
L I K 2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:29   #1729
Bloger

Krasno,
Bloger kupio tj upisao po 20kn a sada to prepušta sljedbi po 30kn, pišljiva zarada od 50 %, ljudi moji jeli to moguće?
bojanec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:56   #1730
vjerujem da to on kupuje
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:10   #1731
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
vjerujem da to on kupuje
Prodavatelj jedan , kupaca veliko stado.
bojanec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 11:11   #1732
Quote:
bojanec kaže: Pogledaj post
Krasno,
Bloger kupio tj upisao po 20kn a sada to prepušta sljedbi po 30kn, pišljiva zarada od 50 %, ljudi moji jeli to moguće?
Hahaha. Treba se snaci.
Meni se cini da se ista stvar dogodila vlen? Netko je s 9 napucao na 13 I sad veselo prodaje?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 12:35   #1733
Možemo mi ekipo o blogeru pričati kaj hoćemo, lik je u polusocijalističkog polupropalog mastodonta u opustošenoj Slavoniji odlučio uložiti veliku lovu, i tu vjerojatno nebu stao. Napravio je više za Slavonski Brod od svih političara zajedno. Sad u jednadžbu dodajte koliko je napravio i za nas koji trgujemo na zse, od lobiranja da se makne onaj suludi rok od 8 dana za plaćanje PKDa prvobitno predviđen zakonom, likvidnosti koju je stvorio na zse, popularizacijom tržišta kapitala kroz blog i medije itd...i lik je i više nego poželjna pojava.

Jel radi prije svega u svom interesu? Radi. Radimo svi...
peropopara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 10:23   #1734
Ekipa želi većinsko u đuri, crni čelik d.o.o., suvlasnik Arabian Motors Group (Amg Hamad M Al Wazzan And Partners)...hmmm, Arapi, Kuvajt
peropopara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 18:24   #1735
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
čemu služi popularizacija burze kad na burzi 95% ljudi izgubi novac, i u Americi i tu?
Mislim da je statistički dokazano da je dugoročno (govorim o SAD, hr je priča za sebe) prinos na dionice bolji od štednje...opet, ima i u hr ljudi koji su na tome zaradili i koji žive od toga.
peropopara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:31   #1736
Navodno je prošao dokap, ali vlada kakti još mora sutra odobriti
peropopara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:15   #1737
Ispravak, gs ne nastavlja sutra u 19.00h, a Dalićka se u 16.00h nalazi sa potencijalnim ulagačima
peropopara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:44   #1738
Ide, ali možda bude i više zainteresiranih, ako hoće ''nadbidati'' CČ.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:53   #1739
Kod ulaganja na zse se sve svodi na prepoznavanje prave price, zahebite fundamente, kojekakve analize i usporedbe, to vas cesto moze kostati para i zivaca. A prica skoro vise i da nema, barem ne onih dobrih, uvjerljivih, mastovitih. I sad se pojavio Crni celik kao (vjerojatno) novi vlasnik ddjh. Na svakom je da procijeni bi li se u mozgu ulagackog puka mogla rojiti pomisao o ddjh kao novom rivp (u smislu, ak je NB jednom prepoznao priliku, nije li mozda opet u pravu, moze li i ovo up x10?), ima li ovdje mjesta za neku mastovitu pricu kao npr povlacenje paralele izmedju ddjh, novog vecinskog iz Kuvaja i tendera u toj zemllji itd itd...

I naravno, iskustvo mi govori da je bol zbog propustene dobiti cesto veca od boli zbog stvarnog gubitka...
peropopara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 00:52   #1740
Quote:
peropopara kaže: Pogledaj post
I naravno, iskustvo mi govori da je bol zbog propustene dobiti cesto veca od boli zbog stvarnog gubitka...
.....zanimljivo....kod mene upravo suprotno......
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:13.