Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.02.2012., 19:51   #2001
Kako oživiti jednu djevicu (mušku) tj jako ju zainteresirati da veza ne postane dosadna?
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 20:52   #2002
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Kako oživiti jednu djevicu (mušku) tj jako ju zainteresirati da veza ne postane dosadna?
nađi neke dobre mozgalice, nešto o čemu bi morao dobro razmisliti i reci mu kao nagradu ako riješi da ćeš mu neku vrstu seksualne zabave ponuditi, nešto što inače ne radite, nešto neuobičajeno, ali da ste oboje ok s time, ili nešto normalno uobičajeno ali na neki intenzivniji način...

Morat će upotrijebiti mozak, a to volimo raditi, imat će odličnu motivaciju, osjećat će se vrlo dobro ako uspije riješiti i seks bi trebao biti bolji nego inače jer će smatrati da ga je zaslužio pa će uživati.

Eto tako prvo što mi palo na pamet. Vjerujem da bi to jako dobro upalilo na muškoj djevici da se trgne iz bilo čega
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 21:11   #2003
Dobro ja to njemu često A i komunikacija je dobra. To je bitno.....Probat ću nešto smislit, nešto dublje malo...ali mi ništa trenutno ne pada na pamet
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 10:53   #2004
a kak se slažu djevica i strijelac? za sad je ok al kako ga potakunt da bude..ne znam živahniji?
Nerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 11:09   #2005
Meni je otac strijelac a mater djevica
Prijatelj iz osnovne je djevica a cura mu je strijelčica
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 16:21   #2006
Quote:
Nerija kaže: Pogledaj post
a kak se slažu djevica i strijelac? za sad je ok al kako ga potakunt da bude..ne znam živahniji?
To ti je ova komba








...čini se jako dobra i uspješna
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 22:19   #2007
ne znam dali sam samo ja u pitanju, ali već par tjedana se osjećam tako bezvoljno, nezadovoljno, kao da u svemu vidim "praznu čašu". kako je ostalim djevicama, dali je to neki naš "crni" period, ili samo kod mene?
beverlly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 22:27   #2008
Quote:
beverlly kaže: Pogledaj post
ne znam dali sam samo ja u pitanju, ali već par tjedana se osjećam tako bezvoljno, nezadovoljno, kao da u svemu vidim "praznu čašu". kako je ostalim djevicama, dali je to neki naš "crni" period, ili samo kod mene?
nije samo kod tebe.
pretpostavljam da je tako zato što je ovo period kad dominiraju ribe, naša suprotnost. Nekako smo apsolutno van svog elementa.

nagađam
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 11:01   #2009
Quote:
nije samo kod tebe.
pretpostavljam da je tako zato što je ovo period kad dominiraju ribe, naša suprotnost. Nekako smo apsolutno van svog elementa.
Mislila sam da je to samo do mene, ovo mi je uzasan period; bezvoljnost, samo spavam, imam nocne more i konstantno neka tjeskoba umjesto da uzivam u predivnom vremenu i druzenju. Zna li tko kada zavrsava ta dominacija riba? Pretpostavljam do pocetka ovna,ali laik sam po tom pitanju...
Todos.Locos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 13:02   #2010
Quote:
beverlly kaže: Pogledaj post
ne znam dali sam samo ja u pitanju, ali već par tjedana se osjećam tako bezvoljno, nezadovoljno, kao da u svemu vidim "praznu čašu". kako je ostalim djevicama, dali je to neki naš "crni" period, ili samo kod mene?
baš
i nekako mi ništa ne ide od ruke, i sve je bljak
__________________
....da si otrovna k'o bršljan koji preko zida puže,trov'o bi se svakog dana, a živeo triput duže.....
golden eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 03:45   #2011
i kod mene je tako
ne pamtim losiji period
navodno iz ovog crnila djevice izlaze pocetkom 6. mjeseca
__________________
ti si potpis moj..
insomniac_ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 10:27   #2012
sad mi je lakše kad vidim da nas ima u većem broju lol. Da i meni se stalno spava, iako sam inače hiperaktivna i druželjubiva, sad mi se s nikim ne priča, ne smije, izgledam si koma (u svojim očima), na neke situacije gledam totalno crno što inače nikako ne bi jer uvijek se vatam za onaj tračak nade... Prije bi me sunce raspoložilo, sad ni to ne djeluje...samo se nadam da neće to sve trajati do 6.mj. jer se ne mogu još dugo ovakvom doživljavat
beverlly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 13:12   #2013
Djevice da vs priupitam pošto volim jednu.Prije par dana se moj dragi rasplakao ispred mene,a ono nije baš da olako zaplače.Prava je djevica,dugo je trebalo da ga osvojim i da me zavoli ali slomila sam ga (račica sam).Nekako vi ste mi znak koji djeluje kao da može takav biti samo ispred ljudi koje iskreno voli dok moj znak puno lakše zaplače.Trebam li to protumačiti kao da sam konačno potpuno pridobila svoju djevicu i da mi vjeruje?
__________________
..Sta je svit,otkad znan da više tvoja ne mogu bit..
Bunny_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 15:27   #2014
Quote:
Bunny_17 kaže: Pogledaj post
Djevice da vs priupitam pošto volim jednu.Prije par dana se moj dragi rasplakao ispred mene,a ono nije baš da olako zaplače.Prava je djevica,dugo je trebalo da ga osvojim i da me zavoli ali slomila sam ga (račica sam).Nekako vi ste mi znak koji djeluje kao da može takav biti samo ispred ljudi koje iskreno voli dok moj znak puno lakše zaplače.Trebam li to protumačiti kao da sam konačno potpuno pridobila svoju djevicu i da mi vjeruje?
loš je period, čovjeku se skupilo sve. Ja baš i ne plačem ispred drugih, zapravo nikad, pa taman pukla po pola


ako ovako bude do šestog mjeseca samoubit ću se
__________________
....da si otrovna k'o bršljan koji preko zida puže,trov'o bi se svakog dana, a živeo triput duže.....
golden eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 16:48   #2015
Quote:
golden eye kaže: Pogledaj post
loš je period, čovjeku se skupilo sve. Ja baš i ne plačem ispred drugih, zapravo nikad, pa taman pukla po pola


ako ovako bude do šestog mjeseca samoubit ću se
nije ni on zato i pitam je li to dokaz konačnog potpunog povjerenja
__________________
..Sta je svit,otkad znan da više tvoja ne mogu bit..
Bunny_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 18:04   #2016
Ne znam za tog tvog, al evo ovako da ti kažem, pošto mi puno ljudi reklo da sam "baš djevica", ja sam u životu plakao pred četvoro ljudi (baš plakao, pustio sam suzu pred nekim drugima ali to je bilo zbog nekih manipuliranja s moje strane da ispunim neki cilj), pred mamom, tatom, bratom i svojom curom s kojom sam sada.

Ono što tebe zanima pretpostavljam najviše od toga, pred curom sam plakao onda kada mi je počela toliko značiti i kada sam joj počeo toliko vjerovati da sam se osjećao slobodnim plakati pred njom. Inače poprilično sam uvjeren da se muška djevica neće rasplakati i pokazati slabost pred strancima ili ljudima koji nam nisu dragi pa makar bili trenutak do smrti.

Pa bih rekao da ako je plakao pred tobom, ili te manipulira iz nekog razloga (ne vjerujem da je to u pitanju, samo navodim mogućnosti) ili mu je stalo do tebe toliko i vjeruje ti dovoljno da se osjeća sigurno plakati pred tobom.

Mislim da bi se moglo reći za muške djevice, ako se smije iskreno pred tobom to je nešto, ako plače pred tobom iskreno, to je nešto jako značajno onda već.

Da da, s*ebani smo mi djevice, ali kako je ovo Djevice pdf ne moram vam to posebno govoriti, svjesni ste toga i sami pretpostavljam, ali mislim da je i to dio našeg šarma
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 18:49   #2017
Moja mala slatka djevica (haha) jako voli slobodu. Ili to ja tako doživljavam, I što mi je jako čudno za njega/djevicu...često kasni. I to me nervira jako

Ima dana kad se javi tek oko 8-9 navecer...a ima dana kada se čujemo po par puta dnevno i zna me nazvati čim se probudi..ili kada ide spavati..ali ima dana kada se čujemo prekasno.
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:04   #2018
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
Ne znam za tog tvog, al evo ovako da ti kažem, pošto mi puno ljudi reklo da sam "baš djevica", ja sam u životu plakao pred četvoro ljudi (baš plakao, pustio sam suzu pred nekim drugima ali to je bilo zbog nekih manipuliranja s moje strane da ispunim neki cilj), pred mamom, tatom, bratom i svojom curom s kojom sam sada.

Ono što tebe zanima pretpostavljam najviše od toga, pred curom sam plakao onda kada mi je počela toliko značiti i kada sam joj počeo toliko vjerovati da sam se osjećao slobodnim plakati pred njom. Inače poprilično sam uvjeren da se muška djevica neće rasplakati i pokazati slabost pred strancima ili ljudima koji nam nisu dragi pa makar bili trenutak do smrti.

Pa bih rekao da ako je plakao pred tobom, ili te manipulira iz nekog razloga (ne vjerujem da je to u pitanju, samo navodim mogućnosti) ili mu je stalo do tebe toliko i vjeruje ti dovoljno da se osjeća sigurno plakati pred tobom.

Mislim da bi se moglo reći za muške djevice, ako se smije iskreno pred tobom to je nešto, ako plače pred tobom iskreno, to je nešto jako značajno onda već.

Da da, s*ebani smo mi djevice, ali kako je ovo Djevice pdf ne moram vam to posebno govoriti, svjesni ste toga i sami pretpostavljam, ali mislim da je i to dio našeg šarma
Da kad opisuješ sebe kao da opisuješ i mog dragog.Dugo,dugo je trebalo da me zavoli,pa da mi prizna osjećaje,išli smo mic po mic.Plakao je zbog obiteljske situacije koja nema veze sa mnom tako da je manipulacija isključena.Teško vas je pridobiti istina,al kad ste uspije predivni ste ljudi.Vjerni,iskreni i topli ispod tog oklopa.I otac i on su mi djevice i odnos nam sa godinama ide samo bolje.
__________________
..Sta je svit,otkad znan da više tvoja ne mogu bit..
Bunny_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:12   #2019
Koliko vremena treba djevici da se raspekmezi?
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:15   #2020
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Koliko vremena treba djevici da se raspekmezi?
Godine draga Strpljivo s njim,ali vjeruj vrijedno je toga...
__________________
..Sta je svit,otkad znan da više tvoja ne mogu bit..
Bunny_17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.