Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2008., 01:31   #81
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
A jeli ikome donose ono neko XXL pakovanje mini čokoladica. Vreća valjda od 2 kg, i sad sve puno Twixa, Bountya, , Kit-Katova, Milky Waya, ali svi u pola manji nego da ih kupuješ pojedinačno ili je to samo meni?

edit... I hvala im na tome!!!!!
Ja sam to dobivao
A tek onaj ritter sport
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 08:15   #82
Ili oni Otto katalozi od milijardu stranica sa stvarima koje si, naravno, ne možemo naručiti. Al tek toliko da nas napale.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 09:18   #83
Quote:
Frish kaže: Pogledaj post
Ili oni Otto katalozi od milijardu stranica sa stvarima koje si, naravno, ne možemo naručiti. Al tek toliko da nas napale.
e to je nama pokojna baka donosila. i margarinu rama. i ritter čokoladu. i haribo bombone. i naranče. a kad su se vračali, vozili su sa sobom cijele gajbe radenske i donata i filter 57 cigarete. i krumpir.

ali to je bilo pre više od 20 godina
vitanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 11:31   #84
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
A jeli ikome donose ono neko XXL pakovanje mini čokoladica. Vreća valjda od 2 kg, i sad sve puno Twixa, Bountya, , Kit-Katova, Milky Waya, ali svi u pola manji nego da ih kupuješ pojedinačno ili je to samo meni?

edit... I hvala im na tome!!!!!
TU SAM

Na kraju ništa ne bi bilo upotrebljivo jer bi im isetka rok i sve bi se rastopilo, ali važan je pokušaj i hvala im na tome .
__________________
Here’s Johnny
MiG 0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 11:36   #85
Quote:
vitanova kaže: Pogledaj post
e to je nama pokojna baka donosila. i margarinu rama. i ritter čokoladu. i haribo bombone. i naranče. a kad su se vračali, vozili su sa sobom cijele gajbe radenske i donata i filter 57 cigarete. i krumpir.

ali to je bilo pre više od 20 godina
ove koje ja znam su furali i 100 kila franck kave..jer,ipak nema ništa do hrvatske socare..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 13:18   #86
Sestra mi je javila s mora da su gosti (gastići, jel) ostavili nešto što izgleda kao omanji reket, ali u to se stave baterije pa to sprži muhe i komarce. A mi jadni balkanci još uvijek ubijamo muhe sa šarenim plastičnim muholovcima
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 14:08   #87
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
A jeli ikome donose ono neko XXL pakovanje mini čokoladica. Vreća valjda od 2 kg, i sad sve puno Twixa, Bountya, , Kit-Katova, Milky Waya, ali svi u pola manji nego da ih kupuješ pojedinačno ili je to samo meni?

edit... I hvala im na tome!!!!!
ja bi dobila jedan digitron, jedne gumene (ne nužno veliko pakiranje) i eventualno jedne žvake, ništa drugo
 
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 13:53   #88
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
da,to je kao ona: "Omi,komm..Omi..komm..Omere,dolaz vamo,pička t' mater!!"
Ima nekoliko verzija.
Bok drustvo,bas sam se dobro nasmijao.
Evo kako to rade moji gastici iz dojclanda:

- starci im imaju najvecu kucu u selu,da ljudi mogu uzivat poslije 65-e
- uvijek dolaze sat prije u firmu
- uvije furaju audija...i naravno...u gepeku imaju veeeeeliki zvucnik tako da muzika tresti kad se voze gradom
- u dojclandu nose gastaarbajertsku obleku,a dok dojdu doma onda furaju obleku koja je in, ali je bila na rasprodaji i kostala je 5 ili 10 ojra...ali je in (nisam bas primjetio sa nose lacosta ili prada), bar ne ovi moji
- mojoj sestri uvjek uvale neko smece od parfema , ali jebiga nije ni moja sestra od juce...
-i ja sam redovito dobivao digitrone kad sam bio mali

I NARAVNO...ovim mladjima sve je GAIL
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 13:59   #89
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
ove koje ja znam su furali i 100 kila franck kave..jer,ipak nema ništa do hrvatske socare..
...i naravno dvije - tri litre domace rakije...
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 14:50   #90
svaka cast autoru teme evo da se i ja dodam na listu

prije 4 godine prvi put nakon 90-ih najavi se moja tetka da ce iz Svabije doc na odmor kod nas.....dodje ti ona sa muzem i sinom koji je moje godiste ono sve 5 Crni BMW5 sminka ma sve.....al kad je pocelo raspakiranje onda tek pocinje party Donjeli salame sira djemova marmelada sve big pack ,,,chokolade ma svega ko da su dosli u najvecu africku zabit

Izlazimo ja i njihov sin sa mojom ekipom ona meni i njemu kao da nam se nadje za izlazak po 50 eur....(ja ono ma netreba al daj )

I tako su dolazili svake naredne godine pa i ove su bili....dobio sam playstation3 koji sam narucio.....
valjda su skontali da je to sve vise manje isti shit pa sad i gotovine slabo daju
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 00:50   #91
al kad mi kaže: izdrukaj mi poruku na handiju, dodje mi da rigam
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 01:11   #92
nemam rodjaka u Svabiji, ali sam se nagledao tih gastarbajtera u svom selu.

zasto ja nekako ovaj spot povezujem s tim duhom?

http://www.youtube.com/watch?v=VrMhP2PcPUU

kontam da se srce topi u Deutchland kad ovako nesto cuju.
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 13:37   #93
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 10:05   #94
posto sam ja licno i personalno dosljo iz svabije, mogu samo rec da nemate srece i da ste od iste dobili samo skart robu. njemacka je super zemlja al ako se pretvoris u svabu , onda bude ko i ovdje, malo su svabe tupavi sto se tice nekih stvari al opet sto se tice nekih drugih su daleko ispred. mislim, u glavi jelde, da ne tupim sad sa detaljima, ne sudite po televiziji to je vec odavno sve samo za raju sa osnovnom. ovi jadnici s kojima imate posla bi i doma bili redikuli, nije im njemacka prouzrocila neki defekt koji vec od ranije nije bio prisutan . jedina razlika koju ja kao dosljo jos uvijek primjecujem na svakom koraku je da smo strasno lajavi, trac je nacionalni sport, mozda je to bas ono nesto po cemu su svabe oduvijek ostavljali dojama tupana, jednostavno ko da su slijepci i nista oko sbe nit vide nit cuju nit znaju. al u stvari svabo i kad prdi, prdi potiho.....
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 10:29   #95
Quote:
bata_konj_harmonikas kaže: Pogledaj post
posto sam ja licno i personalno dosljo iz svabije, mogu samo rec da nemate srece i da ste od iste dobili samo skart robu. ..
ma gle znamo da se nisu oni "pošvabili" nego je to konzervirani seljakluk

tip ode iz neke selendre u švabiju i teško se integrira, druži se samo sa svojim rođkanima i oko njih se stvori neki vakuum i taj seljakluk ostane konzerviran do kraja života....i kad se na to dodaju dućani "sve po 12 kuna" sa šarenim đinđama i pečatnjaci sa hrvatskim grbovima i uz jutarnji šnaps listaš arenu...
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 10:31   #96
Zanimljivo kako uvijek svi gastosi bolje poznaju političke i životne prilike u HR nego domaće stanovništvo..

Ili legendarna scena kod doktora, kad baba koja radi kao putzfrau dođe u HR pa priča o ovdašnjim balkancima, a ona je kulturna, jer, jelte, živi u Dojčlandu..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 11:41   #97
...svaka cast na topicu!

Mislim da ste zaboravili jednu jako bitnu stvar:

SPAREN! E majke ti, nešto se spusti za 0.01 ojro i odma se kupuje, jer na taj nacin SPAREN....uzas...
__________________
Semper in excrementum, sole profundum qui variat.
jukyO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 11:55   #98
Quote:
jukyO kaže: Pogledaj post
...svaka cast na topicu!

Mislim da ste zaboravili jednu jako bitnu stvar:

SPAREN! E majke ti, nešto se spusti za 0.01 ojro i odma se kupuje, jer na taj nacin SPAREN....uzas...
Je, zato su im Lidl, Hofer i Aldi no.1
Na moru u 8 ujutro čekaju u redu da se Lidl otvori i da nahrupe unutra - ok. nisu samo gastarbajteri nego i org. Švabe
nyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 13:42   #99
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
ma gle znamo da se nisu oni "pošvabili" nego je to konzervirani seljakluk

tip ode iz neke selendre u švabiju i teško se integrira, druži se samo sa svojim rođkanima i oko njih se stvori neki vakuum i taj seljakluk ostane konzerviran do kraja života....i kad se na to dodaju dućani "sve po 12 kuna" sa šarenim đinđama i pečatnjaci sa hrvatskim grbovima i uz jutarnji šnaps listaš arenu...
potpisujem, al nije to samo overkill sa kicom, ti su jos i dobri, najgori su oni koji dodju u odijelu i placaju ruckove i slicno u restoranima jer im je rostilj preseljast. i ono normalna ekipa su im cobani jer se ne preseravaju sa nekom klasom svaki sekund od odjece do skim se druzis (doktori...odvjetinici...) do odlaska u crkvu mrtav ozbiljan jer je to nesto najsvetije u tri pm do pljuvanja po sirotinji. ko da je bit siromasan neki grijeh, valjda su to frustracije od prije odlaska na pecalbu. ja sam za svu tu svoju raju previse bosanac, nisam se nista promijenio ajoj....
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 20:13   #100
e ljudi,tema je bas GAIL...

e sad sam se bas sjetio...skupimo se mi drustvo,i ovi moji gastici kod njih u stanu...prije odlaska u disko (bilo prije pet godina cca.)...e da bili i njihovi neki prijatelji,isto iz dojclanda...na stolu bilo haribo bonbona ko u prici...a ekipa iz dojclanda pjeva neke pjesmice tipa "bruder martina" ,pa bila onda aktualna ona pjesma "deset malih jegermajstera"...jebate bas je bilo GAIL...a mi ostale domace seljacine zinule...kaj mi znamo kaj je Evropa...

...e da...a u auto uvijek furaju one Bravo CD-je...

Hebate bas je GAIL kad se sjetim tih dana
rass is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.