Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2016., 09:11   #61
i to 2x
dostava je bila prebacena za sutra (umjesto petka), pa su pokusali dostavu i u petak, a evo sad vidim da ce i danas. srecom pa cu ipak biti doma.
nije ni cudo kako ostale dostave ljudima ne stizu danima
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:19   #62
Evo da se pridruzim, meni danas sms-om javili da ce isporuka biti od 13-16 i onda dodu u podne i dobijem sms da me nisu nasli na adresi. Zovem da sam doma (taman sam stavljala djecu spavat i nisam cula poziv)i sta nije pisalo od 13 h. Da su oni malo uranili i da se sad ne mogu vratit nego tek sutra.
ajreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 12:57   #63
Zbog njihove ažurnosti sam počeo izbjegavati naručivanje iz svih webshopova kojima su oni dostavna služba. Najbolji biser koji sam čuo je da dostava nije bila moguća jer zgrada nema portafon. Što bi bilo ok da bistrići očito nisu otišli na stražnji ulaz u zgradu i to preko požarnog puta. Znači umjesto na glavni ulaz di je i veliki broj i adresa i portafon i koji je na ulici oni preko požarnog došli iza zgrade i na stražnji ulaz. Kraće su mi neke stvari putovale iz Amerike do njih nego od Hr Leskovca do Zagreba. Isto tako,rijetko su poštivali vrijeme isporuke. Srećom je bilo nekoga doma da to preuzme. Jednostavno su neorganizirani i neprofesionalni.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 08:01   #64
Naručila frižider preko interneta i na otok Šoltu iz Zagreba stigao u par dana. Bravo OverSeas Express.
mirjtomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:29   #65
Moje nedavno iskustvo, živim u okolici Varaždina, kojih 25km udaljenosti.

Dan 1. - Paket kreće iz Zagreba za Varaždin. Stiže u Varaždin isti dan.

Dan 2. - Paket je utovaren u dostavno vozilo. Vrijeme dostave nije navedeno, ali isporuka se očekuje tijekom dana. Navečer dobijem obavijest da isporuka nije moguća zbog nedostatka vremena.

Dan 3. - Isto ko i dan 2. Mijenjam adresu dostave na adresu rodbine u Varaždinu, udaljeno 5 minuta hoda od njihovog shopa.

Dan 4. - Isto ko i dan 2. Opet nedostatak vremena. Šaljem im mail, nema odgovora.

Dan 5. - Isporuka nije moguća zbog više sile. Kvar dostavnog vozila. Nažalost, sad slijede praznik i vikend, dakle - tri dana čorak jer dostava ne radi. Ovo je već postalo komedija i na neki perverzni način čak i zabavno.

Nakon tri dana...

Dan 6. - Isporuka nije moguća jer je - pazi sad - paket utovaren u pogrešno dostavno vozilo.

Dan 7. - Isporuka nije moguća zbog nedostatka vremena.

E, tu mi je već dopizdilo i šaljem poruku službi za korisnike. Ubrzo stižu dva odgovora, prvi sa isprikom i da će provjeriti wtf se događa sa mojim paketom. Druga sa još jednom rundom isprika i da paket definitivno stiže sutra. I da su dali naputke svojim kuririma da se takvi propusti nesmiju događati.

Dan 8. - Stiže poruka da je paket utovaren u dostavno vozilo. Ovaj put čak piše i očekivano vrijeme dostave! Paket ovaj put stiže u zadanom terminu.

I tak. Inače se radi o vrtnom bazenu. Bazen je tu, ljeto skoro pa gotovo.

S druge strane, prije mjesec dana je paket stigel iz Imorskog do mene doma u roku 2 dana. Random?
__________________
5K = 18:58 | 10K = 38:50
15K = 58:42 | HM = 1:24:06
30K = 2:10:56 | FULL = 3:51:11
Space Chamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 13:41   #66
Ja sam valjda dvaput doživjela da isporuče onda kad su i prvo napisali. Njima je kašnjenje očito normala, slučajno im se valjda desi da ponekad - ne kasne.
Ne znam samo zašto firme odabiru njih za dostavu?
GLS npr. ne sjećam se da su IKAD kasnili...
Itd...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 12:37   #67
Pa jel moguće da već čekam 7-8 radnih dana ?
Mr.Dado:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 13:00   #68
Quote:
Mr.Dado:) kaže: Pogledaj post
Pa jel moguće da već čekam 7-8 radnih dana ?
Ma što to nije normalno kod njih..
mogu oni doći ranije.
Obavijestili me sms u 9 h prijepodne da paket stiže između 14 i 16 h.
U 9.30 eto stiglo...
pitam što je značila ona obavijest,mogla sam otići od kuće...
a meni dostavljač,pa nisam ja takvu obavijest poslao,
a ja njemu neizbrisanu poruku pod nos,
našto on lakonski, to nije moja obavijest...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 23:08   #69
Totalna katastrofa firma.dostavljaju na način tako da ti moraš otići do njihovog ureda ili skladišta da bi preuzeo paket.kao u mom slučaju.vec su mi jednom dostavljali paket na moju adresu.ovaj put im je nepoznata.a imali su i moj broj moba na paketu.lijenost nista drugo.
santel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 18:42   #70
Evo, upravo čekam poruku sadržaja "paket nije dostavljen zbog ____________"

Termin dostave je bil danas 15-18h. Čorak.
__________________
5K = 18:58 | 10K = 38:50
15K = 58:42 | HM = 1:24:06
30K = 2:10:56 | FULL = 3:51:11
Space Chamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 15:43   #71
naručim kamin preko ekupi, u ponedjeljak dobijem mail da je roba u overseasu, tri dana ništa od njih dok danas nisam nazvao, kaže paleta ošla u krivi centar, ispričava se sad se samo nadam da će stić do sutra da ne čekam do ponedjelka
Her-Bak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 20:03   #72
Znači živi užas.

Tri puta sam preko njih poslovao:

1. Prenose zvučnike vrijedne 1000kn. Najprije dostavljač dođe u pogrešno vrijeme. Ja tražim ponovnu dostavu u točno određeno vrijeme prekosutra, oni dođu sutra i naravno nikoga nema kod kuće. Paket se vrati pošiljatelju. Međutim, umjesto da se vrati pošiljatelju, on se voza između zagreba i slavonskog broda 2 tjedna. Napokon se vrati, sve uništeno unutar paketa.

2. Naručujem proteine, naravno dolaze u pogrešno vrijeme od dogovorenoga. Srećom bilo je nekoga kod kuće.

3. Naručujem preuzimanje paketa s Njuškala u petak od 16-20. Naranvo nitko se ne pojavi, da bi mi na kraju dana (19.50) javili da ne stignu i da mogu preuzeti tek u subotu. Ako preuzmu u subotu, znači da paket kasni već jedan dan na odredište.
Subota je sutra, pa ćemo vidjeti...

Nikada, nikada Overseasom ako ne morate.
PadanFain is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 17:09   #73
Quote:
PadanFain kaže: Pogledaj post
Znači živi užas.

Nikada, nikada Overseasom ako ne morate.
Pa ne mora se... i zato mi nije jasno zašto POBOGU firme odabiru taj način dostave... već sam se žalila jednoj firmi koja preko njih šalje, ali ništa... oni su proslijedili prigovor Overseasu... ... je, moš si mislit kak su se popravili...

Danas čekam 2 paketa... dostava je trebala biti između 13 i 16h.. još uvijek ništa... poslala upit preko kontakt obrasca - nit odgovora, nit paketa...
Jebemmumater.... JA plaćam tu dostavu!! Još da je besplatno, tj. da plaća firma, šutjela bih, ali ovako ne mogu... idem opet pisati firmama koje preko njih posluju!!
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 18:56   #74
Uspjeli su oba moja paketa staviti u pogrešno dostavno vozilo.
Valjda sam ih zbunila jer sam promjenila adresu dostave.
Nevjerojatni su.
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 12:33   #75
Evo... zadnje što piše da je 7.11. tj. jučer oko 19h - stigla u dostavni cetar, nakon što su je krivo utovarili.
Dakle bi trebala doći danas.
Ali za danas nema nikakve obavijesti, slala sam upit prije 1 sat i još čekam odgovor...

Katastrofalno ponašanje! Nemam riječi. Zar su oni jedini koji rade dostavu?? Zašto ih firme biraju?? Zašto...??
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 15:55   #76
Još uvijek nisu isporučili pošiljku koja je trebala stići još u petak, tj. najkasnije u ponedjeljak.
Danas nema ni obavijesti o očekivanom vremenu dostave.
Na mail poslan prije 3 sata još nema odgovora.

Pisala sam 24sata (prava potrošača) i Jutarnjem listu.

Datum Vrijeme Centar Status Opis
08.11.2016. 18:58:12 OSE xxxxx Pošiljka je uskladištena i bit će isporučena sukladno rasporedu vožnje (otočna i manja mjesta dostavljaju se po posebnom režimu, a paletizirane pošiljke u roku od jednog do dva radna dana).
08.11.2016. 15:17:20 OSE xxxxx Pošiljka nije isporučena jer je na zahtjev primatelja promijenjen adresa/termin isporuke.
07.11.2016. 19:07:16 OSE xxxxx Pošiljka je stigla u dostavni centar.
07.11.2016. 18:38:27 OSE xxxxx Pošiljka je utovarena u pogrešno dostavno vozilo. Kako biste primili informaciju o daljnjem tijeku isporuke kliknite na "Aktivirajte obavijesti".
07.11.2016. 08:54:13 OSE xxxxx Pošiljka je utovarena u dostavno vozilo. Očekivano vrijeme: 13:00 - 16:00
05.11.2016. 16:26:43 OSE xxxxx Pošiljka je utovarena u pogrešno dostavno vozilo. Kako biste primili informaciju o daljnjem tijeku isporuke kliknite na "Aktivirajte obavijesti".
05.11.2016. 09:08:55 OSE xxxxxx Pošiljka nije isporučena jer je na zahtjev primatelja promijenjen adresa/termin isporuke.
05.11.2016. 08:15:38 OSE xxxxxx Pošiljka je utovarena u dostavno vozilo. Očekivano vrijeme: 10:00 - 13:00
04.11.2016. 20:32:59 OSE xxxxx Pošiljka je uskladištena i bit će isporučena sukladno rasporedu vožnje (otočna i manja mjesta dostavljaju se po posebnom režimu, a paletizirane pošiljke u roku od jednog do dva radna dana).
04.11.2016. 18:56:29 OSE xxxxx Pošiljka nije isporučena jer je na zahtjev primatelja promijenjen adresa/termin isporuke.
04.11.2016. 08:21:55 OSE xxxxx Pošiljka je stigla u dostavni centar.
03.11.2016. 01:02:05 OSE Zagreb Pošiljka je u sortirnom centru i bit će upućena u mjesto dostave.


Napomena: ne radi se o tome da pošiljka nije mogla biti isporučena jer sam promjenila adresu/datum dostave, nego upravo suprotno: promjenila sam adresu dostave jer pošiljka nije bila dostavljena taj dan!!
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 16:11   #77
Gdje se čovjek može požaliti na to njihovo ''poslovanje''?
U utorak sam dobila prvi put sms oko 13h da dolaze tijekom dana, no nisu se uopće pojavili!
U srijedu me veći dio dana nije bilo kod kuće, poslali su sms oko 16h da dostava dolazi tijekom dana.. došli su tek oko 19h, kad me više nije bilo doma...
Jučer sam očekivala dostavu kad sam napokon cijeli dan bila doma, no ništa.. kad sam otišla na web adresu koju dobijem u smsu da vidim kad će dostava, pisalo je danas tijekom dana, izmijenila sam i tražila da dođu do 16h, evo 16h je prošlo, njih još uvijek nema.. ja se spremam van i kad će mi paket doći s kozmetikom, pojma nemam.
Nemaju ljudi vremena njih načekavati danima, toliko su neodgovorni... i kaj sad?
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 16:12   #78
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
Gdje se čovjek može požaliti na to njihovo ''poslovanje''?
U utorak sam dobila prvi put sms oko 13h da dolaze tijekom dana, no nisu se uopće pojavili!
U srijedu me veći dio dana nije bilo kod kuće, poslali su sms oko 16h da dostava dolazi tijekom dana.. došli su tek oko 19h, kad me više nije bilo doma...
Jučer sam očekivala dostavu kad sam napokon cijeli dan bila doma, no ništa.. kad sam otišla na web adresu koju dobijem u smsu da vidim kad će dostava, pisalo je danas tijekom dana, izmijenila sam i tražila da dođu do 16h, evo 16h je prošlo, njih još uvijek nema.. ja se spremam van i kad će mi paket doći s kozmetikom, pojma nemam.
Nemaju ljudi vremena njih načekavati danima, toliko su neodgovorni... i kaj sad?
Tebi su barem došli... ja sam nakon 4 dana čekanja išla u poslovnicu po paket.

Paket je k njima stigao 3.11. a do 10.11. ga nisu bili u stanju dostaviti... piše u gornjem postu... od 8.11. je čekao u skladištu, da bih konačno ja osobno preuzela ga 10.11. popodne.
Ja sam pisala na [email protected] ali sumnjam da će biti kakve koristi...
Žalila sam se i Oriflameu jer sam od njih čekala paket... nek napokon promjene tu dostavu!!!
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 17:47   #79
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Tebi su barem došli... ja sam nakon 4 dana čekanja išla u poslovnicu po paket.

Paket je k njima stigao 3.11. a do 10.11. ga nisu bili u stanju dostaviti... piše u gornjem postu... od 8.11. je čekao u skladištu, da bih konačno ja osobno preuzela ga 10.11. popodne.
Ja sam pisala na [email protected] ali sumnjam da će biti kakve koristi...
Žalila sam se i Oriflameu jer sam od njih čekala paket... nek napokon promjene tu dostavu!!!
Eh, da, al mi to ne znači puno kad više nisam bila kod kuće pa se opet nateži. Razmišljam da za sljedeću narudžbu stavim da dođe na poštu pa kad pokupim pokupim.. ovo ovako čekati da dođe doma stvarno nema smisla. Čekala sam Avon .. ima istu dostavu kao Oriflame i užasno su počeli štekati zadnjih mjeseci, skoro svaki put se natežem s njima.
Ajde javi ovdje na temu jesu ti što odgovorili, pisala bih im i ja..
Radije bih i osobno otišla po narudžbu, nego da se ovako s njima natežem...
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 14:39   #80
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
... Čekala sam Avon .. ima istu dostavu kao Oriflame i užasno su počeli štekati zadnjih mjeseci, skoro svaki put se natežem s njima.
Ja Avon uvijek dobivam na poštu i nikad brige, rade svaki dan do 18h i pokupim kad idem s posla, a paket se besplatno čuva 5 dana...
Za Oriflame nemam druge mogućnosti nego Oversease... ili DC, što mi je 20km vožnje u jednom smjeru a i radno vrijeme mi ne odgovara nikako... 1 dan u tjednu 2 sata ...

OT: Sad kad nešto naručujem preko neta prvo pitam kojom dostavom šalju.
Pa ako je Oversease - odustajem.
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.