Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2011., 20:20   #61
Evo, baš sam pogledao serijal i mogu reći da iako sam fan Natalie Portman, želim da se Winter's Bone kao underdog nakupi kipića Oscara, a posebno za glavnu žensku ulogu. Black Swan mi je, iako dobro izveden i odglumljen, bio jednostavno preočit i jednostavan, volim da me filmovi iznenade.
__________________
Energetska vrijednost 1717kJ
Akai is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 22:36   #62
Surov film...bas ostanem kad pogledam jedan takav nakon onih usminkanih hollywoodskih blockbustera. Amerika koja u filmu napokon djeluje puno realnije
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 14:24   #63
baš neki dan čitam reportažu o apalačiju ili kako već
o siromašnom rejonu u americi koji se proteže kroz nekoliko saveznih država
odmah mi je na pamet pao ovaj film
drugačija amerika
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 00:05   #64
Jedan od mojih najdrazih filmova i razlog zasto obozavam Jennifer Lawrence
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2023., 23:13   #65
uf, koji dobar film
likovi surovi, al opet fer: stric malu uvati za facu i potare je u pičku materinu, a već u sljedećem momentu se smiluje i dade joj džeparac i džoint. to je to, ljudi od krvi i mesa volim i kad negativci pokažu zrnce humanosti, to ih čini uvjerljivima ali nekako još i strašnijima...
ne znam kako bih opisao atmosferu... melankolična? cijeli film je umjerena drama, nema tu nekih skokova, nešto naročito napetih scena ili maštovitih twistova. radnja te jednostavno usiše svojom realnošću, svojom vlastito stvorenom realnošću (jer je ta ˝stvarnost˝ prilično bizarna). sve je prljavo i kriminalizirano, iščašeno, od policije do rođaka. i protagonistica shvaća da je to tako i ne gaji sad tu neku ljutnju i krvnu osvetu, ˝samo˝ se želi preživjeti i sačuvati kuću. no hard feelings.
Aciha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.