Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2011., 20:42   #1
Crvene točkice/mali plikovi na spolovilu

Unaprijed molim za oprost sto sam otvorio novu temu, ali nisam pronasao neku postojecu.

Naime, nasem cetverogodisnjaku su se pojavile kao neke male crvene tockice, mali plikici na falusu. Nekada su malo izrazajnije, nekad malo manje. On ne dozivljava nikakvu neugodu cak kaze da ga i ne svrbi (koliko je vjerovati razigranom klincu) mada mi mislimo da kada su izrazajnije da se sigurno cesao. Da li je neko imao slicnih iskustava?
mofo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 14:12   #2
Quote:
mofo kaže: Pogledaj post
Unaprijed molim za oprost sto sam otvorio novu temu, ali nisam pronasao neku postojecu.

Naime, nasem cetverogodisnjaku su se pojavile kao neke male crvene tockice, mali plikici na falusu. Nekada su malo izrazajnije, nekad malo manje. On ne dozivljava nikakvu neugodu cak kaze da ga i ne svrbi (koliko je vjerovati razigranom klincu) mada mi mislimo da kada su izrazajnije da se sigurno cesao. Da li je neko imao slicnih iskustava?
Možda gljivice, probaj s plymicolom mazati.
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 21:08   #3
Quote:
stihaa kaže: Pogledaj post
Možda gljivice, probaj s plymicolom mazati.
Hvala na odgovoru.
Poceli smo sa bepanthenom, ne znsm da li se tako zove u Hrvatskoj, zivimo vani. Kremu koju spomonjes, je li to neka antbakterijska ili?
Pokusacu da googlam ime da vidim da li je to ime aktivne supstance pa da vidim sta se ovdje moze nabaviti. Hvala jos jednom.
mofo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.