Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2013., 00:34   #41
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Najlakše bi bilo reći- poslati će brod koji se zove Prometheus 2 da otkrije što je bilo sa Prometheusom 1. Tako bi to riješili u 80-ima.
Ali šef kompanije čija je opsesija bila da postane kao Prometej je poginuo, a ne vjerujem da bi upravni odbor odobrio slanje još jedne tako skupe ekspedicije.
Daj zamisli koliko je to koštalo. Mislim da su u kompaniji odahnuli kada je stari nestao.

Obzirom da na kraju Shaw leti sve dalje od ljudske rase i to super brodom kojega nijedan ljudski brod ne može stići, baš me zanima kako ubaciti još ljudi u dvicu.
Riješenje bi bilo da se radnja podijeli na, kako je Ajuto rekao:

1) brod na planeti koji se bavi sa deaconom i
2) Shaw koja je sama u svemiru ileti na planet Inžinjera.

Ali to je bezveze ideja jer se radnja 1 i 2 nikako ne bi mogle spojiti i to bi bilo kao da imaš dva potpuno odvojena filma u jednom.
Ridleyu je zelja prikazati kako je Deacon dalje mutirao u onog nama poznatog xenomorpha.
Ako bi se radnja dalje odvijala oko jos istrazivanja SJ-a na drugom brodu onda bi opet na neki nacin radili repliku Prometheusa.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 00:37   #42
jebote, treba samo pohvatati sve te projekte koje je pokrenuo ridley scott.
nije ni čudo što nema vremena
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 00:42   #43
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ridleyu je zelja prikazati kako je Deacon dalje mutirao u onog nama poznatog xenomorpha.
Ako bi se radnja dalje odvijala oko jos istrazivanja SJ-a na drugom brodu onda bi opet na neki nacin radili repliku Prometheusa.
mislim da će se na LV-223 ovaj put odvijati opaka horrorčina,
dok će dio sa shaw i davidom biti više istraživački/avanturistički.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 00:43   #44
nnda...ko je vidio raditi projekte jedan po jedan, bolje ih je nacet 10 komada odjednom

Mislis da ce radit 2 filma od kojeg ce jedan bit istrazivacki (opet), a drugi hardcore horor? U to cu vjerovat tek na svoje oci.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 00:57   #45
a gle covjek sa svojih 76 godina valjda dovoljno zna kakve ima probleme i rjesenja jer nije ludi starac vec covjek koji se trudio i napravio zivot u kojemu imas prave probleme poput samoubojstva brata i ove slatke poput nebitnog vrijedanje daleko daleko daleko s balkana,,nitko vas ne tjera (nadam se) oruzjem da cekate prometheusa 2....
to je filmski nastavak,ne novi porez......mozda treba javiti ekipi koja radi na prometheusu da se prestanu zabavljati i raditi sto hoce jer je to nedopustivo dok mi tu serkamo po forumu.........(za one koji sporije kopcaju:nije poziv na svadu,nego reakcija na raspravu teme o prometeju2)
__________________
kad ti zivot da led,napravi sladoled
tromo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 10:43   #46
Quote:
Bumboslav kaže: Pogledaj post
Predviđam vrlo brzo rikavanje ovog topica, tu se za sada nema o ćemu pisati, i takvo će stanje još duuuugo potrajati.

We can’t rush it,” says Fox president of production Emma Watts.

Vjerojatno se iza tog "objašnjenja" krije višemjesečno uzaludno koprcanje u slijepo ulici, bez suvisle ideje kako se iz nje izvuči. Jebeš ga, oni za sada ne znaju kao suvislo nadograditi i razviti radnju i nastaviti tu priću, pa se skrivaju iza navodnog temeljitog promišljanja o scenariju, a u sebi u stvari vrište od nemoći.

Vidimo se na ovoj temi za godinu dana, pa će se vidjeti tko je imao bolju kristalnu kuglu, kvalitetnije bacao grah i uspješnije gatao iz soca od kave.
Tako je bilo i na "Prometheusu". Ljudi su smišljali teorije i na kraju su ispale 100X bolje od filma kad je izašao.
Možda bi scenaristima bilo najbolje da prate ovakve teme po netu, pa da samo maznu ideje.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 10:48   #47
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
mislim da će se na LV-223 ovaj put odvijati opaka horrorčina,
dok će dio sa shaw i davidom biti više istraživački/avanturistički.
Ako imaš dvije potpuno odvojene radnje, koje niti na jedan način ne spoje, skakati sa radnje na radnju bi bilo bezveze. Jer to su onda 2 filma.

Shaw odlazi sve dalje od ljudskog dijela svemira i nitko je ne može stići.
Imaš ideju kako da ona sretne još ljudi?
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 12:36   #48
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Ako imaš dvije potpuno odvojene radnje, koje niti na jedan način ne spoje, skakati sa radnje na radnju bi bilo bezveze. Jer to su onda 2 filma.

Shaw odlazi sve dalje od ljudskog dijela svemira i nitko je ne može stići.
Imaš ideju kako da ona sretne još ljudi?
Bila je jos jedna expedicija koja je kao i ova isto fail, no otisli su na drugu planetu i sad isto imaju svoj brod?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 12:55   #49
Ovo sigurno neću gledat. Prvi dio sam jedva dočekao i ostao jako razočaran, ja mislim da će isto bit za ovaj film. Izgubio sam vjeru u Prometheus filmove.
markic444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 16:44   #50
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Ako imaš dvije potpuno odvojene radnje, koje niti na jedan način ne spoje, skakati sa radnje na radnju bi bilo bezveze. Jer to su onda 2 filma.
ne bi imao ništa protiv da pratim ispočetka dvije odvojene radnje koje bi se,
kako film odmiče, polako spajale.

Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Shaw odlazi sve dalje od ljudskog dijela svemira i nitko je ne može stići.
Imaš ideju kako da ona sretne još ljudi?
moje viđenje. jedna ekspedicija weyland corp. dolazi na LV-223 kako bi istražila nestanak prometheusa i tu se susreće s deaconom koji je, imam neki feeling, way inteligentniji od svih dosadašnjih aliena, ali isto tako i najopakiji. mislim da će izownati članove nove ekspedicije za stvaranje i rađanje jaja, facehuggera tj. xenomorfa kakve poznajemo iz prvog aliena. čak mislim da će se uputiti s jednim od preostalih brodova za shaw i davidom. moguće je da jedno od njih dvoje usput završi i na LV-426

ja bi volio takav nekakav scenario, šta ja znam, napet mi je.

ono, vijanje po svemiru
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 18:46   #51
Drugi dio? Očekivano...

S tim da sam prvi otišao sa velikim očekivanjima pogledat sa društvom u kino, a nakraju sam dobio kitu labudovu.
Rift is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 22:53   #52
Adam Sandler bi ovom filmu sjeo bolje nego budali šamar.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 22:05   #53
Hephaestus 27 - 07 - 2014
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 22:24   #54
http://m.youtube.com/watch?feature=r...&v=DdZPZ5LDwgo
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 03:40   #55
Meni je prvi dio bio zakon. Ne kužim čemu toliko frke. A pogledao sam sve Aliene x puta.
p3r02d3r0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 11:06   #56
Quote:
p3r02d3r0 kaže: Pogledaj post
Meni je prvi dio bio zakon. Ne kužim čemu toliko frke. A pogledao sam sve Aliene x puta.
ni ja ne kuzim,valjda ce vrijeme pokazati
__________________
kad ti zivot da led,napravi sladoled
tromo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 03:20   #57
Scenarist nastavka biti će Jack Paglen kojem će ovo biti tek 2. scenarij. Inače je napisao scenarij za film Transcendence redatelja Wallyja Pfistera koji izlazi u travnju 2014. Wally Pfister je director of photography kod gotovo svih Nolanovih filmova, a za TDK je dobio i Oscara.
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 07:56   #58
Ridley Scott Not Confirmed To Direct (yet)

nadam se samo da "stari" nije izgubio volju od tolikog hejta
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:20   #59
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
Ridley Scott Not Confirmed To Direct (yet)

nadam se samo da "stari" nije izgubio volju od tolikog hejta
Kad se ne čita dalje od naslova. Očekuje se da će se Noomi i Fassebender vratiti svojim ulogama, što znači da nisu ni oni u projektu.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 12:48   #60
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Kad se ne čita dalje od naslova.


Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Očekuje se da će se Noomi i Fassebender vratiti svojim ulogama, što znači da nisu ni oni u projektu.
collider.com/prometheus-2-sequel-2014

Quote:
Both Michael Fassbender and Noomi Rapace are contracted to return for the follow-up (which could easily become one of the best roadtrip movies ever), but there’s no word on whether any of the other characters would appear in flashbacks or whatnot.
ništa nije prepušteno slučaju
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.