Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 01:34   #41
Slažem se, zabavan film.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 09:35   #42
Lijepo je vidjeti da je Engleska i u ono doba bila multinacionalno drustvo, crnci i kinezi su normalne pojave.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 11:29   #43
Nisam još pogledala film, ali planiram uskoro, tj čim se pojavi dobar snimak. Apropo multikulti na filmu, ne vidim zašto par pripadnika tamne kože ne bi dospjelo do britanskog otoka, budući da je to u pitanju peto stoljeće ako se ne varam, a tada je Rimsko carstvo debelo u svojim rukama imala afričke pokrajine kao kolonije, i zasigurno je bilo rimskih vojnika tamne puti. Ne znam zašto je uopće ovo pitanje ili problem, pogotovo jer je film baziran na legendi, s elementima fantastike.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 11:46   #44
Quote:
Koem kaže: Pogledaj post
Lijepo je vidjeti da je Engleska i u ono doba bila multinacionalno drustvo, crnci i kinezi su normalne pojave.
Super su mi ovakvi komentari.

Nisam gledao film, ali jasno je da ovdje nisu išli na realističnost, jel.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 11:49   #45
ovo je uvjerljivo najgori i najgluplji ritchiejev uradak. besmislica bez glave i repa.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 12:03   #46
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Nisam još pogledala film, ali planiram uskoro, tj čim se pojavi dobar snimak. Apropo multikulti na filmu, ne vidim zašto par pripadnika tamne kože ne bi dospjelo do britanskog otoka, budući da je to u pitanju peto stoljeće ako se ne varam, a tada je Rimsko carstvo debelo u svojim rukama imala afričke pokrajine kao kolonije, i zasigurno je bilo rimskih vojnika tamne puti. Ne znam zašto je uopće ovo pitanje ili problem, pogotovo jer je film baziran na legendi, s elementima fantastike.
Evo baš sam neki dan gledao video PJW na tu temu:

https://www.youtube.com/watch?v=wtPZhDH4QU8

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ovo je uvjerljivo najgori i najgluplji ritchiejev uradak. besmislica bez glave i repa.

Stvarno? Swept Away očito nisi gledao. Meni je Guy Richie nakon prva 2 filma u padu, ta dva neće nikada vjerojatno dostići. Ali meni je većina njegovih filmova zabavna, volim te brze konverzacije, volim kako se radnja brzo odvija, sviđa mi se soundtrack i nabrijanost. Znam da to nije neka top kvaliteta i da je užasno repetitivan, no pogledati svake 2-3 godine neki njegov film mi je čisto ok, mozak na pašu i zabava.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 12:08   #47
Quote:
Koem kaže: Pogledaj post
Lijepo je vidjeti da je Engleska i u ono doba bila multinacionalno drustvo, crnci i kinezi su normalne pojave.
U filmu u kojem imaš čarobnjake koji upravljaju životinjama na daljinu, slonove veličine oveće zgrade, otok na kojem žive šišmiši veličine pterodaktila, u kojem nitko osim odabranog ne može iščupati mač iz okamenjenog čovjeka ti se čudiš crncu i Kinezima. :klap:

Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Nisam još pogledala film, ali planiram uskoro, tj čim se pojavi dobar snimak.
Imaš ga već.

Zadnje uređivanje Volunteer : 04.08.2017. at 13:17.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 12:34   #48
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Stvarno? Swept Away očito nisi gledao. Meni je Guy Richie nakon prva 2 filma u padu, ta dva neće nikada vjerojatno dostići. Ali meni je većina njegovih filmova zabavna, volim te brze konverzacije, volim kako se radnja brzo odvija, sviđa mi se soundtrack i nabrijanost. Znam da to nije neka top kvaliteta i da je užasno repetitivan, no pogledati svake 2-3 godine neki njegov film mi je čisto ok, mozak na pašu i zabava.
naravno da nisam

ovdje mi je sve kaj nabrajas izostalo ili izgleda kao parodija.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 13:40   #49
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
U filmu u kojem imaš čarobnjake koji upravljaju životinjama na daljinu, slonove veličine oveće zgrade, otok na kojem žive šišmiši veličine pterodaktila, u kojem nitko osim odabranog ne može iščupati mač iz okamenjenog čovjeka ti se čudiš crncu i Kinezima. :klap:
Pa naravno, da se kod nas negdje radi film iz 15.stoljeca o drekavcima ili necemu slicnom, ne bih se cudio drekavcima i slicnim mitovima, ali bi se hebeno cudio da u 15.stoljecu se ganjaju drekavci sa avionima i podmornicama ili da se organizuje gay parada u nekoj sumi.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 14:23   #50
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Evo baš sam neki dan gledao video PJW na tu temu:

https://www.youtube.com/watch?v=wtPZhDH4QU8
Budem škicnula kasnije video, sad baš i nemam vremena.

Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
U filmu u kojem imaš čarobnjake koji upravljaju životinjama na daljinu, slonove veličine oveće zgrade, otok na kojem žive šišmiši veličine pterodaktila, u kojem nitko osim odabranog ne može iščupati mač iz okamenjenog čovjeka ti se čudiš crncu i Kinezima. :klap:
Manje više moje mišljenje.

Hvala na info, svakako ću potražiti čim dođem doma.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 10:33   #51
Kad je Guy Ritchie zadnji put napravio dobar film i kako uspijeva stalno dobivati ovako velike budžete?!
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 12:14   #52
Kakve veze dobrota filma ima s tim?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 14:02   #53
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Kakve veze dobrota filma ima s tim?
Filmske kuće mu davaju novac, on mora opravdat povjerenje kreiranjem dobrih filmova. No, povjerenje nije opravdao u 70 posto svojih filmova, a budžet raste iz filma u film.

Zadnji filmovi su mu:

a) loši
b) zaradili su manje od predviđenoga

On je govorio da će od ovog Arthura napraviti trilogiju, no odustao je sad kad je doživio debakl.
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 02:53   #54
Je dobrim filmivima mora opravdati nesto, kako onda Bay opstaje?
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 07:50   #55
Evo ovako, ne smeta me ni to da je to Guy Richie film, ni da je vrlo "urban" za srednjovjekovni film, budimo iskreni stari Rim je imao grafite, slengove, ulične bande i lokalnu subkulturu od kvarta do kvarta, čak i navijačke skupine za utrke kočija. U urbanim centrima srednjovjekovne Europe smo isto imali bande, loše četvrti i što već ne.
OK, ovo je bajka a ne povijesni film.

Ne, moja zamjerka nije tu, čak će me pomalo podsjetilo na humorističnu seriju "Plebs".

Ali me smeta što je ama baš svaki lik napravljen od "kartona", doslovno ovo sa toliko plošnim likovima, da je sramota sve da je neki izravno na DVD film, a ne mega spektakl sa budžetom od 175 mil.

A ni efekti nisu baš nešto posebno...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 09:40   #56
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Je dobrim filmivima mora opravdati nesto, kako onda Bay opstaje?
Bay bar zarađuje ogroman novac.
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 11:16   #57
Pa koliko vidim svi filmovi do ovoga su dobro zaradili.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 09:40   #58
Pogledala film do pola i otišla spavati. Ništa posebno. Drugu polovicu možda pogledam ovaj tjedan ako stignem.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:16   #59
...ja volim GR i ovo mi je ok film. Nije ono , bum, kao Snatch ili dvocijevke ili meni najdraža RocknRolla, no ipak je film ok .
Ima malo fantastike, što mora imati film o Arturu, Jude Low je fenomenalan zli brat, Artur je neobičan, ničim GR nije pretjerao,udavio ili da nešto nedostaje, čista 8-ca...
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.