Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2006., 16:50   #1
Koga ste vidjeli uživo?

evo na drugom topicu dobila ideju za ovaj....
pa ajmo komentirat nase zvijezdice iz perspektive 4 oka...
ja vidjela prije par godina seve u svom ulazu(druzila se s jednom mojom susjedom)i bila je stvarno komad i pol.u nekoj rozoj trenircici,bez sminke-stvarno za stani-pani...
sjecam se da smo jednom na kavi na cvjetnom vidjeli onu suncicu lalic u nekom barbie izdanju i da joj se cijelo cvijetno smijalo(tako smo je i spazili)-katasrtrofa-imala neku ultraljubicastu i ultrakratku minicu,roze tajice i neke presmijesne cipele(koliko se sijecam)i gore nes isto tako klaunovsko...i opcenito je ruznjikava...
ivana kindl-uzas-jadna cura je uzivo puno ruznija neg na tv-u..
ma vidla sam ih jos,ali ne mogu se sad sjetiti...
jeste vi koga uocile da uslijedi strasni sud?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 17:52   #2
Vidjela Vlatku Pokos na trgu u bijeloj bundi, oduvjek mi je izgledala ko buba
Zatim Dinu Dvornika prije 6 godina, bio je pod utjecajem pitaj Boga čega i hodao zagrljen s jednom od kraljica noći....

Ne mogu se sjetiti više
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 18:08   #3
ja sam vidjela Miljenka Jergovića - baš je mali i slatki , i jednog našeg dizajnera. E, i gđu. Milanu Vuković-Runjić i vlasnika Algoritma (na Interliberu)
navodno je pored nas prošao Pervan, ali ga ja nisam skužila
azzie_elbub is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 18:23   #4
ah, masu ljudi! najdraži pogled mi je bio onaj na alku vuicu žena svašta izvodi od sebe, ali meni se to sviđa jer ne volim klonove. jednom sam ju čak vidjela u sasvim NORMALNOM izdanju, neki crni kompletić... neke viđam redovito: mile iz piva, onaj kakolisevećzove vokal iz vatre , coco iz jinxa-sve normalni, najnormalniji ljudi. da ih n znam ovako-ne bih ih niti skužila! i to mi se full sviđa-nikada mi nije bilo jasno perlitanje ako ideš na najobičniju kavu
__________________
Don't go looking for snakes ~ You might find them!
Rhea Reverie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 18:27   #5
oooooh-sad ste me podsjetile na moje doba statista...pa da...vidjela sam dosta tih hrt faca i facica-samo sto oni meni nisu zanimljivi jel su stariji,pa mi nisu pali na pamet.da-usla nam je u studio jednom nikolina pisek-jako lijepo izgleda uzivo.puno lijepse neg na tv-u,samo za moj ukus je malko premrsava...
i sjetila sam se toga jer se spomenula vlatkica,a ja snimah piramidu s njom...a sta ja znam-taj put je bila komad.imala je onu rozu svoju haljinicu i dobro su je nasminkali.jdino sto je dosta niska(isla sam van iza nje i malecna je)...ima super tijelo-to sam skuzila
a najgore sto sam vidjela je u prolazu ona zenska iz karme(cekali su za emisiju)...lice jojje jako izbrazdano-lkao da su je ose izbole.moda je bio pms,ali definitivan prepad...
snimala sam soat studio 10,ali tamo dovod nke starkelčjice tak da se ni ne sjecam vise...
pervana sam i ja vidla iz auta...isti je-pljunuti...
no mene najvise zanimaju ove zenskice s estrade koje s photoshopom izgledaju ,a kad ih vidis
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 18:29   #6
alka je znala kupovat na mom bivsem radnom mjestu-dolazila je svakakva-nije nis posebno(jako jako je mrsava)...samo sto je legenda za nasmijat se.stalno je davila mog sefa za popuste i imala one svoje komentare...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 19:19   #7
Uf, pa tko bi se sjetio svega...ajde probat cu se sjetit...Seve ( dobro izgleda), njezin bivsi Vargek (bljak), Vlatka Pokos ( isforsana baba, a bez sminke izgleda katastrofa), Miljenko Jergovic (smijesam patuljak), Sopekica ( Boze me sacuvaj, pogotovo bez sminke), Barbara Radulovic ( zgodni curetak), Onda joj kak se zove , mlada glumica Krpela (glumila novinarku u nasoj sapunici), Gibonni, Dvornik jedan i drugi, Divasice (susjede), Prljvci (isto susjedi) , Burnac (no comment), Davorin Bogovic, Sanja Dolezal, Monika Kravic, ............ma ne znam vise tj. neda mi se pisat jer nema kog nisam vidla
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 00:51   #8
Quote:
azzie_elbub kaže:
ja sam vidjela Miljenka Jergovića - baš je mali i slatki
njega viđam redovito, kupuje u mom dućanu

ostalih se ne mogu sjetiti, ne pazim baš na naše zvjezdice. a sigurno ih je bilo.
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 19:54   #9
Vidjela ih manje više sve kad se prešetavaju po mom selu za vrijeme Dore, Porina čega li već.
Ali vidjeh jednom u Veneziji Donalda Sutherlanda
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 19:56   #10
sebe...svaki dan u ogledalu..zato sam morala pobjeci iz Hrvatske...publicitet ahhhhh


EDIT-nisam vidjela nikog od celebrity-a jer nase zvjezdice ne priznam,kod nas je popularan svatko tko se pojavi dvaput na cro-a-porteru il rtl-u i malo se iskrevelji i pokaze cice..DOH
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 20:10   #11
vlatku pokos - zena mi je do sisa (s tim da je naravno imala i stikle)
mirka fodora dok je isel na zeljeznicku stanicu sa aktovkom
djevojku iz vatre - cura ok izgleda
vannu - "obicna zena" ....zivjela je ko cura u mome bivsem kvartu... kad se "proslavila" postala je malo bahata... ne volimo je bash
danijelu trbovic-vlajki - cak nam je i mahala .... mi bili u tramvaju, ona na cesti...
miju begovic - pitali je za autogram (to je jos bilo u srednjoj) zena nas nije ni pol posto dozivljavala/doslovce je otrcala od nas
eto, to je to
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 15:21   #12
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
djevojku iz vatre - cura ok izgleda
Joj... sad sam se sjetila njihovog nastupa na Dravi Rock Festu...
Cura stvarno prekrasno izgleda. Bila je u crnim trapkama i kolko se sjecam običnoj uskoj majici.. Ali su se dečki odma u prvi red prebacili..
Još sam i svog dečka ulovila kako se zagledao... a ja sa strane držim dva hot doga i čekam da odljepi oči..
Za kaznu mi je morao po još jedan hot dog otić.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 18:39   #13
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
vlatku pokos - zena mi je do sisa (s tim da je naravno imala i stikle)
mirka fodora dok je isel na zeljeznicku stanicu sa aktovkom
djevojku iz vatre - cura ok izgleda
vannu - "obicna zena" ....zivjela je ko cura u mome bivsem kvartu... kad se "proslavila" postala je malo bahata... ne volimo je bash
danijelu trbovic-vlajki - cak nam je i mahala .... mi bili u tramvaju, ona na cesti...
miju begovic - pitali je za autogram (to je jos bilo u srednjoj) zena nas nije ni pol posto dozivljavala/doslovce je otrcala od nas
eto, to je to
Danijela je i nama mahala davno davno u zg
Petar Grašo-bia u bolnici u st, i on nam je mahao
Danijela Martinović-Stavljala neke stvari u auto, nisan je dobro vidila
Sopekica u st u Diesela i njen Sergej- cudna,jako niska, glas boze sacuvaj, sve se prodavacice skupile oko njene garderobe, ka da je neznan ko, to je bilo pravo vrijeme za ukrast stagod al nisan...
Onaj iz Dalmatina mi je susid
Ivo Sanader- na rivi u odijelcu, standarno
BLA BLA BLA
tasha99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 20:18   #14
kako si od ovog
Quote:
Vidla neki dan Pišekicu i šolkirala se!!!!Žena nema 30 kg,baš je mršavije od Nicole Richie..koma izgleda...
dosao do ovog

Quote:
znači, izgleda bolje od tebe i još je malo mršavija?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 20:53   #15
dosta tih nasih zvjezdica
severina mi je bas zgodna (mislila sad da je visa, stvarno je sitna)
u vrutku sam srela onog sto vodi spicu - izgleda jako lose uzivo (puno starije nego na tvu)
fodor je kratko vrijeme predavao zemljopis u mojoj srednjoj skoli (u to vrijeme je vec vodio neku emisiju na tvu)

vozila se u liftu sa salmanom rushdiejem

(i u avionu sa kosarkasima maccabija + spahija kao i sa sokol maricem i njegovim drustvom )
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 20:54   #16
sharon stone,aaliyah,pac,danny de vito,rhea perlman,alicia silver.alicia keyes,johnny cochran,meg ryan,kelly ripa...ma ima ih jos dosta i naravno specijalno mjesto pripada joshu(Holloway)
od domacih-ma skoro sve clanove popularnih bandova iz 80-ih..i soliste-preko staroga,a isto tako i tv likove...s neima smo i danas(tj stari)u kontaktu,telefonski bar.
uglavnom,svi koje znam su manje vise drugaciji nego na sceni...u poz. smislu.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 21:31   #17
Quote:
AFRODITA69 kaže:
sharon stone,aaliyah,pac,danny de vito,rhea perlman,alicia silver.alicia keyes,johnny cochran,meg ryan,kelly ripa...ma ima ih jos dosta i naravno specijalno mjesto pripada joshu(Holloway)
od domacih-ma skoro sve clanove popularnih bandova iz 80-ih..i soliste-preko staroga,a isto tako i tv likove...s neima smo i danas(tj stari)u kontaktu,telefonski bar.
uglavnom,svi koje znam su manje vise drugaciji nego na sceni...u poz. smislu.
Afro,no offense,but paris grupie girl
__________________
S ljudima zajedno smrdi, ali je toplo. U samocama-prazno. Znamo mi vrlo dobro, kako zapravo izgleda pod tudjim repom. Ali bez tog njuskanja ne moze se zivjeti. M.K.
Ćarli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 19:09   #18
Quote:
Charlie_bb kaže:
Afro,no offense,but paris grupie girl
KAKVE TO VEZE IMA SA mojim postom???
mislim,ne kuzim jel to by mistake ili???
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 21:18   #19
Lani smo mužić i ja šetali trgom a prema nama ide Ćiro Blažević, kad nam je došao skroz blizu, pogleda muža i kaže 'bok' , ovaj moj odvrati 'bog'.
I pitam ja ovog mog odakle zna Ćiru, on kaže nemam pojma, poznata mi je faca, negdje sam ga već vidio
U nekom bircu na brdu u Maksimiru, vidjeh Ivu, ona što sad vodi s Fodorom neki shit, ne mogu se sjetiti prezimena , preslatka uglavnom.
Mladena Grdovića i Brankicu
Stipu Božića, njami njami, bio u vrtiću mog djeteta.
Doris Dragović u našem trgovinskom centru
Bepo Matešić, pjevao na piru na kojem sam bila. Pijan ki letva.
Ne mogu se sjetiti više
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 21:07   #20
eh, da ekipu iz overflow-a cesto vidjam
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.