Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2009., 15:06   #21
Quote:
Ponosna_Hrvatica kaže: Pogledaj post
Ako hoćeš dobro/frekventno mjesto onda već do 7, 7.30 trebaš biti tamo. Mislim da je placovina 10-15kn.
OK, jel se ja moram nekom najaviti tamo ili jednostavno dodjem i zauzmem mjesto?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 16:20   #22
nemoraš se nikome najavi
dođeš i sjedneš
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 21:46   #23
Quote:
is_none kaže: Pogledaj post
Meni bi se gadilo ista od robe na Hrelicu kupiti jer sam cuo da je dota savri vec noseno isto tako mi se gadi second handovi
1.e pa da nemas para bile bi ti te stvari savrsene
2.hrpetina stvari je novih...ekipa ima prijavljene obrte i tamo standove i stvari su puuno jeftinije nego u ducanu njihovom! a sam nekad davno jako cesto odlazio tamo kod frajera koji ima obrt po traxdata cd-e jer su bili duplo jeftiniji nego u ducanu...
3.tamo nije samo roba nego i auti,djelovi za aute i hrpa drugog alata
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 02:22   #24
Quote:
trance_energy kaže: Pogledaj post
1.e pa da nemas para bile bi ti te stvari savrsene
2.hrpetina stvari je novih...ekipa ima prijavljene obrte i tamo standove i stvari su puuno jeftinije nego u ducanu njihovom! a sam nekad davno jako cesto odlazio tamo kod frajera koji ima obrt po traxdata cd-e jer su bili duplo jeftiniji nego u ducanu...
3.tamo nije samo roba nego i auti,djelovi za aute i hrpa drugog alata
1.po cemu znas da imam novca? sama pomisao da su stvari vec nosene mi se gadi i mislim da taman kad bi bio gol i bos ne bih obukao radije bi hodam godinama u jednoj majci i hlacam nego kupit nesto sto je neko vec nosi,nemoj mi reci da ti kupujes nosene stvari?! Ti kao ne ides po ducanima i buticima?!

2. nisam mislio na nove stvari da mi se gade,ali sam opcenito rekao da nikad nista ne bi kupio na hrelicu.

3. znam da ima auta i drugug alata ali ja sam se koncentritao na robu.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 20:35   #25
1. nemoj ni u dućanima više kupovati jer 90% stvari je navlačin na sebe netko prije tebe

2.tko te tjera,ak je tebi bolje dati više za potpuno jednaku stvar,tvoj problem
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 13:53   #26
Hrelić je jos uvijek najbolje mjesto za pronaci bilo sta, bilo obleka, bilo dio za uto, ili bilo sto drugo.
Jedina razlika hrelica sada i hrelica prije 5-6 godina je da se sada treba malo potruditi oko trazenja zeljene stvari a prije je toga bilo malo vise.

Tako to ja vidim
remoker_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 12:06   #27
Razmišljam da bi sutra otišao na Hrelić .
Zanima me dali se isplati ići tamo Srijedom i sada po ljeti ( nadam se da kramari i cigići nisu na moru ) ?
__________________
uzdaj se u se´ i u svoje kljuse
jeronimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 09:42   #28
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Uopce ne vidim nacina kako se rijesiti milijun raznih sitnica koje mi ne trebaju na najbezbolniji nacin (dakle ne preko oglasa, ne preko ebaya, ne nositi na postu, ne racunati koliko kosta postarina itd.)
thanks.
A zašto ne probaš na aukcije.hr ? Vrlo je jednostavno, a kad spakiraš dva paketa to ti postane takva rutina da te čak i zabavlja ... poštarina ti je u 99% slučajeva oko 15 kuna (paket do 5 kg.) ...
Ja sam u manje og godinu dana inkasirao više od 4000 kn. za stvari koje bi moja žena pobacala ...
Još tri puta toliko ih je pobacala dok nisam ni znao za to ... ovako samo poslikaš i objaviš, ako ti je stvar za bacit staviš početnu cijenu 1 kn. i prodat ćeš je sigurno... neki put te iznenadi kojiko su ljudi spremni platiti nešto što tebi samo smeta ...
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 00:23   #29
Thumbs up prodaja stvari na hreliću

ovo proljeće odlučile prijateljica i ja okušati trgovačku sreću na hreliću,skupile doma sve kaj nam nije trebalo(cipele,čizme,torbe,časopise,knjige,bižuter iju,robu i sl).Bile smo tam već oko 5 ujutro,međutim jedva smo našle mjesto jer večina stalnih prodavača već večer prije obilježi svoje mjesto najlonom ili nečim.Između 5 i 6 ujutro,još po mraku smo prodale velik dio stvari,i to susjedima okolo koji su to poslije prodavali po većoj cijeni.Placovina je 5 kuna po metru kvadratnom prostora.Uglavnom do nekih 12 sati zaradile smo oko 500 kn na stvarima namijenjenima za smeće..
anaconda1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 13:51   #30
zanimljivo
dal se isplati otič subotom ili se baš mora u nedjelju d/ići?
naravno još nisam stigao otiči
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 12:41   #31
možda ima nekej,ali glavni dan je nedjelja i srijeda
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 12:58   #32
Hrelič - svakako najveći sajam u Zagrebu, uključujući tu i ovaj jesenski tzv. velesajam....
Peppone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 14:37   #33
Quote:
Peppone kaže: Pogledaj post
Hrelič - svakako najveći sajam u Zagrebu, uključujući tu i ovaj jesenski tzv. velesajam....
ak je tak loše, onda se bolje zaputim na Hrelič
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 14:39   #34
gledaj to u brojkama na ZV ima 1200 izlagača a na jakuševcu bar 4-5000
i veći je obrt love na hreliću nego na ZV,što zorno prkazuju šibicari (di ima love ima i njih)
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 14:41   #35
i još je đabe, pa gdje ću onda ići
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 22:40   #36
jel znate jel po ovom hladnijem vremenu radi hrelic srijedom!? da li je neko nedavno mozda bio? ne bi htjela ic na blef!
xellano is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 11:20   #37
srijedom rano ujutro ima ljudi ali ni blizu kao nedjeljom.. mislim da se ne isplati
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 23:26   #38
jel ima sada šta na hreliću, dakle preko zime... recimo ovu nedjelju
majakovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 00:44   #39
Quote:
majakovski kaže: Pogledaj post
jel ima sada šta na hreliću, dakle preko zime... recimo ovu nedjelju
vjerojatno ima.makar ne vjerujem bas da ima puno ljudi! i da...ziher je blato do koljena tak da nebi bas preporucio
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 11:06   #40
a jel znate možda ima li album i sličica nogometnih???
čopila me nostalgija za 90-ima
7734 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.