Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 15:37   #41
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post

Također, pripazi na radno mjesto, kao samohranoj majci to bi ti trebao bit prioritet.
Evo, jedino bih ovo sugerirao autorici da jako obrati paznju gdje/kako/sta radi s njim dok je na radnom mjestu.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 15:37   #42
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Taman htjedoh reć, piši erotske romančiće, šta.

Uglavnom, ne ne mogu zamislit da žena koja je prešla četrdesetu ne razumije drogiranost postkoitalnim oksitocinom koji uzrokuje uvjerenje da smo naišli na eksploziju života i ljubav neslućenog svemira koju nitko ne može razumjet jer je to nešto toliko jako.

Ne. Nije. Dugo si bila u stagnaciji, u lošem braku, napokon si se pošteno poseksala sa mladim komadom, oslobodili su ti se zapeti hormoni. Uživaj na tom valu, isto kao što bi uživala da si uzela LSD i jaši po tom valu, a ne da on jaše tebe. Pun intended. I shvati da to nije stvarnost, nego fenomenalna sumaglica u kojoj se fino okupaš i osvježiš. I ideš dalje.

Također, pripazi na radno mjesto, kao samohranoj majci to bi ti trebao bit prioritet. Nikad neću razumjet ljude koji se petljaju na poslu i kako im se to da, ali dobro, kužim. Dešava se. Pametno s tim.
Nisi li ti bila zestoka oporba meni prije kojih godinu ili vise kad sam tvrdio i dokazivao da zene imaju problema sa seksom i oksitocinom?

Ali da, zene se moraju paziti jer ce se nakon dobrog seksa zaljubiti pa ako to ne zele, nek se bolje ne seksaju.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 15:46   #43
Zatelebala si se. Uživaj dok traje, ali istovremeno nebi bilo loše i izlaziti s drugima jer kad ovo završi, a bude, bit će jako bolno po tebe ako do tad ne budeš imala nekog drugog u mislima...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:01   #44
Zašto bi trebala ostati u odnosu gdje mladi jebač bez grama savjesti vara djevojku s kojom živi?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:02   #45
Ono kad kvotaš Rat i mir da bi napisao svoju rečenicu komentara.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:17   #46
To ti meni ili?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:33   #47
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Evo, jedino bih ovo sugerirao autorici da jako obrati paznju gdje/kako/sta radi s njim dok je na radnom mjestu.
Oni ne rade skupa.
On radi u nedalekom susjednom hotelu i smjena mu zavrsava pol sata kasnije od njene.
Taman se janolina stigne poplahnit prije nego sta je vozi doma.
Tako da s te strane nema problema.
Uostalom, moze se izvuc i na konkurentsku spijunazu.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:42   #48
Nadam se da se radi o trolu.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:50   #49
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post

Ali da, zene se moraju paziti jer ce se nakon dobrog seksa zaljubiti pa ako to ne zele, nek se bolje ne seksaju.
Slažem se. Isto vrijedi i za muškarce. Na putu do tog čina se često "zaljubiš s rezervom" jer to ne želiš pa se uvjeravaš da ti se to ne događa no kad se konačno prepustiš otvori ti se neka nova dimenzija odnosa pa zaglibiš u onome što nisi htio...dogodi se, jbg.
Dobar seks s osobom koja te prethodno privukla na sve ostale načine nije ništa drugo nego dokaz podudaranja želja i ukusa dvoje ljudi. To rezultira pozitivnim reakcijama i osjećajem bliskosti što pak dovodi do potrebe i žudnje u obliku opijenosti koja nas mijenja i čini neuračunljivima...zaljubimo se.

Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Zatelebala si se. Uživaj dok traje, ali istovremeno nebi bilo loše i izlaziti s drugima jer kad ovo završi, a bude, bit će jako bolno po tebe ako do tad ne budeš imala nekog drugog u mislima...
Bila ona sama ili s nekim za nju će biti bolno. Zapetljala se previše. Zaljubila se kao klinka i trebat će proći puno vremena dok ga ne preboli.

Gadna situacija, što reći? Suosjećam.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:51   #50
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post

Bila ona sama ili s nekim za nju će biti bolno. Zapetljala se previše. Zaljubila se kao klinka i trebat će proći puno vremena dok ga ne preboli.
Znaci bol joj ne gine.
Ajde bar onda malac uziva bez griznje savjesti
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:54   #51
Zar je stvarno moguce da zena od 40+ godina bude emotivno zrela kao klinka od 14 godina? Meni ovo zvuci nestvarno.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 17:07   #52
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Znaci bol joj ne gine.
Ajde bar onda malac uziva bez griznje savjesti
A ne znam ima li on grižnju savjesti ili ne. Nismo ga pitali.
Za nju vjerujem da joj sad nije lijepo. Ljubav boli. Kaj ne znaš?

Imala je užasan život i onda joj se dogodi nešto lijepo napokon i poludi za "poklončićem".
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 17:32   #53
Tip je očito bijeli Mandingo iliti whitezilla ako je Janolina ovoliko opsjednuta.

On topic, ne vidim u čemu je problem - barem s njene strane. Neka uživa u mladom (i nemoralnom, rekao bih) mesu, za koju godinu joj se više sigurno neće nuditi ovakve prilike.
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 17:38   #54
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
A ne znam ima li on grižnju savjesti ili ne. Nismo ga pitali.
Za nju vjerujem da joj sad nije lijepo. Ljubav boli. Kaj ne znaš?

Imala je užasan život i onda joj se dogodi nešto lijepo napokon i poludi za "poklončićem".
A zamisli da joj se nije dogodilo? Bila bi u emocionalnom stanju mrtvila ili izgladnjelosti ili u najgorem slucaju emocionalnog mraka, depresije.
Zar nije bolje da se bas sad zatalebala kao mlada guskica?
A svi znamo da to stanje zaludjenosti ne traje vjecno. Zena je iskusna, ipak ima 4 banke. Zna ona kako to ide.
U stvari, u njenim godinama i sa single statusom, bi joj bilo preporucljivo da svako malo tako jednog mladog pastuha upozna i baci na krevet ... zbog krvotoka
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 17:45   #55
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Slažem se. Isto vrijedi i za muškarce. Na putu do tog čina se često "zaljubiš s rezervom" jer to ne želiš pa se uvjeravaš da ti se to ne događa no kad se konačno prepustiš otvori ti se neka nova dimenzija odnosa pa zaglibiš u onome što nisi htio...dogodi se, jbg.
Dobar seks s osobom koja te prethodno privukla na sve ostale načine nije ništa drugo nego dokaz podudaranja želja i ukusa dvoje ljudi. To rezultira pozitivnim reakcijama i osjećajem bliskosti što pak dovodi do potrebe i žudnje u obliku opijenosti koja nas mijenja i čini neuračunljivima...zaljubimo se.



Bila ona sama ili s nekim za nju će biti bolno. Zapetljala se previše. Zaljubila se kao klinka i trebat će proći puno vremena dok ga ne preboli.

Gadna situacija, što reći? Suosjećam.
Ne, muskarci se od seksa uglavnom ne zaljubljuju.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 17:46   #56
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Zar je stvarno moguce da zena od 40+ godina bude emotivno zrela kao klinka od 14 godina? Meni ovo zvuci nestvarno.
Zacudio bi se.
Nije vezano samo uz zene.
Zaljubljenost od ljudi radi debile.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 19:40   #57
Primjetio sam da je ovdje na forumu pojam "trol" ekvivalent nekadašnjeg verbalnog delikta. Nije točno definirano na što se to odnosi, ali je osobu za to lako optužiti i za tom optužbom poseže puno ljudi kad im ne legne/ne čita im se/čudno im je ono što je netko napisao.

Vezano za temu, vidim da prozivate tog dečka što vara curu, a znate i sami da takvih ljudi ima na bacanje, i muških i ženskih. Realno malo koji dečko u tim godinama ne bi prihvatio takvu ponudu, pogotovo ako je uspješan kao ovaj iz priče. Ako mu i cura dozna za aferu, takav dečko može idući dan naći drugu curu ako hoće. A nije baš da će mu se često nuditi ovakve prilike.

I ne kužim zašto nije ok kad je žena starija 20 godina od muškarca, a ok je kad oni bilmezi od 45 godina sa svojim novcima ili dobrim autom u klubovima iskorištavaju pijane cure od 20 pod krinkom velike ljubavi. Meni je ovaj slučaj puno prihvatljiviji jer se janolina nije koristila obmanom i svojom financijskom situacijom kako bi došla do seksa. Besmisleno je govoriti o njihovoj budućnosti jer nitko od nas ne zna što ga sutra čeka. Treba živjeti u sadašnjosti a o budućnosti razmišljati onda kad ona dođe u sadašnjost. Jedina korisna investicija za budućnost je školovanje, jer radni vijek čeka svakoga. Za sve ostalo tu je sadašnjost.

Janolina, seksaj se i uživaj.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 22:06   #58
Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post

Vezano za temu, vidim da prozivate tog dečka što vara curu, a znate i sami da takvih ljudi ima na bacanje, i muških i ženskih. Realno malo koji dečko u tim godinama ne bi prihvatio takvu ponudu, pogotovo ako je uspješan kao ovaj iz priče. Ako mu i cura dozna za aferu, takav dečko može idući dan naći drugu curu ako hoće. A nije baš da će mu se često nuditi ovakve prilike.
Tu su meni problem i ona i on. On što vara, ona što podržava njegovo varanje ne misleći da bi možda iz empatije prema curi trebala odstupiti. To što on može naći drugu umjesto žene, ne čini njezin čin ništa moralnijim. Treba se postaviti u kožu dečkove cure i kako bi otvaračica teme reagirala prema ženskoj osobi koja bi išla u krevet s njezinim muškarcem. Sumnjam da bi bila tako indiferentna prema toj ženi kao što je sada prema sama sebi.
Ja sam tu konzervativan i nekada u ljudskim odnosima je ili crno ili bijelo, a ne sivo i podložno vlastitom moraliziranju situacije, kako se kroz temu pokušava prikazati.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 01:14   #59
Quote:
janolina kaže: Pogledaj post
Nažalost, ne radi se o troll postu. Volim pisati i nekad sam bila dobra u tome, a situacija je klišejizirana pa možda stvarno ispada kao da je prepisano iz nekog ljubića iz Glorije. Još jednom kažem, nažalost nije. Kamo sreće da je.
U pisanju si i dalje dobra. S uzivanjem sam procitala tvoj post (naravno izuzimajuci dio o zlostavljanju bivseg). To je tvoj put a ne ovaj samozivi wannabe Princ. Zavrsi taj fakultet napokon, iznenadi prije svega samu sebe pa onda svoje curice koje ce se tobom jos vise ponositi ako to ucinis. Taj decko je po godinama blize njima nego tebi, dakle nemas tu sto dalje raditi. Mislim nije mi jasno kako te nije osvijestilo kad ti se obratio s 'teta', ali ok.

Tvoj put je u pisanju, makni se od svijeta kome ne pripadas. Njega pusti da zavodi svoje vrsnjakinje a ti se moras prestati ponasati sumanuto kako ti je rekao forumas. Umjesto sto cekas da on s curom seta psa u 2 ujutro a onda cmoljis (sto jeste opsjednutost po definiciji), izadji na nocno trcanje. Od toga ces imati koristi, od random seksa s njim ces u buducnosti samo imati komplikacije - sto emocionalne sto prakticne kad se otkrije.

Povuci rucnu i saberi se. Ti vrijedis, izborila si se za sebe i djevojcice i to bi ti trebalo dati trajno samopouzdanje. Ovo je prica koju nekad mozes pricati unukama - zavela si decka koji ti je mogao biti sin. Dokazala si sebi da mozes, sada to pusti. Kratkim ostrim rezom, boljece te manje nego da si produzavas agoniju. Sretno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 03:43   #60
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Povuci rucnu i saberi se. Ti vrijedis, izborila si se za sebe i djevojcice i to bi ti trebalo dati trajno samopouzdanje. Ovo je prica koju nekad mozes pricati unukama - zavela si decka koji ti je mogao biti sin. Dokazala si sebi da mozes, sada to pusti. Kratkim ostrim rezom, boljece te manje nego da si produzavas agoniju. Sretno.
Objasni mi zasto bi to pricala unukama i kako je dokazala da vrijedi?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:59.