Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 20:59   #81
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
Prvi film je najbolji a sve ostalo je go k*.
Prvi film je izvanredan.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:03   #82
@Basta Jel govorimo o istom prvom ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:37   #83
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
@Basta Jel govorimo o istom prvom ?
James Franco i ekipa.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:07   #84
lega moj kolko je toga nadrobljeno u ovom filmu, to je miš-maš pokahontasa, apokalipse, šindlerove liste, egzodusa, mojsija, velikog bijega itd itd...

a avatar ste toliko pljuvali da je kopija pokahontasa i plesa s vukovima a ovdje niko niti jednu riječ da prozbori da se radi o besramnoj reciklaži svih gore navedenih uradaka.

film je nejasan, pretenciozan, patetičan dozlaboga, dosadan, predvidljiv, smiješan u negativnom smislu, nepotreban.

Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 01:45   #85
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
film je nejasan, pretenciozan, patetičan dozlaboga, dosadan, predvidljiv, smiješan u negativnom smislu, nepotreban.

Avatar, da.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 15:39   #86
Mislim, gle, složit ćemo se da je onaj prvi Planet majmuna dobro snimljen i eto postao klasik. Ali sve je to zapravo potpuno besmislena priča.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 00:06   #87
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
lega moj kolko je toga nadrobljeno u ovom filmu, to je miš-maš pokahontasa, apokalipse, šindlerove liste, egzodusa, mojsija, velikog bijega itd itd...

a avatar ste toliko pljuvali da je kopija pokahontasa i plesa s vukovima a ovdje niko niti jednu riječ da prozbori da se radi o besramnoj reciklaži svih gore navedenih uradaka.

film je nejasan, pretenciozan, patetičan dozlaboga, dosadan, predvidljiv, smiješan u negativnom smislu, nepotreban.

a kad sam ga ja prvi popljuval onda me se tu napadalo
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 19:05   #88
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
lega moj kolko je toga nadrobljeno u ovom filmu, to je miš-maš pokahontasa, apokalipse, šindlerove liste, egzodusa, mojsija, velikog bijega itd itd...

a avatar ste toliko pljuvali da je kopija pokahontasa i plesa s vukovima a ovdje niko niti jednu riječ da prozbori da se radi o besramnoj reciklaži svih gore navedenih uradaka.

film je nejasan, pretenciozan, patetičan dozlaboga, dosadan, predvidljiv, smiješan u negativnom smislu, nepotreban.

Ne kužiš da su svi filmovi danas sranje uglavnom ako ćemo tako gledati. Specijalni efekti i nalupavanje akcije. Počevši od Avatara, pa sve do ovih majmuna, filmovi postaju megalomansko preseravanje, a kako je sve nisko palo najbolji je pokazatelj Pacific Rim koji je epitom usranog mentalnog sklopa današnjice. Ti svi filmovi služe samo za zabavu i razbibrigu i kao takvi neki su i dobri. Očekivati u jedno te istoj matrici izlazak iz iste i nešto dobro je nemoguće.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:02   #89
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
a kad sam ga ja prvi popljuval onda me se tu napadalo
smene se nitko ne usudi kačiti

Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Ne kužiš da su svi filmovi danas sranje uglavnom ako ćemo tako gledati. Specijalni efekti i nalupavanje akcije. Počevši od Avatara, pa sve do ovih majmuna, filmovi postaju megalomansko preseravanje, a kako je sve nisko palo najbolji je pokazatelj Pacific Rim koji je epitom usranog mentalnog sklopa današnjice. Ti svi filmovi služe samo za zabavu i razbibrigu i kao takvi neki su i dobri. Očekivati u jedno te istoj matrici izlazak iz iste i nešto dobro je nemoguće.
nemam ništa protiv efekata i akcije, film je medij koji je stvoren za ispoljavanje mašte. ovaj war je patetično smeče koje prikazuje majmune kao ljude u pogibelji, kao nekakve pičkice plačljivce.

bili su mi puno simpatičniji dok su oni bili tlačitelji. kvaka leži u osnovnim postavkama, tu je sve u kurcu u osnovnim postavkama.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 17:28   #90
Dosadna izlizana šablona koja je i bogu dosadila još u 90-tima.
Visoka imdb ocjena je valjda od generacije rođene u 2000-tima.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:03   #91
Puno mozganja oko majmuna koji su čudnovatom formulom postali pametni i ne vidi im se pimpek...crtić za stariju djecu i neopterećenu odraslu publiku. Dobar film za mozak na pašu.
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:44   #92
Quote:
0000 kaže: Pogledaj post
Puno mozganja oko majmuna koji su čudnovatom formulom postali pametni i ne vidi im se pimpek...crtić za stariju djecu i neopterećenu odraslu publiku. Dobar film za mozak na pašu.
majmunska posla
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:55   #93
film onako dobar da se odgleda a da ti ne bude dosadno ali da pritom ti ne smetaju klišeji o izrazito dobrim majmunima (jebene moralne majmunke vertikale, pretjerano patetično) i jako lošim ljudima, i glupim klišejima kao što su otimanje ključeva od stražara i Cezar ne želi ubiti ubicu svoje boitelji no no on je moralna vertikala i slične gluposti.

Jedino mi je onaj čelavi majmun bio fora
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 09:41   #94
Meni je film odličan. Očito sam jedina na forumu

Možda zato jer nisam ništa očekivala i jer mi je dvojka iz ovog serijala bila loša. Možda zato jer me cijela priča ponijela i svidjelo mi se kuda ide. Možda jer ima puno referenci na stari film "Planeta majmuna" - Nova, Claudius, "pretvaranje" ljudi u majmune pojavom nove bolesti, jezero na kraju...

I da, ovo nije kraj - piše na imdb-u da će sigurno biti i četvrti film iz ove serije
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 11:18   #95
polubezvezan film

3/5 max
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 11:34   #96
Da je film snimljen prije 15-20 godina, vjerujem da bi svima bio dobar i pokupio bi puno pozitivnih kritika, no danas se ipak moraš malo više potruditi i izraziti kreativnost ako želiš napraviti zbilja dobar film. Ovo je dosadnjikav i poprilično predvidljiv film sa isklišejiziranom radnjom, a scena zadnje bitke je očajna, totalno nerealna, kakav je to netaktički i apsurdan juriš na utvrdu? Imao sam dojam kao da gledam srednjovjekovni napad na utvrdu na brdu. Film je jednodimenzionalan, radnja se dijeli na good i bad guys, ljudi su isključivi zlikovci, majmuni isključivi pozitivci i žrtve. Ispada da su se ljudi međusobno sami istrijebili uz pripomoć majke prirode (epidemije, lavina...), a majmuni nevino sve to promatraju sa strane. Izostavljena je zla strana majmuna. Samo da se to konkretno ukomponiralo, film bi mi bio okej, bez obzira na općenito isklišejiziranu i dosadnu radnju.
Phlegma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 14:17   #97
Budući da mi je već prvi bio očajan, ne znam kaj sam očekivao od nastavaka. Ovo je srednja žalost.

Original je nenadjebiv i to je to. Čak mi može proći onaj remake s Walbergom, ajd.
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 14:31   #98
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
James Franco i ekipa.
Očito ne govorimo o istom.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:14   #99
Plakala sam ko kišna godina ,tužan kraj.Užasno težak film.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:24   #100
Dosta hejta ovdje prema jednom od boljih filmova što sam pogledala ove godine, baš čudno.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.