Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 22:04   #1
Koji problemi

Pozdrav,imam 19 god i nemam bas puno prijatelja.Problem je u tome sto sam bio prilicno zatvoren godinama i vrijeme provodio kod kuce za kompom i kak je zavrsila srednja skola situacija je sada ipak malo bolja.Imam ja par prijatelja s kojima mogu normalno pricat i sve,zezamo se itd. No kad god trebam upoznat nekog,taj ima jos grupu prijatelja i onda se ja bojim sta ce mislit oni o meni.I onda ko idiot sutim ili mogu pricat samo s jednim jer ne znam o cem da pricam.Jer iako imam 19 godina,izgledam ko da imam cca 17,jos imam blijedu facu onako i kad kupujem cigare il alkohol naravno da moram pokazivat osobnu.Da ne pricam o bradi koju nemam nit mogu uzgojit haha(iako je pocelo na licu rasti ali sve to slabo ) to mi narusava samopozdanje.Nisam sportki tip i sport me nikad nesto nije privlacio.Jedno vrijeme sam igrao s deckima na tjelesnom nogomet i kosarku i posto sam bio pravi antitalent za oba sporta,prestao sam igrat.Oni su me i dalje zvali ali ja nisam htio igrat.Tako da sam bio cudak.E sad ja zelim da se vise pocnem druziti jer dolazi ljeto ali to ujedno znaci da ce oni vise igrati kosarku ili nogomet vani.Takoder ce pricat o sportu a ja nista ne znam i kako da se ja sad tamo uklopim? Kad bi pricali o sportu(a recimo da o tom najvise pricaju) ja bi ko panj sutio. I da idem preko ljeta van s njima, meni bi bilo glupo da dodem tamo a ne znam nista igrati,jos bi mi se i smijali.I usto jos jedna stvar zbog koje bi mi bilo glupo je to sto su me oni zapamtili kao cudaka koji ne voli sport i sad sam ja odjednom tamo...
Eto nadam se da shvacate u kojim sam ja problemima
Decko16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 23:30   #2
Informiraj se o nogometu.
Budi na golu.

Istraži malo o igračima.
Slušaj njih.
Nađi drugu temu o kojoj skupa možete pričat.

Idite na kavu-pivu.

Ako te tješi moj muž jako loše igra nogomet, uvjek se ozljedi ali idalje je na terminu. Prihavte te prijatelji i da si najgori.
Bitno je i njima da vas ima više. Nisu se svi ni rodili za sport.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 13:30   #3
Ili si nađi društvo koje dijeli tvoje interese, kao i svi ostali. Zašto bi se prisiljavao družiti se s nekime tko radi nešto što tebi niti ne ide niti te najmanje zanima? Ima drugih ljudi.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 10:52   #4
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Ili si nađi društvo koje dijeli tvoje interese, kao i svi ostali. Zašto bi se prisiljavao družiti se s nekime tko radi nešto što tebi niti ne ide niti te najmanje zanima? Ima drugih ljudi.


Ja također savjetujem ovaj drugi post.
Ne prisiljavaj se na nešto što ti te ne zanima, pa čak i da sve proučiš o igračima i sl. osjećat ćeš se glupo kad se o tome govori i takva te druženja neće ispuniti nego ti samo spustiti samopouzdanje.

Samo naprijed teraj i vidit ćeš da ljudi dođu kad tad, nije istina da svi samo o nogometu pričaju. Pa čak i kad upoznaš ekipu koju zanima nogomet oni će to poštobati i ne bi se trebao osjećati neugodno zbog toga što te to ne zanima ili nemaš pojma o tome. Pravi ljudi će te takvog prihvatiti. Ponavljam, njih ima. Ne kažem da su ovi dugi ''krivi'' samo nisu tvoj đir što je sasvim normalno. Samo opušteno i nemoj se bedirat bez veze.
Silenzio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 19:58   #5
Quote:
Decko16 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,imam 19 god i nemam bas puno prijatelja.Problem je u tome sto sam bio prilicno zatvoren godinama i vrijeme provodio kod kuce za kompom i kak je zavrsila srednja skola situacija je sada ipak malo bolja.Imam ja par prijatelja s kojima mogu normalno pricat i sve,zezamo se itd. No kad god trebam upoznat nekog,taj ima jos grupu prijatelja i onda se ja bojim sta ce mislit oni o meni.I onda ko idiot sutim ili mogu pricat samo s jednim jer ne znam o cem da pricam.Jer iako imam 19 godina,izgledam ko da imam cca 17,jos imam blijedu facu onako i kad kupujem cigare il alkohol naravno da moram pokazivat osobnu.Da ne pricam o bradi koju nemam nit mogu uzgojit haha(iako je pocelo na licu rasti ali sve to slabo ) to mi narusava samopozdanje.Nisam sportki tip i sport me nikad nesto nije privlacio.Jedno vrijeme sam igrao s deckima na tjelesnom nogomet i kosarku i posto sam bio pravi antitalent za oba sporta,prestao sam igrat.Oni su me i dalje zvali ali ja nisam htio igrat.Tako da sam bio cudak.E sad ja zelim da se vise pocnem druziti jer dolazi ljeto ali to ujedno znaci da ce oni vise igrati kosarku ili nogomet vani.Takoder ce pricat o sportu a ja nista ne znam i kako da se ja sad tamo uklopim? Kad bi pricali o sportu(a recimo da o tom najvise pricaju) ja bi ko panj sutio. I da idem preko ljeta van s njima, meni bi bilo glupo da dodem tamo a ne znam nista igrati,jos bi mi se i smijali.I usto jos jedna stvar zbog koje bi mi bilo glupo je to sto su me oni zapamtili kao cudaka koji ne voli sport i sad sam ja odjednom tamo...
Eto nadam se da shvacate u kojim sam ja problemima
Previše se brineš tko šta misli o tebi. Koga briga! Da ne kažem koga boli k...!
Uživaj u druženju! Mlad si, moglo bi ti biti žao kasnije.
A ovo što nisi nadaren za sport, pa sve se nauči sa vježbanjem. Malo je kasno početi trenirati sport sa 19, ali većina što misli da nije nadarena za sport (iako voli sport) ima 'problema' sa psihom, tj. malo se smota u društvu, a sve se to da prevazići.
Inače ja imam 29, a izgledam ko da imam 20, što je vrlo pozitivno u neku reku jer sam 2. godina faxa :-)
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 00:41   #6
Sve to vrijedi i za mene, od slova do slova, čak i brada (imam 18g tho), samo što ja uopće ne izlazim ali kad sam u školi komuniciram sa kolegama normalno i to. Uglavnom, druženja su precijenjena i pretenciozna, uopće ti ne trebaju prijatelji. Ako nađeš kojeg nađeš, ako ne ne. Nemoj se forsirati. Nađi si neku zabavu, nešto na što ćeš trošiti vrijeme, hobi. Možda ti izgleda kao da propuštaš nešto ali ne propuštaš. Sam si sebi dovoljan.
Skorojevic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.