Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2017., 20:40   #1
Question toplo-hladna igra, očite upute ili samo moja limerencija? pomoć

[isprike na kuli od slova]

priča započinje prije 2 godine. stupili smo u kontakt preko jedne od onih aplikacija za upoznavanje. zanimljiva stvar da smo oboje počeli koristiti tu aplikaciju u otprilike isto vrijeme i bila je prva osoba koja mi je došla ponuđena, isto tako, kako ona kaže, i ja njoj. javio sam joj se i komunikacija se jako brzo razvijala i vidjeli smo da smo dosta slični i da imamo slične interese. ubrzo je uslijedio i prvi sastanak, upoznavanje uživo. bilo je bolje nego što sam planirao. sve se posložilo da bude nezaboravno. čak bih mogao reći i filmski klišej samo bez seksa na kraju. kasnije se komunikacija nastavila kao i prije, planirani su novi sastanci i tako dalje. onda su počeli razgovori o prošlim vezama gdje zapravo je ona tek izašla iz jedne dugačke u kojoj joj je zapravo srce slomljeno, rekao bih da je to bio prvi ozbiljan dečko. u to vrijeme je bio aktualan film Igre gladi koji još nije izašao u kina te sam joj ja obećao da ću je ja odvesti na premijeru kao poklon za rođendan koji je bio dan prije premijere. uzrzo nakon toga je komunikacija zahladila, nije bila toliko učestala. uglavnom da skratim priču, rekla je da nije spremna na vezu. onda sam ja ispunio obečanje za kino koje je bilo potpuni klišej koji je završio kod mene doma, zapravo je bilo samo pitanje, kod mene ili kod nje. kasnije je komunikacija zapravo potpuno utihnula, bez ikakve svađe ili krivih riječi ili pogleda. jednostavno sam prihvati da nije spremna i to je to. nakon nekoliko mjeseci sam joj se spontano javio kad sam išao s posla i prolazio kroz njen kvart, pozvao je na kavu i pristala je. sve je bilo prijateljski kao da se ništa između nas nije dešavala, tj. kada sam odlazio, htio sam ju zagrlit, ali se izmicala. reko ok, ne želi ništa sa mnom.

onda prije nekoliko mjeseci je stavila nekakvu priču na instagram, slika njene ruke na infuziji (ima kroničnih problema sa zdravljem isto kao i ja) i ja joj pošaljem poruku zabrinutog sadržaja jer mi je ipak stalo do nje iako nismo u kontaktu. nije bilo jako ozbiljno i nasavili smo komunikaciju. igrom slučaja smo dogovorili sastanak drugi dan.

sjeli smo na klupu u park i pričali, sve prijateljski, nisam očekivao ništa ali sam se nadao. u jednom trenutku sam ja spontano (kao i uvjek sa njom) predložio da odemo u kino na što je ona nakon nekoliko trenutaka pristala.u kinu smo sjeli na ljubavna sjedala i tokom filma sam primjetio da drži distancu, ali jebiga, muško sam, idem na sve ili ništa, sviđa mi se jako. ona drži prekrižene ruke a ja se otvaram širim... i prođe tako 3/4 filma bez da ima ikakvog fizičkog kontakta, tu i tamo neka šala i glave blizu, čak i preblizu, za šaptanje. dođe onda smiješna scena u kojoj ja od smijeha stavim svoju ruku na njenu i dalje smo se nastavili barit. večer je završila i komunikacija se nastavila danima i traje još uvijek.

e sad kad sam opisao događaje i situacije koji su relevantni mogu postaviti svoje neke nedoumice i općenite činjenice.

ona za sebe tvrdi da je (emocionalno) santa leda, da ima oklop oko sebe kojim odbija emocionalna povezivanja i donekle vjerujem u to. prema meni nije baš uvijek hladna kao led, najčešće je to u komunikaciji porukama, ali kad smo uživo zajedno ili kada razgovaramo na telefon (što nije često) puno više dopušta da dođem do nje. čak zna reći da ću ju otopiti. ali onda dođe da se mjesec dana samo ja njoj javljam i ništa s njene strane, tu sam joj dao do znanja da ne želim takav odnos, jednostrani, jer onda počinjem sumnjati da nije zainteresirana i da dosađujem. i onda se drugi dan odmah ujutro javi i dalje ništa preko dana. samo se ja opet javljam. onda mi danas kaže da joj je malo previše da se čujemo svaki dan, a zadnjih dana kada se vraćala iz izlaska mi je pisala kad dolazi doma i takve stvari. od onog razgovora kada sam joj rekao da ne želim jednostrani odnos, vidio sam da se počela više angažirati, ali zašto joj je onda previše da se čujemo svaki dan?

inače između perioda naše komunikacije nisam imao nikakve cure, a prije nego se ona pojavila, imao sam problem, koji sam tek nedavno idetificirao kao, limerenciju. eh sad, jel moguće da se problem limerencije opet pojavljuje, ali samo sa drugom djevojkom ili samo previše analiziram? ne znam kako da se postavim jer jako dugo nisam bio u toj igri. napravio sam i nekoliko grešaka koje ne znam jel mogu ispraviti, ali sam ih osvijestio, npr. prerano sam joj počeo otkrivati kako se osjećam u vezi nje... stalo mi je do nje i htio bih probiti tu njenu emocionalnu barijeru. savijeti.
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 21:37   #2
Hm..
Prosla sam to sto i ona
Bila jako emotivno povrijedjena.
Izgubila vjeru u ljude.
Emocionalno potpuno blokirana.
Htjela sam osjecati a nisam se usudila opet dati mogucnost da budem povrijedjena.
To stanje moze trajati dugo a i ne mora.


Ako ti se bas svidja, ta cura, pokusaj biti strpljiv dok joj srce ne ozdravi.
Ako nemas strpljenja, odustani.
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 21:54   #3
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Hm..
Prosla sam to sto i ona
Bila jako emotivno povrijedjena.
Izgubila vjeru u ljude.
Emocionalno potpuno blokirana.
Htjela sam osjecati a nisam se usudila opet dati mogucnost da budem povrijedjena.
To stanje moze trajati dugo a i ne mora.


Ako ti se bas svidja, ta cura, pokusaj biti strpljiv dok joj srce ne ozdravi.
Ako nemas strpljenja, odustani.
to sam si i mislio da mi je jedino za činiti, i konstantno slušati što govori... hvala na odgovoru

Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Dal toj curi ime počinje na slovo K? Ovo je prilično bitno za postavljanje dijagnoze.
nije
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 22:35   #4
Zaboravio sam napisati da se sad nećemo vidjeti mjesec dana s obzirom da je ona studentica i da se tek vraća u grad s početkom ispitnih rokova. Kolika je šansa da se ohladi do prvog slijedećeg susreta?

Poslano sa mog E560 koristeći Tapatalk
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 22:56   #5
Quote:
Maybe_zero_cool kaže: Pogledaj post
Zaboravio sam napisati da se sad nećemo vidjeti mjesec dana s obzirom da je ona studentica i da se tek vraća u grad s početkom ispitnih rokova. Kolika je šansa da se ohladi do prvog slijedećeg susreta?

Poslano sa mog E560 koristeći Tapatalk


Ako u tebi ima pocetak oslonca, povjerenja, onda se nece ohladiti.
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 02:54   #6
@utisana vidim da možeš vrlo dobro razumjeti drugu stranu pa mi pomozi oko trenutne situacije. Kaže da joj je pretjerano da se čujemo svaki dan. Kužim da to u ženskom rječniku znači "daj mi prostora", ali koliko prostora? Da pričekam da se sama prva javi?

Poslano sa mog E560 koristeći Tapatalk
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 09:30   #7
2 godine.


procitaj si to koliko god puta treba.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 10:07   #8
Fizički je ne privlačiš.

Uopće.

Ta cura je toliko gladna bilo čije pažnje da dopušta dečku koji joj se uopće ne sviđa da plazi po njoj.

Divna neka ženska, nema šta.

Možete srati o emocionalnoj nedostupnosti, ali čak i te sante leda šire nogice i spremno vade kurac na inspekciju čim se pojavi netko tko ih napaljuje.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 10:29   #9
Quote:
Maybe_zero_cool kaže: Pogledaj post
@utisana vidim da možeš vrlo dobro razumjeti drugu stranu pa mi pomozi oko trenutne situacije. Kaže da joj je pretjerano da se čujemo svaki dan. Kužim da to u ženskom rječniku znači "daj mi prostora", ali koliko prostora? Da pričekam da se sama prva javi?

Poslano sa mog E560 koristeći Tapatalk
Javi joj se, jednom tjedno, sa nekom lijepom porukom.
I pusti da se ona javi..
Rekla sam ti, trebati ces imati puno strpljenja.
Ili odustani ako "nemas vremena"
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 10:34   #10
Ja nebi gubio vrijeme na tvom mjestu, proslo je 2g a nije se nista desilo izmedju vas. Uz to je i emocionalno promjeniva, puno zivaca potrosis na takve a zauzvrat dobis nulu. Ako se slucajno nesto desi izmedju vas, to ce biti ono- tek toliko da nije sama, i kad naidje neko bolji vise te nece trebati. To sto je rekla da joj je previse da se cujete svaki dan- jos jedan red flag, bjezi od problema.
BlueGrass is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 10:52   #11
Quote:
BlueGrass kaže: Pogledaj post
Ja nebi gubio vrijeme na tvom mjestu, proslo je 2g a nije se nista desilo izmedju vas. Uz to je i emocionalno promjeniva, puno zivaca potrosis na takve a zauzvrat dobis nulu. Ako se slucajno nesto desi izmedju vas, to ce biti ono- tek toliko da nije sama, i kad naidje neko bolji vise te nece trebati. To sto je rekla da joj je previse da se cujete svaki dan- jos jedan red flag, bjezi od problema.


Okvirno se slazem s ovime.
Kazes, imas limetenciju? To bi bilo sklonost ludom zaljubljivanju ?
A ona sva zakočena...
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 10:57   #12
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Okvirno se slazem s ovime.
Kazes, imas limetenciju? To bi bilo sklonost ludom zaljubljivanju ?
A ona sva zakočena...
Nisam to napisao nigdje u tekstu
bigultramovies is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:02   #13
Quote:
bigultramovies kaže: Pogledaj post
Nisam to napisao nigdje u tekstu
Pisem autoru.
On kaze da ima limerenciju
Sorry na nesporazumu
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:07   #14
Autore, ja ne bih slušao utisanu uopće. Makni se od toga, ne treba ti, uopće je ne privlačiš, ima te sa strane samo da joj ego ne potone na dno i odjebat će te za stvarno čim upozna nekog tko joj se svidi.

Pronađi si neku kojoj ćeš se stvarno svidjeti. Ovakvim slinjenjem za njom ispadaš samo očajnik i još više toneš u njenim očima (opravdano). Uzgoji jaja i nemoj joj se više javljati uopće, čak i ako ti se ona prva javi. Ili ako baš ne možeš izdržati da joj odgovoriš, neka to bude izuzetno kratko poput "Da" ili "Ne".

Mislim, dvije godine, WTF...
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:07   #15
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Fizički je ne privlačiš.

Uopće.

Ta cura je toliko gladna bilo čije pažnje da dopušta dečku koji joj se uopće ne sviđa da plazi po njoj.

Divna neka ženska, nema šta.

Možete srati o emocionalnoj nedostupnosti, ali čak i te sante leda šire nogice i spremno vade kurac na inspekciju čim se pojavi netko tko ih napaljuje.
Ovo
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:10   #16
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Fizički je ne privlačiš.

Uopće.

Ta cura je toliko gladna bilo čije pažnje da dopušta dečku koji joj se uopće ne sviđa da plazi po njoj.

Divna neka ženska, nema šta.

Možete srati o emocionalnoj nedostupnosti, ali čak i te sante leda šire nogice i spremno vade kurac na inspekciju čim se pojavi netko tko ih napaljuje.

kakve veze santa leda ima sa nejebicom

hoću reći - jedan je par cipela ako si emocionalno blokiran a potpuno drugo je seks... santa leda se itekako sexa kad joj je do toga.

Autoru preporučujem: run, Forrest, run..
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:22   #17
Haha
Dakle sve se svodi na:
Il širi
Il ne širi noge

Vrlo jednostavno.
Zaista, čemu komplikacije, psihe, emocije kad je sve tako jasno?

utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:37   #18
Gubiš vrijeme bezveze, nema od toga ništa
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:43   #19
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Vrlo jednostavno.
Zaista, čemu komplikacije, psihe, emocije kad je sve tako jasno?

Pa da, vrlo je jednostavno,
trudit ću se oko osobe koja je vrijedna truda, zanimaju me psiha i emocije isključivo takve osobe, a takva osoba je postala vrijedna truda tako da je bila tu kraj mene od samog početka i pokazala je inicijativu da uopće stvori uvjete u kojima se možemo bolje upoznati.
Truditi se oko ljudi koji se ne udostoje ni komunicirati ili nalaziti redovito je idiotizam za djecu i debile, pa tko voli nek izvoli.
Uopće me ne zanimaju, niti mislim da bi ikoga trebale zanimati, komplikacije psihe i emocija sebičnjaka koji ne shvaćaju da su trud i komunikacija obostrani proces.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:53   #20
na ovoj temi se više slažem s muškim komentarima. Takvo očajničko ponašanje žene zapravo vole, vole svoju taštinu i kad brineš o njima a ništa ti ne daju zauzvrat nego priče o svojoj blokadi. Kad bi ta ženska naišla na nekog koji ju napaljuje, ne bi se sjetila ni da da postojiš na ovoj zemlji.
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger