Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2023., 09:47   #1
Trač vol. 34 - Postigla sam sto sam htjela. Sve vas volim.

Vol. 33

Quote:
Zuma2020 kaže: Pogledaj post
Bočkaj ili Ivor
mislim da je ovaj prvi!

meni je tako smiješno kako je Lana Pavić došla na tako loš glas u javnosti unatoč tomu što ima ugledne roditelje i potječe iz "dobre" familije, obično takva djeca zadrže dobar image bez obzira na sranja koja rade, a njena sranja nisu spomena vrijedna u odnosu na sranja nekih drugih.

u tom pičvajzu mi je ona uvijek bila draža od Vucelića.

Zadnje uređivanje Sabaa : 16.06.2023. at 19:52.
poison.Ivy is offline  
Old 14.06.2023., 10:16   #2
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post

u tom pičvajzu mi je ona uvijek bila draža od Vucelića.
bilo bi pretjerano reć da mi je lana pavić draga, ali moram priznat da se, bez obzira na neke drame koje je prolazila, kod nje uvik nekako "naziralo" dostojanstvo ili bar neka težnja prema tome.
kavopija-14 is offline  
Old 14.06.2023., 10:26   #3
Quote:
Zuma2020 kaže: Pogledaj post
Bočkaj ili Ivor
e da, mislim da je prvi bio u pitanju
baja is offline  
Old 14.06.2023., 10:26   #4
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
zakaj je ono ona raskinula s Ivorom?
Nije li joj taj prvi?
I nije li to bilo da su se vjenčali i tipa tjedan dana kasnije je ovaj zatrazio razvod, jer je ispalo da se gda taslači sa nekim sefom firme za tv prodaju za koju je radila? Onaj neki Mađar? Poslije je neko vrijeme bila i s njim.


Eta: nije Mađar bio, Našla sam i drugom članku, Branislav Brkljač, s kojim je kasnije dobila i kćer.

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tu...ka/289205.aspx

https://www.index.hr/mobile/magazin/...a/2195468.aspx



Kad si headhunter Agrokora (makar u godinama kad nisu bili na tako lošem glasu), nije mi to neka preporuka, ali Pavićka i dostojanstvo, kraj cijele te sage s prvim brakom mi baš nikako ne idu zajedno.
lionfire is offline  
Old 14.06.2023., 10:31   #5
Quote:
Patsy Stone kaže: Pogledaj post
Meni on ima izrazitu vibru ormaruše. Sav svileni, hinjeno fin, s onim ćubicama, ručicama, pokretima... I onaj njegov privatni fotograf koji stalno dobiva extra unosne ugovore mi je sus u tom kontekstu.
Isto.

Quote:
makake kaže: Pogledaj post
Baš je disturbing ta hdagha
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Svi ti duhovnjaci imaju takav pogled. Nadisani kisika, sretni, malo u križ od vježbanja pa je to sve skupa sajko. Naizgled .
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
To je ništa prema ovom

https://ibb.co/ZHDtgZ0
Yep. Ne mogu te dojilje koje su čak i ekstremne dojilje gledat. Da. Prirodno je no nije da to ja gledam. Čekam neko dojenje dok se uspinju po stijeni na špagama. Na supu dok vesla.

Quote:
rozamunda kaže: Pogledaj post
I meni . Sad samo da nam servira posteljicu .
Zajebala se jer se zaboravila fotkat prije nego su je obiteljski pojeli.

Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
evo se i u crvenoj jabuci počupali pa ćemo sad imati 2 benda
Penzija im očito nije pala na pamet. Valjda su radili ispitivanje tržišta i zaključili da ima prostora za oba benda. Mogu zajedno na turneje pa dio večeri jedni s pola repertoara, a drugi dio drugi bend s ostatkom.

Quote:
Luta kaže: Pogledaj post
Kod Sablićke su bile i Rimac i Čuljak, kako one nisu u onoj galeriji od 130 slika
Quote:
GreenEyedPea kaže: Pogledaj post
Kae ovo? Ulozak u boji? Strample? Mamutski flaster?
Dofurala si je još veću seljanku od sebe da ona bolje sjaji u polu zlatnom.



Meni ta Sablićka baš nekako nespretnu glavu ima.
teta ksi is offline  
Old 14.06.2023., 10:43   #6
Quote:
Patsy Stone kaže: Pogledaj post
Meni on ima izrazitu vibru ormaruše. Sav svileni, hinjeno fin, s onim ćubicama, ručicama, pokretima... I onaj njegov privatni fotograf koji stalno dobiva extra unosne ugovore mi je sus u tom kontekstu.
Isto.

Quote:
makake kaže: Pogledaj post
Baš je disturbing ta hdagha
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Svi ti duhovnjaci imaju takav pogled. Nadisani kisika, sretni, malo u križ od vježbanja pa je to sve skupa sajko. Naizgled .
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
To je ništa prema ovom

https://ibb.co/ZHDtgZ0
Yep. Ne mogu te dojilje koje su čak i ekstremne dojilje gledat. Da. Prirodno je no nije da to ja gledam. Čekam neko dojenje dok se uspinju po stijeni na špagama. Na supu dok vesla.

Quote:
rozamunda kaže: Pogledaj post
I meni . Sad samo da nam servira posteljicu .
Zajebala se jer se zaboravila fotkat prije nego su je obiteljski pojeli.

Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
evo se i u crvenoj jabuci počupali pa ćemo sad imati 2 benda
Penzija im očito nije pala na pamet. Valjda su radili ispitivanje tržišta i zaključili da ima prostora za oba benda. Mogu zajedno na turneje pa dio večeri jedni s pola repertoara, a drugi dio drugi bend s ostatkom.

Quote:
Luta kaže: Pogledaj post
Kod Sablićke su bile i Rimac i Čuljak, kako one nisu u onoj galeriji od 130 slika
Quote:
GreenEyedPea kaže: Pogledaj post
Kae ovo? Ulozak u boji? Strample? Mamutski flaster?
Dofurala si je još veću seljanku od sebe da ona bolje sjaji u polu zlatnom.



Meni ta Sablićka baš nekako nespretnu glavu ima.
teta ksi is offline  
Old 14.06.2023., 10:44   #7
Sorry. Nemam pojma ni kako se desilo ni kako se briše.
teta ksi is offline  
Old 14.06.2023., 10:52   #8
Tada nekad davno sam pratila Pavićkin cirkus iz prvog reda. Bilo je silno zabavno.
Ivorova mama ju nije mogla vidjeti i to nije skrivala.
Usred priprema za vjenčanje Lana se zatelebala u Baneta iz Novog Sada, koji je bio pun love al je bio Srbin pa je ipak
odlučila nastaviti s udajom. I onda se sve raspalo ekspresnom brzinom.
Poslije su Bane i ona dosta dugo bili skupa al on, iako beskrajno darežljiv, varao ju je na svakom koraku pa je i to puklo.
Na kraju se uhvatila ovog bokca koji ne radi ništa pod milim Bogom, a Bane i dalje sve sponzorira. I dan danas žive u stanu koji je on kupio. Klinka ima skoro 18 godina, ne znam do kad će taj lifestyle trajati.
BondWannabe is offline  
Old 14.06.2023., 11:41   #9
Taj pavičkin i zgleda kao da je uškopljen
Merkur44 is offline  
Old 14.06.2023., 12:12   #10
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post

Evo malo čaj iz prve ruke. Radim za jednu firmu kojoj je Jelka jedna od ambasadora, i prvi svakom slavlju influenceri budu pozvani i placeni za reklamiranje proizvoda, te na kraju ostvare pogodnost da dobiju dzabe jedan (1) proizvod po izboru. Doticna svaki, ali svaki put se udzabi i pita za jos djedan ili dva dzabe proizvoda. Nitko osim nje to ne trazi. Moram napomenut da su svi proizvodi u cijeni od max 300-400kn koje sumnjam da ona nema.
I onda kad dode po svoje izmoljene proizvode, apsolutno se niti jednom ne usudi pozdraviti na ulazu ili izlazu iz radnje.

Moze ona bit poduzetna kolko oce al za mene je samo nekulturna babuskara
klaralara is offline  
Old 14.06.2023., 12:52   #11
Quote:
klaralara kaže: Pogledaj post
Evo malo čaj iz prve ruke. Radim za jednu firmu kojoj je Jelka jedna od ambasadora, i prvi svakom slavlju influenceri budu pozvani i placeni za reklamiranje proizvoda, te na kraju ostvare pogodnost da dobiju dzabe jedan (1) proizvod po izboru. Doticna svaki, ali svaki put se udzabi i pita za jos djedan ili dva dzabe proizvoda. Nitko osim nje to ne trazi. Moram napomenut da su svi proizvodi u cijeni od max 300-400kn koje sumnjam da ona nema.
I onda kad dode po svoje izmoljene proizvode, apsolutno se niti jednom ne usudi pozdraviti na ulazu ili izlazu iz radnje.

Moze ona bit poduzetna kolko oce al za mene je samo nekulturna babuskara
Ja sumnjam da ima, nije ništa konkretno radila od Pogrešnog čovjeka 2019. osim ako ju Jutarnji masno plaća.
Sad reklamira pipe nekog osječkog dućana sa sanitarijama i laboratorij gdje vadi krv svako malo.


Nego nema ideja za naslov nove teme? Slabi su tračevi u pm.
smilje is offline  
Old 14.06.2023., 12:58   #12
ima Jelka, ima. da nema, ne bi živjela prvo u Martićevoj na renti od 2 hiljade eura pa na Ribnjaku.
poison.Ivy is offline  
Old 14.06.2023., 13:33   #13
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
zakaj je ono ona raskinula s Ivorom?
Zbog lika za kojeg je tad tvrdila da 100% nisu raskinuli zbog njega....i onda sljedeće desetljeće bila s njim


Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Tada nekad davno sam pratila Pavićkin cirkus iz prvog reda. Bilo je silno zabavno.
Ivorova mama ju nije mogla vidjeti i to nije skrivala.
Usred priprema za vjenčanje Lana se zatelebala u Baneta iz Novog Sada, koji je bio pun love al je bio Srbin pa je ipak
odlučila nastaviti s udajom. I onda se sve raspalo ekspresnom brzinom.
Poslije su Bane i ona dosta dugo bili skupa al on, iako beskrajno darežljiv, varao ju je na svakom koraku pa je i to puklo.
Na kraju se uhvatila ovog bokca koji ne radi ništa pod milim Bogom, a Bane i dalje sve sponzorira. I dan danas žive u stanu koji je on kupio. Klinka ima skoro 18 godina, ne znam do kad će taj lifestyle trajati.
Ček, ima dijete s Banetom, a s ovim trećim?

Ona je prije par godina najavljivala i veliku političku karijeru, al niš od toga.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 14.06.2023., 13:37   #14
s trećim ima dvoje.
poison.Ivy is offline  
Old 14.06.2023., 13:51   #15
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Zbog lika za kojeg je tad tvrdila da 100% nisu raskinuli zbog njega....i onda sljedeće desetljeće bila s njim

Ček, ima dijete s Banetom, a s ovim trećim?

Ona je prije par godina najavljivala i veliku političku karijeru, al niš od toga.
ja se sićam da joj je otac umra možda misec prije vinčanja al nije tila odgodit.

a politička karijera? slizala se s opg puljak, potpredsjednica je stranke Centar. marijana, watch out
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 14.06.2023., 13:54   #16
Lana je imala dosta velike komplekse od svojih roditelja i njihovih sveučilišnih karijera.

naumila je doktorirati pošto poto i na kraju i uspjela, čini mi se.
poison.Ivy is offline  
Old 14.06.2023., 14:08   #17
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
naumila je doktorirati pošto poto i na kraju i uspjela, čini mi se.
A gdje točno?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 14.06.2023., 14:15   #18
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
A gdje točno?
Dam životnu ušteđevinu na to da je na novinarstvu
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is online now  
Old 14.06.2023., 14:33   #19
Quote:
makake kaže: Pogledaj post
Dam životnu ušteđevinu na to da je na novinarstvu
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 14.06.2023., 14:36   #20


Velite, žive od novaca bivšeg muža?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.