Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2015., 20:56   #1561
Quote:
Dragolf kaže: Pogledaj post
Ubacujem se kao uljez ali ima li netko da je konkretno probao nekakvo prizivanje? Oduvijek mi je to bilo interesantno makar ne vjerujem u to realno pa eto...Zanima me ima li tko kakvih pokusaja.
Zasto te zanima? Koji je smisao?
therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:36   #1562
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Kod demona dobim uvijek neku sjenu. Za goetiu ne koristim trokut, tako da se uvijek motaju oko ruba samog kruga. I na neku foru vidim svih 360 stupnjeva oko sebe.
Stavio sam citat ovdje tako da ne odemo u off na Enohijani...

Ne koristiš trokut?..ja kod Pursona nisam apsolutno ništa primjetio.
Jel ti se kad dogodilo da ih je došlo više?

Definitivno, sam naučio da treba prema njima oštro, bolje da ga odmah stisneš na pod nego da počne on stiskati tebe
Ništa na finjaka..
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:40   #1563
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Stavio sam citat ovdje tako da ne odemo u off na Enohijani...

Ne koristiš trokut?..ja kod Pursona nisam apsolutno ništa primjetio.
Jel ti se kad dogodilo da ih je došlo više?

Definitivno, sam naučio da treba prema njima oštro, bolje da ga odmah stisneš na pod nego da počne on stiskati tebe
Ništa na finjaka..
Nisam ni ja dosta dugo ništa primjetio. Bitnije mi je bilo kako se rezultati manifestiraju.

Stvar je koliko sam skuzio u tome kako uci i zadrzati se u transu. Plus treba koristiti neku bazu iz koje ce se entitet manifestirati (obicno tamjan).

Ja sam kulturan s njima, zahvalim se što su došli, ponudim vino, duhan . Ako rade probleme onda se drugacije postavim (uglavnom ne zelim nista ni raditi s njima). Neki znaju imati "pratnju" koja dolazi s njima.

Jel dobis osjecaj da je neko s tobom i cujes glas unutarnji tj. nesto ko da pricas sam sa sobom?

Mozda i je pametnije koristiti trokut ako je goetia u pitanju, ovisi o operateru i o stilu.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:44   #1564
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Stvar je koliko sam skuzio u tome kako uci i zadrzati se u transu.
Nije mi trans neki problem, neki put potraje duže da dođem do te točke, neki put kraće..

Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Ja sam kulturan s njima, zahvalim se što su došli, ponudim vino, duhan . Ako rade probleme onda se drugacije postavim (uglavnom ne zelim nista ni raditi s njima). Neki znaju imati "pratnju" koja dolazi s njima.
Bio sam i ja, počastio sam ga kraljevski pošto je kralj..ali je bilo problema sa otpuštanjem
Ništa spektakularno, samo je bilo dodatnog posla i išlo je malo na živce..
Ne znam zašto ali problemi su nastali dosta nakon priziva, manifestiralo se isto dosta kasnije, kao da je bio neki delay

Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Jel dobis osjecaj da je neko s tobom i cujes glas unutarnji tj. nesto ko da pricas sam sa sobom?
Radio sam samo jedan priziv do sada pri kojem tokom same operacije nije bilo ničeg, nit vizualno, nit sam što čuo, nit osjetio..a dosta sam osjetljiv zapravo. Mislio sam da priziv nije uspio. Noć kasnije sam se probudio u hladnom znoju, tresao sam se ispod pokrivaća kao prut na vodi..mislio sam da je neka prehlada. Noć iza te opet i tu sam skužio da nešto nije kako treba, ustao sam usred noći, otuširao sam se, napravio kraću meditaciju za zagrijavanje..pripremio se. Napravio opet tjeranje i pošli toga sve ok..jedno vrijeme..

...mjesecima kasnije sam počeo primjećivati neke obrasce poput toga da su mačke radoznalo gledale po prostoriji gdje sam radio, baš onako upadljivo..snovi gdje stojim u spavaćoj i vidim kako se sjena naginje nad mene u krevetu, svašta.
Poslije toga puno čišćenja, chantanja..a u međuvremenu u svakodnevnom životu puno pritiska, šamaranje..promjene, ništa ugodno..

Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Mozda i je pametnije koristiti trokut ako je goetia u pitanju, ovisi o operateru i o stilu.
Da, zavisi od operatera, nekome prolazi jedan stil, nekome drugi..ali ja moram biti oštar i autoritativan jer me u suprotnom zajebavaju..vidjet ćemo na idućem prizivu zapravo
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 19:45   #1565
Nije sad da im se uvlacim u dupe. Tretiram ih ravnopravno sebi. Ne gledam ih kao niža, niti viša bića. Uvijek je potrebno imati razlog zasto ih se zove. U suprotnom se razljute. Kako sam napredovao i ucio tako sam modificirao sistem koji koristim. Npr. Prije bi otvorio sa LBRP, pa onda samo sveta voda (sol+voda), onda sam skuzio da voda mora biti izvorska nabavljena na dan i sat jupitera isto kao i sol. Tako sam s vremenom ostao i bez trokuta. Ako pise da ce se manifestirati na zapadu onda tamjan stavim na zap. Inace default je istok.

Ja sam imao tu paralizu u snu sa entitetima oko mene kad sam jednom samo odsetao iz kruga, bez da sam zatvorio ritual. Otisao negdje, kasnije mi se nije dalo ili sam zaboravio na to.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:19   #1566
Ne, ne nisam mislio na uvlačenje

Nije bila paraliza u pravom smislu riječi nego sam bio van tijela..našao sam se na drugom kraju spavaće i vidio kako se naginje nad mene, full blizu, nekoliko trenutaka kasnije sam se probudio..

Negdje na bespućima interneta sam naišao na informaciju kako je Anđele isto dosta zeznuto prizivati, kao ono, da ljudima nije bilo ugodno ponekad..?
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:29   #1567
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Ne, ne nisam mislio na uvlačenje

Nije bila paraliza u pravom smislu riječi nego sam bio van tijela..našao sam se na drugom kraju spavaće i vidio kako se naginje nad mene, full blizu, nekoliko trenutaka kasnije sam se probudio..

Negdje na bespućima interneta sam naišao na informaciju kako je Anđele isto dosta zeznuto prizivati, kao ono, da ljudima nije bilo ugodno ponekad..?

Meni je bila baš paraliza u snu. Poceo sam se smijati u sebi, znam da je to banishing. Nije nista strasno, okrenuo sam se na drugu stranu i odmah zaspao.

Anđeli su zeznuti zato što te žele naučiti lekciju. Pojava i prisustvo je slicno kao i kod demona.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:34   #1568
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Anđeli su zeznuti zato što te žele naučiti lekciju.
..da ih više ne zoveš?
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:37   #1569
No dobro, možda dođe trenutak kada ću i ja jasno vidjeti Demona prilikom priziva kako to dosta ljudi kaže, a ne mora značiti..jer ima ljudi koji samo čuju, ovisno o tome kako si "otvoren"
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:42   #1570
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
..da ih više ne zoveš?
Nemoj biti sebičan prema ljudima, ako nešto tražiš neka i drugi imaju od toga koristi. Nije komplicirana logika po kojoj rade. Ako si ucio kabalu, manje vise siguran si
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:49   #1571
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Nemoj biti sebičan prema ljudima, ako nešto tražiš neka i drugi imaju od toga koristi. Nije komplicirana logika po kojoj rade. Ako si ucio kabalu, manje vise siguran si
Da, istina, slažem se
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:50   #1572
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
No dobro, možda dođe trenutak kada ću i ja jasno vidjeti Demona prilikom priziva kako to dosta ljudi kaže, a ne mora značiti..jer ima ljudi koji samo čuju, ovisno o tome kako si "otvoren"
To je dosta suptilno stanje, teško za objasniti. Budeš u transu i onda toneš dublje i dublje, tjelo se automatski hoce izbaciti iz toga, ali nekako ostaneš.

Ima jedna vjezba, baci se u trans, vizualiziraj neki objekt (kocku, loptu, lampu, sl.) Gledaj u mrak i nakon nekog vremena ces vidjeti auru od tog predmeta u zraku. To ce napraviti feedback loop između unutarnjeg i vanjskog. Tako da vise nece biti razlike izmedu unutarnjeg i vanjskog svijeta.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:56   #1573
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
No dobro, možda dođe trenutak kada ću i ja jasno vidjeti Demona prilikom priziva kako to dosta ljudi kaže, a ne mora značiti..jer ima ljudi koji samo čuju, ovisno o tome kako si "otvoren"
LSD i masta mogu svasta
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:01   #1574
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
To je dosta suptilno stanje, teško za objasniti. Budeš u transu i onda toneš dublje i dublje, tjelo se automatski hoce izbaciti iz toga, ali nekako ostaneš.

Ima jedna vjezba, baci se u trans, vizualiziraj neki objekt (kocku, loptu, lampu, sl.) Gledaj u mrak i nakon nekog vremena ces vidjeti auru od tog predmeta u zraku. To ce napraviti feedback loop između unutarnjeg i vanjskog. Tako da vise nece biti razlike izmedu unutarnjeg i vanjskog svijeta.
Vjerojatno je to moje neiskustvo, možda mi je bio "pred nosom" a ja ga nisam prepoznao.
Radio sam razne vježbe, trataku isto..pripreme su mi trajale 6mj, sve sam to manje-više dobro i relativno brzo ulovio...
Dobio sam savjet da za idući priziv uzmem "lakšeg" Demona, to ću i napraviti.
Rečeno mi je da nisam baš trebao odmah kralja za prvi put i bez nadzora

Prvo ću izbrusiti Goetiu do savršenstva i do potpune kontrole..a dalje ću vidjeti..ako bude vremena za dalje
Mislim da će ipak potrajati koju godinicu
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:10   #1575
Mislim da to ne bi trebalo biti toliko komplicirano. Meni su u startu bili važni samo rezultati. Da li je samo prisutnost, aura, sjena. Moja prva goetia je bila od Hyatt/DuQuette. Tamo je pisalo kad osjetis prisustvo, kazi sto hoces i zatvori.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:27   #1576
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Mislim da to ne bi trebalo biti toliko komplicirano. Meni su u startu bili važni samo rezultati. Da li je samo prisutnost, aura, sjena. Moja prva goetia je bila od Hyatt/DuQuette. Tamo je pisalo kad osjetis prisustvo, kazi sto hoces i zatvori.
Budem skinuo te autore...
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 11:48   #1577
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
LSD i masta mogu svasta
..a vidi ti vraga, tek sam sada vidio ovaj post Vidiš Beljki, to je bio spirit, učinio je tvoj post nevidljivim, jer si nevjernik i eklipsa je bila

Vjeruješ li sada?
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 14:36   #1578
Ne

Al ozbiljno kazem. Ako nemas dovoljno maste da si isfantaziras demone na "suho" LSD pomaze Ionako isti klinac, trans ko trans i psihoza k psihoza, bilo inducirana kemijom ili "prirodno" (nije da su meditacije, deprivacije i ino ista prirodnije ionako)
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 14:50   #1579
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Ne

Al ozbiljno kazem. Ako nemas dovoljno maste da si isfantaziras demone na "suho" LSD pomaze Ionako isti klinac, trans ko trans i psihoza k psihoza, bilo inducirana kemijom ili "prirodno" (nije da su meditacije, deprivacije i ino ista prirodnije ionako)
LSD mi je dojadio, jedino od droga zapalim povremeno nešto ali to meni osobno ne odgovara kada idem raditi nešto, već godinama magijski rad izvodim čist i priseban.
Doduše, Datura Stramonium me zanima ali nisam našao pouzdan izvor inf za pravilno pripremanje i doziranje.

Ne bih baš rekao da je isto kako si postigao trans, recimo kao nekakav aditiv za kolač koji samo daje okus trešnje (halucigen) ili kada zaista staviš unutra svježe sočne trešnje ( prirodno inducirani trans )

+toga, po mojem iskustvu, ne možeš ti komandirati LSD-u što će ti on prikazati i kuda će te odvesti
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 14:56   #1580
Pomom iskustvo mozes. Manje doze i spojeno sa meditacijskom praksom.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.