Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2010., 04:20   #41
Meni najbolje kako lik uvijek glumi neke kakti "pacifiste" i "mirotvorce".

Stevo Galeb: "I would never hurt anyone. I respect the balance of life and strive toward peace. We must be one with nature. Violence is never the answer..."

*upada generic bad guy*

Bed Gaj: "Your money or your life. I'm gonna gut you!"

*Stevo polomi liku svih 200-injak kostiju koje postoje u ljudskom tijelu*

*nepromijenjen izraz lica*

Stevo Galeb: "Now look what you made me do. =("
Rift is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 12:03   #42
LOL...Steven Seagal MA trener...

Quote:
Between shooting direct-to-video action movies, playing blues guitar, and dealing with a full-blown sex scandal, I didn’t imagine that Steven Seagal had all that much open space in his schedule. However, he apparently found the time to dabble in the world of mixed martial arts. Before you get your undies in a bunch, this isn’t dabbling in MMA the same way Hershel Walker, Jose Canseco, Jean-Claude Van Damme, and now WWE wrestler, Dave Batista have all dabbled with MMA to varying degrees.

No, SB Nation reports that Seagal, who is 58 years old and bloated, has been training reigning UFC middleweight champion, Anderson Silva, in Aikido, in preparation for his upcoming title defense at UFC 117 in August.

Seagal may be overweight and cocky, and his hair isn’t fooling anyone, but from the looks of this video, he’s still got speed on his side, and could twist my neck shut without breaking a sweat.
http://www.youtube.com/watch?v=FaVDFW_o1cA
__________________
Well, opinions are like assholes. Everybody has one.
Dragonrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 15:25   #43
Ajmo ljudi...specijalna ponuda...još malo pa nestalo!!! Nemojte propustiti priliku da upravo VAS i VAŠU životnu priču na filmu odglumi ni više ni manje nego STEVEN SEAGAL!!

http://www.youtube.com/watch?v=9c60bcgBGyw

Steven Seagal fronts Carlton Dry contest

Quote:
...Carlton Dry is using Seagal to front its campaign offering consumers the chance to have him appear in a three minute movie of their story....Carlton Dry will re-create the winner’s story as a three minute online film with Seagal playing the part of the winner. The film will also run as 30 second TVC trailer on TV.

Vincent Ruiu, Carlton group marketing manager, said: “Many of us grew up watching action films, imagining ourselves in the lead role. The campaign draws inspiration from the fact that we all have one brilliant story we like to share with our mates over a beer.”...
__________________
Well, opinions are like assholes. Everybody has one.
Dragonrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 16:43   #44
Znam da ce me neki( ok svi mozda ) popljuvati ali meni je on super super super. Ok prije je bolje izgledao pogotovo kad je glumio talijana i na ovoj slici svjetski izgleda http://img522.imageshack.us/img522/2...eagalsexy1.jpg samo ne znam sto mu se sad desilo da li su pitanju godine ili voli previse pojest
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 19:05   #45
presmjesan frajer ugl, jednom na tv u bio film s njim nemam pojma koji i ja i stari gledamo i odjednom on pogine, a mi ono zacudeni gledamo koji k, kak je to moguce haha
inace, dobro svira i pjeva blues, to moram priznati
Rodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 21:46   #46
Quote:
Rodni kaže: Pogledaj post
presmjesan frajer ugl, jednom na tv u bio film s njim nemam pojma koji i ja i stari gledamo i odjednom on pogine, a mi ono zacudeni gledamo koji k, kak je to moguce haha
inace, dobro svira i pjeva blues, to moram priznati

je sjecam se tog filma..i halle berry je bila u filmu i kurt russell..koji C film

kad pogledas jedan film od stevena segala pogledao si sve..svi su na isti kalup..neko nadrlja od njegovih u pocetku ..na kraju se on razljuti pa sve izudara i pobije na njemu svojevrstan nacin ( ocajno lose)..on je nesto kao ona meg ryan..sve predvidljivo do kraja..ima li neki film gdje ona nije zaplakala
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 23:52   #47
Ali jedan njegov film se izdvaja od ostalih, "Under Siege", mnogi ga rado opet pogledaju.
Ne znam zašto.

Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 01:02   #48
neki dan opet bila Pritajena vatra, taj sam film doslovno pogledao jedno 20 puta

Stevica je car
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 16:02   #49
on mi je odvratan lik.
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 18:32   #50
Nisam siguran ali mislim da je upravo Segal jednom izjavio (prije par godina, možda i manje)da mu je najveća želja postati glumac. Barem je iskren ako ništa...
Ghost344 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 22:27   #51
Vrhunski glumac.
OGM SA86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 23:47   #52
Hard to kill mi je vrhunski film. Gladao sam ga x puta.Tražim jedan njegov film već par godina... sjećam se samo da ga u jednoj sceni zarobi par likova, drogiraju ga, pa ih on par sekundi nakon toga sve prebije. Koji je to film
seljo bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 00:43   #53
Mislim da je to Iznad zakona (Above the Law (1988)).
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 07:37   #54
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Ali jedan njegov film se izdvaja od ostalih, "Under Siege", mnogi ga rado opet pogledaju.
Ne znam zašto.

sa ovim se moram složiti....izlazak Erike Eleniak iz ogromne torte definivno je nešto najbolje iz Segalovih filmova
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 04:14   #55
http://filmoljupci.tk/search/Steven%20Seagal/
svi filmovi stivena segala za gledanje online.
tommy0412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 08:49   #56
Najgori glumac u povijesti. Odnosno "glumac".
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 12:47   #57
Po fizičkom izgledu, ja sam mislio da su Steven Seagel i Jim Belushi braća.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 14:57   #58
Meni osobno najviše antipatičan glumac u Hollywoodu.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:20   #59
Quote:
iggy888 kaže: Pogledaj post
Najgori glumac u povijesti. Odnosno "glumac".
Ni blizu.
The Great Duck is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 17:29   #60
U početku mi se svidio kao glumac, nije mi ni sada posebno mrzak ali daleko je od ranih filmova kao što su Above the Law, Hard to Kill i još par njih nakon, koji su mi ostali u sjećanju kao vrlo dobri akcijski filmovi.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.