Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2013., 23:38   #81
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
This just in:
Nolanov sljedeći projekt bi mogao biti Interstellar.

http://badassdigest.com/2013/01/09/c...rstellar-next/

Pošto se radi o relativno "mutnom" području, ne samo u produkcijskom nego i teoretskom smislu, bacite pogled i na članak na wiki:
http://en.wikipedia.org/wiki/Kip_Thorne#Films

Zvuči zanimljivo, tim više što je Jonathan scenarist.
Ovo bi baš zanimljivo moglo biti.
Stvarno fali vrhunskog novog SF-a, a za ovu priču teško da je netko bolji od Nolana. Čovjek može snimati i dovoljno ozbiljno, a opet dovoljno populistički da privuče mase, a to ovom žanru baš treba u ovo doba kad se baš iživljavaju na njemu.
A i dobar mu je kraj članka: we need another Inception, not another fucking Batman
Metlicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 01:34   #82
Quote:
Metlicar kaže: Pogledaj post
Ovo bi baš zanimljivo moglo biti.
Stvarno fali vrhunskog novog SF-a, a za ovu priču teško da je netko bolji od Nolana. Čovjek može snimati i dovoljno ozbiljno, a opet dovoljno populistički da privuče mase, a to ovom žanru baš treba u ovo doba kad se baš iživljavaju na njemu.
A i dobar mu je kraj članka: we need another Inception, not another fucking Batman
Jel ima jos kaj o tome, spominje li se kakav datum, glumci, traileri?? Evo bas gledam na imdb-eu vidim da ima neki film sa Johnny Deppom 2014, Transcendence, a i vidim da radi na novom supermanu, nema nista o tome...
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 13:06   #83
Tek se dogovaraju oko svih tih projekata

Christopher Nolan in Talks to Direct INTERSTELLAR
Metlicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 17:54   #84
najlošiji mu je inception, time se fkt srozal, a od novijih Batmane je dobro odradio, a i prestiž mi je bio odličan.
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 20:02   #85
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
najlošiji mu je inception, time se fkt srozal, a od novijih Batmane je dobro odradio, a i prestiž mi je bio odličan.
???? Trollanje?
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:10   #86
Taj Interstellar je u pripremi već par godina, prvo ga je trebao režirati Spielberg, no on je prezaposlen nekim svojim projektima, tako da se mlađi braco ipak ponovo odlučio na starijeg brata.

Pretpostavljao sam da će mu idući projekt biti neki triler ili sf, mada bi volio da napravi neki horor.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:30   #87
Uz Villeneuvea najbolji redatelj koji trenutno radi. Čovjek zna napraviti vrhunski film koji je umjetnost, a opet i pravi ljetni blockbuster. Nikad nije postojao takav redatelj.

Ovaj zadnji Dunkirk je jedan od njegovih vrhunaca. Zasigurno jedan od najboljih ratnih filmova.

1. Interstellar - najbolji sf
2. Vitez tame - najbojli superhero film
3. Dunkirk - jedan od najboljih ratnih
4. Memento
5. Inception

To je njegov top 5, rijetko koji redatelj ima ovakva remek djela. Jel se zna koji mu je idući projekt?
Letons is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:52   #88
Quote:
Letons kaže: Pogledaj post
1. Interstellar - najbolji sf
2. Vitez tame - najbojli superhero film
3. Dunkirk - jedan od najboljih ratnih
Dobar je Nolan, ali ne treba pretjerivati.
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 10:40   #89
Quote:
Letons kaže: Pogledaj post
Uz Villeneuvea najbolji redatelj koji trenutno radi. Čovjek zna napraviti vrhunski film koji je umjetnost, a opet i pravi ljetni blockbuster. Nikad nije postojao takav redatelj.

Ovaj zadnji Dunkirk je jedan od njegovih vrhunaca. Zasigurno jedan od najboljih ratnih filmova.

1. Interstellar - najbolji sf
2. Vitez tame - najbojli superhero film
3. Dunkirk - jedan od najboljih ratnih
4. Memento
5. Inception

To je njegov top 5, rijetko koji redatelj ima ovakva remek djela. Jel se zna koji mu je idući projekt?
Svaka čast Nolanu koji je vrhunski redatelj, al tu si lupio par gluposti.
Interstellar najbolji sf ikad?
Samo ako si od cijelog zanra pogledao taj film

Vitez tame je blizu al nije ipak u rangu s recimo Burtonovim The Batmanom (gledajući samo Batman kontekst, proširi to samo na Supermana i već se poredak spušta).

Inception je ok film al po meni ne spada u top 5 Nolanovih filmova.

Dunkirk potpisujem.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 11:02   #90
Quote:
Letons kaže: Pogledaj post
Uz Villeneuvea najbolji redatelj koji trenutno radi. Čovjek zna napraviti vrhunski film koji je umjetnost, a opet i pravi ljetni blockbuster. Nikad nije postojao takav redatelj.

Ovaj zadnji Dunkirk je jedan od njegovih vrhunaca. Zasigurno jedan od najboljih ratnih filmova.

1. Interstellar - najbolji sf
2. Vitez tame - najbojli superhero film
3. Dunkirk - jedan od najboljih ratnih
4. Memento
5. Inception

To je njegov top 5, rijetko koji redatelj ima ovakva remek djela. Jel se zna koji mu je idući projekt?

Drag je meni Nolan (osobno su mi memento i TDK odlicni, prestige, inception batman begins i insomnia vrlo dobri a TDKR, interstellar i dunkirk, dakle zadnja 3 samo ok), ali ne pretjerujmo ...

Interstellar najbolji SF? a sto je s blade runnerom, 12 majmuna, terminator 1 i 2, alien 1 i 2, odisejom, matrixom, district 9, children of men, moon, looperom, total recallom, predatorom, dark city pa i mad maxovima (osim trojke), the thing, abyss? ma i ovi novi planeti majmuna, serenity, robocop, ex-machina, edge of tomorrow, inception, snowpiercer, minority report ... ugl ima ih

dunkirk mi je bio razocaravajuci, tu ga sisaju apokalipsa, full metal jacket, platoon, saving private ryan, deer hunter ...

aj TDK je i meni tu medju najboljim superhero filmovima
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 18:07   #91
Mozda i najbolji reditelj danasnjeg hollywooda. Ako nastavi ovako bice najveci reditelj ovoga stoljeca.

Moja top lista njegovih filmova.
1. The Prestige
2. Memento
3. Batman Begins
4. The Dark Knight
5. The Dark Knight Rises
6. Interstellar
7. Inception (Jedini njegov koji me je razocarao)

Following, Insomniu i Dunkirk jos nisam gledao.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 00:18   #92
Quote:
Lynch fan kaže: Pogledaj post
Ako nastavi ovako bice najveci reditelj ovoga stoljeca.
Polako, ovo stoljece je tek pocelo.
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2021., 13:04   #93
Nolanovi problemi s ekspozicijom
https://youtu.be/lsqvmZbskGo
I onda kažu "don't try to understand... fell it", kako kvragu kada mi svaku minutu objašnjavaš ono što gledam
__________________
Dying felt so goddamn good today
If I was ever alive well it's hard to say
Mrtav umjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2021., 21:18   #94
Quote:
Mrtav umjetnik kaže: Pogledaj post
Nolanovi problemi s ekspozicijom
https://youtu.be/lsqvmZbskGo
I onda kažu "don't try to understand... fell it", kako kvragu kada mi svaku minutu objašnjavaš ono što gledam
Po meni Nolan je naprecjenjeniji reziser u zadnjih 30 godina. Svi filmovi su mu pretenciozni i hladni ko da ih je robot pravio. Sa Interstellarom probo je da ubaci malo porodicne i ljubavne topline ali na kraju ispade da ljubav pobjedjuje zakone fizike. Hladno ko spricer. Ma daaaj.
220volt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.