Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2011., 11:25   #41
Hmmm Leticia bi mozda mogla glumit tetku, a za Evoru nzm
Da nije on onaj avogado?
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 18:52   #42
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Oh, pa isti je i producent
svidjeli su mu se kao kombinacija kratkog fitilja ima da naprave šou
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 22:37   #43
Snimanje počinje u drugoj polovici siječnja.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 23:33   #44
Telenovela će biti mješavina serije De pura sangre i originalne priče En los cuernos del Amor Marthe Carillo

Quote:
La nueva producción de Carlos Moreno, que hasta la fecha tiene como título tentativo "Lidia de amor", no será solo un remake de la exitosa telenovela "De pura sangre", sino que se fusionará esta historia con una original de las escritoras Martha Carrillo y Cristina de título "En los cuernos del amor". 

"Estamos escribiendo nuestra sexta telenovela Cristina y yo, es la cuarta con Carlos Moreno, es un melodrama, es una historia totalmente pasional, están fundidas dos historias Pura sangre, esa con una original de Cristina y mía que se llamaba En los cuernos del amor, son dos historias que unimos que hablan de pasión", comentó Martha Carrillo. 

Por otro lado, se sabe que las grabaciones del melodrama comenzarán a principios del próximo año y su estreno está previsto para el horario de las 7 de la tarde, una vez que finalice "La que no podía amar".
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 23:57   #45
Totalno sam nestrpljiva. Već vidim da ću ovo obožavati. Danas sam si čak u glavi zamislila scene između Rullija i Silvice ( ako oni budu ) i svidjelo mi je jako ono šta sam "vidjela" hahah. Rulli mi je imao preodličnu kemiju sa Barbarom M u Rubi i tamo mi je bio prehot, i uvjerena sam da će i ovdje napraviti odličnu kemiju. A možda Silvici njezina frendica Barbara da i pokoji savjet kako što bolje "napraviti kemiju" sa Rullijem..hahah. Bili su mi toliko uvjerljivi da mi se čini da su nešto "mutili" i privatno pa nikad se ne zna? Možda i ovdje plane kakva iskra na setu..hahah.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 01:42   #46
Zna li se ko je još u igri za glavnu mušku ulogu?
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 01:45   #47
Ja koliko znam..zasad se jedino spominje Rulli.
Ja ne bih imala ništa protiv ni da opet bude Soler u ekipi. Jer njemu ovih dana ističe ugovor s Televisom i rekao je da je u nekakvim razgovorima za novu novelu. Ako se "dogovore" onda ostaje na Televisi..a ako ne..vjerovatno mijenja tv kuću jer u Argentini ima ponuda.
Tako da vjerujem i nadam se da je ta "nova novela" možda upravo ova.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 02:03   #48
Bilo bi odlično da Soler i Silvia igraju ponovo zajedno...Oboje su mi jako dragi...
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 02:29   #49
I ja se nadam da je ta nova novela ova i da ce ostati na Televisi

i slazem se super su par
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 15:26   #50
Još nisu poznati protagonisti, ali nadam se dobrom izboru
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 16:36   #51
....ajmee ljudi.... Pa ovo je obavijest godine.... Prelijepa Silvia ponovo protagonistica..aaaaa.... Ma s kim god bila...bitno da je ona tu..ooo da... Hm...Ruli i ona..? Hm...pa neloša zamisao....
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 16:45   #52
Nije još ni Silva sigurna. Al 99% je
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 14:09   #53
Silvijin tweet:

SilviaNavarro: "A mi me encantará volver a trabajar con mi producer @cmlaguillo"

Mislim da je 99% sigurno da je ona nova protagonistica
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 14:13   #54
Bilo bi odlično kad bi bila Silvia
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 15:44   #55
Drago mi je ako će Silvia stvarno biti protagonistica u ovoj novoj seriji, ali ja preko neta neću gledati, čisto iz razloga jer neću imati vremena za još jednu sapunjaru. Ali ako dođe kod nas, mislim da ću joj dati šansu.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 15:28   #56
Šta nije Sebastian Rulli igra gl.junaka u seriji luz de angel..tj igrat će? ili je odustao!
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 15:42   #57
Pošto Carla ne zna kada će početi snimanja za ALLDA, raspustila je sve glumce i dala im slobodu da idu u projekte u koje žele Tako da se Rulli natječe za ovu ulogu
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 15:44   #58
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Pošto Carla ne zna kada će početi snimanja za ALLDA, raspustila je sve glumce i dala im slobodu da idu u projekte u koje žele Tako da se Rulli natječe za ovu ulogu
aha, nisam znala...a dobro...
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 20:23   #59
Cristian de la Fuente ili Sebstian Rulli... glavni kandidati za muški protagonico. Meni osobno bolji de la Fuente, pogotovo ako je riječ o Navarro.
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 20:26   #60
Koji god da bude, bit će dobar par. Možda bih radije Rullija.



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.