Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2013., 14:47   #1
Kupnja preko SportsDirect.com

Pozdrav ljudi, zanima me da li je netko narucivao neke proizvode sa SportsDirect.com a da je iz Hrvatske? Jer citao sam na internetu da nekima ne dostave dobre stvari, nekima uopće ne dostave a uzmu novce i tako. Pa me sad zanimaju vasa iskustva jer sam iz Hrvatske i zanima me da li su vam stvari dobro stigle i sve uredno napravljeno s dostavom... Recite vaša iskustva
walla121 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 23:30   #2
e i mene zanima?
pspman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 15:20   #3
Ja sam kupio cipele i došle su za 2 dana. Dostava za Hrvatsku je oko 60 kn.

Jedini zajeb je što nigdje nije navedeno da DHL dostavlja, pa me DHL opelješio još za 200 kn zbog carine.

Poslije 01.07. više neće biti tih problema i DHL-u nećeš plaćati ništa jer je sportdirect u Engleskoj, pa carine više nema.
coki27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 22:59   #4
već sam par puta naručivao na adresu u sloveniju... došlo kroz tjedan dana....i to više stvaru i paketu.... evo zadnji put.. 4 šorca, 2 duksa, 5 pari čarapa i sve stiglo
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 23:08   #5
Ja cu ovaj tjedan uzeti 10ak stvari u paketu, nadam se da nebude nikakve nadoplate kod DHLa.
__________________
ex load katfile upstore filejoker
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 10:51   #6
pozz...evo i ja sam bas gledao neke stvari s ove stranice i cini mi se super...pa me zanima od onih koji narucuju s te stranice kako to sve funcionira?? znaci ja sam si nasao neke 4 majice u vrijednosti 40 eura i to bi si htjeo narucit, znaci to je oko nekih 300kn i vidim da je poštarina po paketu nekih 70-tak kn i to bi sve bilo oko 380kn i znaci to je to??? jel ima nesta na sta bi trebao pripazit??
daky123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 21:35   #7
Quote:
daky123 kaže: Pogledaj post
jel ima nesta na sta bi trebao pripazit??
Jedino na što moraš pripaziti jest da ih više NIKAD ne kupuješ u Hrvatskoj
coki27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 22:36   #8
a ništa onda cemo probat
daky123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 11:05   #9
ak vam se da pričekajte još malo.. ja se baš neš dopisujem sa njima i tražim da nas maknu sa rest of world i stave po europu...jer recimo za sloveniju je šip 5,83 funte a za nas skoro 9.. i dobio sam ovaj odgovor

"Hi,

Thank you for your email.

We are currently in the process of changing this on our website.

Sorry for any inconvenience.

Kind regards,

Laurie
SportsDirect.com"
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 14:18   #10
e bilo bi dobro da nas stave sto prije pod europu
daky123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 20:34   #11
Quote:
magjar07 kaže: Pogledaj post
ak vam se da pričekajte još malo.. ja se baš neš dopisujem sa njima i tražim da nas maknu sa rest of world i stave po europu...jer recimo za sloveniju je šip 5,83 funte a za nas skoro 9.. i dobio sam ovaj odgovor
Nevezano za sportdirect.com, ali ako koga zanima ja sam poslao isto pitanje na http://www.surfdome.com/

Njihov odgovor:

Dear xxxxxx xxxxxxx,

Thank you for your email

Unfortunately at this current moment our systems have not been updated to include this.

If you were to place an order please contact us again and we will refund the difference between shipping.

Hope this helps!

Kind regards,

Matthew

Surfdome.com Customer Services
www.surfdome.com
Rate our service here
coki27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 11:37   #12
evo ja sam si bas sada narucio 4 majice sa sportdirecta i u kojem roku mogu ocekivat paket?? jel ga mogu kako pratit da znam gdje je? hvala ljudovi
daky123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 12:55   #13
Quote:
daky123 kaže: Pogledaj post
evo ja sam si bas sada narucio 4 majice sa sportdirecta i u kojem roku mogu ocekivat paket?? jel ga mogu kako pratit da znam gdje je? hvala ljudovi
Dobit ćeš tracking number i onda ga pratiš ođe http://www.dhl.co.uk/en.html
coki27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 06:35   #14
Stvarno odlična stranica,više nema šanse da kupujem kod nas odjeću....
jura1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 17:33   #15
jel se što naplaćuje osim tih 8 funti shippinga? dali dhl što naplaćuje za dostavu?
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 18:35   #16
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
jel se što naplaćuje osim tih 8 funti shippinga? dali dhl što naplaćuje za dostavu?
ne, samo platis tu poštarinu 10 eura i to ti je to...zato sto smo sada u EU, a narucujes iz Engleske koja je u EU i nema carine... Ja sam jucer isto prvi put narucio i sada eto cekam paket
daky123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 15:17   #17
Nije to tako ni skupo,ta poštarina, kad šalješ unutar Hrvatske ispadne ti 20-30 kn paket i još moraš po njega u poštu, tako da ovo iz Engleske za 8 funti je još jeftino i dođe ti na kućni prag.
Ja ću si naručit par stvari, stvarno su nekoliko puta jeftinije nego u Hrvatskoj,pa mi se isplati platiti taj shipping za 8 funti.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 18:24   #18
Ovaj dres od repke za 30 funti, jel to onaj baš najbolji jer znam ima nekoliko vrsta?!
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 08:26   #19
Quote:
coki27 kaže: Pogledaj post
Nevezano za sportdirect.com, ali ako koga zanima ja sam poslao isto pitanje na http://www.surfdome.com/

Njihov odgovor:

Dear xxxxxx xxxxxxx,

Thank you for your email

Unfortunately at this current moment our systems have not been updated to include this.

If you were to place an order please contact us again and we will refund the difference between shipping.

Hope this helps!

Kind regards,

Matthew

Surfdome.com Customer Services
www.surfdome.com
Rate our service here
Imaš još koju sličnu stranicu?
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 08:47   #20
Quote:
Figo_zg kaže: Pogledaj post
Imaš još koju sličnu stranicu?
https://www.forum.hr/showthread.php?t=786557
coki27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.