Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2006., 16:45   #1
Exclamation Vip, T-mobile, Tele2, Tomato - služba za korisnike?

Vidim da se jako puno pise o mobitelima, daju se savjeti i ostalo. Zanimaju me vasa iskustva sa sluzbama za korisnike svih ovih operatera....
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 18:14   #2
Toamto ( ) ima stvarno za svaku pohvalu službu za korisnike

ali bed je što se plaća, i to papreno. 1.70 kn po minuti.

tmobajl ima isto ok službu, potrude se riješiti problem, ili objasniti ako imaš kakav upit. sve u svemu još mi se nije dogodilo da ih nazovem i da nezadovoljan prekinem poziv
mirkov high kick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 20:06   #3
ja sam imala samo dobra iskustva sa t-mobile službom. zvala sam ih samo radi aktivacije mms-a ali bili su ljubazni
the-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 21:49   #4
Quote:
Tara_24 kaže:
Vidim da se jako puno pise o mobitelima, daju se savjeti i ostalo. Zanimaju me vasa iskustva sa sluzbama za korisnike svih ovih operatera....


P.S. Toamto je zapravo Tomato....
evo zvao telce da pitam koji je kod za isključivanje govorne pošte jerbo sjebah nešto pa su mi se svi pozivi na koje se nisam javljao preusmjeravali na govornu. Zapravo htio sam se napravit pametan pa... No dobro nazvao, pitao za kod i reče mi cura *134*0# (tak nekaj) i to je to Kaj je najvažnije čekao 10 sec da se jave a ne ko SZK od t-smeća di čekaš pol vure, pa te stave na čekanje da ti svira ono sranje još 10 min a nakraju ak nisi neš razumio još se deru na tebe
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 23:19   #5
zvao t-com zbog interneta pa za aktivaciju mms-a u jave i neljubazni do jaja
__________________
Što su 2 borga u prostoriji?-TUBORG
WE ARE BORG,TUBORG,hehe
182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 11:24   #6
Kakva su iskustva sa VIPom? Ja sam znala cekati po 20 minuta da mi se jave....
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 13:13   #7
Quote:
Tara_24 kaže:
Kakva su iskustva sa VIPom? Ja sam znala cekati po 20 minuta da mi se jave....
I kad se jave u većini slučajeva nemaju pojma šta ih pitaš, pogotovo tehnička služba, al bar se trude pomoći za razliku od T-službe.
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 15:39   #8
Quote:
Tara_24 kaže:
Kakva su iskustva sa VIPom? Ja sam znala cekati po 20 minuta da mi se jave....
Zato ja imam taktiku da ih zovem npr. subotom ili nedjeljom oko 7-8h ujutro tako da su tada sigurno slobodni :-)
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 10:36   #9
Quote:
Tara_24 kaže:
Kakva su iskustva sa VIPom? Ja sam znala cekati po 20 minuta da mi se jave....
The same here! Vip ima najgoru službu za korisnike,jer dok dođeš do njih prođe pola sata.
T-mobile ima najbolju službu ,
Tele 2 većinom neljubazne seljačine,a T-com internet služba se zna ne javljat punih 45 minuta;Da punih 45 minuta uživate u muzici i reklamama T-coma dok vam je internetska veza gecrkt
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 10:31   #10
Exclamation pozdrav

Korisnik vipa sam već 7 godina...i što se tiče službe za korisnike mogu reci samo najbolje...ok mora se možda ponekad čekati al šta sad,pa ljudi BESPLATNO je, i imate vremena ili ste svi vi poslovni ljudi?! uvijek kad sam ih zvao bili su vrlo ljubazni i ja ne pamtim da mi na neko od pitanja nisu znali odgovoriti ili neki problem riješiti,čak što se tiče i emaila su sasvim ok,odgovaraju na svaki vaš upit... za ostale operatere neznam,slažem se glupo je da tomato naplaćuje poziv prema službi za korisnike tu se slažem sa svim komentarima da je to loše!!! do tipkanja

Zadnje uređivanje snoopy_dc : 20.09.2006. at 12:49.
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 11:27   #11
zvala sam vip par puta i morala sam cekati dobrih 10 min da mi se netko javi. to me zivcira, ali kad su se javili bili su jako ljubazni. bili su toliko ljubazni da bi im mogla oprostiti ono cekanje. (kak da ne)
Lady Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 11:38   #12
Tomato je Vip tako da...
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 06:48   #13
koristi tele
__________________
BKSPLIT.HR
šole is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 18:26   #14
ja imam tele2 i meni su baš ljubazni ovi u službi za korisnike
dolki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 09:09   #15
Još jedan topic otvoren isključivo radi "otvaranja topica". Iskustva su različita, komunikacija je nekima bila neugodna, nekima ugodna etc... nevidim poantu, a ni svrhu ovih informacija za autora topica
FiZor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 11:13   #16
Quote:
FiZor kaže:
Još jedan topic otvoren isključivo radi "otvaranja topica". Iskustva su različita, komunikacija je nekima bila neugodna, nekima ugodna etc... nevidim poantu, a ni svrhu ovih informacija za autora topica

Autor topica vidi svrhu u ovom topicu koji nije otvoren samo radi otvaranja topica.
Valjda ti je ovo dovoljno dobro objasnjenje
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 00:57   #17
S obzirom na dane odgovore, do kakvih je zaključaka autor topica došao?
FiZor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 15:24   #18
Ljudi, šta se dogadja s tele2 mrežom?
Donedavno su bili najpoštenija mreža, i preko noći su se pretvorili u najpokvareniju mrežu!!!
Mene su nedavno besramno pokrali, i prebacio sam se na bonbon.
Obitelj mi je ostala na t2. Danas pokušavam maloj aktivirati neku tarifu, po uputama s interneta, s njihovih stranica, nedaju!!
Službu za korisnike nemogu dobiti..
Dite ima mogučnost odbacit mob, ili plaćat internet po suludim cjenama!!
Ili prenijet broj...
Za nevolju, optima doma misecima, mi radi dan dva, pa 3-5-7dana neradi, pa smo osudjeni na mobilni internet!!
Jel opet u djiru neki kartelski deal o pljački, koji ovaj put uključuje sve strane??
etona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 16:39   #19
Quote:
etona kaže: Pogledaj post
Ljudi, šta se dogadja s tele2 mrežom?
Donedavno su bili najpoštenija mreža, i preko noći su se pretvorili u najpokvareniju mrežu!!!
Mene su nedavno besramno pokrali, i prebacio sam se na bonbon.
Obitelj mi je ostala na t2. Danas pokušavam maloj aktivirati neku tarifu, po uputama s interneta, s njihovih stranica, nedaju!!
Službu za korisnike nemogu dobiti..
Dite ima mogučnost odbacit mob, ili plaćat internet po suludim cjenama!!
Ili prenijet broj...
Za nevolju, optima doma misecima, mi radi dan dva, pa 3-5-7dana neradi, pa smo osudjeni na mobilni internet!!j
Jel opet u djiru neki kartelski deal o pljački, koji ovaj put uključuje sve strane??
Kakav si problem imao s Tele2? To nisi napisao pa ne mogu ni pomoći. Za Optimu sumnjam o čemu se radi iako ni tu nisi napisao problem. Ako hoćeš raskinuti ugovor s Optimom bez penala moraš imati dokaz da se kvar “opetovano” ponavlja, dakle da nije bio samo jednom i da su ga otklonili nego da se kvar periodično javlja, a ti ga refovno prijavljuješ. To je dokaz u sporu s operatorom da operator ne može nuditi uslugu na način kako je ugovoreno i imaš raskid bez penala. Problem može nastati ako nemaš kome prijeći jer će svi imati loš internet preko te infrastrukture. Ako možeš dobiti optiku ili Bnet na kabelu vjerojatno nećeš imati te probleme.
Oberon1 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 20.09.2006., 10:37   #20
Tele2 NE NAPLAĆUJE poziv prema SZK.

Poziv prema SZK naplaćuje VIPOV Tomato!

Tele2 SZK je u Vukovaru, pa imajte malo razumjevanja za ekipu tamo.
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.