Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2006., 18:44   #61
Quote:
krokodajl kaže:
Čovječe, koji napad udavača. Ne da mi se odgovarati svakoj ponaosob, ali imajte na umu da nekome smeta vaše divljanje po cestama. Naravno, pritom činite kazneno djelo ometanja javnog reda i mira i navijajte da ne naletite na nekoga poput mene, tko bi alarmirao policiju. Ako do vaših tradicionalnih mozgova ne može doći ta spoznaja, jednostavno vjerujte što vam kažem. I seoske običaje zadržite na selu.

Ribica, ja sam iz centra Zagreba grada, rodom i generacijama, vjerojatno jedna od mozda nekolicine pravih preostalih purgera i vjeruj mi, uvijek se u Zagrebu trubilo kada se islo na svadbu.
I na mojoj ce se trubiti.
A nisam sa sela..
Tako da daj, onak, pliz, ne mjesaj se u ovo, jel zbilja ti tome nije mjesto na topicu u kojem ljudi pricaju o stvarima koje ce raditi na najljepsi dan u svom zivotu
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 18:47   #62
Pliz, pliz, nemoj me tjerati! Pliiiz, o, velika Tara_24, dopusti mi da budem tu!

I fakat je žalosno ako ti je to najljepši dan u životu.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 18:51   #63
Quote:
krokodajl kaže:
Pliz, pliz, nemoj me tjerati! Pliiiz, o, velika Tara_24, dopusti mi da budem tu!

I fakat je žalosno ako ti je to najljepši dan u životu.
Btw za 15.9. si pripremi jako jako veliku kolicinu Normabela, mislim da ce ti trebati..

ccc, sramota...
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 18:51   #64
tara je...matuzalem ??
 
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 18:58   #65
Quote:
Tara_24 kaže:
Btw za 15.9. si pripremi jako jako veliku kolicinu Normabela, mislim da ce ti trebati..

ccc, sramota...
Neće mi trebati Normabel, imam zračnu pušku doma.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 19:21   #66
nemrem vjerovati da nekom može smetati trubljenje!Pa to ionako traje minutu i u normalno je doba dana tako da stvarno ne vidim zašto bi nekom to smetalo.A trubi se i na selu i u gradu,neznam zašto bi to bio seoski običaj.Nekima fakat nije mjesto ovdje.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 20:06   #67
Gdje to? Tko si ti da određuješ tko gdje pripada? Zašto ne smijem reći da mi smeta dok budale trube, a moj mali nećak spava? Voliš li ti kad te netko uhvati za sisu dok si u disku? Pa traje samo sekundu! Fakat majka rađa svašta.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 20:26   #68
Cure.
molim vas, nemojte se svađati.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 20:42   #69
Ja se ne svađam, samo velim da mi smeta kad trubite iz čista mira.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 20:56   #70
Pa smeta i meni što ti ovdje pametuješ bez razloga,pa nikome ništa.
A što se tiče običaja,bila sam na jednoj svadbi na kojoj su razbijali čaše i tanjure pokraj nekakvog zida.Onda im ponestalo čaša pa raspakirali neke poklone(servise za kavu,čaše,posuđe i sl.) i to sve fino porazbijali.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 21:24   #71
Po čemu je tvoje mišljenje vrjednije od moga? Ja mislim da je uznemiravanje drugih takvom idiotarijom vrhunac neukusa, ti misliš da je to super. Nisam nikoga od vas pokušala uvjeriti da sam u pravu, samo konstatiram da mi to smeta. I kaj sad?
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 07:15   #72
što se tiče policije to bi stvarno htjela vidjeti......mislim da bi ih samo dobro nasmijala ....pa kaj ne znaš da je trubljenje u svatovima zakonom dozvoljeno!!!
i super je kaj ćeš upotrebljavati zračnu pušku s obzirom da smo mi i ovak i onak mislili imati bar 5... i pucati za vrijeme trubljenja i vožnje:

i uzrujavanje drugih ....ako nekog uzrujavaju svatovi koji trube pored njega par sekundi treba fakat otić psihijatru.....tebe najvjerojatnije uzrujava i ako netko pored tebe stoji i prića jel narušava tvoj mir i prostor.....trebala bi u svakom slučaju pozvati policiju
ivanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 07:32   #73
Quote:
krokodajl kaže:
Pliz, pliz, nemoj me tjerati! Pliiiz, o, velika Tara_24, dopusti mi da budem tu!

I fakat je žalosno ako ti je to najljepši dan u životu.

Već zbilja dugo nisam srela toliko tužnu osobu. Zbilja mi te žao, tebi mora da se život nije baš smiješio puno.

Ne biti toliko ogorčen, zbilja zna biti jako lijepo kad malo pogledaš oko sebe. Nemaju svi loše brakove.
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 08:11   #74
Jojjjjjjj cure dajte se nemojte svađati !!!! Smirite strasti ! Rekli smo Krokodajl što mislimo i OK !

Mene smeta isto takvo razmišljanje ali šta je tu je, a pogotovo kad mi netko tako primitivan počne govoriti o kvazi "seoskim" običajima ... a grad Zagreb je tako i tako sve te gluposti pokupio od onih koji su tu naselili ... bez uvrede ikome samo hoću reči da su se mnogi stari Zagrebački običaji i istrjebili u naletu novih što je prirodno ! Zato je glupo i primitivno uopće spuštati se na tu razinu Krokodajl i vrijeđati nas da smo seljaci jer trubimo ... ako baš hoćeš ja seljaka smatram vrlo cijenjenom i poštenom osobom koja za svoj kruh pošteno zaradi krvavo se namuči !

Nego htjela sam pitati da li znate da je običaj da od cvijeća idu ljiljani, kao oblik plodnosti ?
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 08:16   #75
Quote:
krokodajl kaže:
Gdje to? Tko si ti da određuješ tko gdje pripada? Zašto ne smijem reći da mi smeta dok budale trube, a moj mali nećak spava? Voliš li ti kad te netko uhvati za sisu dok si u disku? Pa traje samo sekundu! Fakat majka rađa svašta.
A šta ono nisi ti spavala dok trube, daj se odluči i to je po zakonu dopušteno draga moja, provjereno, a isto tako je provjereno da zračne puške nisu dopuštene za korištenje, jer je to remećenje javnog reda i mira i pokušaj ubojstva i slične stvari, ženo!!!!!!!!!! pa ti alarmiraj policiju koliko hoćeš, mislim da će ti se samo nasmijat slatko.... pa čovječe oni ne dođu kad im javiš da muž tuče ženu i djecu, a kamoli na ovakve tvoje bedastoće.

I NEMOJ VRIJEĐAT NAŠE MAJKE, NEKE OD NAS IH MOŽDA NEMAJU VIŠE, A I INAČE TI TA NIJE NIMALO UREDU!!!
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 09:30   #76
Ja to čujem svake subote, nekad spava moj pas, nekad ja, nekad nećak, nekad netko drugi. I vjeruj mi, nije dopušteno to što radite, a za zračnu pušku me slobodno tužite.

Gdje sam ja vrijeđala vaše majke, pobogu? Kaj ti je i pričanje totalnih gluposti nekakav običaj?
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 09:32   #77
Quote:
Ananke kaže:
Već zbilja dugo nisam srela toliko tužnu osobu. Zbilja mi te žao, tebi mora da se život nije baš smiješio puno.

Ne biti toliko ogorčen, zbilja zna biti jako lijepo kad malo pogledaš oko sebe. Nemaju svi loše brakove.
Ne družim se baš s ljudima koji godinama nemaju kaj planirati nego koje će im boje biti salvete i kaj će im Žak pjevati na vjenčanju. Isto bih i ja mogla uzvratiti, ako ti ne može svaki dan biti najljepši s tim tvojim gospodinom, čemu sve to što radiš?
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 09:34   #78
Quote:
ivanar kaže:
što se tiče policije to bi stvarno htjela vidjeti......mislim da bi ih samo dobro nasmijala ....pa kaj ne znaš da je trubljenje u svatovima zakonom dozvoljeno!!!
i super je kaj ćeš upotrebljavati zračnu pušku s obzirom da smo mi i ovak i onak mislili imati bar 5... i pucati za vrijeme trubljenja i vožnje:

i uzrujavanje drugih ....ako nekog uzrujavaju svatovi koji trube pored njega par sekundi treba fakat otić psihijatru.....tebe najvjerojatnije uzrujava i ako netko pored tebe stoji i prića jel narušava tvoj mir i prostor.....trebala bi u svakom slučaju pozvati policiju
Članak 25. Zakona o vjenčanjima: Trubljenje u svatovima je dopušteno!

Ja mislim da trebaju otići psihijatru spodobe koje toliko uznemiri tuđe mišljenje.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 09:38   #79
Quote:
krokodajll kaže:
Ne družim se baš s ljudima koji godinama nemaju kaj planirati nego koje će im boje biti salvete i kaj će im Žak pjevati na vjenčanju. Isto bih i ja mogla uzvratiti, ako ti ne može svaki dan biti najljepši s tim tvojim gospodinom, čemu sve to što radiš?

Ja nisam ni rekla da mi je to najljepši dan u životu, ali nekima jest. A zašto ti ne možeš uživati u svakom danu to je već tvoj problem, a ne cura koje žele da im to bude jedan od dana za pamćenje (po lijepome).
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 09:39   #80
krokodajl nisam ja kao ti da me svaka sitnica uznemirava....
ivanar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:10.