Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2008., 12:04   #81
kad imas problema s pricanjem sa partnerima to je jos ok, puno je gore kad imas problema sa pricanjem sa svim pripadnicima ljudskog roda
Aegon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 19:52   #82
O svemu. Škola,izlasci,frendovi,starci,hobiji......

Ma sve po malo.
Anywhere15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 00:47   #83
sta ti trebaju teme da bi bio s nekom curom WTF???
pa boze kad si s osobom onda ne planiras sta ce se desit vec je sve spontano....i to uvijek ispadne najsladje
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 11:24   #84
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
sta ti trebaju teme da bi bio s nekom curom WTF???
pa boze kad si s osobom onda ne planiras sta ce se desit vec je sve spontano....i to uvijek ispadne najsladje
Upravo to...
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 11:38   #85
mi ne pricamo,il se barimo il pijemo
x_Mala-Crna_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 13:45   #86
pa kako cete i pricati kad samo jedno od vas dvoje ima mozga...
bobi pikant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 13:50   #87
Quote:
bobi pikant kaže: Pogledaj post
pa kako cete i pricati kad samo jedno od vas dvoje ima mozga...
od kud ti znas da ja neam mozak kolko znam ne poznamo se...zato tisina
x_Mala-Crna_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 16:28   #88
O svemu
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 17:48   #89
Quote:
Luka07 kaže: Pogledaj post
hehe
morat cu to probat, inace imam tek 13 god, a izvest cu jednu curu u kino za tjedan dva (ako bude pristala) pa me zanima.
Ali kaj jak vec tema o tom filmu dosadi, BB je curama skoro uvijek zanimljiv, ali kaj jos, to za ispast pametan nije losa ideja lol
ja sam cura i mislim da je bb zakurac
dragi lastane jesam li ja normalna??


pa nezz meni je najbolje snjim pričat o muškožesnkim odnosima i zanimljivo mie znat na koi način razmišlja suprotni spol ...
pričamo o tome što volimo, o tome što želimo...malo ipak intimnije teme neg tv, vijesti, celebrity, muzici... i to
al to samo ako ste ne samo zajedno neg ste i dobri frendovi...a do tad se bolje upoznajte, nađite zajedničku temu i...eto
__________________
Moj Potpis je Oriđiđi
foxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 17:08   #90
Quote:
ZTS kaže: Pogledaj post
dobro da je dizes jer ce sad intelektualac lukaluka moci ovdje postaviti pitanje

a i stvarno nije tesko sjetit se bilo cega i onda o tom pricat
zASTO MENE SPOMINJETE
__________________
Napominjem moderatore da posjedovanje pirat CD-a nije zakonom zabranjeno. Zabranjena je samo distribucija pirat CD-ova
Unaprijed hvala. Molim vas da me ne banujete bez razloga kao prošli put.

Bivši lukaluka454, sadašnji lukaluka?!
lukaluka is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 28.04.2009., 21:22   #91
a znate ono kad npr. dopisujete se s nekim prek msna ili facebooka i vise neznate kaj bi rekli a cura isto nist ne govori... ja se sam pokupim onda recem moram ic al ta tisina je tak usrana
grah_i_zelje is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 21:53   #92
Quote:
grah_i_zelje kaže: Pogledaj post
a znate ono kad npr. dopisujete se s nekim prek msna ili facebooka i vise neznate kaj bi rekli a cura isto nist ne govori... ja se sam pokupim onda recem moram ic al ta tisina je tak usrana
Neugodna tišina. Ti se crveniš - ona se crveni.
__________________
Najgore je kad ti je sila dok si vani, a nemas para za javni wc :D
Rocky Balboa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 22:30   #93
Quote:
grah_i_zelje kaže: Pogledaj post
a znate ono kad npr. dopisujete se s nekim prek msna ili facebooka i vise neznate kaj bi rekli a cura isto nist ne govori... ja se sam pokupim onda recem moram ic al ta tisina je tak usrana
tocno to, aj kad si s njime/njome vani pa se mozete ljubit ili nes, al ovak kad oboje sutite je zbilja neugodno..
__________________
Ljubav je nepogrešiva!
Blind_Guardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 22:46   #94
Quote:
Blind_Guardian kaže: Pogledaj post
tocno to, aj kad si s njime/njome vani pa se mozete ljubit ili nes, al ovak kad oboje sutite je zbilja neugodno..
Onda dodje do veleumnih uleta s obje strane, pa tako neku osobu mogu jedno 10 puta tokom razgovora pitati kako si.

__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 23:24   #95
Pričaj joj šta ti se juče desilo, koji si dobar film gledao, knjigu pročitao,
koga si sreo nedavno, o zajedničkom prijatelju,
a ako sve presuši, uvijek možeš pričati o
glupom državnom sistemu i religiji
__________________
Good times are ahead !
Or behind. Because they sure aren't here.
Murmuration is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 23:45   #96
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Onda dodje do veleumnih uleta s obje strane, pa tako neku osobu mogu jedno 10 puta tokom razgovora pitati kako si.

pa dobijemo odgovor "dobro, ti? isto dobro..." i opet ništa
al itekako se skuži ak se onom s druge strane ne priča, ako je za razgovor nađe se tema
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 09:19   #97
Quote:
mutter ficker kaže: Pogledaj post
Ja stvarno nemam vise teme sta da pricam s njom... Neznam zasto ali jednostavno kad sam s njom ukocen sam i pazim na svki detalj sta cu joj rec da nest nesjebem... neznam zast, ni zbog cega... O cemu vi opcenito pricate? I daj please kak da se rijesim te ukocenosti?
Pricaj bas o toh ukocenosti snjom!
Reci joj kako nezelis sjebat to sjnom(jel ti je draga ili si zaljubljen itd.)
i sta ona misli o tome, tesko je ali ako je jednom ta tema rijesena
osjecat ces se mnogo bolje i bit ce ti lakse pricat sjnom o svemu!

Viel Glück
_Linaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 18:19   #98
..dodi na spoj opusteno..bez tog straha da ce ti se dogoditi neugodna tisina...spontano je uvijek najbolje..
..nemoj postavljati pitanja kao u nekom intervjuu..tema za temom bez smisla..samo opusteno i bit ce sve ok x)


..ja se sjecam svog prvog spoja i te tisine..uff..bije je tak neugudno i onda je on poceo pjevat...ljepo smo se nasmijali..a teme su pocele same dolazit
miss_black007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 19:15   #99
Quote:
mutter ficker kaže: Pogledaj post
Ja stvarno nemam vise teme sta da pricam s njom... Neznam zasto ali jednostavno kad sam s njom ukocen sam i pazim na svki detalj sta cu joj rec da nest nesjebem... neznam zast, ni zbog cega...
hahaha.
hahahahahhahahaha.
HAHAHAHAAHAHAAHAHAHAHA.
ovo me ubija


smiješno je to što je mene dečko ostavio upravo zbog 'manjka zajedničkih interesa i tema' -.-

manjak tema za razgovor upravo nastaje zbog te ukočenosti. kad bi se osoba opustila i otvorila drugoj, teme bi letjele ko golublja govna.

hah a kak doć do tog stadija... glavno je da na tu osobu gledaš kao na svoju curu/dečka, a ne kao na stranca kojeg si tek upoznao -.-
cura/dečko ti je, , tu ste da se zbližite, a ne da... ne znam šta -.-
SugarPlum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 20:56   #100
Quote:
SugarPlum kaže: Pogledaj post
hahaha.
hahahahahhahahaha.
HAHAHAHAAHAHAAHAHAHAHA.
ovo me ubija


smiješno je to što je mene dečko ostavio upravo zbog 'manjka zajedničkih interesa i tema' -.-

manjak tema za razgovor upravo nastaje zbog te ukočenosti. kad bi se osoba opustila i otvorila drugoj, teme bi letjele ko golublja govna.

hah a kak doć do tog stadija... glavno je da na tu osobu gledaš kao na svoju curu/dečka, a ne kao na stranca kojeg si tek upoznao -.-
cura/dečko ti je, , tu ste da se zbližite, a ne da... ne znam šta -.-

Sorry kaj ti to moram reci , ali decki kod prekida inace izmisljaju razloge...

Npr. decko ti nikad nece reci necu hodat s tobom zato sto mi se neda hodat s tobom (jer bi ti pocela srat) , niti ce reci kako mu ides na kurac , niti kako si ruzna ko kurac , nego ce izmisliti razlog kao npr. znas kad smo pili onaj dan kavu , e mislim kako pijes presporo za mene... ili mogu rec :nemamo zajednickih tema za razgovor.

Ja npr. kod svakog prekida kazem neku stvar koja nema veze s prekidom (zadnji put sam reko kako mi se ne sviđa to što prebrzo hoda) , jer da joj kazem sto zapravo mislim bi mi ta cura srala cijeli zivot.

Jednostavnije , bi li vi izlazili s uber zgodnom , ali glupom curom(znaci dobra kemija los razgovor) , ili s uber ruznom pametnom curom (dobar razgovor kemija = nula)

Razgovor = best friends , kemija = barenje
High_Flyer09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.