Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2016., 19:45   #1181
Gospon

Bivita su i meni super. I njihova brašna su odlična, ako kome zatreba. Baš sam ih neki dan preporučila na Gastru.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 15:40   #1182
zašto se ove kuhaju? i koliko minuta na štednjaku je ekvivalent 2 minute u mikrovalnoj?
http://www.myprotein.com/sports-nutr.../10995918.html
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 15:28   #1183
nakon što su mi se više zgadile zobene prebacujem se na muesli, ove su mi najdraže, vidim da nije nešto preveliki unos šećera, po porciji od 30g spada cca. 3g šećera, mislim da to nije toliko strašno, hoću li osjetiti neku veliku promjenu na organizam, mislim nije toliko nezdravo s obzirom na malu količinu šećera jel?

https://www.konzum.hr/klik/?gclid=CN...koladom-1000-g
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 13:05   #1184
U lidli su se pojavile zobene u novom pakiranju, jesu li untra iste zobene kao i prije ili se nesto promijenilo?
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 13:08   #1185
u okusu nisam primjetio neke razlike
ali ja utrpam jos svasta u njih
gemmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 06:05   #1186
ja sam u zadnje vijeme na kombinacijama banana/klinčić/muškatni....ili ribana jabuka+rogač. tako mi je svejedno koje zobene idu u to....

iako su mi naj naj okusom steel cut oats

__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 10:39   #1187
Zobene i okus? Bez dodataka je okus kao da jedem kašastu vodu
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 12:19   #1188
Quote:
Crais kaže: Pogledaj post
Zobene i okus? Bez dodataka je okus kao da jedem kašastu vodu
pa da
volim ih
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 14:59   #1189
Slažem se sa svime navedenim, dobre su prije treninga ili kao doručak zbog niskog GI ali imaju jednu manu koja je gora od svih plusova koje donose . Naime imaju nizak PH faktor, tj. spadaju u izrazito kisele namirnice. Kiselost( alkalitet) mjeri se na skali od 0-14. Neutralno je 7. To je alkalnost naše krvi. Sve više od 7 je lužnato(zdravo) a ispod je kiselo. Pr. CocaCola je 2 a zobene su 3.Kisela hrana nam stvara acidozu koja poslije stvara velike probleme ( npr.giht ili artritis). Moj savjet svima koji vole zobene , jedite ih ali ne puno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
bojan56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 16:18   #1190
Quote:
bojan56 kaže: Pogledaj post
Slažem se sa svime navedenim, dobre su prije treninga ili kao doručak zbog niskog GI ali imaju jednu manu koja je gora od svih plusova koje donose . Naime imaju nizak PH faktor, tj. spadaju u izrazito kisele namirnice. Kiselost( alkalitet) mjeri se na skali od 0-14. Neutralno je 7. To je alkalnost naše krvi. Sve više od 7 je lužnato(zdravo) a ispod je kiselo. Pr. CocaCola je 2 a zobene su 3.Kisela hrana nam stvara acidozu koja poslije stvara velike probleme ( npr.giht ili artritis). Moj savjet svima koji vole zobene , jedite ih ali ne puno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
:I Kriste mili šta ti pišeš. Evo totalno me triggerao tvoj post da ne mogu napisat jednu konkretnu rečenicu šta je krivo jer ne znam odkud počet. PUFERI. U krvi, u stanicama, u urinu. Kiselost = aciditet, Lužnatost = alkalitet. Ni za jedno se ne može reć da je zdravo, nego koji pH sredine u kojoj enzimi i ostale funkcionalne jedinice organizma najbolje jel obavljaju funkciju.

Jedino da se naždereš zobenih ko stoka ko da nema sutra i tako par dana, al izvlačenje jedne negativne highly unlikely posljedice je isto ko da ja odlučim ne izać iz kuće jer bi me auto mogo skupit i poslat svetom petru.

@bug_lady - di ima ovih steel cut oats? Nisam viđala po dućanima, uvik imaju samo prešane.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 18:32   #1191
Quote:
Crais kaže: Pogledaj post
Zobene i okus? Bez dodataka je okus kao da jedem kašastu vodu
kako ti kuhas zobene da budu tako odvratne??

Ja svoje skuhamna gusto posolim i zveknem zrnati sir u njih,.... ma mogla bi pola kile pojest...
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 05:16   #1192
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
:

@bug_lady - di ima ovih steel cut oats? Nisam viđala po dućanima, uvik imaju samo prešane.
na žalost ne kod nas....naručim online
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 12:15   #1193
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
:I Kriste mili šta ti pišeš. Evo totalno me triggerao tvoj post da ne mogu napisat jednu konkretnu rečenicu šta je krivo jer ne znam odkud počet. PUFERI. U krvi, u stanicama, u urinu. Kiselost = aciditet, Lužnatost = alkalitet. Ni za jedno se ne može reć da je zdravo, nego koji pH sredine u kojoj enzimi i ostale funkcionalne jedinice organizma najbolje jel obavljaju funkciju.

Jedino da se naždereš zobenih ko stoka ko da nema sutra i tako par dana, al izvlačenje jedne negativne highly unlikely posljedice je isto ko da ja odlučim ne izać iz kuće jer bi me auto mogo skupit i poslat svetom petru.

@bug_lady - di ima ovih steel cut oats? Nisam viđala po dućanima, uvik imaju samo prešane.
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
na žalost ne kod nas....naručim online
Čekirajte Božjakovinu. Oni su je imali prije, pod nazivom sjeckana zob. Već sam preporučivala njihove proizvode, stvarno sam bila jako zadovoljna brašnima, zobenima itd.
EDIT
Sad vidim na sajtu da imaju, ali samo veliko pakiranje. Poslala sam im upit.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 12:29   #1194
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Čekirajte Božjakovinu. Oni su je imali prije, pod nazivom sjeckana zob. Već sam preporučivala njihove proizvode, stvarno sam bila jako zadovoljna brašnima, zobenima itd.
EDIT
Sad vidim na sajtu da imaju, ali samo veliko pakiranje. Poslala sam im upit.
25 kg

ma super da netko ima! javi kad dobiješ odgovor

obično kupujem one koje se kuhaju 10-15min, što za mene znači da ih mogu kuhati 3,4 min u mikrovalnoj, ostaviti tijekom noći i ujutro budu fino kremaste
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 08:30   #1195
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
nakon što su mi se više zgadile zobene prebacujem se na muesli, ove su mi najdraže, vidim da nije nešto preveliki unos šećera, po porciji od 30g spada cca. 3g šećera, mislim da to nije toliko strašno, hoću li osjetiti neku veliku promjenu na organizam, mislim nije toliko nezdravo s obzirom na malu količinu šećera jel?

https://www.konzum.hr/klik/?gclid=CN...koladom-1000-g
Bolje ti je da onda ubaciti komad voća u zobene i na takav način "pošećeriš".
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 13:13   #1196
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
25 kg

ma super da netko ima! javi kad dobiješ odgovor

obično kupujem one koje se kuhaju 10-15min, što za mene znači da ih mogu kuhati 3,4 min u mikrovalnoj, ostaviti tijekom noći i ujutro budu fino kremaste
Jutros su mi odgovorili. Ažurno i ljubazno.

Dakle, velika pakiranja na sajtu imaju za prehrambene i pekarske pogone, ali za manje količine me gospodin uputio na trgovinu Vida natural d.o.o, u zatvorenom dijelu Dolca. Oni prodaju Božjakovina proizvode u rinfuzi!
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 20:57   #1197
Ok ovo je i meni super info jer sam ogranicene kolicine steel cut furala iz Kanade, a kad se potrosi improvizirala bih sa sjeckalicom (btw, super ispada ali je gnjavaza).
I meni je steel cut najdraza varijanta zobenih, i idealno za slow cooker.

Hvala Gipsy, hitam na Dolac sutra
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 18:51   #1198
KUpila jučer


__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 12:35   #1199
Za posao i dorucak si mislim kupiti ove instant dr oetker sto se samo preliju vodom. Jel netko kupio/probao? Jesu li krcate secerom?
GoSSipGirl- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 05:43   #1200
Quote:
GoSSipGirl- kaže: Pogledaj post
Za posao i dorucak si mislim kupiti ove instant dr oetker sto se samo preliju vodom. Jel netko kupio/probao? Jesu li krcate secerom?
ona Super kaša?
http://www.oetker.hr/hr-hr/nasi-proi...asortiman.html

šećer je 10% sadržaja

zašto uopće instant kaša kad možeš složiti svoju? (koja će također biti '' instant'')
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.