Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2012., 13:19   #1401
Quote:
serena1602 kaže: Pogledaj post
Gdje ima za kupit klasične gumene papuče za more tipa Jugoplastika sa kopčom vel.24-28?Bilo je u Intersparu,ali sad ih ne vidim.

Ovako nešto:
http://www4.slikomat.com/11/0521/vq2-pollin.jpg
ima ti ih i zara, samo provjeri koje brojeve..vidla sam na njihovoj stranici...
nina612 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 23:22   #1402
Gdje kupiti neki zgodan šator za stavit u dnevni boravak klincu (13 mj.) za igru, a da nije premali, da je bar 1x1 m dno i oko 1 m visok? Koliko vidim ovi za plažu imaju one šiljke za upiknut u pijesak/šljunak, a nama treba bez toga.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 07:01   #1403
Mi smo kupili u GM u Baby media shopu, marka K's kids, šator u obliku kuce u koji stane moj 3,5g sin a i mama s njim ako se potrudimo. Tamo mi sin posluzi svoj rucak. Ima ti u sebi one žice pa se sklapa tako da ga presaviješ i na kraju bude veličina ruksaka. Mi prezadovoljni.

Zatim ima sobnih šatora u Nami, ali upitne kvalitete tj moraš paziti da ima u sebi tu savitljivu žicu a ne plastične šipke. Em je sa šipkama teže sklapat šator, em pucaju (to govorim iz vlastitog iskustva).


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3
noelova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 11:02   #1404
vjerojatno pitam glupost, ali moram...
Sjećate se onih igračaka telefona iz naše mladosti? Ono: dva telefona koja su bila međusobno povezana dugačkom žicom ali se moglo razgovarati na njih iz sobe u sobu. Ja se sjećam da smo brat i ja stalno bili "na telefonu": on u kuhinji, ja u sobi. Ovo je jedina slika koju sam našla na webu tek toliko da vam dočaram o čemu pričam. Toga nema više nigdje za kupiti? Jel' da?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 11:20   #1405
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
vjerojatno pitam glupost, ali moram...
Sjećate se onih igračaka telefona iz naše mladosti? Ono: dva telefona koja su bila međusobno povezana dugačkom žicom ali se moglo razgovarati na njih iz sobe u sobu. Ja se sjećam da smo brat i ja stalno bili "na telefonu": on u kuhinji, ja u sobi. Ovo je jedina slika koju sam našla na webu tek toliko da vam dočaram o čemu pričam. Toga nema više nigdje za kupiti? Jel' da?
Ja znam da sam moderniju verziju telefona vidjela u intersparu pred nekoliko mjeseci pa pogledaj možda ih još ima...
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 11:21   #1406
ma da Trčiiiiim
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 11:47   #1407
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
vjerojatno pitam glupost, ali moram...
Sjećate se onih igračaka telefona iz naše mladosti? Ono: dva telefona koja su bila međusobno povezana dugačkom žicom ali se moglo razgovarati na njih iz sobe u sobu. Ja se sjećam da smo brat i ja stalno bili "na telefonu": on u kuhinji, ja u sobi. Ovo je jedina slika koju sam našla na webu tek toliko da vam dočaram o čemu pričam. Toga nema više nigdje za kupiti? Jel' da?

to smo i ja i brat imali kad smo bili mali.....bili su narančaste boje..... super stvar... ajd javi ako si našla i di....
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 12:28   #1408
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
to smo i ja i brat imali kad smo bili mali.....bili su narančaste boje..... super stvar... ajd javi ako si našla i di....
aj naši su bili svjetlo plavi....koja lijepa vremena
bubamara1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 14:18   #1409
jel vidio netko negdje akciju onih kao barkica na napuhavanje, kao šlaufić je ali ima naslon i rupe za noge? nadam se da znate na sta mislim...
bubamara1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 14:27   #1410
gdje se mogu kupiti čarapice sa zvečkicama?i da znam da mogu na obične čarapice staviti neko zvonce ali ja bih baš ovo
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 14:27   #1411
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti neki zgodan šator za stavit u dnevni boravak klincu (13 mj.) za igru, a da nije premali, da je bar 1x1 m dno i oko 1 m visok? Koliko vidim ovi za plažu imaju one šiljke za upiknut u pijesak/šljunak, a nama treba bez toga.
ima u intersparu na gusare
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 14:46   #1412
Quote:
noelova mama kaže: Pogledaj post
Mi smo kupili u GM u Baby media shopu, marka K's kids, šator u obliku kuce u koji stane moj 3,5g sin a i mama s njim ako se potrudimo. Tamo mi sin posluzi svoj rucak. Ima ti u sebi one žice pa se sklapa tako da ga presaviješ i na kraju bude veličina ruksaka. Mi prezadovoljni.

Zatim ima sobnih šatora u Nami, ali upitne kvalitete tj moraš paziti da ima u sebi tu savitljivu žicu a ne plastične šipke. Em je sa šipkama teže sklapat šator, em pucaju (to govorim iz vlastitog iskustva).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel Baby media shop isto što i Magic baby? Jer gledala sam na stranicama od Magic baby i ne vidim da drže tu marku. I kaj je GM?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 14:47   #1413
Quote:
maza1 kaže: Pogledaj post
ima u intersparu na gusare
Thanks!
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:43   #1414
Quote:
serena1602 kaže: Pogledaj post
Gdje ima za kupit klasične gumene papuče za more tipa Jugoplastika sa kopčom vel.24-28?Bilo je u Intersparu,ali sad ih ne vidim.

Ovako nešto:
imaš u prenatalu u ilici za 90 kuna i u nami za 25 kuna. ja kupila ove za 25 kuna, prošli tjedan. ima od 21 na više brojeve.
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 16:08   #1415
Quote:
bubamara1976 kaže: Pogledaj post
jel vidio netko negdje akciju onih kao barkica na napuhavanje, kao šlaufić je ali ima naslon i rupe za noge? nadam se da znate na sta mislim...
nisam vidjela na akciji ali ih ima u konzumu na zivotinjice slatke sa tim gacicama,i po 30ak kn su ok cijena,mi ga imamo i mali od 18mj super se ponasa u njemu ne prevrce sta je bitno,iako pise da je tek od 3 god cini mi se
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 18:50   #1416
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti neki zgodan šator za stavit u dnevni boravak klincu (13 mj.) za igru, a da nije premali, da je bar 1x1 m dno i oko 1 m visok? Koliko vidim ovi za plažu imaju one šiljke za upiknut u pijesak/šljunak, a nama treba bez toga.
ima u intersparu i na meda, onako narancaste boje...a vidjala sam te satore i u muller-a ..bilo ih je i u metroa, sa lopticama

mi isto imamo od k s kids-a, evo ovakav (dobili)- pretpostavljam da ih ima tamo di drze ks kids igracke
http://www.kskids.com/new3/KksProduc...roduct_id=3022
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 22:03   #1417
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
nisam vidjela na akciji ali ih ima u konzumu na zivotinjice slatke sa tim gacicama,i po 30ak kn su ok cijena,mi ga imamo i mali od 18mj super se ponasa u njemu ne prevrce sta je bitno,iako pise da je tek od 3 god cini mi se
hvala,našli danas te životinje u konzumu ALI u Puli koštaju 50,00 kn tako da konzum, vidjela sam nešto slično u Kauflandu isto 50,00 kn ali samo do 11 kg.
bubamara1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 07:29   #1418
Quote:
bubasta kaže: Pogledaj post

mi isto imamo od k s kids-a, evo ovakav (dobili)- pretpostavljam da ih ima tamo di drze ks kids igracke
http://www.kskids.com/new3/KksProduc...roduct_id=3022
E pa taj i mi imamo, i u njemu 3,5godišnjak može stajati! Odlican je.
Kad se izgušta, sklopimo ga i spremimo.




Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3
noelova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 10:14   #1419
Quote:
alveolina kaže: Pogledaj post
gdje se mogu kupiti čarapice sa zvečkicama?i da znam da mogu na obične čarapice staviti neko zvonce ali ja bih baš ovo
Vidla sam al mislim sa zivotinjicama u mulleru
nina612 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:06   #1420
Gdje ima za kupiti kolut za plivanje s onim kao gaćicama u koje dijete sjedne a da nije preogroman. naime sve što vidim je jako širok kolut, pa se dijete teško može brčkati s rukama po moru. Ovi bez tih gaćica, probali smo joj par staviti i preširoki su joj pa se bojim da se ne potopi jednostavno. Ima dvije i nešto godine. Tnx!
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.