Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2012., 07:41   #21
Quote:
exception kaže: Pogledaj post
@ The black cat
Napisala si da moram promijeniti korisnicko ime ako hocu ponovno pisati DM, prosle godine sam vec pisao i imam korisnicko ime i te stvari i normalno se prijavljujem, malo mi je glupo to mjenjati.
Kako onda to mjenjam?

Ne mora se mijenjati ako se normalno prijavljuješ sa starim. Ja sam samo mislila da staro korisničko ime više ne vrijedi kad završiš srednju školu. A i tako piše na postani-student.

Ako se možeš prijaviti sa starim pinom, tanom i korisničkim imenom, ne vidim zašto bi ga mijenjao.

Barem ja tako mislim. Oprosti ako sam te zbunila
The Black Cat is offline  
Old 04.12.2012., 09:01   #22
Quote:
mugisugi kaže: Pogledaj post
Pokušavam prijaviti studije na postani-student stranici i uvijek mi kaže da je došlo do greške u aplikaciji.
I meni se to sinoć događalo i bas me iznerviralo... Kako će tek bit kad dodu rezultati?!
Feferonka is offline  
Old 04.12.2012., 14:52   #23
Koliko vremena treba cekat da posalju taj PIN i TAN(na mob)? To je neka automatska poruka ili moraju obradit podatke,jer sam ujutro ispunio sve i sad cekam taj sms ali nikako ne dolazi.
Fule99 is offline  
Old 04.12.2012., 16:29   #24
Quote:
The black cat kaže: Pogledaj post
TAN vrijedi, tj. moraš unesti stari TAN i onda dobiješ novu korisničku oznaku i lozinku.
Ja san dobija i novi TAN
Quote:
Fule99 kaže: Pogledaj post
Koliko vremena treba cekat da posalju taj PIN i TAN(na mob)? To je neka automatska poruka ili moraju obradit podatke,jer sam ujutro ispunio sve i sad cekam taj sms ali nikako ne dolazi.
Meni je došlo iste sekunde tako da si vjerojatno nešto krivo upisaja
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is online now  
Old 04.12.2012., 18:05   #25
Jep. Krivi pozivni broj 358 umjesto 385 a javilo mi da je prijava uspiješna.
Sutra bum nazval da mi zamjene
Fule99 is offline  
Old 05.12.2012., 14:44   #26
Imam hrvatsko državljanstvo i završavam srednju školu u BiH, jel' se ja prijavljujem na ovom linku 'Završavam ili sam završio/la srednje obrazovanje izvan RH i želim se registrirati'? Logično valjda, ali nije na odmet pitati. Ima li s tim ikakve veze to što se ne prijavljujem kao strani državljanin nego kao hrvatski? I moram li napisat tu adresu koja mi piše na dokumentima kao adresa prebivališta u Hrvatskoj ili adresu na kojoj trenutno stanujem? Mada ni ne znam što će im adrese uopće
Apeirona is offline  
Old 06.12.2012., 03:20   #27
ljudi pomozite jer nigdje ne mogu naci odgovor
maturu sam pisao prosle godine i polozio sam 2 obavezna ispita i 2 izborna ali nisam polozio matematiku zbog nepredvidivih okolnosti. mene sad zanima hoce li mi se priznati polozeni ispiti od prosle godine pa da ove ponovo pisem samo matematiku ili cu morati ponovo polagati svih 5 predmeta?
neki poznanici su mi rekli da cu trebati sve ispite ponovo polagati jer se rezultati iz prijasnje skolske godine ne uvazavaju u novoj skolskoj godini
sub-zer0 is offline  
Old 06.12.2012., 14:26   #28
Quote:
Apeirona kaže: Pogledaj post
Imam hrvatsko državljanstvo i završavam srednju školu u BiH, jel' se ja prijavljujem na ovom linku 'Završavam ili sam završio/la srednje obrazovanje izvan RH i želim se registrirati'? Logično valjda, ali nije na odmet pitati. Ima li s tim ikakve veze to što se ne prijavljujem kao strani državljanin nego kao hrvatski? I moram li napisat tu adresu koja mi piše na dokumentima kao adresa prebivališta u Hrvatskoj ili adresu na kojoj trenutno stanujem? Mada ni ne znam što će im adrese uopće
Uglavnom, danas sam od koordinatorice u školi dobila odgovor da pišem adresu s dokumenata, jer ona svakako nije bitna, prijavljujem se na tom linku i pišem da sam hrvatski državljanin, pa ako je nekome od pomoći
Apeirona is offline  
Old 06.12.2012., 14:39   #29
Ja sam sigurno napisala ispravan broj mobitela, ali mi poruka ne dolazi Ima li veze to što je bh. broj?

Edit: Poslala sam i onu poruku OPET i opet ništa

Zadnje uređivanje Apeirona : 06.12.2012. at 14:49.
Apeirona is offline  
Old 06.12.2012., 15:43   #30
I opet sama sebi odgovaram

Navodno imaju poteškoće sa SMS servisom
Apeirona is offline  
Old 08.12.2012., 00:40   #31
Quote:
The black cat kaže: Pogledaj post
Pričekaj malo, možda najbolje i do sutra, pa se onda probaj ulogirati. Stranica im zna puno zezati.
Mislim da nije neki veći problem

A znam da nije neki veći problem, ali svaki dan pokušavam i nikako da poprave to
mugisugi is offline  
Old 08.12.2012., 03:10   #32
ne brinite,stići će vam PIN i TAN u ponedjeljak tokom dana
tako je nama prošle godine bilo:tko je poruku slao petak/vikend povratnu poruku dobio je u ponedjeljak,zato ne paničarite ovo je tek početak
sretno
dajanaa is offline  
Old 09.12.2012., 21:47   #33
Na nekim fakultetima se trazi 50 centi. i A razina iz recimo hrvatskog. e sad, meni nije jasno jel se to onda odnosi na 50 % najboljih maturanata samo A razine ili i A i B razine??
ZoeJ is offline  
Old 11.12.2012., 18:51   #34
Ja sam upisao broj prije tjedan dana i nisam dobio još poruku s PIN-om i TAN-om. Ispitna koordinatorica nam je rekla da im je sistem u blokadi i da će do danas sigurno stići sve u SMS-u. Kako li se samo prevarila.
Starz is offline  
Old 12.12.2012., 18:45   #35
Ni meni još ništa nije došlo, zna li se kad će?
Apeirona is offline  
Old 13.12.2012., 15:16   #36
Pozdrav svima, imam jedno pitanje, na koje vjerojatno ima odgovora, no ja to nisam uspio pronači, pa molim da se ne ljutite.

Znači srednju za računalnog tehničara sam završio još 2006. godine, kad nije bilo državne. Mislim, bila je ona glavna matura na kraju srednje, Hrvatski i Stručni predmet koliko se sječam.

Što da se ja sad odlučim na neki fakultet, da li se isto kao i svi prijavljujem na državnu maturu ili?
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Old 13.12.2012., 16:52   #37
Stariji sam maturant i sljedeće god mislim prvi put polagati državnu maturu. Da li mogu odnijeti dokumente ( svjedodžbe, domovnicu itd.) osobno u ncvvo na verifikaciju, ili baš moram slati poštom? I mogu li zasad samo prijaviti ispite državne mature, a onda kasnije (4. ili 5. mjesec) odabrati studijske program? Jer mi ipak treba još vremena da ih poredam kak hoću.
eddie_the_head is offline  
Old 13.12.2012., 20:37   #38
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, imam jedno pitanje, na koje vjerojatno ima odgovora, no ja to nisam uspio pronači, pa molim da se ne ljutite.

Znači srednju za računalnog tehničara sam završio još 2006. godine, kad nije bilo državne. Mislim, bila je ona glavna matura na kraju srednje, Hrvatski i Stručni predmet koliko se sječam.

Što da se ja sad odlučim na neki fakultet, da li se isto kao i svi prijavljujem na državnu maturu ili?
Pa moraš se prijaviti ako misliš imati šanse za upis jer državna matura nosi dosta bodova za večinu fakseva a ocjene iz srednje manji dio..

Pročitaj i ovo pa se bolje informiraj...http://dokumenti.ncvvo.hr/Drzavna_ma...idati_2010.pdf
Quote:
eddie_the_head kaže: Pogledaj post
Stariji sam maturant i sljedeće god mislim prvi put polagati državnu maturu. Da li mogu odnijeti dokumente ( svjedodžbe, domovnicu itd.) osobno u ncvvo na verifikaciju, ili baš moram slati poštom? I mogu li zasad samo prijaviti ispite državne mature, a onda kasnije (4. ili 5. mjesec) odabrati studijske program? Jer mi ipak treba još vremena da ih poredam kak hoću.
Maturu prijavljuješ do 2 miseca a fakseve moreš poredati sve tamo do 5-6 miseca..

Također preporučam da pročitaš gornji link koji sam ostavio CottonEyeJoe-u pa možda nađeš odgovor na 1. pitanje jer ja neznam odgovor..
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is online now  
Old 13.12.2012., 22:05   #39
Pozdrav svima!

Zanima me da li se još nekom dešava isti problem kao i meni. U slučaju da neke određene studije hoću prijaviti za svoj izbor, nakon učitavanja mi se izbaci poruka "Došlo je do greške u radu aplikacije" ( Konkretno, u mom slučaju se radi o studiju Psihologije na Filozofskom fakultetu u Osijeku)

Da li je to neka greška kod njih u sustavu ili se još neki studiji ne mogu prijaviti ili nešto treće?
Hopery is online now  
Old 15.12.2012., 20:56   #40
Možemo li zatražiti novu lozinku ili pin prijave za sustav? I kako?
Eintz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.