Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2015., 23:03   #81
Da, uglavnom cujem da se spominje ta cifra od oko 1000€ tako da za odlazak ipak covjek mora bit dobro financijski spreman.
Ma vjerujem da je zeznuto skupit ekipu za otic, jos pogotovo ovdje u Hrvatskoj, gdje je malo ozbiljnih fanova te vrste glazbe. Kao sto je to s Ultrom, mislim da ce uskoro pocet i na Tomorrowland ici "padobranci".
Ajde bar se vi ovdje s foruma skupite i organizirajte taj odlazak
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 01:12   #82
Ja i prijatelj planiramo otici naravno ako uspijemo kupiti karte cijena karte sa svim troskovima i taksama iznosi cca 370 eura, avion je gore dole je 120 eura ako nekog zanima evo jedan koristan link di se doslovno moze sve saznat o tome

http://www.reddit.com/r/Tomorrowland/
Nihilqt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 11:09   #83
Quote:
Nihilqt kaže: Pogledaj post
Ja i prijatelj planiramo otici naravno ako uspijemo kupiti karte cijena karte sa svim troskovima i taksama iznosi cca 370 eura, avion je gore dole je 120 eura ako nekog zanima evo jedan koristan link di se doslovno moze sve saznat o tome

http://www.reddit.com/r/Tomorrowland/
aha...vidim da je karta za cijeli vikend oko 260 eura,sta si tu jos uracunao..? vidim da imaju razlicite vrste kampova koliko sam shvatio ali racunam oko 50-60 eura da ce biti to...sta si jos racunao...dreamville ?
B0n0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 11:17   #84
Quote:
Aeternus kaže: Pogledaj post
Da, uglavnom cujem da se spominje ta cifra od oko 1000€ tako da za odlazak ipak covjek mora bit dobro financijski spreman.
Ma vjerujem da je zeznuto skupit ekipu za otic, jos pogotovo ovdje u Hrvatskoj, gdje je malo ozbiljnih fanova te vrste glazbe. Kao sto je to s Ultrom, mislim da ce uskoro pocet i na Tomorrowland ici "padobranci".
Ajde bar se vi ovdje s foruma skupite i organizirajte taj odlazak
to bi bilo odlicno ali treba se dogovorit...neznam kako je kome razmisljanje ...ali mislim da bi to bar puno olaksalo u polju planiranja putovanja ,prijevoza,kampa,opreme i slicno...nista legendo nadam se da cu ti prenjeti iskustva za tvoj odlazak dogodine...!
B0n0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 18:02   #85
Quote:
B0n0 kaže: Pogledaj post
aha...vidim da je karta za cijeli vikend oko 260 eura,sta si tu jos uracunao..? vidim da imaju razlicite vrste kampova koliko sam shvatio ali racunam oko 50-60 eura da ce biti to...sta si jos racunao...dreamville ?
da dreamville je uracunat za 3 dana skupa s kartom koja iznosi kako oni pisu "335 eura" ali kad ubacis u to sve te pizdarije shipping itd... ispadne oko 370 eura cca :/
Nihilqt is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 14:38   #86
Ovu godinu ima i "vinly only stage" i headliner ce biti Sven Väth!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 20:42   #87
People of Tomorrow i svi oni koji to tek namjeravaju postati ne znan koliko ste upoznati s tim da u nas postoji agencija koja nudi paket za TML prijevoz busom iz Zg-a plus karte (uključujući i Dreamville), agencija je GoNParty http://hr.gonparty.eu/tomorrowland-2015/ponudba/4. Ja sam svoju kartu kupila na kraju preko Viagogo, kasno sam saznala za ovo
killarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 08:13   #88
Quote:
killarney kaže: Pogledaj post
People of Tomorrow i svi oni koji to tek namjeravaju postati ne znan koliko ste upoznati s tim da u nas postoji agencija koja nudi paket za TML prijevoz busom iz Zg-a plus karte (uključujući i Dreamville), agencija je GoNParty http://hr.gonparty.eu/tomorrowland-2015/ponudba/4. Ja sam svoju kartu kupila na kraju preko Viagogo, kasno sam saznala za ovo
Vidim da je na GoNParty cijena oko 5000kn kad se preračuna u kune. Koliko je tebe ispalo preko Viagogo?
__________________
Let me explain something to you. I am not "Mr. Lebowski". You're Mr. Lebowski. I'm the Dude!
Gosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 11:42   #89
Quote:
Gosha kaže: Pogledaj post
Vidim da je na GoNParty cijena oko 5000kn kad se preračuna u kune. Koliko je tebe ispalo preko Viagogo?
Bolje da ne govorim, samo full maddnes (znači bez smještaja, puta) oko 870€ Navodno će cijena padati na Viagogo i doći će blizu one početne cijene s global sale, ali ja nisam mogla toliko dugo biti u neizvjesnosti. Ne znam koliko si to primjetia ali super je stvar šta se preko GoNParty plaća u 3 obraka
killarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 15:55   #90
Quote:
killarney kaže: Pogledaj post
Bolje da ne govorim, samo full maddnes (znači bez smještaja, puta) oko 870€ Navodno će cijena padati na Viagogo i doći će blizu one početne cijene s global sale, ali ja nisam mogla toliko dugo biti u neizvjesnosti. Ne znam koliko si to primjetia ali super je stvar šta se preko GoNParty plaća u 3 obraka
Da, osim razlike u cijeni, te smještaja koji je uključen (Dreamwille) i to je jedna od stvari koje sam primijetio i koje mi se čine super za tu cijenu.
Oduvijek sam želio otići na Tomorrowland, mislio sam da to neće biti ova godina ali možda na kraju ipak bude
__________________
Let me explain something to you. I am not "Mr. Lebowski". You're Mr. Lebowski. I'm the Dude!
Gosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 19:45   #91
Pozz ekipa

planira tko na Tomorrowland 2016 u Belgiju , ajmo se slozit ekipa i idemo , nema mudrovanja hehe
deky89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 21:09   #92
pozdrav,

zanima me dali se moze tam nekak doc sa kamperom, odnosno tamo ostavit kamper negdje i prespavati?!
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 17:38   #93
Ja planiram ove godine napokon probat otic (sanjam ga od 2011), nadam se da cu uspit kupit karte jer bi htjela izbjec ove aranzmane koji su u pravilu skuplji nego sta ja s avionom i hotelom + karta mogu iskombinirat

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
__________________
For me, it was purely about the music, I was never a fan in the regular sense, it was all about the music.
Nothing_But_You is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 01:46   #94
Nemoj računat na dobivanje karata na globalnoj prodaji, to je skoro nemoguće.

Prošli ponedjeljak je bila predregistracija u kojoj prvih 10 ljudi iz svake zemlje dobiva mogućnost kupiti 4 karte, to je za HR najrealnija opcija. Ja sam prilično siguran da sam upao u 10, očekujem mail potvrde ovih dana.
__________________
From the Superdome to Death Valley and back.
nestorZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 21:03   #95
Quote:
nestorZ kaže: Pogledaj post
Nemoj računat na dobivanje karata na globalnoj prodaji, to je skoro nemoguće.

Prošli ponedjeljak je bila predregistracija u kojoj prvih 10 ljudi iz svake zemlje dobiva mogućnost kupiti 4 karte, to je za HR najrealnija opcija. Ja sam prilično siguran da sam upao u 10, očekujem mail potvrde ovih dana.
Ne računam, samo se nadam probat ću, pa šta bude! Jel ti stigao mail? Ja sam se regala dan poslije pa nisam ni očekivala...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
__________________
For me, it was purely about the music, I was never a fan in the regular sense, it was all about the music.
Nothing_But_You is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 18:41   #96
Sanjam ga i ja otkad sam pogleda prvi video prije možda godinu i pol dana.
Sad mi ne prođe jedan dan,a da mi ne svira bar jedan set cijeli od 1h.

MAGIJA.SAN.
Samo bi tako opisa to.....


Želim šta prije maknit TOMORROWLAND <3 sa "to do" liste

Samo jedan problem i to najveći. NEMAM S KIM



https://www.youtube.com/watch?v=dHlRdvcuvSM
lukaXXkralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 17:45   #97
Quote:
nestorZ kaže: Pogledaj post
Nemoj računat na dobivanje karata na globalnoj prodaji, to je skoro nemoguće.

Prošli ponedjeljak je bila predregistracija u kojoj prvih 10 ljudi iz svake zemlje dobiva mogućnost kupiti 4 karte, to je za HR najrealnija opcija. Ja sam prilično siguran da sam upao u 10, očekujem mail potvrde ovih dana.
i ja se nadam ;-) a oni to odmah posalju dali si upao medju 10 najbrzih ili?
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 21:59   #98
Pocetkom tjedna je prvih 10 dobilo mail, medu njima i moja frendica
Beautyfox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 17:21   #99
Quote:
Beautyfox kaže: Pogledaj post
Pocetkom tjedna je prvih 10 dobilo mail, medu njima i moja frendica
Bok, je li mogu ikako stupit u kontakt s tobom ili prijateljicom , imam par pitanja samo ?
VisualMadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 21:28   #100
Quote:
VisualMadness kaže: Pogledaj post
Bok, je li mogu ikako stupit u kontakt s tobom ili prijateljicom , imam par pitanja samo ?
Javi se slobodno na PM
Beautyfox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.