Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2010., 13:37   #41
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
i odgodu polaganja do min 21. god ti je zagarantirano, pa si ti racunaj...
Nije zagarantirano...
Mog frenda su ljetos uhvatili bez vozačke(imao je kacigu i regu) i nedavno je išao na sud.Pustili su ga i dali opomenu,al su mu rekli da ako ga opet uhvate da ide maximalna kazna i zabrana polaganja minimalno 2 godine...

EDIT:A jednog frenda su već 4-5 puta uhvatiili i samo je 2 put platio kaznu i nijednom mu nisu dali zabranu polaganja...
bokygs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 19:59   #42
sta se tice te odgode polaganja to ti ja mislin vridi sam ako si ima sudar i pokrenit ce ti za to postupak jer ovako ti je moje iskusto sa tim sranjima

polozija ima par miseci a2 a prije toga iman
40000-50000kn kazni
platija nisan niti jednu sta neznaci da necu
na sudu bija oko 5 puta samo mi ukore davalo
masu puta nisan ni osa na sud pa neznan sta se tu presudivalo
vecina kazni je dok san bija maloljetan kad san napunija 18 god pisalo mi je samo 2 puta vozacku a od 18 san se i malo opametija

na to sve meni nije dalo zabranu a prikrsija san sve sta san moga osim da san ima sudar
__________________
american stafford
pcela22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:27   #43
Quote:
pcela22 kaže: Pogledaj post
sta se tice te odgode polaganja to ti ja mislin vridi sam ako si ima sudar i pokrenit ce ti za to postupak jer ovako ti je moje iskusto sa tim sranjima

polozija ima par miseci a2 a prije toga iman
40000-50000kn kazni
platija nisan niti jednu sta neznaci da necu
na sudu bija oko 5 puta samo mi ukore davalo
masu puta nisan ni osa na sud pa neznan sta se tu presudivalo
vecina kazni je dok san bija maloljetan kad san napunija 18 god pisalo mi je samo 2 puta vozacku a od 18 san se i malo opametija

na to sve meni nije dalo zabranu a prikrsija san sve sta san moga osim da san ima sudar
lijepo si pocel
DIABLO III is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:56   #44
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
i odgodu polaganja do min 21. god ti je zagarantirano, pa si ti racunaj...
sta to nije ukinuto?
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 21:07   #45
Quote:
Secret kaže: Pogledaj post
Hahaa koji si ti tip
Kupi joj Apriliu SR50 DiTech, troši dvije litre, a curica od kojih 50-ak kg bi mogla povući i 75km/h. 1254T ide oko 90 tako da
A to da 2T smrde, ne znam otkud ti to sad, pa nije ovo doba tomosa, više manje sve cvaje poslije 2005 imaju katalizator i troše ulja skoro ko 4t
Joj daj odjebi s tim Ditechom...
Koliko se ljudi samo žali na to, da je to tak mrak skuter onda bi ga se i dalje prodavalo, kaj ne? A ja neznam di ti živiš, jer ja živim u gradu Zagrebu, gdje ima mnogo automobila i ostalih zagađivača zraka, stoga su moje nosnice veoma oštećene, ali kad god pored mene prođe neki cvajo to SMRDI očigledno... Istina i bog ne smrdi ko Tomos, on ima čudan smrad, ipak je od skutera prihvatljiviji, ali i dalje je to užas u usporedbi s nekim "normalnim" 4T...

A ovo o trošenju ulja neću ni komentirat...
Igoreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 22:11   #46
Quote:
Igoreta kaže: Pogledaj post
Joj daj odjebi s tim Ditechom...
Koliko se ljudi samo žali na to, da je to tak mrak skuter onda bi ga se i dalje prodavalo, kaj ne? A ja neznam di ti živiš, jer ja živim u gradu Zagrebu, gdje ima mnogo automobila i ostalih zagađivača zraka, stoga su moje nosnice veoma oštećene, ali kad god pored mene prođe neki cvajo to SMRDI očigledno... Istina i bog ne smrdi ko Tomos, on ima čudan smrad, ipak je od skutera prihvatljiviji, ali i dalje je to užas u usporedbi s nekim "normalnim" 4T...

A ovo o trošenju ulja neću ni komentirat...
potpis
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 01:48   #47
Ako te ulove, ić češ na sud, a tamo će ti vjerojatno 1. put oprostit...
marquez is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 22:08   #48
da ti cika doktor kaze ovako ako te uhvate isto ti je dali si se predo ili bjezo znaci rucica do kraja nagari ga bjezi sa ceste i ako nisu na motoru ulovit ce te nikad (ak znas vozit)...pricajte vi sta ocete ja tako prolazim od 12 godine znaci vec 7 godina...
bbbdac007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 23:30   #49
Quote:
bbbdac007 kaže: Pogledaj post
da ti cika doktor kaze ovako ako te uhvate isto ti je dali si se predo ili bjezo znaci rucica do kraja nagari ga bjezi sa ceste i ako nisu na motoru ulovit ce te nikad (ak znas vozit)...pricajte vi sta ocete ja tako prolazim od 12 godine znaci vec 7 godina...
ma bravo
DIABLO III is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 14:02   #50
Quote:
bbbdac007 kaže: Pogledaj post
da ti cika doktor kaze ovako ako te uhvate isto ti je dali si se predo ili bjezo znaci rucica do kraja nagari ga bjezi sa ceste i ako nisu na motoru ulovit ce te nikad (ak znas vozit)...pricajte vi sta ocete ja tako prolazim od 12 godine znaci vec 7 godina...
*ebe se tebi kad vjerovatno nemas ni registriran motor,jel da imas nebi tu pricao gluposti.
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 12:26   #51
Quote:
bbbdac007 kaže: Pogledaj post
da ti cika doktor kaze ovako ako te uhvate isto ti je dali si se predo ili bjezo znaci rucica do kraja nagari ga bjezi sa ceste i ako nisu na motoru ulovit ce te nikad (ak znas vozit)...pricajte vi sta ocete ja tako prolazim od 12 godine znaci vec 7 godina...
pa kad te jednom maznu bit ce kume nemoj , a ovo ono
__________________
"jednom vlasnik staforda, zauvijek vlasnik staforda"
katari is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 14:53   #52
Quote:
bbbdac007 kaže: Pogledaj post
da ti cika doktor kaze ovako ako te uhvate isto ti je dali si se predo ili bjezo znaci rucica do kraja nagari ga bjezi sa ceste i ako nisu na motoru ulovit ce te nikad (ak znas vozit)...pricajte vi sta ocete ja tako prolazim od 12 godine znaci vec 7 godina...
Cika doktor u malim sredinama to ti ne prolazi gdje svatko svakoga zna pa te onda dočekaju iz zavoja
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 22:22   #53
Quote:
oki_doki kaže: Pogledaj post
Cika doktor u malim sredinama to ti ne prolazi gdje svatko svakoga zna pa te onda dočekaju iz zavoja
Ja zivim u Zagrebu jbga
bbbdac007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 17:39   #54
Quote:
kiwi.nz kaže: Pogledaj post
moj bratic misli da zna voziti skuter, no kada sam se otisao provozati s njim, nije vidio 4 semafora, na kojima je bilo crveno, i jedan znak, dolazak na cestu s prednosti prolaska, i tko zna koliko ih jos nije vidio(sretnik pa nije bilo nikog), non stop tjera gas do kraja (on je vozio kymco betßwin 50, a ja Yamahu YZF-R125, vozio sam iza njega i u svakom izlazu iz zavoja sam morao dati gas do kraja da bi ga stigao), jednom je izletio na bankinu (opet srecom pa je bila vrlo niska) zbog prebrzog ulaska u zavoj, jednostavno receno ne zna voziti. U autoskoli dobijes potrebno znanje pravopisnih znakova, osjecaj za brzinu i instruktor ti govori gdje si pogrijesio kada si vozio, sto ne mozes znati kada sam vozis.
Hahahah pravopisni znakovi. Jel to ono kad u trokutu piše: palatalizacija: k,g,h u č,ž,š?
__________________
Ko pod drugim jamu kopa fizički je radnik
iPhone_Killer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 21:59   #55
Quote:
wasx kaže: Pogledaj post
ha, ja sam prvi skuter vozio 2 godine bez vozačke i nikad me nisu zaustavili, samo treba bit oprezan i pametan, znat di je policija i nema problema
tocno to,samo pazi i sve ce biti super a i ako te ulove a imas kacigu,svjetla,reg motor i sve super eventualno te zapisu samo i to ti je kao upozorenje.mene su isto tak uloviti i samo su me zapisalli i morao sam skuter doma gurati :P
luka_2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 22:10   #56
dns me uhvatio na skuteru bez vozacke policajac a imo sam kacigu i regu i zapisal je ime starog i reko da ce bit prekrsajna prijava pa jel to znaci da ce doc kazna ili opomena samo...
robery is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 18:47   #57
Smile

Quote:
luka_2910 kaže: Pogledaj post
tocno to,samo pazi i sve ce biti super a i ako te ulove a imas kacigu,svjetla,reg motor i sve super eventualno te zapisu samo i to ti je kao upozorenje.mene su isto tak uloviti i samo su me zapisalli i morao sam skuter doma gurati :P
Tako inače znaju reći, guraj kući da te nevidim . A inače, ako već nemaš vozačku, imaj kacigu na glavi, i po mogućnosti regan motor, i svjetla upaljena tad se već možeš nekako izvući za vozačku (cinkaš se sa policajcem ) al kad nemaš kacigu onda (zapadaš) policajcima u oko, privlačniji si onda ..
kurtaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 17:43   #58
Quote:
robery kaže: Pogledaj post
dns me uhvatio na skuteru bez vozacke policajac a imo sam kacigu i regu i zapisal je ime starog i reko da ce bit prekrsajna prijava pa jel to znaci da ce doc kazna ili opomena samo...
dolazi kazna
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 11:40   #59
jutros u 2 me zaustavi drot (ja u autu), kao sve ok, ja reko da vas pitam...
i nekako sam se nadao da ce mi reci da je kazna 2000, kad ono strogo kaze 5000 za voznju bez polozenog...

stvarno, ali stvarno je pretjerano.
jebga, ja svog ionako prodajem...
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:17   #60
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
jutros u 2 me zaustavi drot (ja u autu), kao sve ok, ja reko da vas pitam...
i nekako sam se nadao da ce mi reci da je kazna 2000, kad ono strogo kaze 5000 za voznju bez polozenog...

stvarno, ali stvarno je pretjerano.

jebga, ja svog ionako prodajem...
Ne vidim zašto bi bilo pretjerano.
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:50.