Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2012., 15:08   #41
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
nemam mozak,žena sam, plavuša, stara al jebemlite pol te nisam razmela kaj si napisal tudum jedan nesretni
__________________
the clairvoyant
alenkr is offline  
Old 04.08.2012., 18:25   #42
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
'Dečki bi me je...i ako treba i za pare'


Vidjeh link na ŽK, kao stvoren za nastavak serijala Kurve.

Mora da su roditelji ponosni na ovu generaciju BB, redkarpeta, idola, talenta i inog žutila.



Mislim da pivac ima veće muke nategnut najgluplju kokoš u kokošarniku nego netko sa par novčanica ojera ove urbane kokoške.
Kako se ono kaže, na mladosti svit ostaje.
nisu one ni glupe, rad pretvara ljude u konje. http://www.youtube.com/watch?v=7I8rT...eature=related

da sam zensko mlatio bi pare na veliko. otisa bi u neku bogatu drzavu, nasao kompaniju gdje ima puno samaca imigranta, i derao bi po 200$, trojicu cetvoricu na dan
papa štrumf is offline  
Old 04.08.2012., 18:59   #43
Dovoljno je ono što čujem navečer kad odem bacit smeće...naime te klinke slobodno pričaju o svojoj sramoti........
gnu is offline  
Old 04.08.2012., 21:34   #44
Nažalost, ovo više uopće nije čudno.
Kriviti roditelje? Vjerovatno. A na neke stvari ni oni ne mogu utjecati...
Šta klinka od 15,16 godina ima raditi po noćnim klubovima do 6 ujutro u dopičnjaku i štiklama?
addenda20 is offline  
Old 04.08.2012., 22:04   #45
ma nije to tako lose, samo nek one uzivaju
papa štrumf is offline  
Old 08.08.2012., 01:32   #46
Thumbs up

Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
ne pravdam..govorim ono sto mislim..

evo poslala jedna 13g stara djevojcica pitanje novinama "progutala sam spermu jesam li trudna"...
mislim sto treba ocekivati od nje..da ce dobiti novelovu nagradu iz fizike..tesko labude..nakacice se na grbacu jos nekom kretenu koji voli imati cool zensku uza se..napravice joj 2-3 djece ..pa ce on onda poceti piti za nekih 20g i ganjati mladje..a gutacica ce mu izmusti elimentaciju..volim te do posljednje lipe..

ja kad bi mi se dala drzava na 5g.. napravio bih je boljom nego sto je sada..a stanovnostvo bi bilo vrijednije nego sada..
kako? pa prvo bih pobio ove sto ometaju buducnost naroda ( i moju pemziju)..lezbace, pedofile, pedere, nekrofile ..il bi ih bar preobratio..zabranio bih koristenje fb..gledanje bb i rc.. ustajanje bi bilo u 06:00 ..kontrola znanja..kradljivcima bi se sjekli udovi..bilo bi dosta mrtvih prve dvije godine ali bi onda se ta brojka asimptotski priblizavala nuli pete godine.. i sad ce neko reci da sam ja degen..
e pa dobro vi mislite da ce vam biti bolje bilo za koga da glasujete
nemojte biti naivni ko siparice od 16g koje se dopisuju na fb
LIKE!
Ivan_KSC is offline  
Old 08.08.2012., 03:56   #47
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
mislin dasu danasnje norme vridnosti krive svemu tome , a znase ko drzi medije u svojin rukama, recimo cime je jedna drolja od Karasdijan zena zasluzila tolku pozornost u medijima mater im i obe ceri napravile ime priko kurca zamisli i sad beru milijone $ eh damije malo vlasti u rukaman to uzet letvu sa cavlima i utuc ka djavla zamisli Kim se jebe sa poznatin crnciman i to sad triba nagradit milijunima ae zidovska posla trujunan mladez il Madona jebate suvi led nema koje nije nabija nakitu u Detroit od onijeh sto razvlace kablove na koncertu do Rodmana (inace car od covika) ima jedan covik koji ju nije moga jebat bijaje tolko naduvan dajuje popisho i sad ona pise price za mali djeca izucava kabalu de letvu sa cavliman i po glavi ma ni zatrpavat nek hijene rascepaju kose docepa njenijeh gaca mozda dobro unovci na e-bayu, Paris Ilton staje do ta kravetina napravila nesto kvalitetno u zivotu mislin zene znamo da nemate mozag al ne oponasajte ove debilane gaditenanse sotin
Mudro mudro, sve su to medijska posla, pa eno na pdf teens ima tema o kardsijan, i tamo takve pisu kako je ona super, sto ocekivat od njih onda?
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Old 08.08.2012., 06:26   #48
Quote:
addenda20 kaže: Pogledaj post
Nažalost, ovo više uopće nije čudno.
Kriviti roditelje? Vjerovatno. A na neke stvari ni oni ne mogu utjecati...
Šta klinka od 15,16 godina ima raditi po noćnim klubovima do 6 ujutro u dopičnjaku i štiklama?
hoćeš reći da je problem u dopičnjaku i štiklama?

Quote:
Ivan_KSC kaže: Pogledaj post
LIKE!
bježi bestraga odavdje. nije ti ovo debilni fejzbuk.

Quote:
Altan Gobi kaže: Pogledaj post
Mudro mudro, sve su to medijska posla, pa eno na pdf teens ima tema o kardsijan, i tamo takve pisu kako je ona super, sto ocekivat od njih onda?
očekivat da znaju vrlo dobro odabrati odgovarajući dopičnjak i štiklu.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Old 08.08.2012., 07:14   #49
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
hoćeš reći da je problem u dopičnjaku i štiklama?



bježi bestraga odavdje. nije ti ovo debilni fejzbuk.



očekivat da znaju vrlo dobro odabrati odgovarajući dopičnjak i štiklu.
ili jos bolje kako dobro unovcit svoju picku
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Old 08.08.2012., 14:36   #50
Vidis kako smo svi na ovoj temi moralni

Prava moralna vertikala, nema sta = )

Anyway - dame noci - sta, da joj platim? Nea sanse.

Kad zavrsim s njom, ima da ona meni plati! Tako da, nista od toga.
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Old 08.08.2012., 19:48   #51
Quote:
elf_dalmatae kaže: Pogledaj post
Vidis kako smo svi na ovoj temi moralni

Prava moralna vertikala, nema sta = )

Anyway - dame noci - sta, da joj platim? Nea sanse.

Kad zavrsim s njom, ima da ona meni plati! Tako da, nista od toga.
pokušaj tu novčanu transakciju objasniti njenom pimpu. virujem da će imat razumjevanja.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Old 08.08.2012., 19:56   #52
Ja sam jednom naručio kurvu kad sam vidijo da je dlakava tamo dolje ko nerast reko ja ne hvala
Stojko Hrabri is offline  
Old 08.08.2012., 20:06   #53
Quote:
Stojko Hrabri kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom naručio kurvu kad sam vidijo da je dlakava tamo dolje ko nerast reko ja ne hvala
ne znam koliko je netko tko si mora kurvu naručivati u situaciji da još i bira?
__________________
Nema.
no name chic is offline  
Old 08.08.2012., 20:56   #54
Quote:
no name chic kaže: Pogledaj post
ne znam koliko je netko tko si mora kurvu naručivati u situaciji da još i bira?
Pa viš da nam se samo došo pohvalit kak je on cool pa je i kurvu odbio, a sam ju je naručio. Viš da ima sva posta. I stoji hrabar, a mora naručivat dlakave kurve.
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Old 11.08.2012., 15:55   #55
nema poštene kurve

da je pravi muškarac, dlake mu nebi smetale
__________________
Nema.
no name chic is offline  
Old 11.08.2012., 18:49   #56
što to znači??
zar se kurva mora sviđat nekome, pa neće ju ženit!!!
rosa967 is offline  
Old 11.08.2012., 19:15   #57
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
što to znači??
zar se kurva mora sviđat nekome, pa neće ju ženit!!!
pa kad je već platio čovjek
__________________
Nema.
no name chic is offline  
Old 08.09.2012., 17:25   #58
Ispovijest Playboyeve zečice: ‘Spavala sam s vlasnikom hotela Antunović jer je to tražio svodnik’
Quote:
Prošloga ljeta sam za pružanje seksualnih usluga zaradila oko 40.000 kuna. Usluge smo pružale najčešće ja i druga djevojka jednome klijentu istovremeno, a cijena je bila od 100 do 200 eura za sat. Klijenti su uglavnom bili stranci, ali bilo je i domaćih među kojima je jedan od češčih gostiju bio vlasnik Hotela Antunović.
Ispričala je to istražiteljima 22-godišnja Playboyeva zečica koja se, nakon slikanja za planetarno popularni časopis, odala najstarijem zanatu na svijetu.
Krkimir is offline  
Old 08.09.2012., 18:00   #59
jeli ovo kurva,to je pitanje?

neki dan sjedim u parku čitam novosti iz jl,kad prolazi jedna onako mlađa ženska
ima možda 20 i ccc-a godina,našminkana do bola,usne napučene,kosa šišana
na rokezu(plavo-crvenkaste boje),majica neka tanka skoro gola do leđa,
plave izderane hlačice(to je valjda neka moda,nosit izderane kratke hlačice),
štikle i roza tanka torbica pederuša.

evo prvo kad sam ugledao ovakvu žensku,pomisao mi je bio ovo je kurva
a je mogu da se kladim,tko još danas takav hodaili je to neki trend
opisao sam je detaljno,jer što reći,imala je fin čmar
zabogi is offline  
Old 08.09.2012., 23:05   #60
A inače bira s kim će spavat, pa mislim
Naslov mi nekako sugerira: "prisilio me moj svodnik"
Mislim da bi trebale reagirati neke pravobraniteljice, pa kam ovaj svijet ide kad svodnik kurvama govori s kim da spavaju.
IpolitTerentjev is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger