Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2017., 14:38   #321
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Bi li stvarno?
Takav super tip, zene mu se bacaju pod noge a uz to ima sklonosti prema cudnim, nedefiniranim prijateljstvima u kojima je ok pipkati kad popije ili vec kad mu dodje.
Jos i ne zivite stalno u istom mjestu, ako dobro kuzim.

Bi li povjerenje izdrzalo njegove kave s drugim curama samo zato jer se on slozio da budete sluzbeni cura i decko?
On otvoreno kaže da ne može sada biti u vezi, da mu ne pase dok ne riješi posao, odredi gdje će živjeti Itd,,,al jednog dana mi ćemo biti skupa. Sad jel se zeza, ufilmava ma trenutke ili nešto treće ne znam.
Privlačan mi je i drag i predugo sve traje da završi na način da nikada ništa ne bude ili ne saznam sto je moglo biti. Da mi da malo sigurnosti da mu je stalo do mene vise od samog seksa , dala bih mu šansu i pokušala vjerovati. Moguće da ćemo i živjeti u istom gradu.
Zao mi je da sve nedefinirano ostane i tako završi, a opet da ja tu potežem i navlačim na nešto mi je ispod časti.

Netko je napisao da nema iskustva. Po pitanju osvajanja žena je itekako iskusan, al kad su u pitanju odnosi malo dublji, tu je nesređen. Takav je kakav je i drag mi je, samo ne znam kako da ovo završim, a da ne budem još vise povrijeđena.
lejlalajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 14:51   #322
Quote:
lejlalajla kaže: Pogledaj post
Znam da su do sada slične teme otvarane 1000 puta, ali treba mi savjet za moju situaciju. Zaljubila sam se u prijatelja!Dvije godine se družimo. Počeli smo se družiti slomljenih srca, bez ikakvih ideja s moje, a sigurna sam i s njegove strane o nama...do jednog dana kad me pijan vani počeo dirati. Kako bi došlo jutro, tako bi sve po starom bilo.

On je jako zgodan muškarac i mnogo žena trčkara za njim, a njemu je normalan seks bez obaveza, emocija Itd. Kako smo dugo vremena provodili skupa i prošla sam s njim kroz neke privatne probleme, tako sam zavoljela sve ono dobro u njemu. Svrstao me u krug od 3 najbližih ljudi, povjeravao se o svemu, osim o ženama. U pijanim noćima je bilo pokušaja ljubljenja, seksa, čak i izljevi nekih emocija (sto sam ja pravdala da na taj način pokušava doći do seksa).Upoznao me i s roditeljima, sto sam opet pravdala da me kao prijateljicu upoznaje. Svi šuškaju da nešto ima između nas, svi vide kaos koji se događa, a on ništa ne poduzima. Nekoliko mjeseci smo živjeli u drugim državama i stalno se čuli, oslovljava me sa moja, piše kako mu falim, Itd, al isto tako osjetila sam da emocije prema meni izražava kad ima problema, kad je depresivan, kad mu se na poslu nešto loše događa. Kad je sve pozitivno u životu mu, tada i manje izražava to nedostajanje. Ta neka nategnuta atmosfera između nas traje skoro godinu dana. On kada priča o nekoj dalekoj budućnosti, kroz salu ili ne, zna spominjati da ćemo nas dvoje biti skupa, ali trenutno ne želi vezu zbog posla, života vani, Itd.

Problem je sto ja postajem jako ljubomorna. On odavno pokazuje naznake ljubomore, ali kako mu se ja ne predajem, on tako da ispuni svoje potrebe stupa u kontakte s mnogim drugim ženama, ispija kave, vida se i tko zna šta. Naravno, sve to krije od mene, ako saznam, opravdava se, a ja inspektor saznam za svaku. Ne mogu podnijeti vise ovaj odnos. Ne mogu podnijeti da vida druge, pa makar mu samo za seks bile. Imamo dovoljno godina, iako sam ja po pitanju veza i iskustva na jako niskim granama, a on na jako visokim i smatram da mu je zaista stalo da bi mi preko dana, trijezan rekao sto ima reci. Pijane izljeve emocija i drpanja sam počela doživljavati kao sredstvo kojim pokušava doći do seksa. Dosta još okolnosti i ljudi nas koči, on je svjestan da mu ja ne vjerujem bas. I ova priča bi mogla ići na 10 str.

Ja sam se skroz pogubila, počela sam zvati tarot, vise me ni prijateljice ne znaju savjetovati. Želim izaci iz svega ovoga. Kada mu se manje javljam, on sumnja da imam nekoga i to me izravno pita, pita jesam li se zaljubila. A ja se bojim to isto njega pitati, jer se bojim dana kada će mi reci da ima nekoga. Ja mogu ovako platonski godinama patiti, on će se snaći, kad tada će pronaći neku prvo za seks, a onda će mu s vremenom ući pod kožu. Treba mi savjet sto da radim. Da li da ga pozovem na kavu, npr.sada prije jednog puta na koji mora otići, pa da ima dana za razmišljanje i da mu kažem sve sto osjećam. Da šutim, jer on je muškarac i da nešto osjeća poduzeo bi, prevelik je frajer i previše je žena imao, da ne bi meni mogao reci sto osjeća. Ili da se samo lagano distanciram, smanjim kave, druženja i čekam da me prođe ovaj osjećaj i da on pronađe neku koja će potrajati vise od jedne večeri. Ja se vise ne vidim s njim, jer ne znam kako bi mu vjerovala, zbog svih tih curica, žena koje ga obasipaju pažnjom, a vise ne znam ni kako bez njega....preponosna sam i do sada nikada prva nisam izjavila osjećaje, i ne znam kako bi to ni izvela, al vise u ovoj agoniji ne mogu živjeti.

Njemu očito pase da me ima u svom životu, na ovaj ili onaj način, a ja počinjem skretati s pameti. Ispred njega sam hladna i guram ga od sebe, jer mislim da mu nije stalo kao meni, a kad ga nema fali mi svaku sekundu u danu...Ne znam vise voli li me kao prijateljicu, pa sam mu i zgodna uz to i sve mu se pomiješalo, je li procijenio da sam dugoročno materijal za vezu, brak, djecu, al još uvijek nije spreman odreći se druženja s drugim ženama, ili mu jednostavno nije pretjerano stalo, a ja sam se nakacila i pronalazim znakove ljubavi, tamo gdje je prijateljstvo...

Trenutno ima poslovnih problema i fokusiran je na to, čekala sam misleći da će nešto poduzeti, ali očito mu ne dajem dovoljno prostora i pažnje, od strahova koje sam nagomilala. Vise me nije briga, izgubit cu ga ovako ili onako, prije ili kasnije rez moram napraviti. Samo se dvoumim hoću li mu sve reci ili se tiho povuci...
Najbolje ti je u glavu, ono pukovnik ili pokojnik , pitaš ga kao prijateljica bili volio imat obitelj ono ženu djecu koji su mu planovi i tako to izokolokole prikupiš što više informacija te ga onda postepeno pitaš kako gleda na tebe tj. na vaš odnos i sve
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 23:11   #323
Sve nešto čitam on kao muškarac, ja preponosna, on bi kao muškarac trebao.....

Gdje su tu ljudi?
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 23:14   #324
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Sve nešto čitam on kao muškarac, ja preponosna, on bi kao muškarac trebao.....

Gdje su tu ljudi?
Pa šta je tu loše da očekujem od lika da on prvi pokrene razjašnjavanje situacije? Ako nije u stanju to, sto će mi takav muškarac...
lejlalajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 00:48   #325
Što će nekome žena koja očekuje da probleme, kojih je i sama dio, isključivo on rješava?
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 02:22   #326
Quote:
lejlalajla kaže: Pogledaj post
Pa šta je tu loše da očekujem od lika da on prvi pokrene razjašnjavanje situacije? Ako nije u stanju to, sto će mi takav muškarac...
nego, kako kuhas, peglas i cistis?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 14:31   #327
Quote:
lejlalajla kaže: Pogledaj post
Stalno govorim sebi dat ću mu rok još 3 mj i stalno taj rok pomičem, jer svaki put kad odlučim da je dosta, on napravi nešto gdje mi da do znanja da mu je stalo, a ja opcena onim sto je napravio koji tj prije se ne prepuštam. Imali smo period ne javljanja 15 dana, to je najduže ikad bilo, jer sam mu dala do znanja da sam upoznala curu s kojom se viđao i osjetilo se da mi smeta. Nakon toga se on prvi javio i to svakodnevno, vrlo blisko i toplo javljanje, pozivanje da dođem kod njega, dok opet nije bila jedna situacija s drugom ženskom osobom. Najluđe je sto se on na kraju ponaša uvrijeđeno. Znam da je slobodan, al on te cure meni ne spominje, dok ja slučajno ne saznam, sto mi inače prijatelji uredno govore, a stalo mi je i teško mi je kad saznam za njegova druženja, iako ne znam kakvog su tipa. Kao da kada osjeti da će se vise vezati za mene, napravi nešto, ode negdje da se ne javi, distancira se i onda kroz 10ak dana se opet javi. Vise ne znam koliko umišljam sve, krivo shvaćam. Da napomenem da me na kave i druženja zove isključivo preko dana, nikada navečer, osim ako se vise nas ne dogovori za neki izlazak, al navečer smo u godinu dana, sami popili svega 3,4 pića. Kao da me drži na distanci, a drži me opet kraj sebe...i kad me pijan vani sretne, zalijepi se za mene.
Jednom mi je jedna poznanica rekla da je po cijelom klubu se javljao svim ženama, dok ja nisam došla. Kad sam se pojavila da je toliko fokusiran na mene bio, da 2 puta nije odreagirao kad je prijatelj nešto pitao. I tako je uvijek, sretnemo se vani i od tog trenutka, do povratka kući smo skupa.
Čak je imao i faze frustracije gdje bi mi rekao ili me poljubi ili se makni od mene. Očito ja i on nemamo zajednički jezik, ne znamo se spojiti i komunicirati. Vidjet ću iduće druženje kako će ići, ako osjetim da mu mogu reci da mi je stalo, hoću, ako opet bude vani prilika gdje me dira, Pitta ću ga sto želi..,al ja duboko u sebi znam da bi ovaj odnos ovako još dugo mogao trajati, a dođemo li do seksa samo bi sebi još vise život iskomplicirala
Ti si poput leptirice koja se zalijece na svjetlo. Od leptirice te razlikuje to sto znas da ces izgoriti.

Ili vjeruj svojoj intuiciji i odmakni se od njega ili kreni muski (jedno od vas dvoje mora biti musko ) i izgori.

Trece ne postoji. Njega neces promijeniti.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:03   #328
Sama si si dala odgovor u prvi par rečenica. Seks bez obaveze. Ti se se zaljubila on nije, nema tu ništa! Ne trati svoje vrijeme i makni se od te crne rupe koja proždire žene i stvara okolo kurvetine. Taj bi tražio otvorenu vezu ili bi te varao.

Toliko dobrih frajera okolo a ti se zapalila za nesigurnog tipa koji se boji vezati.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 16:20   #329
I jel se pomaklo sta, jesi mu rekla?
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger