Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2017., 20:41   #1
Moj problem poimanja i interakcije s djevojkama

Dakle ovako pokušat ću suzit problematiku u što kraćem opisu.

Moj problem je u suštini takav da je moj život unazad 3 godine poprimio ekstremno avanturistički štih. Pod tim podrazumijevam to da svaku djevojku koju upoznajem, upoznajem sa ciljem da ju povalim u što kraćem vremenskom roku, mada je fascinantna činjenica u tome da istodobno imam bljeskove ideja kako bi mogao biti u vezi s tom curom, dakle kroz nekakvu manipulaciju i laži ponekad uspijem, ponekad ne, ovisno prvenstveno o drugoj strani.

I tako sve u nedogled. Imam osjećaj da sam rob vlastitog avanturističkog mod-a, a istodobno svjestan problema, ne mogu stati, kao da mi se događa to da što više ustrajem u takvom ponašanju i stavu, da sam to više nezasitniji i nezasitniji.

Nedvojbeno je to da bi se htio skrasiti sa djevojkom koja bi mi se sigurno svidjela prema nekim mojim mjerilima, ali bojim se da je to trenutno s mojim mind setup-om nemoguće.

Da se zdravoseljački izrazim, sviđa mi se previše cura i to je problem. Postao sam totalni mesar koji kroz svoje ruke provuče raznorazne vrste mesa bez doze emocija.

Kako da si pomognem?
__________________
Impossible is nothing
Loverboy89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:28   #2
"Jebem previše,pomozite mi da manje jebem!" - Loverboy89
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:01   #3
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
"Jebem previše,pomozite mi da manje jebem!" - Loverboy89
Ako nemaš šta pametno napisati, ne piši ništa.
__________________
Impossible is nothing
Loverboy89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:03   #4
Što bi ti se pametno napisalo na ovo?
Gledaš cure kao potrošnu robu, manipuliraš ih i lažeš i problem je jer bi ti curu za zadržat ali je avanturistički duh prejak.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:22   #5
Quote:
Loverboy89 kaže: Pogledaj post
Da se zdravoseljački izrazim, sviđa mi se previše cura i to je problem. Postao sam totalni mesar koji kroz svoje ruke provuče raznorazne vrste mesa bez doze emocija.
I ja postanem tužan kada jebem previše žena. Često razmišljam o tome do kasno u noć. Pitam se da li je ispravno tretirati ljude kao piletinu na rasprodaji u Lidlu? Hoće li doći trenutak kada se zasitim svega toga i počnem sam sebi gaditi? Kada će doći ta vagina koja će biti previše za moju krhku psihu? Gdje je granica?
Ali onda zaključim da je život prekratak za brigu o tome i nabacim jedan chill i uživam. Jedino se ne hvalim o tome okolo drugima jer iz nekog razloga ispadnem hvalisavac.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:43   #6
Vjerujem da ti tu nema tko što pametno reć.

Kao sa svakom ovisnosti, imaš 2 opcije: hranit vraga ili ga zaklat.
Što ga više hraniš to je gladniji. To je zato jer svaki sustav traži ravnotežu; stalno se prilagođava novim uvjetima i, ako postanu konstantni, uzima tu konstantu kao prosjek (bez obzira na relativnu vrijednost).

Temeljem toga, nova iskustva se mjere sa "normalnim" a ne sa prosječnim, i ako potreba nije namirena, organizam traži dalje...

https://en.wikipedia.org/wiki/Acclimatization
https://en.wikipedia.org/wiki/Desens...on_(psychology)

Ja bih ti preporučio da zajebeš sustav hiperfokusiranošću while doing the business čime će ti već ulijenjena percepcija ponovo producirat onaj "wow" i bit ćeš miran.

Drugi način da zajebeš je da svaki put pomisliš da ćeš sutra riknut ili da nikad više nećeš jebat for whatever reason. To preporučam ako ti intenzivna koncentracija stvara probleme s erekcijom...

Ako ti ništa ne pali, prestani jebat. Bit će kriza neko kratko vrijeme, nakon čega ćeš otprilike zaboravit da to postoji, a ako i ne zaboraviš, nećeš se dovoljno bistro i jasno sjećat kak je to i zašto ti organizam forsira na sva zvona da ti to treba.

Shvatit ćeš da je to overrated i da robuješ vlastitom dopaminu.
Najgore od svega, kad ti je stalno "dobro", onda ne samo da je svaki izostanak "dobrog" klasificiran kao katastrofa, već je nastavak "samo" dobrog, čisti prosjek. Treba ti nešto ekstra da bi vratio taj feeling dobrog, koji sam po sebi znači nešto natprosječno. Kako si redefinirao prosjek, sad moraš gurat sve dalje za iste pare.

Zato ne vjerujem u happy end ako se ne skuliraš, a sad moguće da govorim samo s osobnim predrasudama jer sam ja inače podložan ovisnostima i navukao bih se na svaku dok trepneš, a sad kad sam ih se svih riješio mogu stvarno cijenit to čega sam se odreko, kao što je priroda htjela.

Npr, sad kad zapalim mi je u jebote feeling, i ako zapalim jednom mjesečno, ili kvartalno, neću si to ujebat. Ali s druge strane da nisam stao na loptu bio bih chainsmoker koji uopće ne uživa u tome a troši ih ko ti sebe , i da nemam snagu volje lako bi me povuklo opet da postanem ovisnik.

Ne znam točno do čega je, valjda sam si na neku foru objasnio "na ti, a sad budi tiho, cause you're not getting any for awhile". I ne znam kako drugima, ali meni ne bude kriza, bila je samo kad sam prvi put iz ovisnosti izašao cold turkey. Sad ovako kad povremeno svaki put je super, a nikad se ne vrati ono "daj još, daj još".

Ista stvar sa seksom, cugom, hranom, igricama: nema o čemu nisam bio ovisan. Vidi ak će ti šta koristit.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 23:09   #7
Ti imaš zbrku u glavi.
Tako i ja kad dodjem u shoping u Mango.Ne znam koju stvar izabrati jer mi se sve svidjaju!
Tu nema pomoći!Kupiš ono što možeš!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 23:09   #8
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Vjerujem da ti tu nema tko što pametno reć.

Kao sa svakom ovisnosti, imaš 2 opcije: hranit vraga ili ga zaklat.
Što ga više hraniš to je gladniji. To je zato jer svaki sustav traži ravnotežu; stalno se prilagođava novim uvjetima i, ako postanu konstantni, uzima tu konstantu kao prosjek (bez obzira na relativnu vrijednost).

Temeljem toga, nova iskustva se mjere sa "normalnim" a ne sa prosječnim, i ako potreba nije namirena, organizam traži dalje...

https://en.wikipedia.org/wiki/Acclimatization
https://en.wikipedia.org/wiki/Desens...on_(psychology)

Ja bih ti preporučio da zajebeš sustav hiperfokusiranošću while doing the business čime će ti već ulijenjena percepcija ponovo producirat onaj "wow" i bit ćeš miran.

Drugi način da zajebeš je da svaki put pomisliš da ćeš sutra riknut ili da nikad više nećeš jebat for whatever reason. To preporučam ako ti intenzivna koncentracija stvara probleme s erekcijom...

Ako ti ništa ne pali, prestani jebat. Bit će kriza neko kratko vrijeme, nakon čega ćeš otprilike zaboravit da to postoji, a ako i ne zaboraviš, nećeš se dovoljno bistro i jasno sjećat kak je to i zašto ti organizam forsira na sva zvona da ti to treba.

Shvatit ćeš da je to overrated i da robuješ vlastitom dopaminu.
Najgore od svega, kad ti je stalno "dobro", onda ne samo da je svaki izostanak "dobrog" klasificiran kao katastrofa, već je nastavak "samo" dobrog, čisti prosjek. Treba ti nešto ekstra da bi vratio taj feeling dobrog, koji sam po sebi znači nešto natprosječno. Kako si redefinirao prosjek, sad moraš gurat sve dalje za iste pare.

Zato ne vjerujem u happy end ako se ne skuliraš, a sad moguće da govorim samo s osobnim predrasudama jer sam ja inače podložan ovisnostima i navukao bih se na svaku dok trepneš, a sad kad sam ih se svih riješio mogu stvarno cijenit to čega sam se odreko, kao što je priroda htjela.

Npr, sad kad zapalim mi je u jebote feeling, i ako zapalim jednom mjesečno, ili kvartalno, neću si to ujebat. Ali s druge strane da nisam stao na loptu bio bih chainsmoker koji uopće ne uživa u tome a troši ih ko ti sebe , i da nemam snagu volje lako bi me povuklo opet da postanem ovisnik.

Ne znam točno do čega je, valjda sam si na neku foru objasnio "na ti, a sad budi tiho, cause you're not getting any for awhile". I ne znam kako drugima, ali meni ne bude kriza, bila je samo kad sam prvi put iz ovisnosti izašao cold turkey. Sad ovako kad povremeno svaki put je super, a nikad se ne vrati ono "daj još, daj još".

Ista stvar sa seksom, cugom, hranom, igricama: nema o čemu nisam bio ovisan. Vidi ak će ti šta koristit.
To da bi trebao malo stati na loptu, iliti "keepin' a low profile" na neko vrijeme dok se malo ne redefiniram i stanem na noge će izgleda biti neophodno prvenstveno iz razloga jer mi se vlastita umna slika ne sviđa previše.

Potražit pokoji hobi više, neki sport je svakako dobra opcija, čisto da negdje izbacim energiju. Čak smatram da bi bilo dobro i smanjiti izlaske, upoznavanje novih osoba sve dok sam u fazi reparacije.

I onda kad se nanovo zaželim opet svega toga, davati si na kapaljku, i stvarno odabrati što finije jedinke moguće, jer quality > quantity, i onda će i taj poljubac obični biti na razini intenzivnog seksa, a i mogućnost novim romansama čak daleko vjerojatnija.

E sad, sve je to lako za reći, samo još da sprovedem u djelo. Za početak ovaj vikend ne idem van, ili ću otići i ne konzumirati alkohol, ili konzumirati alkohol i ne prilaziti curama, ili ne znam..
__________________
Impossible is nothing
Loverboy89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 23:26   #9
Quote:
Loverboy89 kaže: Pogledaj post
Dakle ovako pokušat ću suzit problematiku u što kraćem opisu.

Moj problem je u suštini takav da je moj život unazad 3 godine poprimio ekstremno avanturistički štih. Pod tim podrazumijevam to da svaku djevojku koju upoznajem, upoznajem sa ciljem da ju povalim u što kraćem vremenskom roku, mada je fascinantna činjenica u tome da istodobno imam bljeskove ideja kako bi mogao biti u vezi s tom curom, dakle kroz nekakvu manipulaciju i laži ponekad uspijem, ponekad ne, ovisno prvenstveno o drugoj strani.

I tako sve u nedogled. Imam osjećaj da sam rob vlastitog avanturističkog mod-a, a istodobno svjestan problema, ne mogu stati, kao da mi se događa to da što više ustrajem u takvom ponašanju i stavu, da sam to više nezasitniji i nezasitniji.

Nedvojbeno je to da bi se htio skrasiti sa djevojkom koja bi mi se sigurno svidjela prema nekim mojim mjerilima, ali bojim se da je to trenutno s mojim mind setup-om nemoguće.

Da se zdravoseljački izrazim, sviđa mi se previše cura i to je problem. Postao sam totalni mesar koji kroz svoje ruke provuče raznorazne vrste mesa bez doze emocija.

Kako da si pomognem?
i koliko ih obradiš u 2 mjeseca?
LuluBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 23:32   #10
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Ti imaš zbrku u glavi.
Tako i ja kad dodjem u shoping u Mango.Ne znam koju stvar izabrati jer mi se sve svidjaju!
Tu nema pomoći!Kupiš ono što možeš!
Paradoks izbora

Quote:
Loverboy89 kaže: Pogledaj post
To da bi trebao malo stati na loptu, iliti "keepin' a low profile" na neko vrijeme dok se malo ne redefiniram i stanem na noge će izgleda biti neophodno prvenstveno iz razloga jer mi se vlastita umna slika ne sviđa previše.

Potražit pokoji hobi više, neki sport je svakako dobra opcija, čisto da negdje izbacim energiju. Čak smatram da bi bilo dobro i smanjiti izlaske, upoznavanje novih osoba sve dok sam u fazi reparacije.

I onda kad se nanovo zaželim opet svega toga, davati si na kapaljku, i stvarno odabrati što finije jedinke moguće, jer quality > quantity, i onda će i taj poljubac obični biti na razini intenzivnog seksa, a i mogućnost novim romansama čak daleko vjerojatnija.

E sad, sve je to lako za reći, samo još da sprovedem u djelo. Za početak ovaj vikend ne idem van, ili ću otići i ne konzumirati alkohol, ili konzumirati alkohol i ne prilaziti curama, ili ne znam..
Ovo sam ja mislim jučer napisao drumforceu, ali probaj se zaokupit više poslom - onda nećeš imat vremena/snage mislit na drugo. Tako ćeš proć krizu a poslije ti je ionako svejedno.

Eto vidiš da si sve shvatio, sad prvo probaj neko vrijeme uopće ne izlazit (ili izlazit ali ignorirat cure) i prvo se riješi ovisnosti. Onda si daj koliko god oćeš, ti biraš. Bitno je da to ne radiš iz navike ni iz ovisnosti nego iz namjere.

Ja sad mogu zapalit cijelu kutiju i sutra sam kao da nisam zapalio godinu dana kao što skoro pa i nisam. A kako znam? Pa jer sam u par navrata tako iz znatiželje ili čistog gušta zapalio jednu ili par i čim sam završio kao da ne postoji. Kad sam prestajao, jebalo me u glavu prvo par dana i to mogu reć dosta intenzivno iako nisam nikad bio u opasnosti da posustanem, prestao sam iz prve, kao i sve ostalo. Sad sam čist i nema zime. Budem ili ne budem, apsolutno svejedno...
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 12:31   #11
Teško buš se ti skrasio sa ijednom. Ako si takav cijelo vrijeme, uvijek će te vuči za drugima, to je tak jebiga.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 20:00   #12
Quote:
Loverboy89 kaže: Pogledaj post
Dakle ovako pokušat ću suzit problematiku u što kraćem opisu.

Moj problem je u suštini takav da je moj život unazad 3 godine poprimio ekstremno avanturistički štih. Pod tim podrazumijevam to da svaku djevojku koju upoznajem, upoznajem sa ciljem da ju povalim u što kraćem vremenskom roku, mada je fascinantna činjenica u tome da istodobno imam bljeskove ideja kako bi mogao biti u vezi s tom curom, dakle kroz nekakvu manipulaciju i laži ponekad uspijem, ponekad ne, ovisno prvenstveno o drugoj strani.


I tako sve u nedogled. Imam osjećaj da sam rob vlastitog avanturističkog mod-a, a istodobno svjestan problema, ne mogu stati, kao da mi se događa to da što više ustrajem u takvom ponašanju i stavu, da sam to više nezasitniji i nezasitniji.

Nedvojbeno je to da bi se htio skrasiti sa djevojkom koja bi mi se sigurno svidjela prema nekim mojim mjerilima, ali bojim se da je to trenutno s mojim mind setup-om nemoguće.

Da se zdravoseljački izrazim, sviđa mi se previše cura i to je problem. Postao sam totalni mesar koji kroz svoje ruke provuče raznorazne vrste mesa bez doze emocija.

Kako da si pomognem?
A kojem muškarcu se u prosjeku ne sviđa više djevojaka odjednom? Pitaj mene samo, u glavi imam enciklopediju zgodnih žena, koje bih okrenuo bez pardona da mi se pruži prilika. Isto tako, padam na fizički izgled djevojaka. Ženski aduti me posebno napaljuju.

Tvoje stanje je na neki način normalno. Muškarac si, a muškarcima je u prirodi misliti na seks i imati avanturistički štih. Zašto se boriti protiv toga i tko ima pravo moralizirati o tome kakvo razmišljanje je ispravno ovdje?

Dapače, ne mislim pritom da sada moraš jebati sve što se kreće i hoda, treba ipak imati neku mjeru, ali boriti se protiv nagona, koji te tjera da se diviš ženskoj ljepoti, vodi u neželjenom smjeru. To je kao da se boriš protiv prirode. Uživaj dok traje. Kad naleti ona prava, možda ćeš početi razmišljati šire od seksa, jer ovako, čemu se prisiljavati? Pogledaj stvarnost oko sebe na kraju krajeva. Nisi ništa gori od onih u vezama i brakovima. Meni se više gade oni koji izigravaju lažne romantičare, a u duši su ustvari teški kupleraj. Šta ima romantičnije od dobrog vrućeg seksa?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 20:02   #13
jedan dan će ti dopizdit i onda ćeš se skrasit.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 21:03   #14
Trenutno sam u nekakvom konstantnom sukobu dobre i zlobne strane. Znate onaj prizor kad mi je na jednom uhu anđeo a na drugom vrag i svaki me nagovara na svoju ideju.

Možda najbolje da se prepustim svom nekakvom prirodnom porivu za uživanje u ženskoj ljepoti, tijelu i koječemu, pa ću eventualno doći jednom do točke zasićenja što bi u konačnici moglo rezultirati plovidbom vodama ozbilnjih veza.

Neki će reći da se opterećujem glupostima i nek uživam u životu, a neki će reći da sam muška svinja bez duše koja bi okrenula sve što se nudi na izbor. -Mišljenja su podijeljena, kao i uvijek zar ne?

Smatram da bi definitivno trebao smanjiti intenzitet svega toga, jer ne treba mi da poprimim status "muške kurve" u društvu, iako sam na dobrom putu da postanem. Bit će ono malo "lay low", stiže ljeto, bazenčići na otvorenom, koktelčići, ma bit će svega, samo trenutno stišćem gumb za pauzu.
__________________
Impossible is nothing
Loverboy89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 00:17   #15
Quote:
Loverboy89 kaže: Pogledaj post
Trenutno sam u nekakvom konstantnom sukobu dobre i zlobne strane. Znate onaj prizor kad mi je na jednom uhu anđeo a na drugom vrag i svaki me nagovara na svoju ideju.

Možda najbolje da se prepustim svom nekakvom prirodnom porivu za uživanje u ženskoj ljepoti, tijelu i koječemu, pa ću eventualno doći jednom do točke zasićenja što bi u konačnici moglo rezultirati plovidbom vodama ozbilnjih veza.

Neki će reći da se opterećujem glupostima i nek uživam u životu, a neki će reći da sam muška svinja bez duše koja bi okrenula sve što se nudi na izbor. -Mišljenja su podijeljena, kao i uvijek zar ne?

Smatram da bi definitivno trebao smanjiti intenzitet svega toga, jer ne treba mi da poprimim status "muške kurve" u društvu, iako sam na dobrom putu da postanem. Bit će ono malo "lay low", stiže ljeto, bazenčići na otvorenom, koktelčići, ma bit će svega, samo trenutno stišćem gumb za pauzu.

Jesi li ikome ikada napravio nekakvo zlo da bi te netko morao osuđivati zbog toga što radiš? Jesi li ikada imao spolni odnos bez pristanka suprotne strane? Ugrožavaš li nekoga direktno svojim činom?

Avanture, koje si imao bile su očito dobrovoljne s obje strane. Žene s kojima si to radio su na to svojevoljno pristale. Prema tome, nemaš se za što kriviti, osim paziti da ne pokupiš neku bolest i eventualno da ne dovedeš neku ženu do iznenadne trudnoće. To je zadnje što bi ti trebalo. Zato ti velim da malo smanjiš odnose i kontroliraš situaciju.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 11:15   #16
Jebac djecjeg lica. Lako tebi kad imas slatke brige.
__________________
Liječim sidu

Zadnje uređivanje NezaposlenUm : 15.06.2017. at 11:25.
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 11:26   #17
Quote:
Loverboy89 kaže: Pogledaj post
Dakle ovako pokušat ću suzit problematiku u što kraćem opisu.
Objasni mi zašto taj mod smatraš problemom?
Uživaš u njemu? Da.
Imaš iskrenu želju za osnivanjem obitelji? Ne.
Imaš iskrenu želju za monogamnom vezom? Ne.

Vidi, ima žena koje su spremne na svinganje, uvijek možeš naletjeti na takvu i ostvariti svoje snove u stabilnoj vezi zajedno sa njom.

Ovako iz svojega kuta ne vidim problem. Ne moramo svi biti na isti kalup, oženiti se, imati djecu itd. Ti imaš svoj način života i to je ok. Ne razbijaj si previše glavu s time, meni zvučiš djetinjasto kad kukaš ovako a konkretnog problema nema.

Vidiš, smatram da će ti život sam ponuditi rješenja i testirati te šta stvarno želiš. I ako si npr sijao patnju, nažalost nema načina da je izbjegneš, tj da i ti dođeš na red. Tako da bi ti savjetovala iskrenost, pa makar ona bila "out of the norm".
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 11:50   #18
Zakaj bi se želio skrasiti?
Jel zbog okoline?Zato kaj je "vrijeme" i red?
Jer ak je zbog toga,onda nemoj.
Zakaj bi živio SVOJ život za druge ljude?

Kad ti dođe i AKO ti dođe da se skrasiš,onda ćeš se i skrasit.
Mislim čemu forsat nekaj.Niti ćeš ti bit sretan,a niti ta ženska s kojom se skrasiš.
Jedino ak nađeš neku koja je spremna na otvorenu vezu ili kojoj neće smetat tvoje šaranje.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 12:21   #19
Da bi se išlo iz avanture u avanturu i "imalo" što veći broj žena treba muljati i možda ne lagati u pravom smislu ali barem lažno obećavati.Da,vjerujem da je tada ponekad teško pogledati sam sebe u ogledalo.
Da biš doživio punoću odnosa sa jednom ženom,ljubav i sve ono što ide uz to trebaš se rješiti svoje ovisnosti što baš neće biti lako a možda i hoće.Čekaj da se zaljubiš pa češ vidjeti.Ili ko što kaže starakrpa nađi neku koja je spremna za otvorenu vezu i neće joj smetati tvoje šaranje.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 13:44   #20
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
"Jebem previše,pomozite mi da manje jebem!" - Loverboy89
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger