Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 20:30   #1
Post Moja priča o prvoj ljubavi...

Pozdrav,

Pošto sam u raspoloženju priznavanja i po mogućnosti upoznavanja novih ljudi i zbližavanja, u ovoj temi bih htio čut vaš stav i razmišljanje prema mojoj prošloj i sadašnjoj situaciji ljubavi.

Upozoravam vas na duljinu teksta tako da ako vam se ne da čitat možete preskočit ovaj dio i bar pročitat dolje podebljan dio!

Sve je počelo 12.06. prošle godine kad sam ja na dating stranici Twoo, za vrijeme besplatnog premium(pogodnosti koje se inače plaćaju) tjedna na istoj naišao na profil jedne djevojke koju sam po opisu i izgledu odmah išao i lajkat te sam joj se potom iz znatiželje i javio, isprve sam bio iznenađen što je uopće se javila i djelovala zainteresirano za upoznavanje mene i sve je dobro teklo u početku kako to obično i ide u upoznavanju dvoje sličnih ljudi sličnih ili istih interesa... ona je sama prva predložila poziv i onda smo se i čuli i tad sam saznao da i živi blizu mene. Pred kraj našeg telefonskog razgovora smo se dogovorili za susret uživo i slijedeći dan se odmah i našli u njenom kvartu. I tako smo se mi na poslijetku i našli sve po dogovoru, otišli u Hocus Pocus klub i na kavi se upoznali... no sve je postajalo već klimavo kad je priznala da se liječila u Vrapču i to 9 puta, doduše u to vrijeme je nas to spojilo jer sam i ja jednom bio hospitaliziran tamo jer sam bio u krizi s OKP i depresijom - ona je rekla da ima poremećaj osobnosti što znači da mijenja lica i dobro, sve se činilo kao da se poklapa s nama međusobno i to tako čak 2 mjeseca, s time da 1 mjesec smo bili samo "prijatelji" a u drugom u vezi iako ja sve ovo smatram kao samo blisko prijateljstvo jer nije bilo seksa, kojeg ona ni ne bi dala do braka. Veza se samo sastojala od barenja i poljubaca koji je ona već smatrala vezom te tu i tamo zagrljaja s time da je ona bila jako škakljiva i nije se dala dirat(mogu mislit kakva bi onda tek bila u krevetu ). U nastavku nakon 2 mjeseca je uslijedio prvi prekid koji je trajao otprilike pola godine, razlog prekida je bilo upravo to što nije dala seks do braka, meni to nije odgovaralo a osim toga mi se činilo, što sad vidim da i je baš tako to da me je samo manipulirala i koristila me za novac, sve je moralo konstantno bit samo po njenom, nikad po mome. Još uz to sve imala je neku vrstu agorafobije, bojala se otvorenog prostora i morao sam je vodat gdje god je trebala ić van i osim toga je vrlo vrlo često plakala, no ajde to sam i mogao nekako trpit - najgore je to što je ona samo po svome gurala sve, mene omalovažavala i čak znala komentirat kako je neki dečko u McDonald's-u bio zgodniji nego ja... pa se mislim zašto je onda i bila uopće samnom... Sve to ona je pravdala na način da je krivila "očeve gene", što ja smatram da ne treba skroz gledat tako, svatko ima sposobnost da radi ne sami pa da se bar malo i mijenja. Nakon prvog prekida smo se u siječnju ove godine pomirili i opet ušli u vezu koja je trajala mjesec dana i završila samo zbog toga dok smo mi razgovarali mobilno je moj brat uletavao u sobu i šalio se derajuć se, no dobro tu sam možda i ja bio pregrub i pretjerao rekavši da mi da mira tjedan dana, inače sam, istina, i ja znao bit nekad grub prema njoj i drzak ali mislim da nije to razlog da dolazi do ikakvog prekida! I konačno, treća veza se dogodila nakon mjesec dana poslije prekida, s time da u prve 2 nisam ni bio siguran da li je volim, a u trećoj i zadnjoj sam je pravo zavolio... Treća i zadnja naša veza je završila istim razlogom kao i prva, radi sex-a i nagona a sve se uzbuktalo kad smo se u crkvi u koju me je isto na neki način tjerala sreli s curom mog bratića, nakon toga smo ja, moja bivša, dečko(?) moje sestrične i cura mog bratića otišli u Lok-Inn kafić i tamo se družili na kavi, no kad je sestrična rekla da ne može se tako ponašat da radi na silu sve i da tjera me, bivša se naljutila i nakon toga htjela me okrenut protiv mojih što ja, naravno, nisam prihvaćao. Sve bi to nekako prošlo da ona nije meni obećala da će mi dat sex prije braka, da sam poseban i to i da nije na kraju rekla da me je samo testirala jesam s njom radi nje ili sexa a znam da sam bio zbog nje. Nakon te 2 svađe nastao je prekid i sad sam sam već preko mjesec dana.


Sad me zanima ima li ovdje ikakva dobra osoba poput mene koja bi se htjela sprijateljit samnom, naravno ženske imaju prednost! Ako ima netko zainteresiran, molio bih da mi se javi u inbox pa da se dogovorimo za susret uživo i da ako može porazgovaramo mobilno nakon malo upoznavanja preko poruka.

Eto, znam da sam vjerovatno pretjerao u detaljiziranju priče ali eto imao sam osjećaj da moram to ispričat!



A sad da čujem malo i vas...
FilipWoggy is offline  
Received Infraction
Old 27.06.2017., 21:30   #2
Ti djelujes kao neki ocajnik koji bi samo malo sexa.
Znaci tri puta ste bili u vezi i svaki puta prekid zbog sexa.

Ajd prvi puta nije islo, pokusali ste drugi i ponovno nije islo i vec ti je trebalo biti jasno da ti svoje zelje sa njom zadovoljit neces.
Jos je i manipulirala tobom tako sta si joj kupovao tko zna sto misleci da ces dobiti malo picke.

Al dobro valjda si nesto naucio time i daj se nemoj nazivat dobrim. To zvuci jadno i cendravo.
salevart is offline  
Old 27.06.2017., 21:47   #3
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Ti djelujes kao neki ocajnik koji bi samo malo sexa.
Znaci tri puta ste bili u vezi i svaki puta prekid zbog sexa.

Ajd prvi puta nije islo, pokusali ste drugi i ponovno nije islo i vec ti je trebalo biti jasno da ti svoje zelje sa njom zadovoljit neces.
Jos je i manipulirala tobom tako sta si joj kupovao tko zna sto misleci da ces dobiti malo picke.

Al dobro valjda si nesto naucio time i daj se nemoj nazivat dobrim. To zvuci jadno i cendravo.
Čemu takav ljutit, hladan i pomalo bezobrazan odgovor?

Nije drugi put bio prekid zbog sexa, nisi sve ni pročitao/la.
FilipWoggy is offline  
Old 27.06.2017., 21:57   #4
Ako sam ja dobro skužio ovo što spominješ više lica, to bi bila podvojena ličnost? I nijedna ne da piĆke? :Peh:


Ovo drugo, ništa od seksa prije braka ti je rekla, i ti se vraćaš opet, i opet, i opet, i... Evo, reći ću sam za sebe! Forumaši me prepoznaju kao neodlučnu osobu klimavih stavova, pobrkanih misli, ali kada je ženska kojom sam bio oduševljen na prvoj kavi dala do znanja da je nevina i ne želi seks prije braka trebalo mi je cca desetak minuta da se izjasnim oko mogućnosti veze s njom. Netko bi možda i brže. Ma možda bih i ja brže, da nisam bio u šoku od informacije(s obzirom na komunikaciju prije).


Savjet? Razguli, ostavi curu na miru, živi svoj život, i nemoj se zavaravati da imate nešto zajedničko ako oboje imate F dijagnoze. Imaš zajedničko i s osobama koje imaju dvije ruke, dvije noge i glavu(pretpostavljam, jel), pa nećeš zbog toga gledati ih kao potencijalne kvalitetne partnere.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 27.06.2017., 22:06   #5
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Čemu takav ljutit, hladan i pomalo bezobrazan odgovor?

Nije drugi put bio prekid zbog sexa, nisi sve ni pročitao/la.
Ni ne citam sta pises, ali moram ti odat priznanje na predanom trolanju. Ti si ovom forumu nesto kao Vidoviti Milan astrologiji i tarotu. Dobre volje, pisat kilometar teksta samo da zatrolas. Svaka cast, petica iz zalaganja
dare to imagine is offline  
Old 27.06.2017., 22:15   #6
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post

Sad me zanima ima li ovdje ikakva dobra osoba poput mene koja bi se htjela sprijateljit samnom, naravno ženske imaju prednost! Ako ima netko zainteresiran, molio bih da mi se javi u inbox pa da se dogovorimo za susret uživo i da ako može porazgovaramo mobilno nakon malo upoznavanja preko poruka.

Prvo pravilo LJESa - nema oglasa.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=735662
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger