Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2017., 02:01   #61
slatko.

pošalji joj mail, pa javi šta je bilo.

nemoj da sam džaba sve ovo pisala.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 02:04   #62
dobro onda pusti da se malo stvar razvije, tek ste se vidjeli par puta ako sam dobro shvatila. sačekaj još da se malo dulje znate pa onda joj nekako daj do znanja, ali ja sam ziher da je ona već sve shvatila
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 02:06   #63
devaa kućo stara vesel si mi nekako. Nisam naučil na to od tebe! Neka! Neka! I da ništ ne bude lijepo je da si ti meni ovak veseli. Zanimljivo kako je tečaj ispal interesantniji još sa tim malim vražičkom kaj ti neda mira. Uopće ne sumnjam da buš ti nju na jednu laganu kavicu pozval pa kud puklo da puklo!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 02:07   #64
Hahahaha, volim forum.. Hahaha javit cu svakako... Hmm kazem naravno da cu dat malo vremena potrajat ce taj tecaj imam vremena.. Nego blago tebi po cemu zakljucujes da je ona to shvatila ? 😄

Oho kolega, a sta da ti kazem radim na sebi duze vrijeme.. Jednostavno sam konacno shvatio da ce zivot nastavit samnom ili bez mene, a na meni je onda da jednog dana zalim za stvarima koje sam pustio da produ pored mene dok sam dozvolio da me lose zivotne odluke obuzmu i kreiraju moj zivot umjesto mene.. Jednostavno zelim bolje, mogu bolje i trenutno se trudim i borim za bolje.. Tecaj je jedna od mnogobrojnih investicija od mene za mene.. U svasta sam se ubacio u zadnje vrijeme 😌

Powered by LG G3
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 02:11   #65
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Hahahaha, volim forum.. Hahaha javit cu svakako... Hmm kazem naravno da cu dat malo vremena potrajat ce taj tecaj imam vremena.. Nego blago tebi po cemu zakljucujes da je ona to shvatila ? ��

Powered by LG G3
pa zato što se vidi na njegovom pogledu, energiji, pokretima kad se muškarcu sviđaš

pa zar se na ženama ne vidi kad su u vas zaljubljene? nekako sam sigurna da se i na njima vidi
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 02:21   #66
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Hahahaha, volim forum.. Hahaha javit cu svakako... Hmm kazem naravno da cu dat malo vremena potrajat ce taj tecaj imam vremena.. Nego blago tebi po cemu zakljucujes da je ona to shvatila ? 😄

Oho kolega, a sta da ti kazem radim na sebi duze vrijeme.. Jednostavno sam konacno shvatio da ce zivot nastavit samnom ili bez mene, a na meni je onda da jednog dana zalim za stvarima koje sam pustio da produ pored mene dok sam dozvolio da me lose zivotne odluke obuzmu i kreiraju moj zivot umjesto mene.. Jednostavno zelim bolje, mogu bolje i trenutno se trudim i borim za bolje.. Tecaj je jedna od mnogobrojnih investicija od mene za mene.. U svasta sam se ubacio u zadnje vrijeme 😌
Svaka ti čast! Ostani mi takav unedogled.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 02:32   #67
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
a koliko dugo se već poznajete ? pa gle sad ti je ionako toplije, ljepše vrijeme, mogao bi ju koji put poslje tog tečaja (ako vam još traje) pozvat na cugu

koliko vidim ne bi ti bio problem
Ajde molim te objasni mi zašto je važno što je sad toplije vrijeme?

Ne smije curu zvat na cugu u zimsko doba?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 12:07   #68
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Hahahaha, volim forum.. Hahaha javit cu svakako... Hmm kazem naravno da cu dat malo vremena potrajat ce taj tecaj imam vremena.. Nego blago tebi po cemu zakljucujes da je ona to shvatila ? 😄
Nemoj se opterećivati sad s time je li ona shvatila ili ne. I sam kažeš, tečaj traje još neko vrijeme, nema vremena za žurbu... malo se bolje upoznajte kroz priču, saznaj čime se bavi, kako provodi slobodno vrijeme... pa se probaj ubaciti u to. Bilo to obična cuga u kvartu, izlazak, trčanje, bicikliranje, kino... samo se nadovežeš na nešto čega ste se dotakli kroz komunikaciju.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 12:41   #69
Došlo je toplo vrijeme , pa usput reci da nisi mislio tramvajem nego prošetati ... pa ako se pridruži , uvijek možete sjesti usput na neku klupicu -pa ako se razgovor produbi , predložiš da klupicu zamijenite bircom i dobio si date
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 12:48   #70
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Došlo je toplo vrijeme , pa usput reci da nisi mislio tramvajem nego prošetati ... pa ako se pridruži , uvijek možete sjesti usput na neku klupicu -pa ako se razgovor produbi , predložiš da klupicu zamijenite bircom i dobio si date
alo bebo, nije više 2000. godina
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 12:56   #71
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
alo bebo, nije više 2000. godina


Znam da nije , ali lijep pristup je lijep u svako doba
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 12:59   #72
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Znam da nije , ali lijep pristup je lijep u svako doba
Ali klupica u praku To ti više ne postoji
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 13:02   #73
Ma postoji , ja često sjednem sa svojim zakonitim ... i pravimo se da je 2000-a
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 13:09   #74
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ma postoji , ja često sjednem sa svojim zakonitim ... i pravimo se da je 2000-a
Ja zadnji put prije 5-6 godina Makar mi je predložila jedna cura prije par mjeseci da sjednemo na klupicu dok smo šetali. Reko neću, hladno mi je
Onda me pogledala u facu i rekla: koja si ti pičkica
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 13:24   #75
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ajde molim te objasni mi zašto je važno što je sad toplije vrijeme?

Ne smije curu zvat na cugu u zimsko doba?

probude se leptirići

normalno da smije pozvat i zimi ! no ako je taj dan snježna mećava, kome se da ići okolo, cilj ti je doći u stan i ne izlazit van ....a ovako sunčeko, cveće , ptičice
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 13:27   #76
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
probude se leptirići

normalno da smije pozvat i zimi ! no ako je taj dan snježna mećava, kome se da ići okolo, cilj ti je doći u stan i ne izlazit van ....a ovako sunčeko, cveće , ptičice
Awwwww romantika

Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 13:41   #77
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Pa ako ste vec razmjenili par recenica pitaj je direktno hoce li na kavu taj dan ili neki drugi ak ti veli da taj dan bas ne moze. Ta niste bas potpuni stranci

Pliiz nemoj je samo zvat na kavu preko fejsa
Evo ovo! Nema tu neke filozofije.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 13:44   #78
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ja zadnji put prije 5-6 godina Makar mi je predložila jedna cura prije par mjeseci da sjednemo na klupicu dok smo šetali. Reko neću, hladno mi je
Onda me pogledala u facu i rekla: koja si ti pičkica


Pa trebao si joj dati da te ugrije

Meni su klupice uvijek bile fora i žao mi je da nema više mladih ljudi koji znaju njihovu pravu vrijednost

A ništa autore , onda najbolje da joj pošalješ e-mail ... 🤣
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 14:08   #79
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Došlo je toplo vrijeme , pa usput reci da nisi mislio tramvajem nego prošetati ... pa ako se pridruži , uvijek možete sjesti usput na neku klupicu -pa ako se razgovor produbi , predložiš da klupicu zamijenite bircom i dobio si date
Meni je klupica stadij nakon birca. Ono, intima n shit... možete raditi kaj hoćete, a da vam nitko ne smeta.
Nakon klupice možemo jedino u krevet, a ne u birc.

Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
probude se leptirići

normalno da smije pozvat i zimi ! no ako je taj dan snježna mećava, kome se da ići okolo, cilj ti je doći u stan i ne izlazit van ....a ovako sunčeko, cveće , ptičice
Isto tako možeš reć "uff, vruće je... tko će sad ić van"
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 14:16   #80
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Znam da nije , ali lijep pristup je lijep u svako doba
Slazem se.
Ovoj gesti nista ne fali..
Zasto bi sve moralo biti pice u kaficu?
Ne kuzum sta se ljudi cude..
Ko da vise nitko ne seta,biciklira,rola,sjedi na klupi..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger